Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
30. sep 2009

ale bruško mi musi ešte dorasť 🙂

kamka17
30. sep 2009

domi čau...úspešne sa tu rozprávaš sama so sebou 😅 😅 to tričko je fest pekné, tak sa v ňompotom aj vyfoť, nech to máme naživo

domika9
30. sep 2009

ale ved vyfotím vyfotím ale to som objednala dnes tak ked príde bude aj foto zatial som dala do albumu hračku 😀

a kamka trocha samomluvy nezaškodí 😀

kamka17
30. sep 2009

no s tou samomluvou to poznám, ja to mám doma, lebo aj keď niečo hovorím, tak ma tu nikto nepočúva 🙄

orsulka
30. sep 2009

hihihihih....ale ked nabehne domika na konika......tak stránky pribudaju jedna radosť 😀 😀 😀

domika9
30. sep 2009

orsulik čaves
a preto kamka čo?........................ preto chodíme na koníka ved to netreba opakovať 200x odkial pochadzaju muži a odkial su ženy 🙂 😉 😀

dnes som si navarila francuzaky hm ale minul sa mi kečup doma tak to mam dnes bez ja som totiť kečupoholik posledny som dojedla rano ku toustom

kamka17
30. sep 2009

domi...ja tiež francúzske robím...zas tri dni variť nemusím 😀 😀 a kečup mám, pošlem ti ??

minka051
30. sep 2009

no konešne budem v práci končiť lebo od únavy vidím už dva počítače.. ale tu je zatial veselo a dobrá nálada...tak to má byť 🙂 🙂

domika9
30. sep 2009

no cholen dakuštičko by si mohla prihodiť 🙂
no ja uvidím ale asi sa tiež nezjedia a na sobotu asi urobím pirohy ak si to nerozmyslím

domika9
30. sep 2009

ahoj minka 🙂
tak si doma určite zdriemni lebo do večera ťa spanok určite prejde a nebudeš spať ani v noci ani cez den ved musíš trenovať lebo ked budeš tehu určite si poobede pospíš rada 😉

domika9
30. sep 2009

minka aked vidíš dva počítačeto znamena že pracuješ na oboch a z toho mi vychadza že urobíš raz tolko roboty ako ostatní 😀 😀 😀
tak to potom daj na vedomie šefstvu 😉

domika9
30. sep 2009

no vidím že zase ta moja samomluva ............................... 😀

orsulka
30. sep 2009

😀 😀 😀 😀

domi..dnes ti ide......dokonca aj tá samomluva 😀 😀

a dikes...francuzske rovná sa dobrý nápad....... 😉

romy01
30. sep 2009

ahojte kočk. Ja len na skok, lebo ma berie na spánok. mam 11 vajicok z asi 20 folikulov ale v ry su dobre same jedńotky a dvojka. Tak teraz uz musia bojovat bezomna. 😀

orsulka
30. sep 2009

a inak...k francuzskym kecup ?????? tak to mi nie......stacia kysle uhorky

minka051
30. sep 2009

domi no šéfovi je je to šuma fuk. Ved sa do toho čo robím rozumie ako somár do kopy sena 😀 😀

A keby so aj urobila 3x toklo čo niekdy musím navyše nič nieje....môžme byť radi že vôbec pracujeme...

a doma si pospím 😲 vonku sa mračí 🙄 a v postielke bude supiš 😉

domika9
30. sep 2009

no tak to my sme asi nikdy kysle uhorky nejedli ku francuzakom
ale rano som mala v touste aj kyslu uhorku a cele som si to namačala do kečupu mm si dava kečup aj na halušky s kyslou kapustou 🙂
a to ja až tak moc nemusím

surviver
30. sep 2009

domika,tričko peknučke 🙂 ....budeš fešanda....

romy, tak pekna urodička,budeme na nich mysliet,aby pekne rastli a aby bolo aj na surodencov 😉 A Ty si dobre oddychni,tie posledne dni boli zaberak,tak nech si pred ET plna novej sily...

orsulka
30. sep 2009

domi...tak ja takto papat tatarku......ja aj suchy rožok s tatrakou .-))))))) a veru aj k francuzskym 😀 😀

minka...je to veru tak....možme byt radi, že mame robotu...teda aspon zatial

domika9
30. sep 2009

sa tu hram s tou hračkou ešte ju pokazím 😅
som pozeral kolko stojí tak vyše 6 eur tak ešte niečo vyhram a mam časopis splateny resp. to čo som do neho vrazila za objednanie mam späť 😉

surviver
30. sep 2009

no my k francuzakom kečup a kyslu uhorku už mam v tych francuzkych,pečiem to spolu 😀

domika9
30. sep 2009

romy super urodička tak už len nejaku modlidbu za nich večer daj a snad to dobre dopadne držím palce a teraz vela oddychuj aby mali silny domček 😉 😉 😉

survi dik
no tatarka na rožok je fajnaaaaaaaaaaaaaaaa

orsulka
30. sep 2009

romy...............super dievčatko....to us krasne cisla, co sa poctu tyka a aj kvalitky...tak si bežkaj oddýchnut a zrelaxovat....lebo dnes si aj tak tak trosku nesvojprávna 😀 😀 😀 😀
a neboj...oni maju simly základ od teba, takže zabojuju aj same .-)))))))

lucula73
30. sep 2009

no tak baby,s tým kečupom a tatarkou to nepreháňajte,mne stačí aj kyslá uhorka k francuzákom,mňam..

surviver a kolko papáš toho magnezia???

lucula73
30. sep 2009

romy - krásne číslo a ešte krajšie známky,určite zabojujú....nech sa im darí....

surviver
30. sep 2009

lucula mala som asi od 14tyždna 3 krat jednu tabletku/taka 500mg tableta/ a teraz mam 3 krat dve tabletky

lucula73
30. sep 2009

survi,to máš teda riadne dávky,nech len pomožu...ja papaám zatiaľ len 2x1 tú 500 mg...

orsulka
30. sep 2009

lucul...a už si sa objednala na tie vysetrenia??????

surviver
30. sep 2009

lucula,no verim,že pomožu,ved už skoro cely den preležim,teraz este tie mega davky magnezka,tak už to musi byt dobre 😉 ine si nesmiem ani pripuštat... a Ty sa len šetri,aby si ostala len pri tych dvoch tbl až do 40tt 🙂

orsulka
30. sep 2009

čafte dievčatka....
balim
vypinam PC
nakup v obchode
navarim obed
napapam
spim......možno 😀 😀
aj slniečko nakoniec u nas vykuklo...... tak vam tiež prajem krasny zvysok dna.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre