Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
4. okt 2009

janicca...no mne to tiež nešlo, tak ak chceš, tak dojdi, len daj vedieť kedy, nech ťa navigujem

orsul...čo si plakala či čoooo za sny to boli ???

janicca
4. okt 2009

najlepšie keď sa zobudím na sen v ktorom plačem a potom zistím že to bol len sen to je úžasná úľava 😅 brrrr také sny nemám rada 😠

orsulka
4. okt 2009

ano.....snivalo sa mi, že mi moja velmi dobra priatelka rozstrihala moj kvet - kaktsr- o ktory sa staram a rastie mi 5 rokov....dala do váz a rozpredala...... ani sa ma neopytala, či može......a ja som bola plakala a bola z toho velmi smutna.....ale ju to ani nezaujimalo...... hmmmmmmmmmmmmmm

janicca
4. okt 2009

ok kamka veď už X krát som chcela ísť na stretko s vami...doma mi deti z pece padajú nemám ja kedy 😀 lepšie povedané som lenivá 😉

surviver
4. okt 2009

Ahojte Helinky a pekny večer 🙂 Som tu jeden den nebola a mala som čo robyt,aby som vas dočitala 😉

domika,Ty už len radšej nič nerob,len pekne oddychuj,lebo kludovy režim Ti určite neuškodi ,ale ta namaha je nebezpečna...a s tymi kolačikmi si mi ake chute narobila 😀

romy,to je fajn,že maš drobca doma,tak tiež len pekne ležkaj a niiiiiiiičččččččč nerob,uvidiš,že sa Ti to vyplati 😵

kamka,ja som tiež pozerala to pekne byvanie,a myslela som na Teba 😉 ale inač maklery boli všetci nejako mimo,ked ten prvy povedal,že zo Soliniek je 15 minut peši do centra,tak ma dobre pobavil 😀 Janicca a vieš ako najdeš kamkin byt??? Ma najčistejšie okna v panelaku 🙂

kiari a ty si len pekne poupratuj,lebo od stredy už len nohy hore a veget 😉

maryah vitaj medzi nami a neboj v Heliku su fajn,ved sama uvidiš...

orsulka,mzuzlka,lusina a ostatne ahojte 🙂

kamka17
4. okt 2009

janicca...no ja som si to myslela, že si leňoško...inak ty robíš v žiline, či v kysuci ??

orsul...také na zamyslenie a možno to len bol nejaká haluz splnová...lebo asi máte s tou kočkou normálny vzťah, že si nerobíte napriek alebo tak ?? alebo nepochybuješ o nej v nejakých veciach ??
inak sny..to je niekedy riadna haluz, človeku sa rozum zastavuje nad niektorými snami...

surviver
4. okt 2009

orsulka,jannica ak sa vam snivalo,že ste plakali,tak to znamena ,že vas čaka štastie,fakt, u mna to fungovalo 🙂

kamka17
4. okt 2009

survi...čaf a 😀 😀 😀
a tých 15 minut do centra ma tiež pobavilo a maklérka zjavne nevedela, kde je bábkové divadlo...
a čo máš novéé ???

orsulka
4. okt 2009

survi.....ty si taká zlatááááááááááááá 🙂 🙂 😵 😵
dakujem....

no ja som si skor ten sen vysvetlila tak, že asi sa zbytočne trapim pre veci ,ktoré nie sú až také podstatne.....podobny sen som už mala....teiž som plakala a bola som na to sama.....
ved ten rozpredany kvet, ktroý si kupovali ženy urobil veela radosti dookola iným ženam..

tak ja idem na tu superstaaaaaaaaaaaaaar.....
dufam,že to bude menej nudne ako chlapci vcera......

tak sa majte 🙂))))) zajtra sa vidime....

kamka. nech ti to v tej praci ubieha......pa

mzuzka...aj tebe chrobáčik....

surviver
4. okt 2009

kamka 🙂 ahojky No ja všetko po starom...stale som na PN,len teraz už aj tie vychadzky mi Dr. priliš neodporučal ☹ takže moje prechadzky su z izby do izby...len občas do Tesca,ale to ma len muž zavezie autom tak na 30 minut....

janicca
4. okt 2009

kamka no dovoľ ja a leňoško ??? 😀 bycikel,turistika,koleskové,lyže to všetko ja ovládam pracujem v KNM 😉 ale v ZA som skoro každý deň tak niekedy dáme stretko 😉
mne sa snívalo o zuboch tak to nie je žiadna výhra 😒

kamka17
4. okt 2009

orsul...tak pa a idem to aj ja prepnuť na tom našom pracovnom magiu na tú superstar... 😅

surviver
4. okt 2009

orsulka tak paaaaaaaa a pekny zažitok 😀 A ten sen fakt...ja ked sa zobudim a spomeniem si na sen čo som mala,a ked si v hlave vybavim,že som plakala,tak ma to normalne poteši 😵

kamka17
4. okt 2009

janicca...ja viem že športuješ, ja som narážala na tie stretká...tak dohodneme najbližšie niečo a už hádam prídeš...
a zuby fakt že nie sú dobré vo sne...

survi...prečo ti neodporúča vychádzky?? alebo sama sa cítiš nejako zle ??

surviver
4. okt 2009

kamka,no ja sa až tak zle necitim,ale ked vela chodim tak ma boli,alebo lepšie povedane ťaha bruško aj ked ho nemam nejake velke,ale Dr,povedal,že sa mu nezda moj krčok,že sa obava ,aby som sa nezačala nejako predčasne otvarat...tak mi povedal,že mam radšej len ležat a vela nechodit,konkretne povedal,že aj 15 minut prechadzky je dost 😒

janicca
4. okt 2009

kamka máš pravdu dosť sa izolujem a pritom s vami sa môžem rozprávať aj o našich problémoch už som sama na seba nahnevaná 😠 najbližšie stretko už pôjdem na 100 % 😉

kamka17
4. okt 2009

no survi...to ti teda nezávidím, ale však si tie prechádzky na jar vynahradíš už s kočíkom...
tak sa veru teraz riadne šetri a nechaj sa obskakovať, kým sa dá 😉

kamka17
4. okt 2009

janicca..jj, kľudne aj tento týždeň ak sa ti chce môžme na kafe zbehnúť...okrem stredy, to idem do sauny
aj wolfi a alicka sa isto rady pridajú...

surviver
4. okt 2009

kamka 🙂 no nejako to už vydržim,ved už sme aj horšie my snažilky museli vydržat...

surviver
4. okt 2009

tak ja idem tiež kuknut to superstar a kamka este vydrž hodinku a pol v praci,nech to rychlo ubehne 🙂 a prajem vam dobru nocku a sladke sničky všetkym Helinkam 😵 😵 😵

janicca
4. okt 2009

kamka tak platí mne to jedno kedy pracujem do 15.00 samozrejme okrem stredy....už sa teším 😉

kamka17
4. okt 2009

dobrú noc všetkým prajem, krásne uplakané sníčky, nech sme v reálnom svete šťastné 😉 🙂

janicca..super, teším, tak dobehni na net cez týždeň nech sa dohodneme 😎 😎

janicca
4. okt 2009

kamka veď ja vás čítam každý deň tak nebude problém sa dohodnuť...povedala som to aj mm a ten skáče meter dvadsať že konečne niekde pôjdem medzi ĺudí a to mi povedal že ak nepôjdem a zase si niečo vymyslím ako neísť tak ma tam za vlasy dotiahne 😀

janicca
4. okt 2009

tak babeny dobrú noc prajem idem do hajan 😉

mzuzka
4. okt 2009

krasne sny, helikovsky anjelik vam ich ide strazit 😵

kamka17
4. okt 2009

mzuzka...anjelik...ďakujeme a myslíme na teba, vydržkaj a dobre sa zaši, nech si zajtra na bojler pripravená 😉

wolfskinka
4. okt 2009

ahojte ... no uz tu nikto neni ... no co uz tak sladke sny a zajtra

kamka17
5. okt 2009

dobré ránko sa praje všetkým a úspešné vykročenie do nového týždňa... 😎 😎

wolfi ahoooooj...ako bolo na chate? a ako pokračujú kvasinky?? dúfam, že sa umúdrili 😉

wolfskinka
5. okt 2009

dobre ranko

kamka ahoj ... super bolo na chate , kvasinky su uz pod kontrolou 😵 😵 😵 zda sa ze to preslo a ty co nove ?

kamka17
5. okt 2009

nové ani nič, furt som v práci...až do soboty...a sa mi nechceeee...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre