Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
1. okt 2010

@janicca jasne že si o tom ani nepochybuj,ale ani o tom moc nepremyšlaj o dva tyždne to budeš mat na papiery,tak teraz nezatažuj hlavku...a polievočka uvarena,či ostalo od včera? 😉

cikyta
1. okt 2010

@janicca nočne spanie= 🙄

ale už som si zvykla 😉

surviver
1. okt 2010

@cikyta no čo ine Ti ostava 😠 ,ale aj to prejde a bude fajn,alebo pride niečo horšie,nebudeš spat,lebo Siska ešte nebude doma z disco 😀 😉

cikyta
1. okt 2010

@surviver no to pôjdem s nou 😉

janicca
1. okt 2010

@surviver ostalo od včera tek s varením máme veget dnes čo to požehlím to hádam môžem 😉 šak nebudem pri tom cvičit 😀 😀
@cikyta hmm tak že iné zatial ani nebude chuda moja keby som vedela pomoct tak hned ti pošlem z toho mojho spánku keby sa to dalo....ale neboj bude dobre Sisa sa teraz výblazni a potom ti to všetko vráti 😉

surviver
1. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀

tija28
1. okt 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 som tu par dni nebola, som sa trosku susila v nemocnici - prave dnes ma konecne pustili domov, tak sa trosilinku vytesujem 😉.......................no pred par dnami som sa neskutocne rozculila na neskutocnej hovadine a v tom mi vycluplo viacej vody na vlozku - tak sme s muzom smykali na pohotovost do tn - a tam, ze mi odteka plodova voda, ze ma musia hned previezt do blavy a ide sa rodit - som zostala v takom soku, ze mi v tom momente ta voda prestala tiect, tak si ma tam nakoniec nechali na par dni na pozorovanie - zatial som 2v1, lezim a lezim, no poviem vam, ze som bola z toho fest vystresovana .................doktori mi oznamili, ze voda mi moze teraz odtiect kedykolvek(ako kazdej inej zene), ale ze zase moj pripad je tiez dost ojedinely, lebo, ze ked sa ta voda raz spusti, tak na 99,9% hned aj cela odtecie, no a preco sa to pri mne stoplo mi vysvetlit uz nevedeli, povedali len tolko, ze je raritou to co sa mi stalo,ale ze aj to sa niekedy stane tak na 0,01% 😉......................no aby som ja chcela normalny priebeh tehuhu, mozem asi snivat 😉
........................idem ja poctivo nasilu oddychovat, tak sa mi pekne majte ...............a janicca a kiara, na vas sa pridem za par dni pozriet pekne 😉


























surviver
1. okt 2010

@janicca šak jasne troška pohybu by nemalo uškodit 😉 🙂

cikyta
1. okt 2010

@tija28 Tak a DOST ! Citala som so zatajeným dychom a teraz máš PRIKAZ ležať !!! Robota nerobota........nestoji to za to !!! Bože držkaj sa ešte pár týždnov,ved Oliverko je ešte maličký a ako chlap musí ešte kusok zosilnieť !!!!!
S tou vodou som myslela,že je to normálne,ked trošku odtečie a zase sa zastaví...no ako píšeš,asi nie a je to vynimka.
Lebo ked som mala výtok,tak mi na gynde kontrolovali takým roztokom vložku,či sa jedná o poldovu vodu...či mi ona kusok neodteká....
Takže držím palce Tijus,nech to bol posledný šok !!!!!!!!!!!!!!! 🙂

tija28
1. okt 2010

@cikyta - ved ja viem, ze je to este skoro, oliverko ma teraz len 920gramov, takze si budem davat pozor - a aj tak mi uz je osudom dane, len neviem kedy,xixi 😉 ...............a tebe, ked pozerali tu vlozku, tak co ? bola tam voda, ci nie ?

cikyta
1. okt 2010

@tija28 na vložku mi kvapli taký roztok,ktorý sa mal sfarbiť do.. (už ani neviem,aku farbu čakali.) No a sfarbilo sa to tak,že nešlo o plodovku,takže to bolo v poriadku.

kamka17
1. okt 2010

@tija28 moja, ja nie som najlepší príklad, ako sa rodia predčasne deti 😅 😅 , tak sa prosím ťa ešte pekne opatruj, šetri sa, žiadny stres ani nič ti nestoja za to, aby sa Oliverko narodil takto skoro a zbytočne by si sa stresovala potom aj ty aj on...šak vieš 😉 😉 a ak bude treba, tak aj každý deň ti budeme opakovať, že ako sa správa tehulka 😉 😉 drž sa, jasné???

kiara15
1. okt 2010

@cikyta neboj pozdravym ale az sa ona ozve lebo ja neviem kedy moze a kedy nie a nechcem ju rusit 😉
@janicca tak super ale nic ta neboli?? 😉 zachvilu aj ja budem vycakavat 😉
@kamka17 super ze Paulinka pribera to je len dobre tak ju pekne pozdravuj 😉

Tijusa a ty sauz nerozculuj to co toto??pekne odychuj moja ok??

tija28
1. okt 2010

@cikyta - to bol isto ten temesvaryho test, to mi robili v nemocke kazdu chvilu...............som si ho zohnala aj domov, a si ho budem priebezne aj sama robit pre istotu 😉
@kamka17 - ved ja sa snazim tehulkovat najlepsie ako viem, a to, co sa mi prihodilo, tak to sa moze stat ktorejkolvek babule, aj tej najkludnejsej a najpohodovejsej................................ pozdrav odo mna pekne paulinku a nech nam hviezdicka veru rychlo pribera, nech je coskoro s vami domka 😉
@kiara - no som ja len zvedava na teba - na tvoje dve ciarocky..............dufam, ze nesklames a pridas sa do nasho funklubu..........tehuliek......................................a inak ved ja uz poctivo tehulkujem, uz ani do prace tolko nechodim a teda uz ani nebudem - nemozem 😉

janicca
1. okt 2010

@tija28 čo toto tu čítam babula dávaj na seba väčší pozor ja viem aj ked niekedy sa to nedá 😉 ale ja hovorím čo má prísť to príde .....tak len pekne oddychujte aj s Oliverkom v polohe ležiaceho strelca nech ešte naberie vitamínky od maminky ..... 😵 😵 😵
@kiara15 a furt ma ništ nebolí 🙂 🙂 ešte je skoro asi na nejaké bolačky ....ale sa mi zdá že toto IVF je naozaj iné ako bolo to pred tým tak som zvedavá kam to dotiahneme....no nechcem sa moc pozorovať lebo to nevedie k ničomu... 😉

zlatanka30
1. okt 2010

janicca ked si mala pred opu aj teba tak tlacilo brucho??? 😀 😀

janicca
1. okt 2010

@zlatanka30 áno moja to ti rastu vajíčka a je predsa rozdiel ked sa ti vytvorí jedno max dve ako ked ich máš napr.15 tak to preto to tlačenie a hlavne pri čuraní som to cítila ale nebolo to také strašné 😉 a toho OPU sa ozaj vobec nemusíš báť vôbec to nie je bolestivé teda aspon pre mna nebolo ani prvý ani druhý krát 😉 neboj to zlvádneš 😵

cikyta
1. okt 2010

@zlatanka30 Presne tak,ako ti Janicca píše.
Stav sa o čo chceš,že si tam na OPU len chvilku trošku krásne pospinkáš.
Ja som bola až nahnevaná,že ma zobudili.Tak dobre sa mi ani doma nespalo 😅

zlatanka30
1. okt 2010

juj uz nemozem ani chodit . ☹ ☹ keby som ich mala 15 co by som za to dala.opu mam v utorok.este som dnes dostala na dopichavanie merional dufam,ze to budem vediet zarobit.to nie je ako gonal ☹ ☹

zlatanka30
1. okt 2010

cykita ja viem ked som prezila tri laparky a jednu laparotomiu tak toto zvladnem.ale aj tak sa bojim viac asi toho ako to dopadne.

cikyta
1. okt 2010

@zlatanka30 no ved ano....ja som ťa chcela len rozveseliť ☹

To bruško je OK.Keby nebolelo,tak je zle.Takto aspon vieš,že tam niečo je a deje sa tam..

zlatanka30
1. okt 2010

ved ja viem.si zlata.inak dnes som isla busom do mt a potom od jesenskeho ulice peskom.ani to neni daleko.a vies ako som hladala cestu???kde isiel autobus tam som isla aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
1. okt 2010

@zlatanka30 No bohová si ty cestovatelka 😉 Ale aj značenie je celkom prehladné.Všade že: sanatorium Helios ...

cikyta
1. okt 2010

@zlatanka30 daleko to nieje,len kopec 😝 😅

zlatanka30
1. okt 2010

vsak ja viem.ano znacenie je celkom dobre som videla,ze sanatorium helios 1,4km. 😉 aj kavu som stihla dat ked som isla domov mala som trosku casu.ale rychlo som to obehala o 10.00 som uz bola v PD 🙂 🙂

tija28
1. okt 2010

baby ...........................takze moja svagrina isla dneska na krvny test a vyslo im to..............a hned na prvy-krat maju ivf-ko uspesne za sebou - mam z toho obrovsku radost - budem konecne tetou 😀 😀 😝 😀 😀
....................takze@janicca - aspon teraz vidis, aky je to plodny rok toto, takze aj tebe to isto vyjde 😉.....a @zlatanka30 - tebe tiez 😉

cikyta
1. okt 2010

@zlatanka30 no aká si ty šikovnica 😉

@tija28 švagrinke blahoželám! Tak budete velká rodinka 🙂 🙂 🙂 🙂

zlatanka30
1. okt 2010

tija juj bodaj by si mala pravdu ja uz nechcem ist znova na laparku brrr 😒 😒 😒

zlatanka30
1. okt 2010

dakujem davas mi optimizmus!!!!!potrebujem to 🙂 🙂 🙂

mimili
1. okt 2010

@zlatanka30 Ahojte. Zlatanka, ja sa tiež obávam, že ma to tak bude bolieť. Ja keď mám normálny cyklus, tak to vždy cítim, keď mám ovuláciu .. s jedným vajíčkom.. a keď ich tam bude viac, tiež budem na tom určite tak ako ty 😔 . Ale Cikyta mi prikázala nemyslieť dopredu, tak sa tým ešte nezaoberám. A nakoniec, bude dobre, keď ich bude viac, nie?
Naozaj to treba brať tak, že je fajn, že tam niečo rastie.. radšej akoby nič nebolelo a nič nerástlo.
Dievčatká, krásny víkendík prajem. Ja sa chystám umývať okná, lebo mi od budúceho víkendu začína škola a potom už nebudem mať kedy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre