Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
25. nov 2009

Juj Wolfi.To sono by bolo dobre hned a nie čakať do zajtra! Velmi ti držím palčeky!!!!!

orsulka
25. nov 2009

kuspitka....budete mat nádherne Vianoce, aj keby sa narodila v termine 🙂))) a ktovie, či nepride na datum 24.12. ????? 😉 😉

kuspitka
25. nov 2009

orsulka neviem kedy sa rozhodne.
uz kope poriadne.,
tak aj pekne vazi mozem ju uz porodit.

wolfskinka
25. nov 2009

rano som ensla do heliosu lebo som isla na usne, mam zapal ucha a nespala som celu noc, tak mam v uchu knot a nejake hovadiny nastrkane ... ked sa dari tak sa dari

o 9,00 mam volat gatovej a dohodnem sa ci pojdem do heliosu alebo nie

kuspitka
25. nov 2009

wolfi juj to je hrozna bolest viem to.
a co este stale krvacas?

orsulka
25. nov 2009

wolfi...........tak to už ozaj dost, aspon ti na tom usnom pomohli??????

wolfskinka
25. nov 2009

dufam, ze ma gatova zoberie dnes

surviver
25. nov 2009

wolfi,neboj zoberie...a čo to krvacanie,ešte ho maš?

kuspitka
25. nov 2009

wolfi zoberie ta moja.oni nenechaju len tak to

wolfskinka
25. nov 2009

v noci nic a teraz slabsie, ale vcera to bol zlievak, az mi nohavicky pretiekli

alicao
25. nov 2009

wolfi nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! ☹ Boze nech to nie je nic take ako v minulosti!!!!!!!!
myslim na teba moc!

surviver
25. nov 2009

wolfi,tak to je dobre,že sa to zastavilo,a tiež si myslim,že si akutny pripad a že by Ta aj bez objednania zobreli,ak by si prišla...a možno aj nemocka na nejake infuzie,ved oni už vedia čo maju robit,len sa ešte zbytočne nestresuj,aj ked je to ťažke... a ešte to ucho...

orsulka
25. nov 2009

wolfi...............som rada, že j to slabsie......prosim pokial sa da, stale mysli na to malinke, že tam je, že je s tebou a jednoducho, si tehotna....podpor ho aj ty.......a pomož mu 😅 😅

romy01
25. nov 2009

dobre ranko
wolfka v heliku ta zoberu hned - ja ked som jej volala, tak mi kazala prist hned. Ak sa to ustaluje, tak verim ze ro bude OK no mozno ta posle aj do nemocky. Drz sa moja- ved ty si moja nasledovnicka, nezabudaj.

maska - gratulujem k bábatku a želám Vám obom vela, vela, vela zdravia. Tesim sa na foto chrobacika 😀

orsulka a ako si na tom s tym IUI? Kedy planujes?

ahoj domka - idem kuknut tvoj domcek

alicka ako sa citis, nasa buduca tehulka ? Resp uz tehulka co to nema potvrdene?

alicao
25. nov 2009

romy co ti ja viem, stale tak isto, vsetko picha a zacinaju aj dydyky boliet, snad pojdem v tvojich slapajach...dostala si IP?

wolfskinka
25. nov 2009

alic dakujem

idem do heliosu volala som s doktorkou

romy no ved uvidime co bude ...

orsulka snazim sa ale sama vies ake je to tazke

orsulka
25. nov 2009

romy...ahoj......cakam na mrchu...tot mojo stádium 😉 😉 😉

alicao...... ty teraz čakas na krvny test???, alebo ako si na tom???? stimulovala si s wolfi, ci????

orsulka
25. nov 2009

wolfi....ano ja viem, ale aj tak som ti to napisala....musela som....nech sa do podvedomia dostane co najviac pozitnych sprav a podnetov...... 😵

takyna
25. nov 2009

Wolfi drzim palce, este to nemusi nic znamenat, to krvacanie, pri malom som krvacala ako z brava a udrzal sa

alicao
25. nov 2009

ahoj orsulka, hej zacala som s wolfi ale potom mi to stopli koli hyperstimulaku , pockala som na ms a zacala kratky protokol .17.11 mi vlozili dve bambulky , po PK tak cakam...na kontrolu idem az 1.12

wolfskinka
25. nov 2009

tajky no dufam, ze mas pravdu

takyna
25. nov 2009

a ides do Heliosu?

takyna
25. nov 2009

Wolfi sme si nieco slubili , tak tomu ver 😉 , myslim na vás

orsulka
25. nov 2009

Alicao.........tak drťim vsetky päaste.....1.12. je tu coby dup 😉 😉 😉

minka051
25. nov 2009

Ahojte konečne pekné slnečné ráno 🙂

Orsulka ako pokračuješ?

orsulka
25. nov 2009

minka...pisala som vysie zlatik.......ale zatial cakam na mrchu....potom začnem....
a o ty ?????

romy01
25. nov 2009

wolfka drzim palce, mozno uz budes pocut aj to srdiecko.

alicka poslala som ti IP.

baby idem si dat predpisat k mojej dokine dalsi utros a dufik, tak sa mi tu zatial mavajte

minka051
25. nov 2009

Terar pozerám že dátum 1.12. sa tu nejako často opakuje ja idem 1.12. do brna na odbery a drahý odovzdať spermie a zamraziť, dajú mi protokol a lieky na rast sliznice tak uvidíme kedy zavolajú potom na ET.

orsulka
25. nov 2009

minka...tak supeeeeeeeeeeeeer.........už sa to pohlooooo !!!!! 🙂 🙂 😵 😵

minka051
25. nov 2009

No pohlo a dúfam že sa to aj podarí.
Ideš skúšať IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre