Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
2. okt 2009

domika len mozem ist do nemocnici zas ked tie bolesti budu take silne na dalsie magnezium.lekar mi to povedal.
tak sa pripravujem ist do nemocnici tasku uz zacinam balit. 😅

romy01
2. okt 2009

kuspitka no uz si vo vysokom štadiu tehotenstva ale cesta vedie len dopredu, takze ti drzim palce aby ti tie posledne tyzdne ubehli bez problemov. Ja som po OPU - to dopadlo dost zle a vcera som prezila malu smrť, ale dnes to vypada lepsie - akoby zas zasvietilo slniecko. Mam len jedno dobre vajicko a ideme na vklad zajtra - bez PK.

kuspitka
2. okt 2009

romy tak to je super.drzim palce.
tak dufam,ze to bude bojovat tak ako ma poriadne.
potom zajtra sa pozriem ako si dopadla budem zvedava

romy01
2. okt 2009

vies kuspitka, vsetky baby tu na konikovi mi vcera drzali palce a ja verim ze to pomohlo a tesim sa az ja budem moct zabudnut na tieto stresy a drzat palceky dalsim snazilkam a posielat im tehu virusiky. Moc dakujem za podporu.

kuspitka
2. okt 2009

romy poviem malej nech aj ona drzi poriadne palce tak ako ma.
ved ja este tiez nemam vyhrate budem mat ked porodim to bude uz super.
tak zajtra na teba velmi myslim....

surviver
2. okt 2009

Pekne ranko vsetkym 😵

romy,to je super spravička,držim palce nech Ti drobčeka zajtra daju domov a nech sa Ti v brušku pekne zabyva a nepusti sa Ta dalšich 9 mesiačikov 😵

orsulka
2. okt 2009

romy...tak to jednoznačne, že sme boli s tebou!!!! 🙂 🙂 🙂

kuspi..ahoj...tak ty len pekne oddychuj, a teda radsej ležkaj.....ale sem tam napis, ako sa mavate.....
a som radda, že cesta prebehla OK.... 😉

jajulaa.......domika má pravdu, dalsia krasna spravička dnes rano....jupiiiiiiiiiiii....tak toto je teda piatok ako má byt.....vesely, užasny, krasny...hihihihih...no už je len preto, že je to piatok, ale ked sa k tomu este pripoja výborne spravy, tak to už potom ani neviem povedať, že ake to je.... 😀 😀

jajulaa...len sa krasne vytešujte , ved je to užasna vec....a kludne si aj poplač od radosti a štastia.....
😵

surviver
2. okt 2009

kuspitka,Ty maš už pekne tt,a kolko magnezia berieš doma,ak sa teda možem spytat?

kuspitka
2. okt 2009

orsulka hej cesta prebehla dobre.
surviver 5krat denne. uz by som mala brat aj viacej.
a ty kolko beries??

surviver
2. okt 2009

ja 6 krat 1 tbl,ale len od stredy mi zvyšil davku ,a o dva tyždne sa uvidi,či mi ju zniži alebo to ostane

kuspitka
2. okt 2009

preco tak vela beries ty???

domika9
2. okt 2009

no idem sa v ramci prechadzky poprechadzať do obchodu kupiť masielko syr a smotanu a budem variť pirohy tak papa zatial

kuspitka
2. okt 2009

domika zavidim ty ,ze ides von ja sa bojim ist vonka najviac po schodoh.

surviver
2. okt 2009

domika,nerob chutky 😀

kuspi,lebo sa mi zdalo,že mi tvrdlo bruško aj 10 krat do dna ,take 4 dni som to pozorovala,tak som radšej šla,tak som v stredu bola u Dr. Ja som predtym mala 3tbl a od stredy mi dal tych 6tbl,ale ,že to potom postupne zniži,že každy na to magnezium reaguje inak,tak uvidim

kuspitka
2. okt 2009

a ako ich beries kazde 4hodin.?
tak ja to beriem kvoli bolestiam podbrusku mne netvrdne brusko ,len obcas mam krce ,alebo poriadne bolesti len su kratke a prejdu.

surviver
2. okt 2009

no mna to ani až tak neboli,ak by som si nepriložila ruku na bruško tak ani neviem ,že je tvrde...ale teraz ked beriem to magnezium ,tak už netvrdne. Beriem to rano ,obed,večer vždy po dve tabletky. A Dr. vravel,že to tvrdnutie,nie je až taky problem,ale ja mam nejaky slabši krčok,tak aby som sa nezačala otvarat,tak mi radšej dal to magne,nech zbytočne nezatažuje krčok tymi stahmi

kiara15
2. okt 2009

pekny piatok vam vsetkym aj sa pridam zdobrymi spravami tak ze mam vsetko ok sliznicka 13mm maternica ako ma byt a transfer je v stredu 🙂 🙂 🙂

orsulik aj ja mam zazrakom 3mraziacikov nanucikov 😉

kuspi vitaj ako sa aj ty mas?uz sa ti to krati 🙂 🙂

romi vidis zabojoval to je ten vitazny 😉

domi 😅

pozdravujem vsetky ostatne 😀 😀 😀

kuspitka
2. okt 2009

tak ja nemusis dat ani ruku a viem,ze ma boli aj ked sa otacam na bok ked sedim ,alebo ked chodim tak ma to boli velmmi.
ja to beriem podla toho ake mam bolesti tak mi povedal aj lekar.
raz mam slabsie a raz strasne aj v noci.

wolfskinka
2. okt 2009

domika dnes to skusim prehltnut

baby som nasrata ... dostala som kvasinky som si to teraz vsimla, o 12.45 idem do heliosu dat si predpisat lieky na kvasinky, krajko povedal ze mozem dalej pokracovat

kuspitka
2. okt 2009

wolfi to je mi velmi luto dufam,ze ti to neohrozi cele IVF.
skus si kupit to kajenske korenie jedna baba to v Martine predava byva blizko Heliosu.
ja som si to od nej kupila

surviver
2. okt 2009

kiara,tak to je super 😵

wolfi,ked sa dari...aleak možeš pokračovat tak to je fajn,Krajko asi vie čo hovori...držkaj sa 😉

wolfskinka
2. okt 2009

kuspit krajko povedal, ze nie ze kvasinky nie je problem
a nemas nahodou na nu kontakt ?

surviver to by som nebola ja aby sa nieco neposralo 😠

kamka17
2. okt 2009

wolfi, neboj nič, všetko bude ok...to asi aby nebolo všetko také jednoduché, aby si sa nenudila 😉 😉 ale si v krajkových rukách, tak isto ťa dá do poriadku...my mu veríme

kiara15
2. okt 2009

suri som rada este nech sa babuliatka pekne rozmrazia a bude to ok 🙂

kuspitka
2. okt 2009

wolfi neda sa mi to otvorit ta stranka.
kiara neboj rozmrazia sa a potom sup pojdu ku mame

surviver
2. okt 2009

ale wolfi neboj,nie si jedina,čo ma pocit,že jej nič nemože ist hladko,poznam minimalne dve take "štastne" /ja a jedna moja kamoška ,keby som Ti rozpravala,že ako sa nam vždy niečo "super vysomari" tak by si neverila 😉 Ale moj muž ma na to teoriu,že si to privolavame same,tym ,že sme take pesimistky a že nam chyba pozitivne myslenie...tak teda neviem ,kde je pes zakopany 😀

wolfskinka
2. okt 2009

kuspit ja viem ani mne sa neda viem o ktorej stranke hovoris budem tie chilli papircky zapijat ,

surviver tak som bola pozitivne naladena na tu stimulku a toto ma soklo

kiara15
2. okt 2009

kuspi budem sa modlit aby to biolo ok hadam im uz bude u mamini teplucko 😉

wolfskinka
2. okt 2009

baby kto ste jedli tie chilli papricky to ste dali do ust a zapili vodou ?

kuspitka
2. okt 2009

kiara tak u teba im bude super teplucko tak ako treba.
wolfi ja som to este skusala aj tak zapit,ze som si ju zaliala horucov vodov a ona zmakla a potom som ju zapila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre