Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
7. okt 2010

@janicca dont stres...ono tieto bolesti byvaju fakt normalne.....verim, že nedojde...nemá dovod mrška jedna!! 😉 😉 😉

janicca
7. okt 2010

@orsulka jasné ake stresy to čo je ??? 😀 😀 ja viem že ona len straší a skuša ma kolko vydržím 😉 zatial som uplne že kludná a vyrovnaná....ked nebude kočík bude nová skialp výstroj.... 😀 😝

orsulka
7. okt 2010

@janicca not o je také, cčo ty nepoznás, a to je dobre !!!! 😀 😀 😀 😀
...a kasli na výstroj ....... 😀 😀

marta222
7. okt 2010

No, tak už som zasa tu - písala som práve Orsulke siahodlhú IP-čku 😉 .
@janicca - neboj, to je všetko normál, veď som ti hovorila, že tehotenské stavy od predmrchovských nerozoznáš. Tak je všetko OK...

janicca
7. okt 2010

@orsulka šak uvidíme čo bude kto si počká ten sa dočká som tu kedysi čítala .... 😵 😵 😵 kuc kuc kuc už som sa na ňu vykašlala .... 😀 😀 😀 😀
idem ja off zatial sa mi tu mávajte idem dať ešte nejaku pochodzku 😉 😉 😉 pá pá pá

janicca
7. okt 2010

@marta222 😉 😉 😉 😉

orsulka
7. okt 2010

@janicca zas ideš zbrýlať?????????? 😀 😀 😀 😀 aaaaaaale len chod moja...idem asi ja tak trochen von...

😵 😵 😵

pige
7. okt 2010

ahojte dievcata, chcem vam vsetkym podakovat za peknucke priania, nestiham vas docitat, lebo som opat na nete len na chvilku...ale pozeram ze janicca to ma uz za par 🙂 a pozitivne spravicky su tu co-by-dub. Tak drzim vsetky prsty aj bublinke nakazem 😀

marta222
7. okt 2010

Tak sa majte krásne, idem aj ja už het.... Samozrejme, keď sa mi podarí, tak Vás prídem zasa pozrieť. Myslím na Vás a držím všetkým palčeky a prajem všetko dobré 😉

kamka17
7. okt 2010

no sa dívam, že som sa tu dostala zas po fajronte, všetky ste fuč...ja som bola kede tade, veru aj déčko trochu zbierať 😎 😎 😎 bublinku sme boli pozrieť, už máme 1380g 🙂 🙂 a bola som dnes na super návšteve u Timurka a jeho maminy...no to vám je veľký chlap, skoro som ho nespoznala, ale našťastie survi som spoznala, tak hádam Timurka nevymenila 😀 😀 😀

@marta222 som rada, že si sa ukázala a verím, že sa čím skor zase všetko na lepšie obráti, aj keď to zlé sa z hlávky úplne vyčistiť nedá ☹ ☹ myslím na teba a pozitívnu energiu posielam
@pige gratulujem k bublinke 😉 😉 a držím palce, nech sa pekne detehulkujete do úspešného 40tt, dávaj na seba veľký pozor 😉

a idem aj ja trochu nohy vyložiť, bo ma akosi to dnešné zháňanie znavilo...
a zas som tu dnes nevidela ciky, tak dúfam, že sa zas nebude tváriť, že však ona tu bola 😀 😀

cikyta
7. okt 2010

@kamka17 14:20 !!!!!!!!!!! 😉

@marta222 Ahojky moja...Som velmi rada,že vidím a trápi ma to,čo sa ti mojko stalo 😔 Tu je už ťažko aj nejaké slová hladať...hádam len také,že hrozne moc ti držím palce k tomu,aby si sa čo najviac spamätala,čo najviac zabudla a vyhodila z hlávky všetko to zle,čo sa práve stalo 😔 Možno som to napísala blbo,neviem...ak ano,prepáč,ale chcem ti vyjadriť to,že mi je to VELMI luto a často na teba myslím... ☹ Drž sa žienka ☹

orsulka
7. okt 2010

@kamka17 moja Paulonka krasna už ma cez 1300 !!!!!!! tak bambulka sa krasne drži......posielam jej boštek krásny🙂)))

@cikyta 😉

cikyta
7. okt 2010

@kamka17 1380g ? Jéjda ! Tak ju pekne krmiš maminka ! A že pozdravujeme Paulinku !!!! Odkáž jej do uška,ano? 😉

surviver
7. okt 2010

no čaute babulky ste sa rozpisali,ani nestiham čitat,lebo dnes sa drobcovi vôbec nechcelo spat a len čo som sadla za pc,tak už bol hore 😠 .....ale mali sme vzacnu navštevu,tak nam krajšie prešiel den 😉 ..Kamka videla Timurka,ale to nie ja až take vyznamne a ako to ,že ja som videla malu Paulinku,je nááádherna 😵 ,taka malička princezna a na jednej fotečke si tak krasne cmulala prstik,no krasna je,už aby bola doma,nech ju kukučnem life 😉 a Kami ešte raz dakujeme za darčeky,Timurko sa dnes hrajkal len s novymi hračkami 🙂

@marta222 marti som rada,že si nas prišla kuknut,a povzbudit,aj ked Ty teraz preživaš tažke chvile,ale verim a zo srdiečka Ti prajem,aby si našla v sebe ešte niedke v hlbke silu a nevzdala to a ked pride spravny čas ,a ten ešte určite pride,tak aby si sa znova dala do boja a verim,že už konečne vyhraš,lebo ako pišeš,čo je vela to je vela,tak už aj na Teba musi štastie sadnut...držim palce a myslim na Teba...

@mimili,ved v pohode aspon mali poniektore babenky hlavky zamotane,že čo ja riešim v Heliku 😀 a uvidiš,za chvilu sa tu zorientuješ a budeš jak doma

kafulienka
7. okt 2010

ahojte,
chcela by som sa vas vsetkych opytat, ci mi viete doporucit nejaky slusny, seriozny penzion (ubytovanie) v blizkosti Heliosu (resp. v Martine), vopred dakujem. 🙂

wolfskinka
7. okt 2010

@brmbolcek zajtra tam ideme ku primarke rehabilitacie, tak som aj ja zvedava, cos a tyka bruska, raz place, raz je dobre, zlepsilo sa to trosku po tych homeopatikach

katy7
7. okt 2010

@brmbolcek kojim, zatial, dufam ze aj nadalej, ze budem stacit jeho potrebam 😅 a vy ako?

janicca
8. okt 2010

dobré ránko vám prajem dievčence dnes to vyzerá zase na krásny deň i ked u nás je ešte mlha 😎 🙂 🙂 🙂
@orsulka dnes zase idem zbrýlať 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
8. okt 2010

krasny den.....
@janicca to fakt???? ved už by bolo na čase aj niekam vyraziť, nemožeš byť stále len doma a vylihovať!!!! 😀 😀 😀

ja už som dnes bola aj v praci kuk urobit, ale už som doma..... a veget..... 😉

janicca
8. okt 2010

@orsulka to máš pravdu práve balím caky paky a odchádzam ...... 😀 😉 a ty si iná šikulka ty si už aj v práci bola klobuk dole 🙂 😉 😝

orsulka
8. okt 2010

@janicca a kam sa chystas?? ked bališ?????? 😕 😕 😕

cikyta
8. okt 2010

Ahojte !
Som tu? Som !

@janicca No hurá,že si si konečne odlepila to"peklo"zo sedačky a ideš niekam von......Aj mužík bude rád,že ťa už konečne neuvidí chvílu doma 😀 😀 😀 😀 😀

@orsulka ty si iná šikovnica! Stihneš tolko vecí hned z rána... 😅

cikyta
8. okt 2010

fuha...........to bude na dlhšie,ked sa balíš Janula............. 😅 Co ideš k moru,či na hory?

orsulka
8. okt 2010

@cikyta ahoj.........no ono je to tak, že ja sa rano najlepsie citim, oddcýhnuta a tak.......takže co sa dá, snažim sa vsetko urobit po ranu......už potom je to horsie, hlavne s tymi krížami........
tak preto takto od rana 🙂))

speranza1
8. okt 2010

prajem pekne rano dievcata... ako sa mate?

orsulka
8. okt 2010

@speranza1 ahoj...velmi dobre, ved je piatok !!!!! 😀 😀 😀

speranza1
8. okt 2010

@orsulka tesim sa aj ja... k o n e c n e 🙂
orsulka, mozem sa opytat ake ste mali vy problemy s otehu?

cikyta
8. okt 2010

@orsulka Máš pravdu.Aj mne bolo najlepšie ráno a fakt som nevedela,čo to každý omliela o tzv.ranných nevolnostiach 😖 To som nepoznala.Moje ranne nevolnosti začali na obed a vyvrcholili večer 😝 😝 😝 😝 😝 To som už denno denne večerne správy len počuvala a nevidela,lebo som videla len hladinu vo WC mise 😖 😀

@speranza1 No.Nemáme sa moc užastne,lebo som sa dozvedela,že muž mi ide aj na výkend do práce a na druhý týžden na týždnovku... ☹ ach jo 😉

A ty??? 🙂

speranza1
8. okt 2010

@cikyta ja sa mam tak v norme 😉 🙂 .... a cez vikendy uz zasadne nic neplanujem, pretoze mi moje plany snad ani raz nevysli... vsetko vypali stale inac aby som si priala..takze neviem..akurat som sa objednala na sono prsnikov v ramci preventivky🙂 a som v ocakavani dna11.10.. kedy sa prvy krat objavime v Heliose... ani si neviem predstavit ako to tam bude prebiehat..ale uz coskoro to zistim 🙂 😉 😅 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre