Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
6. dec 2009

ahojte helinky
tak som si vas pocitala, zrejme viacere vikendovali ako sa patri.
afs - ja som mala podobnu situaciu ako dahra - po OPU som mala iba jedno vajicko , ktore bolo schopne oplodnenia. Isli sme teda metodou ISCI a ET som mala bez PK a kuk uz somv 12tt. Nahody sa stavaju, treba len byt optimista a byt v klude. Psychika je naizaj velmi dolezita. Drzim vam palce

surviver
6. dec 2009

Ahojte,nikde nikoho asi všetci vyjedate mikulaškov 😵 😀 😵 Tak sladku chuť 😉

wolfskinka
6. dec 2009

romy a na mna si zabudla ja som tiez mala iba 1 ICSI a ET tak ako vy dve 😵 a svieti mi 8tt

ofs nevzdavaj to a hlavu hore

romy01
7. dec 2009

presne, ofs - aj wolfka mala iba jedno a je tehulka 😀 Takze niekedy je kvalita na ukor kvantity ale hlavne je aby tam bol medzi nimi ten pravy bojovnik a aby ti potom v lekarni predali ten spravny tehu testik 🙂

kamka17
7. dec 2009

dobré ránko prajem všetkým a pracujúcim zvlášť... 🙂

orsul...ako zlato po sobote?? šatník postavený?? bublinka v brušku ??

kuspi...ešte si tu ?? myslím na teba... 😉

surviver
7. dec 2009

pekne ranko 🙂

kuspi,maš šikovneho brata 😉 A ešte som sa chcela spytat,že dokedy si brala magnezium??? ak teda si ešte doma 2v 1 😉

domika9
7. dec 2009

ahojte pekne ranko po víkende prajem

wolfskinka
7. dec 2009

ahojte,

takze aby sme sa nenudili tak zase spinim sice trosku ale predsa, uz ma to nebavi ale co uz musim vydrzat, v piatok idem na kontrolu do heliku

surviver
7. dec 2009

wolfi,presne ako pišeš,musiš vydržat,drobček za to stoji....aj ked isto je to riadny zaberak na nervy....držim palce a pekne lež 😵

lucula73
7. dec 2009

ahojte,
tu je nečjak vymreté..ani kuspitka sa neohlásila 😕

orsulke asi oddychuje,posielam jej posilu
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
7. dec 2009

orsulka drzim prsteky, ale to ty vies

survi no ved to uz by to mohlo konecne skoncit, moj muz je sice nazoru ze musim aj chodit, ze aspon sa to vyspini a nezostane to vnutri ale ja neviem, ale lezim co najviac

domcek
7. dec 2009

ahojte. Tak ja zasa na skok. 🙂

wolfskinka
7. dec 2009

ahoj domcek a ja idem zalahnut zase

domcek
7. dec 2009

wolfi len sa ty opatruj. Ta ten mali drobcek skusa teda.

romy01
7. dec 2009

baby dnes ste tu nic nepopisali - to je tym otrasnym pocasim, co ? Ved aj ja som cele popoludnie spala. A idem sa venovat mm tak zatial papa

romy01
7. dec 2009

Onak kuspitka mama mat dnes vari poradnu alebo co, tak ju uz mozno poslali rovno do porodnice 🙂
orsulka tebe mojko TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
7. dec 2009

pre orsulku .... TtttttttttttttttttTttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😵

kuspitka
7. dec 2009

Ahojte este som tu.
poradnu mam zas pondelok.

magnezium som brala do 36tt

wolfskinka
7. dec 2009

kuspit no ako tak kedy ides rodit ? aby si sa tej poradne dockala

😀 😀 😀

kuspitka
7. dec 2009

wolfi neviem stale mam inak termin porodu.tak uz ani sama neviem co a kde

orsulka
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cikyta
7. dec 2009

Ahojte snažilky a tehule 😉 Kuspitka,mne vyšiel druhý termín podla velkosti hlavičky a to v 12tt,ale uplne prvý termín bol v rozdiele len 3 dní,takže sa drž toho.

cikyta
7. dec 2009

O ja hlupa.........pôvodne som sem prišla hladať Orsulku 😅 Ale je fajn,že tu nieje-lebo to je jasný dôkaz toho,že má všetkých (v dobrom!) v párke a ležká,aj so svojimi (a to verím) babbulkami. 😵

ofs
7. dec 2009

Ahojte snažilky,

Tak dnes som bola na kontrole, je to bieda, ....do piatku si pichám menopur, ukazoval mi dr. aj na ultrazvuku, ľavý vaječník je úplne prázdny, pravý sú tam max. 2, vlastne jedna asi určite, druhú nevie, tak že podľa mňa to už nie je o šťastí ale hovorí sa tomu zázrak. Ale chvalabohu som v pohode, ráno po kontrole ma to moc mrzelo, ale som statočná, len nechápem, prečo to ešte nestopol. Áno, jasné, pozitívne myslenie........zázraky sa dejú.
Dôležité je, že už jedno dieťa mám a mám skvelého muža...., no nie?
Myslím na každú z vás

dahra
7. dec 2009

Ofs,
vies, aj zazraky sa obcas deju. 😵 😵 😉 Co aj len jeden, ale ten spravny. Howgh!

ofs
7. dec 2009

Dahra, si strašne zlatá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dík, veľmi ti držím palce

cikyta
7. dec 2009

Ofs-Dahra ti napísala presne to iste,čo som chcela ja.Ved to je ten správny! Silný bojovník,ktorý sa nemusí deliť s dalšími folíkmi o kvalitu a všetku pobral on!!! 😉

orsulka
8. dec 2009

dobre ranko.........
len som vas prisla pozdravit...podakovat za vasu uuužažžžžaaaaasnuuu podporu a virusiky.......som dnes este doma, do prace pojdem až zajtra.....sla by som inak už dnes, ale neopravili mi este auto 🙂))))) pojdem si pren dnes.....tak som ostala doma..

v sobotu vsetko prebehlo OK.....aj som si poležala.....
potom postavili aj satnik, takže som bola velmi rada!!!!! vyzera užasne........

wolfi..........som rada,že ste ok......a ležis a oddychujes...🙂)))

domika...utobila so mv nedelu tvoj kolacik z dzusu.......výýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýbornyyyyyyyyy...... no skvely...aj sovokrovcom chutil,vcera boli pozriet satnik 🙂)))))))

cikytka........cmuuuuuuuuuk....dakujem
deanka....dakujem....aj ty sa drž zlato!!!!!

domika9
8. dec 2009

orsulik no som velmi rada že sa ti vydaril to bol moj prvy kolač ktory som ,,upiekla ,, tiež som zožala vtedy uspech aka som bola hrda na seba aj na teba som 😉 😉 😉
tak len pekne oddychuj ešte

romy01
8. dec 2009

ahojte helinky.

orsulka myslim na teba a na tvoje bambuliatka, a drzim palce

surviver
8. dec 2009

Ahojte 🙂

orsulka,tak sa teraz pekne vytešuj zo šatnika,lebo verim,že o chvilku sa budeš tešiť z ineho 😉 Drž sa moja 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre