Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

winka225
9. apr 2011

mala je zlata

zuzanka7834
9. apr 2011

Ahojte baby, pomozte mi prosim Vas ak viete... Prave som bola cikat a na papieri bola krv, jasnocervena a voda v mise bola tiez cervena, takze to nebolo len take spinenie, IUI bola v stredu, takze som 3. den po Stalo sa Vam to niektorej? Cely den mam intimku kvoli Utrosu ale ta je cista (teda, okrem rozpusteneho Utrogestanu). Velmi sa bojim Napiste mi prosim, ak ste o tom niektora poculi... Dakujem Este Vas chcem poprosit ci nemate niektora cislo na niektoreho z heliosackych lekarov kam by som sa dovolala v takejto pohotovosti... Lebo myslim ze ani zajtra rano sa na recepciu nedovolam 😔 😔 😔

petuska123
10. apr 2011

ahojte baby tak piatkova navsteva v centre dopadla tak ze ziadost mame podpisanu a ide sa nam robit ICSI.predpokladana cena bude 34 000 sk. uz len cakat kedy sa nam ozvu ze ziadost je shvalena a ide sa do toho

orsulka
10. apr 2011

@petuska123 prajem veeeeeeeeeeeela šťastia 😵

majocka82
11. apr 2011

ahojte dievcata, v sobotu bol tyzden co sme boly na vklad vajicok. V noci s piatka na sobotu som mala trosku pospinene spodne pradlo ale dneska to zacalo znova. Myslite ze je to normalne. Dakujem. 🙂

cikyta
12. apr 2011

@majocka82 ano je to normálne,dokial to nieje jasne červená krv vo velkom množstve.

komarik
19. apr 2011

ahojte, tak zase som tu len na skok. Manžel stále pracuje a s malou som sama. Doma bordel ale kašlem na to hlavne že je o malú postarané. Máme teraz blbé obdobie s kojením. Nechce papať a stále vymýšľa. Vtiahne cicík, 2x cucne a vypľuje. Potom spustí hysterický plač a takto stále dookola. Takže bojujeme, bojujeme ale prikrmovať nechcem. Boli sme sa fotiť tak posielam pár fotiek na ukážku

lucula73
19. apr 2011

@komarik krásne fotočky,naozaj 🙂 .a bordel ja asi normálka v všade,ja to už neriešim,teraz stíham ešte menej,ako keď bol maličký 😉 A stým kojením..hm..asi len trpezlivosť..prikladať,prikladať.Držím palčeky 😉

iculienka2376
19. apr 2011

Ahojte ,babky ja som si dne s bola pre výsledky s hysteroskopie no avšetko je v poriadku .Som taka šťastná 🙂 🙂 🙂
Sliznice sazačína rozhýbavať čo som ju mala stále 3 mm teraz ako mi urobili hysteroskopiu a prefukli vajíčkovody mám 7 mm. Už nech sa do mňa zahniezdi malá potvorka 😲 😲 😲 😲 😲
Jáj babky bola by som taka šťastná keby nám to už vyšlo,že by som Vás prišla asi všetky vybozkávať 😀 😀 😀

iculienka2376
19. apr 2011

@komarik táke krásne bábo by som aj ja chcela blahoželám určite si hrdá mamina

komarik
19. apr 2011

@iculienka2376, nebojsa aj ty sa dočkáš. My sme čakali 8 rokov a prežili sme toho veľmi veľa zlého ale už to je zabudnuté. Držím ti palce 😉

komarik
19. apr 2011

@lucula73, no to všetci hovoria že čím je dieťa staršie tým horšie sa poriadok udržuje. Už sa na to "teším" 😀

iculienka2376
19. apr 2011

@komarik
ďakujem mysa zatiaľ snažíme 8 mesiacov 😉

petuska123
20. apr 2011

@komarik krasna babika.

tija28
26. apr 2011

ahojte bambulky 😉 uz som tu asi 100rokov nebola, ale verim, ze sa vam dari dobre a ratolesti rastu ako z vody 😉 ja stale len makam a makam, ale snazim sa byt vela aj s malym - drobec je zlatucky, celkom poslucha, hlasivky ma silne, povahu asi bude mat po mne, baterky ficia na plny pohon 🙂 🙂 🙂

vsetky vas pekne zdravim a ja sa zase niekedy o 100rokov znova ukazem, pa hviezdicky moje 😉

kiara15
27. apr 2011

@tija28 joj aky je krasny cely ty 🙂 🙂 🙂
@komarik aj tvoja bambulka je uzasna skero maly 😀

majocka82
4. máj 2011

Ahojte dievcata, chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s KET? Prvy pokus nam nevysiel, boly sme na nom v marci a teraz by sme chcely ist v maji na ket. Pekny denm PaPa 🙂 🙂 🙂

mzuzka
6. máj 2011

ahojte pozdravujeme 🙂 fotocky su pre luculku 🙂

fopardi
13. máj 2011

ahojte 100rokov som nebola v tejto teme 😉 tak vas aspon hodim na prvus tranu 🙂

kiara15
19. máj 2011

Ahojte len som vas prisla pozdravit ako sa mate 🙂

surviver
19. máj 2011

@kiara15 my celkom fajn,a čo Ty,už nachystana na dovču???,či stale len makaš v praci...

kiara15
23. máj 2011

@surviver ahoj moja no uz sa tesim na dovcu ale inak v furt v praci ale stvrtok piatok si berem volno muza mam doma tak sa budeme laskat 🙂

surviver
23. máj 2011

@kiara15 čauko kiari,tak to budete mat krááásny vikend 😵 ..tak prajem vela peknych chvil,aby bolo na čo spomínat,ked mužiček znova vycestuje do robotky 😉

kiara15
26. máj 2011

@surviver veru ano vsak uz potrebujem aj vypnut a ty ako??ako sa mas co bambulka poslucha?, 🙂

fopardi
26. máj 2011

@kiara15 ahojky prave nedavno som na teba myslela
ako sa maš ? kedy idete na dovolenku ?

kiara15
26. máj 2011

@fopardi ahoj moja ideme v auguste 6teho uz sa neviem dockat ako si odychnem lebo som uz volaka vycerpana a ty ako??

kiara15
26. máj 2011

@fopardi ideme do chorvatska Orebic 🙂

surviver
26. máj 2011

@kiara15 čauko kiari, bambulka poslucha,v pondelok som bola na poradni,tak pekne rastie,len je ešte otočena zadočkom dole,tak mi statočne kopka do mechura 😉

fopardi
26. máj 2011

@kiara15 aj my ideme do chorvatska ale ešte pred vami ideme blizko zadaru do privlaky ideme koncom jula tak sa tiež už tešim jak mala 🙂

kiara15
27. máj 2011

@fopardi a kedy koncom kedy sa budete vracat ??ved aj ja sa tesim tam nabijem energiou vzdy 🙂 🙂 🙂

@surviver jej tak to je pekne ze pekne rastie som rada vsak sa ti to krati pred mojimi meninami mas termin 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre