Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
22. sep 2010

inak Kamka mi odmieta všetko jedlo len kašu nie.

cikyta
22. sep 2010

@kuspitka hm...
Kaša je mliečna.Mliečko pije,takže mliečnych výrobkov má dosť.Treba ju nutiť do ovocia,zeleniny,žltka a mäska.

kuspitka
22. sep 2010

@cikyta ako je chora nechce nic,ani privarok a ten ma rada.a ako jej prestrihli tu hrazdicku

kiara15
22. sep 2010

@zlatanka30 ja to pichnem ako sa podary ale väcsinou idem tak do kolma 😉 😉 a kedy ides na odber??

cikyta
22. sep 2010

@zlatanka30 Ja som "pichačkovala tak," ako mi prišlo lepšie.Niekedy kolmo,niekedy šikmo.Hlavne,že je to v brušku 😉

kuspitka
22. sep 2010

mne to bolo jedno aj tak som mala modrinu a bolelo ma to,ale zas co neurobim pre babo... 😅

fopardi
22. sep 2010

@kiara15 jedna kočka mi písala ip že sa picha do brucha gonal 😉
ja neviem ja s t ym nemam skusenosť ako som pisala iba s pregnylom a clexanom

kiara15
22. sep 2010

@fopardi ja picham menopur do brucha a aj decapeptyl tak ja neviem a co mi nukal dalsie lieky aj tie sa pichali do brucha 😉

janicca
23. sep 2010

dobré ránko dievčence 😉prajem fajn slnečný deň 😎 😎 😎
tak ja už v pozore nastupená dnes máme OPU ....tak poprosím myslieť na mňa a oplúvať ma všetkým možným čo sa dá 😀 😀 😀
@cikyta myslím na tvoj zub nech je čím skor vonku 😉

kuspitka
23. sep 2010

@janicca ahoj.tak budeme drzat palce veľmi.potom napíš ,ako si dopadla.

kiara15
23. sep 2010

@janicca drzim palcoky nech je vsetko ok a nech mas krasne foliky 🙂 🙂 🙂

surviver
23. sep 2010

pekne ranko 🙂

@janicca držim palce silno,silno,silno.....bude dobre uvidiš 😉 😵 😉 a ak sa Ti bude dat,tak nas informuj,že ako,ale verim ,že dobre 😵

@kiara15 a Ty ako ? uživaš volno? Ty už tiež len chvilku a budeme držat palce na opu Tebe 🙂

tija28
23. sep 2010

ahojte bamulky 😉 😉 😉
@janicca - silno myslim na teba, a drzime vsetky palceky aj s oliverkom - hlavne nech sa zadari 😉
@cikyta - aj na teba silno myslime, hlavne nech ta to moc neboli 😉

.................inak dneska zase salamujem domka, vcera som si spravila robotu aj za dnes, tak mozem v klude lenosit - sak ani neviem, co budem porabat doma - asi sa pojdem prejst nejaky ten kilometrik so psikom po cerstvom vzduchu 😝

surviver
23. sep 2010

@tija28 Ty nevieš čo budeš robit? šak už aj vybavičku možeš pomaličky chystat 😉 ..lebo Oliverko tu bude coby dup 😉

kiara15
23. sep 2010

@surviver ahoj veru krati ja asi pojdem v stredu este uvidim v sobotu ako podrastli a co povie doky 😉

tija28
23. sep 2010

@surviver - tak s tou vybavickou to mas pravdu veru, ..........my sme si este sice nekupili ani jednu vecicku pre maleho, zato nasi pribuzni sa ako keby utrhli z retaze (to vies, prve dieta v rodine) a snad okrem kosielok a plienok nam uz nakupili skoro vsetko mozne oblecko - sa nestiham ani kochat tolkymi peknymi vecickami............a my este stale rekonstruujeme okrem ineho cely barak, tak ani nemam momentalne kde dat tolke vecicky, snad uz o mesiac to budeme mat v dome hotove a budem sa moct realizovat v nasej novej spalni - uz len aby oliverko dovtedy vydrzal 😉 😉 😉 ................a co tvoj maly, poslucha? 😀

tija28
23. sep 2010

@kiara15 - no ja myslim, ze uz o par tyzdnov tu budeme mat o dalsiu tehulku naviac 😉

cikyta
23. sep 2010

Ahojte 😔

@janicca myslím na tvoje vajká,nech su vonku rýchlo a bezbolestne.... 🙂

Mna to trhanie bolí...............................nedal sa vybrať von 😔 .............................a to mi ešte muž odišiel preč do soboty. 😢 Potrebujem au pairku 😢 ale aj pre seba.

komarik
23. sep 2010

@janicca, tfuj, tfuj, tfuj - nech všetko dobre dopadne 😎
@kiara15, onedlho opľujem aj teba tak sa priprav 😀
@tija28, s tou výbavičkou máš pravdu. Keď je prvé vnúča v rodine tak sa idú ľudia zblázniť. Moja mama nakupuje ako divá a to ešte nevedela čo čakáme a či malé bude zdravé. Musela som jej trošku vyčistiť žalúdok. Asi pred tromi mesiacmi nakúpila obliečky na vankúš a perinku a osušky s vílou Amálkou. Keby som čakala chlapca tak by som mu určite tieto obliečky nedávala. A čo potom s nimi? Jedine niekomu darovať. Ja som rada že nakupuje ale treba pri tom aj rozmýšľať.
@cikyta, joooooooooooj, nezávidím ti. ☹

Ešte vám musím napísať jednu neoficiálnu správu. Dnes nám volala známa z laboratória že down sa z plodovej vody nepotvrdil. Zatiaľ sa tichučko tešíme lebo oficiálne výsledky budú až na budúci týždeň. 😉

cikyta
23. sep 2010

Komarik tiško gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

To je krásne,ked sa babičky chcu tešiť a tešia sa...
Ja také šťastie nemám.Svokrovci umreli a moji rodičia nemaju záujem.Silvia má 1,5 roka a videli ju...no nech neprehánam...(1 krát-to mala 4 mesiace!) Dokopy asi 4 krát. ☹

cikyta
23. sep 2010

Inak dnes som chcela vedieť,či môj zubár ošetruje aj deti a viete ako som sa ho to opýtala?

že:
-Prosím vás pán doktor,vy viete robiť deti? 😀

A on mi s kamennou tvárov že:
-Nie.Na to nemám školu 😅

komarik
23. sep 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Si ma pobavila a doktor z teba musel byť riadne vykoľajený 😀

cikyta
23. sep 2010

@komarik práveže nie. 😅 😅 on to pochopil tak "normálne",ale mne až sliny vyšplechli od smiechu.Nechápal,čo sa tak smejem... 😅

surviver
23. sep 2010

@kiara15 tak verim ,že foliky podrastu tak akurat 😉

@tija28 tak to mate super,že sa vam vybavička "sama kupuje" 😉 .....no a prerabanie nezavidim,ale zariadovanie ano,to je taka suprova robota,doladovat a tak...to by som brala hned 🙂 ,takže Oliver pride tiež do noveho ,ako aj u Orsulky 😉 ....no a Timur poslucha,ak chce,ale teraz už chce častejšie ako pred časom,takže je to už fajn 🙂

@cikyta ,to mi je luto,že Ta to boli,ale už tam nie je, tak len vydrž kym sa to zahoji a už Ta nikdy nebude boliet 🙂 ..a stymi detmi,no.... no coment 😀 😉

@komarik ,tešim sa s vami,že je všetko ok,už to predsa nemože byt inak,len dobre,ved si to zaslužite..... 🙂

tija28
23. sep 2010

@komarik - aj ja tisko gratulujem, a verim, ze tentokrat budete mat obrovitansku radost, ked sa vam mala melinda narodi, pekne zravucka a krasnucka 😉
@surviver - pekne si to napisala, ze timur poslucha ak chce.........no deticky su nevyspitatelne, uz je to raz tak 😀 no a s tou prerabkou je to u nas o to narocnejsie, ze nas k tomu donutili zle vykonane montazne prace jednej firmy z pred dvoch rokov, kde odflakli robotu samozrejme na nas ukor, no a teraz to musime dat odznova vsetko robit - a odznova platit .......potrubie, a tak, takze sa robil zasah do kazdej miestnosti v dome, no a pri tej prilezitosti sme sa to rozhodli u nas doma aj trocha skulturnit - len z coho to vsetko zaplatime este netusim ......no zacinam sa ucit carovat 😀 😀 😀.......a to ani neriesim, ze sme uz 3 mesiace bez teplej vody - si pripadam ako v dobe ladovej 😀 😀 😀 😀 😀
@cikyta - no hlavne, ze si to u uja zubara zvladla...............a ved silvinke najdes isto coskoro suproveho uja zubara, takeho, ktory ma rad deticky a najde si na ne aj cas 😉

surviver
23. sep 2010

@tija28 noo teda,tak to mate teda nezavidenia hodne... a neda sa to nejako reklamovat,ked to tak odflakli? to si viem predstavit cely dom hore nohami,ak sa robilo v každej izbe ☹ ...no a bez tej vody nič moc,ale aby si v tom nebola sama,tak my sme boli 2 tyždne bez vodovodnej bateria v kuchyni,lebo sme ju museli reklamovat a poviem Ti,že som už mala dost s každou somarinou utekat do kupelne 😠

tija28
23. sep 2010

@surviver - zreklamovat sa to neda, takze tolko...............ale uz som si zvykla, uz to beriem vsetko sportovo, celych 14rokov, co som s muzom sa nam docela darilo - vo vsetkom - no a tento posledny rok sa nam vsetko serinka, ale ak ma byt na konci tohto zleho obdobia ako prekvapenie nas maly oliverko.............tak to potom vsetko stalo zato a ja verim, ze tato kriza financna, hospodarska onedlho pominie aj u nas a opat sa budeme mat paradne a to uz budeme pekne traja 😀 takze co viac si mozem priat ? radsej biedu s oliverkom, ako blahobyt bez neho 😉 😉 😉 ..................no a vidim, ze s tou vodou ste si aj vy poriadne uzili, no hlavne, ze aj vy uz to mate za sebou 😉

janicca
23. sep 2010

ahooooooooj OPU máme úspešne za sebou tak som spokojná len trošku ubolená ale ináč sa mám fajn .... 😉 no tak pekne po poriadku na sone mudr napočítal že 18 vajok skoro som odpadla že kde sa tam nabrali ale medzi tým bol asi všelijaké tak že nakoniec na oplodnenie išlo 9 asi tak nejak mi to vravela teta embryologička ...vajka mali známku od 1po 3 čo som nejak ani nevmímala lebo to známkovanie ma štve 😠 a radšej sa ho nedržím ... 😉
ďakujem vám dievčatku za podporu ..... 😉 😉

kamka17
23. sep 2010

servuste bambulky 😉
tak sa hlásim už z domu...vypýtala som sa už v pondelok, ale keďže som si z nemocky okrem rozrezaného bruška doniesla aj fajné prechladnutie, snažím sa dať dokopy 🙂 🙂 každým dňom je to lepšie a lepšie a dnes som po troch dňoch bola kuknúť aj moje bambuliatko malinké, tak som vytešená, že sa má dobre, už aj trošku pribrala a darí sa jej podľa tety doktorky dobre, tak som spokojná aj ja 🙂
no a čo sa týka toho, že sme vás prekvapili...tak prekvapená som bola hlavne ja, lebo z bežnej poradne sa vyklula preeklampsia, do nemocky nás prijali nikedy o 15.30 a o 21.45 bola Paulínka na svete...takže som si ani nestíhala uvedomovať, čo sa vlastne deje...no ale zvládli sme to, všetko už bude len dobré a najneskor o 2 mesiace bude bambula doma s nami 🙂

všetkým veľmi ďakujem, že ste na nás mysleli a že nám držíte palce...som rada, že vás tu mám, však by som sa nemala ani komu pochváliť...či posťažovať 😅

ciky...tebe ďakujeme za krásnu básničku 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre