Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
9. sep 2009

orsul, áno chceme vedieť pohlavie. Ja som od začiatku tehu mala tušáka že to bude chlapec ale teraz už tomu prestávam veriť. Vôbec neviem tak sa nad tým radšej nezamýšľam. Tripple testy sú testy na dawnov sindróm (či ako sa to píše) a iné vrodené chyby. Veľmi som sa toho bála lebo neviem či by som vedela vychovávať takéto dieťatko. V rodine máme dawna z maminej strany a po 30r. zvyknú tieto testy vychádzať zle. Potom by nás čakal odber plodovej vody ale na šťastie všetko dobre dopadlo. 😉

komarik
9. sep 2009

surviver, a ty už máš aj morfologické testy za sebou ( tie sa asi robia v 20tt). Chcem sa ťa opýtať ako to je s tým 3D či 4D? Kedy sa to robí a či sa treba objednať samostatne alebo ťa odporučil tvoj gynekológ? Nejak mám v tom chaos. Chcela by som ísť na toto do Heliosu. 😕

orsulka
9. sep 2009

komarik...aj som si myslela, ale ked si mi to potvrdila, tak som si istejsia ... 😉 😉 😉
je to skvela sprava....... 🙂 🙂

komarik
9. sep 2009

áno, tak som sa tešila aj manžel. A ozaj zle mi už nebýva. Úplne to prestalo a teraz mám už aj veľa energie. Niekedy sa musím krotiť aby som to neprehnala s pohybom.
Orsul už je september, nemáš ísť na KET?

orsulka
9. sep 2009

komarik...idem 28.9. pre lieky a na stretko s koordinatorkou......tak trosku sme to doma "posunuli" 😀 😀

orsulka
9. sep 2009

na 28-ho sa velmi tesim....pojdem poziret princezničku SISI !!!! 🙂 🙂 🙂

surviver
9. sep 2009

Komarik,tak ja neviem či pojdem na ten 3D,ale asi ano...moj Dr. ho ma v ambulancii,len neviem či to robi automaticky každej pacientke,alebo sa na to treba nejako špecialne objednat. Lebo na začiatku tehu som platila taku tehotensku kartu,a sestrička vtedy spomynala,že je v tom aj 3D,len neviem,či som to vtedy dobre pochopila...tak sa nabuduce musim spytat

kuspitka
9. sep 2009

Ahojte.ako sa mate dievcata??
orsulka tak ti drzim palce ,aby sa to podarilo konecne.
kamarik to je super,ze ti zle uz nieje.mne je obcas aj poriadne zle.

kiara15
9. sep 2009

pekny den zelam helikam 🙂 🙂 🙂

orsul zatim ok tak buduci tyzden by sme to mohli zbuchnut 😎 😎

janica neboj pripravujem a dufam ze naposledy 😉

kuspi ahoj zlatinko 🙂 🙂

komarik gratulujem k dobrym vysledkom 🙂 🙂

kuspitka
9. sep 2009

komarik ja idem teraz na 4D ultrazvuk a budem 28tt.
tie testy sa robia od 17tt do 20tt aj mne robili tak asi 19tt.
kiara co mas nove moja???

kiara15
9. sep 2009

kuspi nic este papam kyselinu listovu a pomali sa pripravujem na Ketko 😉 😉

kuspitka
9. sep 2009

kiara a kedy zacnes ketko??kedy ma prist mrcha??
ja uz nemozem ani lieky co su pre tehotne je mi zle znich a poriadne

kiara15
9. sep 2009

kuspi ak pride mrcha ako ma tak okolo22.9.mam dostat a vtedy vlastne zacinam.A stymi liekmi aj mne uz je na nic este som zvedava do kedy?ale ak ich mam brat krz mimi tak to urcite vydrzim 🙂 🙂

lucula73
9. sep 2009

ahojte dievčatá 🙂

prišla som vás pozdraviť,od včera som v práci,zatiaľ pohodička,vyšli mi v ústrety,aby som veľa nebehala. 😉

komarik,super,že ti testy dopadli dobre,ja sa to dozviem koncom týždňa.a pýtala som sa na ten morfologický ultrazvuk v heliose,robia ho v 20tt,stačí sa objednať 2 týždne predtým,a robia ho v poobedňajších hodinách rôzni doktori,čo som dobre nepochopila...

kiarka ahoj,myslím na teba stále 😉

livia gratulujem ku chlapčekovi,ja mám tiež taký pocit vnútorný,že to bude chlapec,no uvidím...

kuspit - no tebe to teda pribúda,tie tt,paráda.

kuspitka
9. sep 2009

kiara tak ked dostanem vsetko so seba von a este sa mi krutio hlava tak radsej nie.nasla som caj a je tak skoro vsetko aj kyselina listova radsej to pijem.
ozak v partizanskom je obchod detsky velky len neviem kde a neviem ako sa vola.

orsulka
9. sep 2009

kuspi, kiari, luculka....ahojte....moje zlate 🙂))))))

kiari, tak aj ja podobne...len tu kyselinku pomalicky tlacim...... potom tie lieky pred KET....to mi teda bude stacit uplne 🙂))))))
ani chilli nepapas?????? lebo ja nie...aspon zatial nie......

orsulka
9. sep 2009

lucul....tak fajn, že sa v robote vies dohodnut...asi más dobre kolegyne 😉 😉

kiari...možme bud. tyzden...kedy asi?????? ja by som možbno aj v pondelok.....hmmmm????????? utorok mame volno, možme byt aj do rana 😀 😀 😀 😀

orsulka
9. sep 2009

a inak sa nám tusim aj Tijuška nejak stratila....dávno sa neozvala...... 😔 😔

kuspitka
9. sep 2009

orsulka dnes mas aky den??ziadna kontrola nic???

komarik
9. sep 2009

jej, ste sa rozpísali.

orsul, kiari - tak už neviem koľko krát som povedala že vám držím palce ale dúfam že tento raz to bude s tým vysneným koncom.

lucula, dík za info o morfologickom utz. Asi sa objednám. Daj vedieť ako dopadli tie testy. Dúfam že to bude bez problémov.

surviver, tak ty to máš už určite v cene.

kuspi, mi je ľúto že ti ešte býva zle. Hlava sa krúti aj mne ale to je z nízkeho tlaku, taktiež mi od začiatku tehu zaľahýna v ušiach. Už ani káva nepomáha. O tom obchode som ešte nepočula ale ak niečo zistíš, daj vedieť.

orsulka
9. sep 2009

kuspi....v robote na prd furt......no ale čo už...
a tete kontrolorke som nejake papiere zaniesla k nej do prace....takže to kontroluje tam a zatial sa neozvala, že ci dobre alebo zle...... vraj bud. tyzžden by už mohla mat aj zapisy z kontroly hotove.....takže som v očakávaní..... 😕 ale bojim....bojim....bojim.....

romy01
9. sep 2009

ahojte baby, asi som padladnutá na hlavu ale dnes som si kúpila časák mama a ja - a to ešte čakam na ms 😀

kiara15
9. sep 2009

lucul ahoj uz si tu dlho nebola tak ty uz makas??dik ze na mna myslis 😉

kuspi veru to este bude ridna ocista 😀

orsulik veru nie chili ale som robila taku pomazanku stiplavu tak hadam sa to rata 😀 lebo som stoho mal taky rozhadzany zaludok 😀

lucula73
9. sep 2009

orsulka mám dobré kolegyne,aj šéfa,nič mi nedovolia,len sedím na riti a píšem furt dačo,ako český žandár 😉 viac sa nabehám doma,sme maľovali celý dom a to upratovanie,brrr

a chystáte stretko?či ako som to pochopila,nepochopila...

orsulka
9. sep 2009

romy 😀 😀 😀 😀 no pekne......ale ved citaj citaj....budes nam potom radiť....inak presne tento caspois mala kamoska na chate 🙂)))) tak sme ho chvilu studovali 🙂)))))))

kiara15
9. sep 2009

orsulik moze byt aj pondelok 😎

lucul ako ty stojis moze byt??

romy01
9. sep 2009

hej orsulka a vies ako som váhala, reku nech to len neprinesie smolu, ale som neodolala 😀 😀 😀
komarik super ze testy su OK, ale keby neboli nie je ina metoda ako odber plodovej vody? Asi tak 2 tyzdne dozadu davali na tv novinách na markíze ze v blave zakupili nejaký prístroj, ktorý je schopny odhalit vsetky poruchy ci defekty dietatka len z krvi matky.

minka051
9. sep 2009

Ahojte zdravím všetk babenky.
Tak dnes som bola v Helíku na kontrole. Cysta praskla sama tak nemuseli robiť nič. 🙂 Doktor povedal že všetko je v poriadku len nechápal prečo mi tie hormóny odrazu tak klesli a musel to zastaviť. Takže sme sa dohodli že idem na to znovu a dúfam že teraz sa to už podarí. dal mi hned aj injekcie tak ked príde mrška mám volať a hned si začať pichať. Chvala bohu nemusím ani znovu absolvovať inerné vyšetrenie 😝 vraj to čo som už odovzdala to bude stačiť.

kuspitka
9. sep 2009

komarik ja viem,ze je len neviem nic viacej chcela som sa vas opytat ci otom neviet nieco.
orsulka tak to ti nezavidm ani trosku mat take stresy.
kiara to hej.

lucula73
9. sep 2009

kiara zatiaľ može....nemám nič na pláne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre