Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

fopardi
1. okt 2010

baby nviete nič o komarkovi ? nieste s nou niekto v kontakte?

brmbolcek
2. okt 2010

pekne sobotnajsie ranecko 🙂 🙂 🙂

u nas kosia kukuricu tak je tu sami traktor ......

@kamka- to ze Paulinka tak dobre pribera tak to je vizitka tvojho dobreho mlieckiecka, len tak dalej moja, a posielame jej velke a silne objetie, prosim odovzdat 😉 😉 😉

@janicca- den vkladu sa nerata az ten nasledujuci den sa pocita ako prvy den 😉 😉 a 😉 k klud a rozvaha , testuj az po 11 dni od oplodnenia skor nech ta to ani nenapadne .

@cikyta - no tak to ste boli inaaaac rychly s pupcekom , ved vy ste mali aj zltacku preto ste boli tak dlhsie v nemocke

ostatne srdecne zdravim a zelam peknu sobotienku 😵 😵 😵

surviver
2. okt 2010

pekne ranečko 🙂 ....všetci ešte asi spite,len brmbi si privstala,ale to asi koli brmbulke,že?

tak pekny vikendik prajem 🙂

cikyta
2. okt 2010

@brmbolcek ahojte.................
ano,to skrz žltačku sme boli dlhšie v porodnici a potom ešte ako 6 týždnový sme tam boli hospitalizovaní..............proste my nie a nie sa z nemocnicou rozlučiť 😀 😀 😀 😀 😀 ale už je to fajn...................
Njbližšie pojde Silvinka do nemocnice už len maximálne rodiť 😉 😀

tija28
2. okt 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 .........tak ako vikendujete ? .............ja vegetujem, sice nasilu, no aspon vas pridem teraz kuknut castejsie 😉 obcas si robim kontrolu na vlozke, zatial je vsetko o.k., v pondelok ideme do pd ........lebo, ze do troch dni od prepustenia z nemocky sa musim hlasit u doktora, tak som zvedava, co mi on nato povie...................snad tu plodovku nevytrasiem zo seba, kym dojdeme do pd 😉 😉 😉
@cikyta - to s tou silvinkou a rodenim . ..........tak to nemalo fakt chybu, som sa pobavila 😉 😉 😉 😉

orsulka
2. okt 2010

ahojte....vsetky vas pozdravujem, aj vsetky snažilky, aj vsetky mamulky s ich ratolestami 🙂))) a samozrejme a j vsetky ostatne... 😉 😉

@tija28 ty si mi teda uprimne nahnala strach moja......ale som rada, že je vsetko Ok, a vverim, že aj ta cesta do PD prejde rychlo a bez problemov, a inak doky už v pondelok ordinuje, lebo teraz bol cez jeden a pol týždna prec... 😉 😉 ides hned rano do PD?????

inak info od Kiarky....volala som snou...vsetky vas pozdravuje, ma v brusko dvoch krásnych bobácikov jednotkových a ležka domka, oddychuje ..... 😉 😉 zajtra si maju volat co a ako mrazenie, ale jedno vraj určite bude na mrazenie 😉 😉

surviver
2. okt 2010

tija,tak snad si si už všetko zla vyčerpala,,lebo chudačik Oliver,take stresy...pekne lež a oddychuj 😉

orsulik a Ty si tu davno nebola,ked si chodila do robotky tak si vždy tak pekne udržiavala temičku pri živote a teraz...asi neni čas však?? a inak ako sa dari? orsuliatka posluchaju? a skrine ste už poriešili?
a ked budeš s Kiarkou volat,tak,že na nu myslime a nech si kiarčatka pekne opatruje a ked bude mat chvilku,nech nam pride dat infošky 😉 ....že jej velmi,velmi,velmi držime palce 🙂 😵

cikyta
2. okt 2010

Ahojte kočeny.
Kiarku zdravím a samozrejme,aj Kiarčatka ! Zas je dalšim prikladom toho,že čim menej vajičok,tým vyššia kvalita ! A to je skvelé ! 😉 Takže teraz je to už na nich...nech sa riadne zahryznu a držia v maminkinom brušku 😉

tija28
2. okt 2010

@orsulka - okolo 10-tej tam asi budeme.................a co tvoje orsuliatka, ako sa maju ? posluchaju ? kopkaju ?..............a pozdrav kiarku, ze pozdravujem aj ja kiarcatka a ze nech sa pekne drzkaju 😉
@surviver - a co tvoj maly ? aj on uz vymysla lumparny ako cikytkyna silvinka ?

janicca
2. okt 2010

ahojte 😉
Kiarku pozdravujem a prajem vela štastia nech sa dobre zahniezdia u maminky 😉 😉

surviver
2. okt 2010

@tija28 no ešte nie,ale pluca cviči statočne,ked nie je tak ako on chce 😉 😀 ....zatial mu vždy vyhovieme,lebo kto ma počuvat tie revy 😠 ,ale že vraj od jedneho roku dietata,už ma zmysel dohovaranie atd...čiže zatial ho rozmaznavame,ale po roku nastupi poriadna vychova 😀 ,lebo neradi by sme z neho mali rozmaznaneho fracka 😉 ...no tak som zvedava ako sa nam bude darit 😅

surviver
2. okt 2010

@janicca čaves a Ty čo porabaš?

komarik
2. okt 2010

ahojte,
@tija, tak ti si ma riadne šokovala. 😕 😨 Tvoj príspevok som čítala bez dychu. Až potom keď som sa dočítala že je to v poriadku 😵 tak som bola schopná nadýchnuť sa. Ako si prosím ťa zistila že to čo z teba vyšlo bola plodová voda? Zo mňa stále niečo vyteká a bez intimiek si neviem predstaviť existenciu.

Dievčatá, dnes som vám silno kývala lebo sme boli v PD kupovať kočík. Keď budem mať trošku čas tak ho nafotím a hodím do albumu. Babenka bola strašne zlatá a ešte nám k nemu pribalila vecičky pre malú, časopisy a knižku o materstve. Kočík je nový ešte bude 1,5r. v záruke. Ona ho používala len 2 mesiace lebo jej kúpili svokrovci nový. 😵

surviver
2. okt 2010

@komarik tak sa už tešime na fotečky...a si stale ešte PN?

komarik
2. okt 2010

@surviver, áno na PN budem už do konca. Oznámila som to aj zamestnávateľovi nech si nájdu náhradu.

surviver
2. okt 2010

@komarik myslim,že to bolo dobre rozhodnutie,tak pekne oddychuj a škrečkuj vecicky pre Melindu 😉

komarik
2. okt 2010

@surviver, 😀 😵 . Tak to si uhádla. Pripadám si presne ako škrečok keď zbieram vecičky alebo potom ako hroch ktorý papá za dvoch 😀

orsulka
2. okt 2010

@komarik no konečne že si sa ozvala moja...už tu bola pekna zhanka po tebe ... 🙂 😉 🙂
inak s intiomkami beham aj ja, za posledny týžden.....tak neviem ci je to po tej serklaži alebo co...njskor to bolo vodnate, teraz je to mazlave a bledunko hnede..... tak neviem.....
inak orsuliatka posluchaju, rastu, kopkaju...jendo j etrochen viac aktivnejsie ako to druhe, ale tak to asi ma byt......
Kiarka sa urcite ozve, ale pocitam, že najskor zajtra...dnes bude asi s nohami hore len 😉 😉

komarik
2. okt 2010

@orsulka, ja to mám ráno také husté, biele a cez deň keď som na nohách tak priesvitné, riedke. Všetko je bez zápachu. Dúfam že to je v poriadku lebo aj pred rokom som to tak mala. Som rada že orsuliatka kopkajú a sú v pohode 😵 .

Ozaj, neviem či to tu už nebolo, nechce sa mi kukať do zadu ale nechcete podporiť elektronickú petíciu ohľadne nového rodičovského príspevku?
Ak áno tu je link: http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573

janicca
2. okt 2010

@surviver ja dnes taká pohodička obedík taký fajnový som dnes navarila potom som bola u kámošky trošku poprechádzať a hlavu vyvetrať 😉
@komarik no vitaj stratená 😀 😉 tak výbava sa už pomaly rozrastá 😉

@orsulka a čo ty už si kukla po nejakom kočiariku či stále dosť času ? 😉

tak a ja som zbáchala puding z 1/2 mlieka a piškoty bola som mlsná a poriadne 😝 😝 bud su to predmrchovské stavy alebo som tehuhuhuhu.... 😀 😀 😀

zlatanka30
2. okt 2010

aj ja budem prikladom kiarky a ja mam len styri vajka 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
2. okt 2010

@zlatanka30 ved to je nádhera budu štyri ale kvalitné tak sa netreba báť... 🙂

zlatanka30
2. okt 2010

len nech este rastu drobatka moje. 🙂 🙂 potom budeme chodit s kiarkou spolu do poradne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
2. okt 2010

@komarik Ahojky.Ja vás podporim maminky....pondelok sa podpíšem kočene tu v našom meste 😉
Ja osobne sice za celý rok len získam pár ečiek...no mne ide o princíp,o spravodlivosť,o buducnosť a tak rada pomožem veci 😉

@orsulka Tak už kopkaju? Tak ver,že to čo kopká viac,bude po narodeni dobručke a to,čo kopká menej bude pekný čertík ! 😉 Mám to odskušané,overené 😉

orsulka
2. okt 2010

@cikyta 😉 😉 😉 😉 😉

@zlatanka30 tak budu styri??? no tak to je pekny vykon, nemyslíš???? som velmi rada 😉 😉 nech pekne rastu....
@janicca tak dnes si mala super dniček, aj pracovny aj relaxačný 😉 😉 len opatruj drobcekov u seba 😉 😉

ja som dnes len vegetovala, ležala , sedela, jedla 😀 😀 😀

lucula73
2. okt 2010

ahojte babulky 🙂

ja sa len hlásim,že sme už konečne doma,dnes podvečer nás pustili 😉

ďakujeme všetkým,čo ste na nás mysleli,aj mne chýbal pc,ale aj keby som ho boal mala,nebolo by naň času.

postupne vás hádam dočítam lebo nemám vobec prehľad,iba o kiarke,s ktorou som telefonovala dnes. 😉

tak dobrú nocku zatím 😔 😉

wolfskinka
2. okt 2010

@kamka17 tesim sa ze paulinka pribera a drzim palceky nech ju mas cim skor doma

@janicca som zvedava na tie tvoje dialnice

@brmbolcek nam odpadol pupik az 3ti tyzden

@tija @orsulka drzte sa a ziadne predcasne porody tu uz nechcem vidiet

inac ja nestiham, matejko viac nespi ako spi a ked nespi tak viac place ako neplace a boli sme na neurologii a vyzera to tak, ze asi budeme chodit na rehabilitacie a budeme cvicit vojtovku ... tak si to neviem dost dobre predstavit pri jeho rezime v piatok ideme ku primarke na rehabilitacne a potom sa uvidi, brusko sa uz zlepsilo, ale stale cvicime aby sa vykakal, a som s nim 7 hodin denne vonku lebo spinka len v kociku a to musim chodit lebo kde v tomto pocasi si sadnem, aj v dazdi sme kocikovali, lebo Matejko doma spinkat nebude ... dnes vazil 6kg a uz sa vie pretocit a posunut dopredu za hrackou, len tu hlavicku do protipohybu nezdvihne nechce sa mu, ked je na brusku tak ukazkovo ale ked je na chrbte tak kasle na to, a to s nim cvicim aby ju zvdihol obycajne cviky ale asi to vyzera uz na vojtovku a to sa mi moc nepaci, ale co uz ked to inac nepojde

drzim baby palce ked bude viac casu urcite nakunem

tija28
3. okt 2010

dobre ranko bamulky 😉 😉 😉 ...........tak v noci nam rozbili dalsie okenko na prevadzke - no to aby sme sa asi nenudili 😉
@komarik, @orsulka - tak s tym vytokom sa trapim aj ja od zaciatku, rano je to hustejsie, no a od poobedie riedke ako voda, esteze mam ten roztok na tu plodovku, potom som ovela kludnejsia 😉
@surviver - tak to mate tiez pekne veselo domka s malym 😉 drzte sa 😉
@wolfskinka - ked treba nakoniec tu rehabilitaciu, tak ju pekne podstupte, ved najdolezitejsie je matejovo zdravie, a ked mu to ma pomoct, treba vyskusat vsetko 😉 .................................ja ked som sa narodila, som nechodila a vsetci lekari vraveli, ze ja v zivote chodit nebudem a mama to nevzdala, a ako pekne chodim odmalicka, a pekne s vrtulou v zadku, takze pekne sa ty povenuj matejovi teraz co najviac a on sa bude mat potom v zivote suprovo 😉 😉 😉
@janicca - kedy uz konecne budeme vidiet tvoje dialnice ? kedy budes testovat ?
..................inak vsetky ostatne zdravim a prajem peknu nedelu 😉 😉 😉 😉 😉

kamka17
3. okt 2010

peknú nedeľu prajem, vonku je krásne slniečkovo opať, tak hurá poobede na prechádzky lapať vitmín D 😎 😎 😎

s tým výtokom, čo máte sa netreba stresovať, ja som mala presne to isté, nie síce každý deň ale bolo to tak ako u vás, takže je to asi normálne 🙂
@lucula73 vitajte domka, dúfam, že už bude všetko ok s Matúškom, nech sa len pekne v zdraví drží, chrobák malý 😉 🙂

fopardi
3. okt 2010

@orsulka
@komarik vytok som mala aj ja a to taky že som používala niekedy aj normalne menštruačne vložky ked som niekam potrebovala ísť lebo intimka mi bola malo fakto to bolo príšerne furt som nato dostala nejake čipky ale ešte som ich ani nedobrala a vytok bol zase taky katastrofalny , len som vyšla zo sprachy a za 10 minut nova intimka bolo to velmi otravne ale treba vydržať po porode akokeby čarovnym prutikom šiblo a bolo po vytoku 😉

@tija28 no vy to mate pestre a nechcete nainštalovať nenapadne kameru ? alebo nech manžel prespi v prevadzke ak sa to da a možno bude vedieť kto to robi
@wolfskinka vy mate 6kg veto to my tak važime teda na poslednej poradni mal tolko 6550g a vy ani tri mesiace a 6kg

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre