Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
23. nov 2009

survi - a odkedy sa chodí na poradňu častejšie ako po 4 týždňoch?nevieš?lebo aj ja zblbnem z toho čakania...

ciky 😀 ,tak 25 rokov máš o zábavu postarané...

romy01
23. nov 2009

ciky no ono je ale zase fakt ze pri IVF sa vyberaju tie hyperaktivne spermijky, takze v nasom pripade to mozno az tak neplati 😝 ale zas si predstav, ze by si nespala a chodila do prace, vies co by si dnes asi zazivala s malou ? To si nechci predstavit 😀 😀 😀

surviver
23. nov 2009

luculka,tak ja som do 31tt chodila každe 4 tyždne. A potom v 33tt poradna,ale len u sestričky+monitor. A v 35tt mam poradnu u sestričky + lekar.

lucula73
23. nov 2009

survi,tak to nie je bohviečo,zase po 4 týždňoch dokimu..a u tej sestričky to je čo ten monitor? 😕

wolfskinka
23. nov 2009

ciky no tak to uz mas len 24,5 roka .... to neni zase az tak vela 😀 😀 😀 😀

survi no to mi hovor to teda bude, no ked uz bude srdiecko tak uz budem kludnejsia

surviver
23. nov 2009

to su tie "pasy" kde sa Ti sleduje činnost srdiečka u babetka,jeho pohyb, a tiež kontraktilita maternice...

wolfskinka
23. nov 2009

no idem ja trosku zalahnut a oddychnut, odkedy som vstala o 11,00 som na nohach 😀 😀 😀

surviver
23. nov 2009

wolfi,možno už aj vo štvrtok bude srdiečko,či ešte nie?? to budeš 6tt aj nieco,tak to by už mohlo byt 🙂

surviver
23. nov 2009

wolfi,tak sladke sničky 😀

domika9
23. nov 2009

wolfi never tomu že budeš kludnejšia zase sa budeš bať ineho vždy je niečo 🙂

som si bola dnes dať objednať odvatny veniec tak sa vytešujem -som si sprvila radosť 🙂
ale na druhu stranu - zlomil sa mi zub sa musím objednaťku zubarovi 😒

lucula73
23. nov 2009

wolfi - dobrú nocku 😀

survi - už viem,len som si nespomenula,ja som na tom asi ani nebola,neviem...
ja tu listujem na nete kadečo pozerám,ale ešte som nič neobjednala,už mi z toho normálne šibe....

wolfskinka
23. nov 2009

domika ved hej ... len u mna je ten 6tt zlomovy .. obidva potraty som mala v 6tt, plodovy vacok bol ale bez drobceka ... preto tie obavy

surviver
23. nov 2009

domika,taky živy veniec,či umely so sušenymi ozdobkami?

wolfskinka
23. nov 2009

lucul, survi ... dakujem no ako sa poznam tak zalomim zase na 3 hodiny

domika9
23. nov 2009

odvatny to je taka novinka aby ste rozumeli niečo ako adventny 😀 😀 😀

domika9
23. nov 2009

umely ale taky kus iny jak klasicky okruhly na taky podnos som si to dala sprviť

minka051
23. nov 2009

Ahojte
Tak zas sa to u mna trošku pohlo... 1.12.09 ideme do Brna na odber a zmrazenie spermií a mne dajú protokol a lieky na rast sliznice.. potom už budem len čakať kedy zavolajú na ET.

surviver
23. nov 2009

domika pochopila som 😉

luculka a čo chceš objednat??

domika9
23. nov 2009

minka super tak predsa darček na vianoce

romy01
23. nov 2009

wolfka a ked si mala prazdne vacky tak si mala ake hcg ?

minka051
23. nov 2009

domika no ja nechcem nič do predu hovoriť ale to by bol ten najkrajší darček.

domika9
23. nov 2009

minka ved jasne ale nedavno sme vraveli ked si ešte nemala darkynu že to by bol super darček pod stromček a vidíš vyplnilo sa to

wolfskinka
23. nov 2009

minka no super ... drzim palce

romy hej mala a dost vysoke pri druhom som mala hcg 1700 ... ale neviem ktory den to bol, lebo to som otehotnela normalne ... ale vzdy sme na to prisli az vtedy ked som potratila, teraz to ide pekne poporiadku tak ako ma aj s utrosom a duphastonom tak to uz musi konecne vyjst ... preto mam take obavy aby bol plodovy vacok a v nom drobcek a srdiecko a potom uz budem kludnejsia, aj ked sa budem bat tak ako sa boja vsetky, ale u mna je ten 6tt zlomovy a ak vydrzim 6tt tak to uz dotiahnem uspesne dokonca

minka051
23. nov 2009

No ked vravíš tak hádam sa už nič nepokazí 🙂

surviver
23. nov 2009

wolfi,tak to chapem tie Tvoje obavy,ale teraz to bude ine,musi byt...srdiečkove... 😵

domika9
23. nov 2009

wolfi u mna to bol tiež 6tt taky ale ja som zakaždym vedela že som tehotna
akurat EU v 7tt

romy01
23. nov 2009

wolfka - mojko to som netusila ze aj pri prazdnom vacku moze byt take vysoke hcg - bože. Ale neboj sa teraz nemoze byt prazdny ved ti tam vlozili krasne embrijko a mali ste ISCI takze teta embriologicka vybrala urcite tu najlepsiu spermijku, neboj, urcite budes pocut srdiecko

minka - supeeeeeeer , takze uz aby si zacala s nami kukat po kocikoch,

baby tu su same dobre spravy na konikovi

minka051
23. nov 2009

wolfskinka tak držím ti silno palčeky 🙂

lucula73
23. nov 2009

minka - tak to ide pomerne rýchlo celé,naozaj som prekvapená aj ja...len nech to všetko dobre dopadne.

survi-veď ja ešte nič nemám,po malej skoro nič,lebo som mala požičané veci od kamošky...a treba mi fusak,no za pána krála sa neviem rozhodnúť aký...je to hrozné,tolko druhov....a nemáme autosedačku

surviver
23. nov 2009

domika čo je EU?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre