Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
9. jan 2011

@tija28 hádam buduci týžden 😉 😉 😉

tija28
9. jan 2011

dneska sme sa krasne vyspinkali, napapali a teraz si takto vegetime 😀 😀 😀 😀 😀

tija28
9. jan 2011

@orsulka - tak drzim palceky, aby si mala aj ty bezproblemovy, rychly porod a hlavne rychle zahojenie ran - je to pohoda, neboj 😉 😉 😉

cikyta
9. jan 2011

Ahojte. To je fan,že oddychuješ
@orsulka už musíš veru 😉 (v lete som kojila aj na kupalisku na deke v roji ludí....len trup a nohy jej trčali spod uteráka 😀 Hamba nehamba-to bola jediná vec,čo ju vždycky skrotila......inak mi utekala po cudzích dekách cez celé kupalisko a kradla všetkým šlapky po ceste 😠)

@tija28 no ty ma nezlosti,že do práce 😅

cikyta
9. jan 2011

@tija28 aký je zlatučký Oliverko. Vyzerá byť omnoho starší ako 1 týžden 😅 Taký je pekný "nepokrčený,neopuchnutý"ako už novonarodeniatka bývaju 😉

tija28
9. jan 2011

@cikyta - do prace musim, ci chcem, ci nechcem, ale nebudem byvat dlho kvoli malemu - ved on tak rychlo rastie a ja si ho chcem co najviac uzit............ inak maly je celkovo taky nejaky uz vyhladeny, ani zahybov nema vela a aj ked sa narodil bol uz hladucky - nemusim ho ani moc olejcekovat - a uz ma aj take malinkate mihalnicky - srandovny je, lebo ked sme isli z porodnice este ziadne nemal ..............................inak si ta viem zivo predstavit so siskou na kupku, to musel byt zazitok pre vsetky oci 😀 😀 😀

tija28
9. jan 2011

@cikyta - uz mam aj nejake nove fotky v albume - mozes urobit kuk 😉 😉 😉

izzie27
9. jan 2011

@zubrienocka ahoj my sme objednaní na 11,00. A vy?

surviver
9. jan 2011

pekny večer 🙂

@tija28 oliverko je fakt peknučky a aky spokojny usmev 🙂

minka051
9. jan 2011

@cikyta ahojček dík tak už len veriť že sa teraz tá copaňa podarí. 😵 😵 Ale inak je jedno čo to bude len nech je a je zdravé 🙂

zubrienocka
9. jan 2011

@izzie27 ahoj, my sme na 11.30h 🙂 Takze sa mozno budeme minat 🙂

brmbolcek
9. jan 2011

pekny vecer , len tak na rychlo pridala som nove foto , tak kukuk 🙂 🙂 🙂

a peknu dobru nocku 🙂 🙂 🙂

tija28
9. jan 2011

@surviver - diky, a gratulujem k dalsiemu tehulkovaniu 😉

wolfskinka
9. jan 2011

ahojte

ked nas konecne pustili v stredu domov tak sme zase zacali od piatku obeda hnackovat tak sme skoncili zase na pohotovosti a nastastie tam bola nasa doktorka a dala nam lieky a davala som matejovi iba ryzovu kasu, a ze do nemocky nas neposle, ze vytery nam porobi v pondelok alebo v utorok u nej v ordinacii, ked som isla na pohotovost uz som bola zmierena s tym ze ideme naspat do nemocky s hanckami zase
Matej nam stihol prekadit skoro vsetko oblecenie co sme pre neho doma mali, ale uz je lepsie ryzova kasa zabrala, hylac tiez a dala nam probiotika .. tie lieky co do neho napchali v nemocke mu nakomplet rozbili mikrofloru v crievkach a toto bol vysledok

@katy7 no vidis no akosi sa z toho spitala nemozeme vyhrabat ...

wolfskinka
9. jan 2011

@tija28 videla som fotky na facebooku aj som ti odpisala, su tam aj fotky mateja s tymi kablikmi na hlavicke, co som ho odfotila v nemocnici

wolfskinka
9. jan 2011

@komarik uz sme doma .... priedusky su ok , dnes sme boli prvy krat vonku, ale od piatku hnackujeme, ale uz aj tie hnacky ustupuju tak dufam, ze to uz vsetko bude dobre a ze matej si uz vsetky choroby vycerpal na cely rok dopredu

@orsulka dakujem a drzte sa, ale ste na to traja ... vyto spolu zvladnete lavou zadnou, uz nie si na to sama, ste traja ... to pojde lahucko neboj, uz sa tesim na fotecky

wolfskinka
9. jan 2011

@surviver no survi ........................ veeeeeeeeeelkaaaaaaaaaaaaa gratulááááááááááááciaaaaaaaaaa, ved len teraz nedavno pred Vianocami sme boli spolu a si mi hovorila, ze vo februari idete na KET a sme sa bavili, ze ako to prebieha a ty si tehuľka, no teda .... teším sa s Vami 😵 😵 😵 😵

brmbolcek
10. jan 2011

prajemem krasne ranecko a prijemny vstup do noveho tyzdna 🙂 🙂 🙂

mi ideme dnes na nozicky 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
10. jan 2011

@kamka17- janka valachova porodila este min.rok v novembri alebo tusim v oktobri chlapceka ... neviem kto prebral po nej zezlo 🙂

surviver
10. jan 2011

pekne ranko 🙂
@tija28 dakujem 😉

@wolfskinka juuj wolfi,to mi je tak luto,že Matejko ma furt akesi starosti...ale verim,že už si všetky choroby "odkrutil" a v jari sa prebudi ako novy zdravy kvietok,vela sily mu posielam,ale on je statočny,ked už tolko musel zvladnut bobatko male...no a dakujem za gratulku,no ved ja som už vtedy ked sme sa stretli musela byt tehu,len som o tom ešte nevedela... 🙂

orsulka
10. jan 2011

pekny den prajem......🙂))
@brmbolcek nožičky budu určite OK...držte sa 🙂)))

a neviete kde je Janicca nasa??????? nejak nás zanedbáva?????? fakt už davno nenapísala - baba jedna.......dufam, že už menej žbrýla.....

komarik
10. jan 2011

dobrý dník dnes všetkým. My sme dnes mali ísť na kontrolu ale lekár nemôže tak mám volať zajtra a dohodneme sa. Dúfam že je všetko v poriadku. Kontrakcie nemám žiadne len občas Melinda búcha do krčka maternice tak silno že to tak ostro-pichľavo bolí. Ale to je v pohode. Túto noc sme sa aj dobre vyspali 😵

@orsulka, tak daj zajtra vedieť ako dopadnete. Možno už dostanete aj dátum pôrodu 🙂
@brmbolček, nôžky budú určite v poriadku
@wolfskinka, držím vám palce nech je už aj hnačkovanie v poriadku a malý si konečne aj s tebou môže vydýchnuť od toľkých starostí.

wolfskinka
10. jan 2011

@komarik no aj ja by som uz bola rada keby uz bol konecne v poriadku uz sme neboli vonku 3 tyzdne akurat vcera bol na chvilku

@surviver no hlavne ze som ti polhodinu vysvetlovala vsetko okolo KETu ... 😀 😀 😀 zbytocne som si jazyk drala v tej zime 😀 😀 😀

brmbolcek
10. jan 2011

@wolfskinka- si ma pobavila - jazyk drala v zime , 😀 😀 😀 ale vidis aj tak to padlo na urodnu podu a Survivimu telicku sa postastilo nahodne 😉 😉 😉 drzime silno palceky aby vsetko dobre dopadlo , posielame Timurkovi cmuk 😉 😉 😉 nech si uziva este chvilku samoty bo coskoro bude mat spolocnost 🙂 🙂 🙂

@komarik- tak ako to vsetko znasas s bliziacim sa terminom ?

@orsulka- ja si trufam pov edat ze narodenie vasich vytuzenych deticiek bude pisany v datume januar 😵 😵 😵

kamka17
10. jan 2011

@orsulka ak si dobre pamatám, tak cica janica už pracuje, tak asi nemá čas nás tu obšťastňovať 😕 ale neboj, akonáhle ostane na PN, tak zase bude zbrýlať kade tade a hádam aj sem nakukne občas
no moja, ty už to máš veru za pár a tiež verím, že to stíhate ešte v januári, tak sa držte
@komarik aj tebe veľa síl do posledných dní prajem a ničoho sa neboj...alebo vieš čo, lepšie je, keď má človek aspoň trošku obavy dopredu, lebo potom je všetko oveľa jednoduchšie, ako si to predstavuješ 😉 😉 držím palce, nech je Melinda tiež čím skôr s maminou a s tatinom 😉

pekný deň sa praje 😎 😎 😎

komarik
10. jan 2011

@brmbolcek, ja som úplne v pohode. Včera som pred mužom povedala že nebyť prvých 4 mesiacov čo mi bývalo zle a stresov okolo amniocentézy tak by som chcela byť tehotná stále 😀

tija28
10. jan 2011

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ......................tak ja vas teraz len tak narychlo pozdravujem 😉 .............dneska prvy den v praci som celkom prezila, nebola som dlho, a odkedy som sa vratila domov, len kojim, a kojim a prebalujem a kojim............a ten nas maly pri tom hadze neuveritelne grimasy 😀 😀 😀 😀 😀
.........a som sa prave dneska dozvedela, ze jeden znamy sa zrovna dnes obesil - ach jaj zivot drahocenny ☹

izzie27
10. jan 2011

@zubrienocka ahoj tak to sa tam asi stretneme. Tak ti budem držať palce. 😉

zubrienocka
10. jan 2011

@izzie27 Aj ja Tebeeeeeeee 🙂

brmbolcek
11. jan 2011

pekne zdravime, mi len na skok , bo musim poupratovat sice polovicku mam za sebou ale este zehlenie
atd...

..vcera sme boli na nozicky a vsetko mame ok,.... ja si vas vecer docitam co tu noveho 🙂 🙂 🙂 vsetky pekne zdravime a zelame pekny dnik 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre