Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
11. dec 2010

@janicca Aj dneska ti je plano ? 😀

janicca
11. dec 2010

@cikyta tu som bratm 😀

janicca
11. dec 2010

@cikyta áno moja aj dnes mi bolo planô 😝 ale zatial negrciam len také hrozné sliny do ust a poty ma oblievaju ako keby som už každu chvílu mala grc...ale zatial je to len tretí den a vždy ked si dám obed do večera už mám odjedené asi to malé už tolke množstvo jedla neznieslo na večer tak si povedalo dost 😉 ale už mi je lepšie

cikyta
11. dec 2010

@janicca Edmondík sa rozhodol,že urobí zo svojej maminky Klaudiu Schifer 😀

janicca
11. dec 2010

@cikyta Klaudia ??? tak zase až taká náročná nie som len 20 kg pribrat tak to pomoooooooc nieeeeee dufam že sa až tam nevyšplhám myslím že to len ten začiatok bol taký rýchly 😝 😀 ZBRÝLAM je to správne slovo 😀 😀 😀 😀

babula82
11. dec 2010

dakujem vam za info. ja chodim uz asi 9 mesiac na folikulomeriu, manzel mal vysetreny spermiogram a pred 3 mesiacmi som bola aj na laparke..
doktorka mi teraz navrhla 3 mesiace pauzu od vsetkych vysetreni a ze ak sa nezadari, pojdeme do centra..ze si mam oddychnut teraz cez vianoce a tak..ale ja neviem, oddychovala som cele leto a aj tak nic.
takze si myslim, ze budeme len zbytocne cakat dalsie 3 mesiace..za ten cas nam mozu aspon nejake vysetrenia spravit. aj ked uvidime, mozno nam jezisko tento rok predsa len prinesie tej naocakavanejsi darcek 😉
preto som aj chcela vediet, ci treba priniest nejake zdravotne zaznamy, ci si mam ist vsetko od doktorky pytat, alebo netreba..ale tak ked mi robili tu laparku, tak to by som asi mala priniest, ze?
potesili ste ma, ze je tam mily personal 🙂

cikyta
11. dec 2010

@babula82 No zrejme budu dr.zvedaví,čo ti laparkou zistili atd....tak len preto by bolo fajn doniesť správu z nej.
Nuž a...na vianoce sa zvyknu plniť priania...takže...nieje vylučené,že sa možete konečne dočkať krásneho "zázraku" 😉

@janicca Pozri bratm,ja som pribrala 20 kg a teraz mám -26kg......takže ak by si mala už aj 4 brady a celulitku na celu riťku,nebuď smutná..........to zhodíš šuch buch bleskovo 😉

cikyta
11. dec 2010

@janicca A kedy máš najbližší UTZ?

janicca
11. dec 2010

@cikyta ja sa poznám do akých výšin by som sa vedela vyšplhat 😀 😝 ale váhu riešit v mojom stave to by bolo choré ved nie som až taká strašná sa stále opakujem 😀 😀 😀 najbližší UTZ mám 5.1 a či bude aj UTZ to neviem ale 27 idem na krv genetiku 😉

cikyta
11. dec 2010

@janicca som zvedava,na to pohlavie.... 😉Zdavučké bude,ved to je samozrejmosť,len ma zaujíma,či mi vyjde vešteníčko 😀

cikyta
11. dec 2010

@janicca počuj bratm,kde máš to foto s brmbolcovou čapicou,čo minulý rok ? 😀 Už je čas !

janicca
11. dec 2010

@cikyta a vieš že som na teba myslela že kedy ma sfukneš že čo to mám na hlave 😀 😀 😀 😀 musím ju niekde pohladať alebo urobím akutálnu 😉

cikyta
11. dec 2010

@janicca No idem do sprchy a ked prídem,nech máš minimálne baraničku 😀

janicca
11. dec 2010

@cikyta mám baranicu od kedy som tehula tak neviem čo to je žiletka..................................... hahahahahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
11. dec 2010

@cikyta bratm samozrejme srandujem s tou baranicou 😀 😝 😀 idem od vás prajem dobru noc 😉

cikyta
11. dec 2010

@janicca Teda bratm...ja umrem z tej tvojej baranici 😀 😀 😀

fopardi
11. dec 2010

ta tu debata a ja v druhej teme sama ??? 😠 😀

cikyta
11. dec 2010

@fopardi už som vedla... 😉

tija28
12. dec 2010

@caute bambulky 😉 😉 😉 ..............a toto ma co znamenat ? haaaaaa ? tu sa dneska nekonikuje ??? 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
12. dec 2010

@tija28 veru,dnes si všetci užívali krásny zasnežený dník...síce u nás bol krásny len do obeda,potom začalo pršať 😠
a vy ste ten kočík nakoniec aký kúpili? 😕 🙂 .a ak budeš ešte dva dni prenášať,tak bude Oliverko oslavovať spolu s našim čertíkom 🙂

janicca
13. dec 2010

ahoooooooooj moje krásne 😉 prajem fajn den a všetko najlepšie Luciám 😉

kamka17
13. dec 2010

pekný deň prajem aj ja všetkým a tiež všetkým Luciám a všetkým bosorkám všetko naj... 😎 😎
@janicca tz čo tu strašíš?? stále nemožeš spávať?? a už si aj grckala alebo ti je "len" blivno??

janicca
13. dec 2010

@kamka17 bububu moooooja 😵 😵 😵 ako sa máte ?spanie sa mi zdá že už je celkom ok dnes bol rekord že 4:45 som bola hora a spala som celu noc tak som teoreticky vyspatá 🙄 😝 negrciam a poobode mi býva blivno aj včera som dala obed a bolo odjedené a ináč celkovo dá sa to prežit nie je to také strašné 😉

petuska123
13. dec 2010

bre rano baby a pekny zaciatok tyzdna 😉

janicca
13. dec 2010

@petuska123 aj tebe pekné ránko a ešte krajší začiatok týždna 😉

janicca
13. dec 2010

baby idem ja od vás konečne zbrýlať šak minulý týžden som poctivo bola doma tak to musím dobehnut mám zameškané 😉 🙂

surviver
13. dec 2010

pekne zasnežene ranko 🙂

orsulka
13. dec 2010

dobre ranko prajem .........vsetkýýýým .-)))))))
speciálnem aj dvom "baraniciam " 😀 😀 😀 😀

@janicca a ty už si zdravá?????? ked ideš zas žbrýlať??????? a pozor na námrazy 😉 😉 😉

všetkým Lunickám všetko naj naj naj 😵

orsulka
13. dec 2010

@surviver vy máte až teraz ránko??? 😀

surviver
13. dec 2010

@orsulka orsulik,tak my sme takí dopleteni,že my mame ranko zvyčajne od 5.40 a ked by som mala povedat ranko,na dobu kedy som ešte v pyžame, tak aj o 10.20 by sme mali ranko....ale šak uvidiš o chvilku 😉 ,či rano či večer,furt rovnaky kolotoč,ale krááásny aj ked niekedy náročny 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre