Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
30. sep 2009

a to co nik tu nebol??posuvam na stranu1 🙂 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
30. sep 2009

katarínka drž sa zajtra a určite daj vedieť mna tiež tak bolelo brucho ale časom to prestalo a v nedelu ma to tiež chytilo ale od vtedy zase nič

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romy01
30. sep 2009

Ahojte baby, uz som si pospala a urobili ste mi chut na tie francuzske zemiaky 😀
Folikulov vraj bolo nejakych 20 ale tie mensie ani nemali vajicka - a vsetky tie velke mali aj vajka preto tie dobre znamky. Ale aj ked som bola doteraz optimistka, zacinaju ma napadat cierne mysliienky. Myslite ze pri pocte 11 vajok ( 5 ma znamku jedna, 5 ma znamku 2 a jedno ma trojku ) ze je tam sanca ze to zvladnu? Kolko ste mabali vajok a s akymi znamkami ?

cikyta
30. sep 2009

Ahojte.
Katarínka treba si poležať,alebo sadnuť a vyložiť nohy.+daj si magnezko B6 dva krát za den.

lucula73
30. sep 2009

katarinka - ja mám to isté....raz viac,raz menej,naozaj si kúp magnezium a uvidíš... 🙂 ale pre istotu choď....

cikyta
30. sep 2009

No čafte dievčatká....
balim
vypinam PC
návšteva kupelne
uložím Sisu z lehátka do postielky
spím......možno 😀 😀
aj mesiačik u nás vykukol.....tak vám tiež prajem krásny zvyšok večera......

lucula73
30. sep 2009

ciky=orsul 😀 😀

a dobrú nocku všetkým prajem 🙂

domika9
30. sep 2009

ano katarínka da sa to objednať určite aj bez neho ale ako hmmm tak bud im tam zavolaj alebo pošli mail lebo potom som tam videla aj čisto tu vestu ale bez toho pasu zadarmo tak neviem ako to tam maju ja som si objednala ružove tričko vestu čiernu a nožičky a ručičky bielej farby + ten pas som si objednala v prírodnej sa mi zda že ho využijem viac ako čierny
tak som zvedava ake to príde snad mi to bude dobre a aj na kvalitu som zvedava
preto sa mi to pači lebo si možeš obliecť pod to akekolvek tričko a stale to bude vyzerať inač
ked tak ja ti dam potom info ake to je 😉

domika9
30. sep 2009

no a tiež prajem dobru noc ked tu nechodím prva tak aspon posledna 🙂
tak papa

mzuzka
30. sep 2009

ahojte, ja len taky rychly kuk, dnes nebolo casu, ani vela chuti konikovat. ale teraz som rychlo docitala. romy ja som mala 14, z toho 11 zivotaschopnych, vsetky sa oplodnili prirodzene, dokonca zostali 4ks jednotkove, 2 uz budu za chvilku kopkat a dve su ako rana isototy v mraziaciku . takze don't stress. 😉

kiarka zlatko, v akom si stadiu?

No čafte dievčatká....
balim
vypinam PC
oujem topanky
sadnem do auta
pracujem......možno
aj smog uz padol .....tak vám tiež prajem krásny zvyšok večera......

orsulka
1. okt 2009

dobre ranko.........

prichod do práce
zapinam PC
otváram konika - temu Helios
nikde nik

😀 😀

orsulka
1. okt 2009

romy.....tie cisla co si napisala su aj tak perfektne...!!!!! naozaj, krasne ciselko a ciselka.....
vsetko závisi od kvality vajičok, niekedy jednotkove dojdu do 3 dna a koniec a dvojkove ich predbehnu a su životaschopnejsie......naozaj je to ťažko povedať, viac budes vediet dnes, pocitam, že budes volat do Heliku ako sa im vsetkym dari, ako sa oplaodnili a tak.......a potom ako budu dalej rast....
asi som pozabudla, idete cez klasiku alebo cez ICSI??????? a urcite budu tie vajka dobre, schopne 🙂 🙂

domika...ta kukam album, ale tricko tam už niet......asi už fotku zrusili.......nevadi...možno stihnem nabuduce....

ciky....moj poklad zlaty, ako ty?????????? ako prežuvate každy dniček??????????

mzuzka......tak aspon takto sem tam napis, aj ked sa ti nechce na konika, lebo aj oddychnut si treba.....ale zas moja...aby sme o Vas vedeli...OKI??????

komarik
1. okt 2009

dobré ránko, vidím že domika objednávala tričko, vestu a pás zdarma. Domi, určite si dobre prečítaj ten inzerát. Aj ja som si to objednala ale potom som objednávku aj zrušila. Za uvedenú cenu je len vesta a pás zdarma. Ak k tomu chceš aj tričko s dlhým rukávom tak cena je už asi niečo cez 20Eur. 😉

Ľudia ja mám také šťastie na vybavovanie v sociálke. Od včera som u rodičov a keďže som na PN tak som im volala zmenu adresy pobytu. Povedali mi že to musím ohlásiť písomne. V pohode, lenže kým im to príde tak ja už budem znovu doma na pôvodnej adrese. Sranda, však? Ale urobím ako chceli - vraj majú nové predpisy a telefonicky sa to už nesmie hlásiť. Ešteže teta bola taká milá že si zapísala moju novú adresu a nevadí že list príde neskôr. No uvidíme.

domika9
1. okt 2009

ahojte helinky pekny dnik prajem
orsul odkaz na tričko najdeš asi 2-3 strany dozadu nedavala somho do albumu
komarik viem že to tričko sa doplaca zvlašť ale aj tak to chcem 😉

domika9
1. okt 2009

ciky hodila foto do albumu akovyzera Sisi v tej ,,perinke,, no snad ju nebudete potrebovať dlho

domika9
1. okt 2009

ozaj ako je to zo škoricou v tehotenstve ? teraz si niesom ista či sa nesmie cele tehotenstvo alebo len na konci ? lebo ja si tu vpohode papkam cini minis s mliekom

ale vidím že samomluvou trpím aj dnes ale to nič vedto predsa nebolí 😉

surviver
1. okt 2009

Dobre ranko všetkym 🙂

domika aj ja zvyknem papať cini-minis,ale snad to nie je taka pohroma 😉

cykita,mala Sisi vyzera aj v tej frajkovej perinke,taka usmiata a spokojna,no nech sa jej to rychlo napravi 😵

lucula73
1. okt 2009

ahojte,

domi,no ty máš šťastie...keď prídeš,nikde nik 😝 😀

survi ako,lepšie?zaberá to magnezko?

ja sa idem dnes objednať na to interné,včera sa mi nechcelo,ale zistila som,že mám nízky tlak a vysoký pulz,tak neviem,či ma aj preto tá gebuľa furt bolí...

orsulka
1. okt 2009

tak to je bohovske...!!!!! domiku vsetci lutujete, ale ,že ja som tu od rana samučičká a tiež sa so mnou nik nebavi, tak to vam je jedno!!!!!!!

😀 😀 😀
no nič...ja si zvyknem....

😀 😀 😀

surviver
1. okt 2009

lucula ,ahoj 🙂 No je už lepšie,bruško mi už tak netvrdnemale ,ale to magnezko znižuje tlak,ktory už mam aj tak dost nizky,ale bude dobre verime,verime,verime.... 😉 a potom daj vediet čo zistila na tom internom,držim palce...

surviver
1. okt 2009

orsulka 😀

orsulka
1. okt 2009

survi...čo sa smejes moja???????? 😉

surviver
1. okt 2009

no,že nie si sama...sme s Tebou 😉

lucula73
1. okt 2009

survi,to som nevedela,že znižuje tlak....či aj preto nemám nízky,lebo ráno som si dala klasickú kávu,tá by mala zvýšiť a aj magnezko a mala som 100 na 65...

orsul - 😀 ,ale ty si tu nepíšeš sama so sebou.....

surviver
1. okt 2009

lucul,no znižuje,ale kedže sme tehu,tak viac kavy sa neodporuča a dobre by bolo zvyšit tlak pohybom,ale ked teraz ani ten nemožme tak je to bieda,už len to nejako vydržat.....daj si najskor magnezko a kavu až tak za 40 minut,to by malo trocha vyregulovat,aspon ja to tak robim 😉

kamka17
1. okt 2009

dobrý deň sa praje 😎 😎

orsul...neboj moja, tu nikto nikdy nie je sám, lebo aj keď nepíšeme, tak v duchu sme tu všetky...teda aspoň ja a vkuse na vás na všetky myslím...takže v kancelárii možno sama si, ale inak nie, tak nebuď smutná, dobre ??

orsulka
1. okt 2009

tak si asi začnem..............

😀 😀 😀

pisať sama so sebou..... 😀 😀 😀

surviver
1. okt 2009

no vidiš orsulka, kolke sme s Tebou 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre