Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
13. okt 2010

@tija28 AHA 😀 😀 😀 ty si opica 😀 😀 😀

tija28
13. okt 2010

@cikyta - no ale ty si vacsia 😀 😀 😀 a dneska zase pekne perlis, s farmarom 😀

cikyta
13. okt 2010

@tija28 Ja? To môj krpec ! 😅

tija28
13. okt 2010

@cikyta - no ale ved sisi je predsa minimalne 50% z teba, takze si minimalne poloopica a pekne perliva 😀 😀 😀 😀 😀 ......................sak sisa to musi mat po niekom z vas, no a ako ta tak citavam, tak po muzovi isto nebude 😝

minka051
13. okt 2010

@janicca gratulujem ved ja som to vedela že inak to ani nebude 🙂 Tak uvidím či som na rade..

tija28
13. okt 2010

@minka051 - jasne, ze si na rade, a uz o par dni sa nam aj ty prides pekne pochvalit, ved predsa ste to nepodstupili vsetko zbytocne, takze teraz je rad na tebe 😉

wolfskinka
13. okt 2010

@janicca gratulujeeeeeeeeeeeeeeemmmeeee aj s Matejkom

orsulka
14. okt 2010

caavo..odchádzam do prace...dnes dojde obyvka a idu sa vyhdzovat stare skrine ...bude to den uff.uff...uff.....ale pomoc bude, tak ja budem mat nbohy co najvyssie...trosku zacali opuchat......ale cely vik budem len oddychovat...

janica!!!!!! mojko...to je krasne HCG !!!!!!!!!! velka gratulacia ..... teraz sa len a len opatrovat......tak ja som mala na 12 den 957 a su dve.....ale niekedy to fakt nie je podmienkou, že podla hcg musia byt dve.......kedy mas dalsiu kontrolu ???????
juuuuuuj...ale tesim sa......a prajem tie dve...!!! 😉 😉

brmbolcek
14. okt 2010

pekne ranecko 🙂

@janicca- ale som rada, ze to vyslo no super mamina . Na hcg sa moc nedrz podstata je ze je vysoke a zvysok ci 1-2 len nech je to zdrave 😉 Ja som mala ma 14 den 1760 hcg a mame jedno krasne dietatko 😉

...srdecne gratulujeme mamine 😵 😵 😵

@tija28- postielka je velmi pekna 🙂 🙂 🙂

@orsulka- spravny postoj k oddychu 😉 😉 😉 😉 😉

ostatnym zelam krasny dnik 😎 😎 😎

surviver
14. okt 2010

pekne ranečko prajem 🙂
@janicca,tak velka gratulacia k oficialnemu tehuhu 🙂 😉 ..je to fakt skvele a je jedno či to budu dvojky či jedno,len nech ste zdravi 😵

brmbi sopliky su už preč??

tija postielka pekna a aky kočiar ste nakoniec vybrali?

@wolfskinka som rada,že Matejkovi je už dobre a že ho už nič netrapi...a na to cvičenie chodite,či cvičiš doma s nim?

@minka051 ,no jasne že si na rade,ved maš troch,tak určite sa aspon jeden uchyti 😉

minka051
14. okt 2010

Ahojte pekné ránnečko 🙂
Tak ja som si už obehla doktorku, lebo som potrebovala predpísať ďalšie lieky a trochu som nakúpila. U nás je teraz cez víkend jarmok tak mi príde celá rodina idem niečo napiecť a navariť. 🙂 😉

brmbolcek
14. okt 2010

@surviver- manzelik cez noc odsaval 3 krat a aj rano 😉 😉 😉 no este trosku chrcime , ale sme akysi spavy , akosi spinkame , ja dufam ze sa nam zltacka nevracia 😒

@minka 051- a co idete varit ? prezrad ? 😉

tija28
14. okt 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 tak ja uz som aj z prace doma - dneska to bola rychlovka, ale este som si zobrala aj robotu domov, to aby som sa moc nenudila - tak idem este trocha makat 😉 😉 😉
@brmbolcek - diky, sak som sa aj zapotila, kym som nasla,xixi 😀 😀 😀
@surviver - ja som odvtedy este nebola s drahym v tom obchode s kocikmi - este som ani nekukla, co to ten moj chlap vybral - lebo vzdy, ked ideme okolo nato zabudnem - no ale to asi preto, lebo sa da kocik prist zobrat kedykolvek, tak podvedome viem, ze ma tam stale caka 😉 😉 😉
@orsulka - len ty pekne dneska s nozkami hore vydrz - a staci, ked budes len prikazovat a usmernovat 🙂 🙂 🙂
.....................no idem sa ja pustit do prace, si pripadam ako popoluska medzi tolkymi papiermi 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

minka051
14. okt 2010

@brmbolček budem piecť kačky, lokše, kapustu knedľu. A budem piecť pagáčiky a gaštanový zákusok. Teraz robím ešte domáci syr z toho mlieka z automatuje výborné. Mám recept aj syrydlo a ten syr je super už som ho pár krát robila.

majkaa
14. okt 2010

@orsulka neuveritelne tak nakoniec si myslim, ze sa ti splnil ten najraksi sen mat dvojicky a zaroven aj dievcatko aj chlapceka. Pan Bozko vedel co robi.

orsulka
14. okt 2010

@majkaa dakujem moja 🙂))) velmi pekne.....
@minka051 možem dojsť sa výborne najesť?????? 😀 😀 😀

kamka17
14. okt 2010

@minka051 no fajné chute nám tu robíš...že lokše, pagáčiky...šikovnica z teba, dúfam, že sa ti všetko podarí ako treba a rodinka si pochutí 🙂 🙂 😉 😉
@tija28 sa mi páči tvoja rada pre orsul, že ma odpočívať...zatiaľ čo ty ideš pracovať...a pritom by si tiež mala mať nohy ak nie na lustri tak minimálne riadne vyložené 😨 😨

a všetkým ešte pekný deň prajem 😎 😎 😎

minka051
14. okt 2010

@orsulka kľudne dobrých ludí sa všade dosť mestí aj naje 🙂 🙂 Ideme na domček idú mi projektovať kúpelňu teda ako bude vyzerať obklad 🙂

mimili
14. okt 2010

@janicca Síce trošku oneskorene, ale o to srdečnejšie gratulujeeeeem! Ja som celý čas nad tebou premýšľala, no drahý ma nechcel pustiť z postele, aby som išla na net.

Ja pekne poctivo ležkám v posteli, našťastie ma choroba prešla, len ma príšerne bolí hlava. Mala som deň teplotu a potom už nič. Normálne rozmýšľam, či to nebola reakcia na tú Proveru..? Nemali ste niekto teplotu a bolesť hlavy? Zajtra už asi pôjdem do práce, voľna budem mať ešte až-až 😀 .

@tija28 Postieľočka je krásna!

tija28
14. okt 2010

@kamka17 - neboj, ja som to odkonzultovala s oliverom, ze ci mu nebude vadit, ked pojdeme na chvilu pracovat, a on ze to teda chvilku vydrzi - no a ved potom som mu dopriala veeeeeelky odpocinok 😉 😉 😉 a ako sa dari paulinke ? 🙂 pozdrav ju pekne aj odo mna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@minka051 - tak s tym jedalnickom si urobila poriadne chute veru aj mne, mnaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@orsulka - tak ako ?......obyvka hotova ??? 😉

tija28
14. okt 2010

@mimili - diky, snad sa bude aj malemu pacit 😉 😉 😉

janicca
14. okt 2010

ahojte dievčence tak zase krásny deň za nami .... 🙂 áááááá zase som celý deň zbrýlala ja neviem ale ako sa začalo moje telo meniť na tehuhu tak ja mám energie za štyroch a hlavne v noci......zase to bola nočná asi sa už pripravujeme 🙄 😅 😀
@orsulka na kontrolu idem v stredu tak uvidíme čo a ako 😉
@minka051 akurát minule dávali v telke nejaké kačacie hody a robili k ním lokše tak som si hned spomenula na teba viem že si to tu kedysi spomínala ....tak také lokše,kačky ,kapustu no hoci kedy by som si dala mňam 😀 🙂
ešte raz vám ďakujem za gratulácie 🙂))))))))
@tija28 @cikyta a ináč zrdavím celu zoologicku zahradu kravky,opice a samo že aj uja farmára 😀 😀 😀 😀 😀
@mimili a ty sa len pekne kuríruj ked to má pomocť tak lež aj týžden 🙂 🙂

minka051
14. okt 2010

@janicca no tak ked robím lokše tak ich musí byť okolo 100ks, lebo ked sa všetci zídeme tak tak je nás dosť a všetci sú ako kobylky. Vždy sa všetci tešia, lebo len ja som taký blázon ktorý narobí vždy veľa dobrôt a každý sa teší ako sa dobre naje. A ja sa zas teším že im tak chutí 😀 😀 😀

orsulka
15. okt 2010

dobre ranko prajem......

@minka051 tak pri 100 ks, by sa mi určite nejaká ta lokšenka usla...to verím 😀 😀 😀 ale asi by si moc dlho pri tom sporaku nemala stať...vsak ale t si rozumieš 🙂))
@tija28 no napriek tomu, ako si pracovala pred tým som rada, že fakt teraz viac oddychuješ 😉 😉 😉

obyvka je zložena v obyvacke okrem stolika, ktorý je treba poskladať, a na skrinky namontovat poličky do vnutra a ucyhtky na dvierka a rozložiť ju tak, aby to bolo fajn 🙂)) ale nakolko drahy vcera večer odišiel na "pánsky Zlet"...vsetko sa bude diať a od pondelka.....ale vykukávam sa tu na nu teraz a som spokojna 😵 😵

fopardi
15. okt 2010

@orsulka tak babätka pridu uplne do noveho , krasne ste si to takto naplanovali a uvidime aj fotečky obyvačky? 😉

inač prajem pekne ranko

kamka17
15. okt 2010

pekné ránko prajem...dnes je piatok...orsul pamatáš, ako sme sa vždy vytešievali z piatkov??? že cez víkend netreba pracovať.. 😀 😀 😀 to boli časy...a teraz nemám riadne prehľad aký je deň 😅 😅
moj drahý sa dnes tiež na víkend chystá preč, jeho kamošovi v nitre sa v stredu narodilo bábo, tiež baba, tak chlapci to chcú zapiť... 😨
a teším sa s tebou z tej obyvky, musí to byť fasa, toľko nvoých vecí a do toho ešte babuliatka keď prídu...nový život 😉 😉

orsulka
15. okt 2010

@fopardi vsetko bude moja 🙂)))))))))))))))))) aj fotečky......ked bude uložena a na poriadku .-)))))))
ono niekedy mam pocit, že keby to takto planujeme, tak to určite takto nevyjde🙂))))))
vcera sme mali dokonca okukávačov nasej chodby...ten stolar co nam ju robil, tak priniesol dalsich zákazníkov, aby im ukazal nasu chodbičku, akop sme si to vybrali a skombinobali s lakobelom, aj aka je ta skrina....no sranda🙂)) ale pacilo sa im velmi 😉
@kamka17 😀 😀 😀 pamatam moja pamamatam....dnes sa vytešujeme tak stále komplet !!! ahahahahahaha

fopardi
15. okt 2010

@orsulka ved presne keby to planuješ nikdy by to tak nebolo ale tak mi to pasovalo napísať že bambulky budu mať všetko krasne nove 😉 vidíš oni su to beťari ti drobci odmalička ako čakali na nove 😉
tak sa teším na fotečky 😉 nam treba už iba novu kupelnu a nove int. dvere a budeme tiež komplet ale to ma časuuuuuuuu 😉

fopardi
15. okt 2010

a ešte aj ext. dvere ale to je taka spoločna investícia so svokrovcami tak neratam iba nas 😀

orsulka
15. okt 2010

@fopardi nas čaka este kuchyna, ale tam sa budu menit len dievrka a pracovna doska....a uvažujem o kupe myčka riadu, takže jednu skrinku vyhodime, aby sa zmestila.......ale aj toto ma este cas, kedže vsetko inak ostane na mieste🙂))))

ja idem zas vyložiť nožky, nech maju klud a pekne oddychuju......a zacina mi tenis v telke, takže pohoda🙂))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre