Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
17. dec 2010

@lucula73 no ved nevadí aj lyžičkou je to dobré. Ja ešte dnes urobím také super čokoládové gulky za tými sa idú pobiť. Ja budem mať 6 druhov čo viem že sa zje a to stačí.. Bože dnes je taká zima mám ísť do obchodu ale vonku je -16 tak asi zamrznem. Dúfam že naštartujem auto 😀 😀

minka051
17. dec 2010

@tija28 tak ved ty máš na to teraz nárok. Tak poriadne sa najedz nech to stojí zato. 😀 😀 😀 😀 😀 Ved jete dvaja tak väčšia spotreba. Tak nech príbuzný len poriadne navaria. 😀 😀 😀

petuska123
17. dec 2010

ahojte baby chcem sa spytat pred IVF sa robi este genetika???a to z krvy mojej a aj manzelovej??a vysledky su potom kedy???

surviver
17. dec 2010

ahojte 🙂

@minka051 Teba by som chcela mat za dobru susedku ku ktorej by som prišla na kavičku a kolačikov by bolo na vyber jak v cukrarni 😉

@petuska123 nie pred každym ivf sa robi genetika ,nam ju nerobili,ale ak sa robi,tak z krvi,ale to Ti snad niekto komu ju robili lepšie vysvetli...

brmbolcek
17. dec 2010

@wolfskinka- kde ste nachytali tkeho skaredeho bacila ? juj hlavne, ze je bez horuciek , este ten kasel , ale verim ze uz je lepsie ako bolo , tak sa drzkajte a skore vyliecenie , verim ze tu bolacku matejovi jezisko vynahradi 😉 😉 😉

@tija28- boze u teba to leti neskutocne , si pamatam ako ti meskal cyklus a ty uz mas kazdu chvilu rodit , to neni ani pravda , ako to leti 😵 😵 😵

@minka51- ak sa ti bude dat , tak nam hod receptik na tie cokoladove gulky 😉 😉 😉, dakujeme 😵 😵 😵

wolfskinka
17. dec 2010

@brmbolcek aj u vas to uz leti, vy uz mate 3 mesiace ... ani sa mi nechce verit matej uz ma 5 mesiacov a uz mi tu lozi po deke, skor sa kotula hore dole

brmbolcek
17. dec 2010

@wolfskinka- ani ja sa nestacim cudovat 🙂 🙂 🙂 ako to leti , prave dnes mame 3 mesiaciky 😵 😵 😵

kamka17
17. dec 2010

@brmbolcek my sme tri mesiace slávili v utorok 😉 😉
@wolfskinka ahojky, no ufff...dúfam, že sa Matej čo najrýchlejšie vykuríruje a nech sa mu najbližích aspoň 20 rokov všetky choroby vyhnú, však má toho za tých 5 mesiacov celkom aj dosť 😅 božtekna noštek mu posielam

a dnes by hádam aj orsul už mala byť z nemocky doma, tak hádam sa ozve a verím, že je všetko ok 🙂

pekný slniečkový deň prajeme všetkým 😎 😎 😎 😎

tija28
17. dec 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉
@brmbolcek - gratulujem malej cucoriedke k trom mesiacikom 😉 a posielam velikansky boztek 😉
@wolfskinka - aj vam to pekne rychlo leti - ved matej je uz velky chlap 😉
@kamka17 - no toto, uz tri mesiaciky - krasne 😉 😉 😉
.................................baby, ved tie deturence vas zachvilu prerastu 😀 😀 😀 😀 😀
@minka051 - 🙂 🙂 🙂

orsulka
17. dec 2010

ahoj a kukuk .-)))))
@kamka17 ty veštica jedna...správne, dnes nas pustili domkov..... 😉 😉

orsulka
17. dec 2010

tak nožičky krásne odpuchli, este som dostala domov jednu tabletku na odvodnenie a kalium ako minerali zas na doplnenie.....vsetko ostatne je OK...kaaždy den mi 2x robili monitor, len drobci sa tak velmi hybali a vadili im tie sondičky, že stale do nich kopali...sestričky mali rehot......horšie potom už bolo ked nevedeli najsť druhe srdiečko a vystriedali sa pri mne aj tri sestričky kym ho nasli....hihihihihih.......v podstate som tam vždy stravila skoro hodinu každy den kontrolovali aj prietoky, este aj dnes rano.....a pan doktor mi povedal že drobci možu mať tak 2100 g... každy jeden....tak sa velmi tesim .-)))))

tija28
17. dec 2010

@orsulka - je super, ze si vas v nemocke takto pekne kontrolovali a drobci maju naozaj ukazkovu vahu - vidno, ze sa o nich krasne staras 😉 😉 😉 ...............tak si poriadne uzi tancovacku 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
17. dec 2010

tak mi sme zaspinkali s cumlikom v pusinke 🙂 🙂 🙂

@orssulka, ---tak ta vitam opat domka , ved vsade dobre a doma najsamlepsie 😉 😉 😉
medzi akymi menami sa rozhodujete ?

@tija28- uz mas vsetko pobalene ?, verim, ze to stihnes este tento rok 🙂 🙂 🙂

tija28
17. dec 2010

@brmbolcek - jasnacka, vzdy pripravena, len ci mam vsetko, no snad hej 😀 😀 😀
...............tak vy dneska cumlikujete, no pekne 😉

wolfskinka
17. dec 2010

@kamka17 paulinka tiez 3 mesiace to tiez uletelo ako voda

brmbolcek
17. dec 2010

@tija28- ja som si zabudla nabijacku na mob, do nemocky inak som mala vsetko a co pochybylo , pocas nemocky, manzel dokupil 😉 😉 😉

brmbolcek
17. dec 2010

wolfskunka- uz ste po prechadzke ?

tija28
17. dec 2010

@brmbolcek - no snad to prezijem, ak som na nieco zabudla - ja sa to budem snazit brat v porodnici ako dovolenku, sak si nepamatam, kedy naposledy som mala co i len vikend volny - takto to bude skoro asi tyzden - no hotove tahiti ma cakaju 😀 😀 😀

brmbolcek
17. dec 2010

@tija28- aspon mas ako taky zacvik ked Oliver bude akcne dieta budes pandlovat hore -dolu 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
17. dec 2010

@brmbolcek - no ved uz sa neho velmi tesime - a skusim pri nom troska zvolnit tempo 😀 😀 😀

janicca
17. dec 2010

ahojte baby 😉
je fajn že sa vám darí tehulky sa pekne blížia do ciela a babenka pekne napreduju 😉 😉 😉.......... veru ten čas letí ako voda ja si to stále neuvedomujem že nosím niečo pod srdiečkom akurát moja váha mi to vždy pripomína 😝 😀
@tija28 tak do porodnice na ako na Tahiti tak to by som brala hned 😀
@wolfskinka dufam že už máte všetky starosti za sebou čo sa týka Mateja a zase na nejaku chvílu tak na 10 rokov máte pokoj 😉
@minka051 prosím ta hod mi do IP recept na tie čokoládové gulky dik 😉 ináč ja len recepty zbieram a zatial sa nemám k činu žeby som niečo upiekla no ale nemožem povedat s maminou som piekla také tie klasické vianočné 😉

tija28
17. dec 2010

@janicca - sak zachvilu budes vegetit na tahiti aj ty, lebo tak rychlo to vsetko leti, ze nestiham dni sledovat 😀 😀 😀

mufo24
17. dec 2010

Ahojte dievčatá. Potrebovala by som od vás trošku pomôcť. Píšem rigoróznu prácu. Jej podstatou je výskum v ktorom sa pokúšam zistiť skúsenosti matiek v Baby Friendly Hospital nemocniciach. Budem porovnávať skúsenosti žien, ktoré rodili v ZA a v MT. Otázky sa týkajú informovania a pomoci pri rozvoji a podpore dojčenia zo strany zdravotníkov. Potrebovala by som aby mi vyplnili dotazník ženy, ktoré rodili v ZA alebo v MT v roku 2010 prípadne v 2009. Ak ste ochotné, alebo poznáte niekoho, kto by mi chcel pomôcť pošlite mi do IP mail a ja vám zašlem dotazník. Dík

wolfskinka
17. dec 2010

@janicca no to dufam aj ja, nemam zatial kupeny ani jeden darcek, dva tyzdnde som z domu paty nevytiahla lietala som len spital a domov a teraz sa do obchodaku ist s kocikom neda, lebo celeho ho vyzliekat z fusaku a overalu a potom zase obliekat to sa mi moc nechce

tija28
18. dec 2010

ahojte bambulky 😉 ................a vy ste si dali dneska pauzu od konika ? cim to bude ? zeby kolacikmi ? 😀 😀 😀

komarik
19. dec 2010

ahojte, my sme boli u svokrovcov na návšteve a nebol čas na net. Momentálne som poriadne prechladnutá. Bolelo ma hrdlo, teraz mám nádchu a pomaly to prechádza na priedušky. Dúfam že to do pôrodu prejde. Prajem vám všetkým krásnu nedeľu..... 😵

surviver
19. dec 2010

čaute helinky 🙂 vidim ,že je tu tichučko..tak nejdem rušit 😉 a prajem všetkym sladke sničky 😵 😔 😵

orsulka
20. dec 2010

krasny pondelok a pekny predvianočný vikendik......a.............dobré ránko 🙂 🙂 🙂
cez vikend sledujem, že sa nakupovali darčeky a piekli medovníčky , ked tu bolo tak tichučko🙂))))
no my sme v sobotu obehali este nakupy nejakých drobných darčekov, a nedela bola oddychova...
dnes idem k mojmu dokymu, lebo kazal dojsť, tak hompojdem pozrieť 😉 😉
@tija28 ideš dnes na kontrolu??? a o kolkej???? teda ak ideš.....

cikyta
20. dec 2010

Bu ! (teda,niežy som bola kravička,len to tu budím !!! 😀 )
Takže teraz:...Dobre ránko....
Vstávať spachtoši ! Vody nanosiť,cesto zamiesiť...podme šup šup,slnko je už vysoko a král nebude čakať !

kamka17
20. dec 2010

@cikyta aj tebe bububu 😀 😀 dnes akosi skoro si tu..ako dnes spala Silvinka???
@orsulka ahoj moja, ako bolo v nemocke??? dúfam, že ste v porádku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre