Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
4. jan 2010

marti samozrejme srandujem kašlem na nejaké predsavzatie .......stále robím čo uznám za vhodné a čo ma baví a nič si neprikazujem a nezakazujem....a čo tam nejakých 20 kg hore ,dole ..... 😀 😀 ja stále trvdím hlavne je zdravie ..... 😉

orsulka
4. jan 2010

mzuzka.....tak momentálne je to iste.... 😉 😉 😉

kamka...ved aj som rada, že si tu.... 🙂 😉 😉 a ja momentálne ani neviem čo má robiť dalej.....žiadny pocit, žiadny smutok, žiadna radosť.....taky neutral momentálne......neviem co sa ide dalej diať......

wolfskinka
4. jan 2010

ahojte

marti a ako dopadlo sono dnes ?
drzim palce na tej genetike, uz sa ti to krati, ked to budes mat vsetko diagnostikovane tak otehotnies a uz nebude problem nebojkaj, ty nemas problem otehotniet ...

mzuzka tebe sa to uz poriadne krati ... len teraz si chodila do heliku a uz 30tt

lucul a ty tiez zachvilu aby si zacala balit veci do porodnice 😀 😀 😀

kamka ahoj, vsetko dobre do noveho roku a nech ti to vyjde a uz aj ty si tehulka .... TTTTTTTTTTTTTTTTTT

janni a tebe tiez TTTTTTTTTTTTTTTTTTT

orsulik a samozrejme tebe TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

marta222
4. jan 2010

Orsulka a vieš, že ja som na tom asi rovnako? Ani neviem, či sa mám tešiť alebo sa báť či mi niečo zistia, ide to všetko akosi mimo mňa. Niekedy sa mi zdá ako keby som všetky tieto peripetie prežila už strašne dávno a pritom od posledného potratu prebehlo len niečo vyše mesiaca....

janicca
4. jan 2010

orsulik ja som na tom podobne....... no samozrejme ja sa s tebou nemôžem ani trochu porovnávať ja som len taký slabý odvar oproti tebe čím všetkým si už ty prešla a za aké obdobie máš môj veľký obdiv a klobúk dole pred tebou.... 😵

marta222
4. jan 2010

ahoj wolfi, som rada, že ťa vidím po dlhom čase. No - sono normálka, som po ovulácii z pravého vaječníka - sliznica OK, v zadnej stene mám malý 8 mm myóm, ale o tom viem - vraj to môže byť ešte pozostatok z toho septa (prepážky), ktoré mi odstraňovali, síce vlani mal 1,2 cm, takže, či sa to zmenšilo? Ktovie, či je to presné tieto merania... A ty ako tehulka? Zle ti nebýva?
Ešte nemali žiadne výsledky - spermiogram vraj trvá 2 týždne, ale keďže boli Vianoce... Ani neviem, či sa mám ešte informovať o výsledky alebo mám čakať až po tej genetike?

orsulka
4. jan 2010

aspon mate vyhodu oproti mne, že mate možne pokusy na IVF...... a aspon aku taku pomoc od statu...a tu ja už nemam.....takže pokial IVf akože dalsie, najst peniaze na toto vsetko.....a potom dalej, viem, že v Heliku som už skoncila , takže hladat dalsie centrum (zatial to vychádza na Brno) ale vsetko od zaciatku, objednat, konzultacie a podobne.....plus kilometre navyse.....a este aj ten vek... v každom pripade mi ale nikto nikdy nepovedal, že prečo........

marta222
4. jan 2010

orsulik, nezúfaj, raz to predsa musí vyjsť. A ty už si vyčerpala 3 pokusy IVF? A prosím ťa (ak sa neurazíš), koľko máš rokov?

janicca
4. jan 2010

wolfi že DOBRÉÉÉ RÁÁÁNKO prajem ..... 😀 😀dik za T...

orsul a to už prečo že si v Helíku skončila ??? veď ako samoplatca to je jedno !!! alebo chceš skúsiť iný CAR ???

orsulka
4. jan 2010

marta....ano vyčerpala.....a už aj jeden navyse som mala......mam 38

janicca......ja by som chcela vklad bez PK....a to v Heliose nerobia.....takže kvoli tomu treba iny CAR.....je mi to velmi luto, lebo ved ja som tam bola vždy maximálne spokojna.....ale každe IVF bola PK....a teraz to chcem bez

janicca
4. jan 2010

Orsulík myslím na to PREČO ešte liek nevynašli.......možno v 25 storočí keď budú miesto ľudí roboty ..... 😀

orsulka
4. jan 2010

janicca.... 😀 😀 jo tu už zas nebudeme my 😀 😀

janicca
4. jan 2010

hmmm teraz už chápem....hoď kukuč na Krajka nech obíde všetky pracovné postupy,smernice a po toľkých rokoch ty ako stály a verný zákazník si to zaslúžiš mohla by si to mať grátis .....ja viem do kelu ľahko sa to hovorí 😠

marta222
4. jan 2010

Orsullka, tak to sme na tom vekovo podobne - ja budem mať vo februári 37, takže už tiež dosť. Ale, mám aj vo svojom okolí aj staršie prvorodičky ako 38 ročné, takže nádej je stále. Bože, keď čítam, čím všetkým ste si prešli, či to aj mňa všetko čaká? Všelijaké skratky tu používate, ktoré sú pre mňa "španielska dedina". Človek by ani neveril, aká môže byť cesta k dieťatku kľukatá. Ale my, ženy sme silné, vydržíme čokoľvek, však?

orsulka
4. jan 2010

janicca.....rozmyslala som aj nad tym, že skusim hodiť s nim reč...... ale oni maju svoje dane postupy....už janula sa na to pytala, chcela to tiež tak ako aj ja a neuspela.....ale samozrejme za to, že by som sa ho oytala nič nedam.. 😉

janicca
4. jan 2010

Orsul a vieš ty ??? v dnešnej dobe je všetko možné dajú nás zamraziť hormóny sa nám ukľudnia a potom to už pôjde samo ........ 😀

janicca
4. jan 2010

orsul za pokus to stojí ty si šikulica ty si to vydupeš 😉......

martula a ty sa tie skratky ani neuč....prajem ti aby si ich ani nepotrebovala . 😉

marta222
4. jan 2010

janicca, ďakujem ti.. Samozrejme, budem šťastná, ak ich nebudem potrebovať. Dúfam, že sa podarí ako doteraz - prirodzene a hlavne aj so šťastným koncom 😉 .

wolfskinka
4. jan 2010

marti ako po dlhom case, my sme boli prec na silvestra ale inac som tu kazdy den, zle mi byva ale ked sa najem tak to prejde, uz je na pravdilenom poriadku, ze v noci okolo druhej tlacim do seba zemle, pecivo alebo banany, co jepo ruke, lebo do rana od hladu nevydrzim a stale chodim cikat aj 3x za noc, tvar mam vyhadzanu, ale co uz hormonalne zmeny

janni no sa dobre zabavaj na mojom dobrom ranku, no ja skratka nezvladam vstat pred 10,00, robia v heliose vklad bez PK, ja som mala vklad bez PK aj romy mala aj gabika24

janicca
4. jan 2010

ááááááá máme dilemu tak robia bez PK alebo len z PK tak to ozaj neviem ..... 😕

marta222
4. jan 2010

wolfi, ja som to myslela tak, že sme sa po dlhšom čase stretli tu my dve, ja viem, že ty si tu každý deň 😉 . Takže už začali aj tehotenské nevoľnosti? No, čo už... Radšej nevoľnosti ako špinenie, však? A samozrejme, keď si guľko-bombuľko pýta - tak treba jesť aj v noci. A ozaj chcela som sa ťa spýtať: Berie ten tvoj gynekológ Hartel tých 200 € za vypísanie tehotenskej knižky? V ktoromsi príspevku od teba som to zazrela...

orsulka
4. jan 2010

marti......presne tak...kasli na skratky......ty si daj taku tu najlepšiu skratku, aby to vyslo aj bez IVF 🙂 😉 😉
janicca....aaaaaaaaaaaa tak zase ja dupať nebudem....ani nikoho do ničoho tlačit....ved ked nie, tak nie.....a život ide dalej .-)))))

wolfi.....ale že ake ty už más krasne ciselko pri nicku!!! .-))))))) blahoželam kuratenko .-)

orsulka
4. jan 2010

wolfi....neurobia ti to bez pk pokial mas viac embryjok...viac ako dve.....pokial mas len jedno alebo dve, tak sa da bez PK, ak mas viac, tak nie!!!

orsulka
4. jan 2010

janica....dilema vyriesenáááááááááááááá 😀 😀 😀

marta222
4. jan 2010

Jasné, orsulík, zatiaľ sa tým nejdem zapodievať. Ak mi to náhodou bude treba - tak viem na koho sa mám obrátiť 😉 . Tu je kopec odborníčok...

orsulka
4. jan 2010

marti... 😉 😉

surviver
4. jan 2010

ahojte kočky 🙂

orsulka vitaj po dovči 🙂

kamka,nebudeš sama všetky to budeme preživat s Tebou a verim,že do uspešneho konca 🙂

tak ja som bola dnes u Dr. a v piatok nastupujem do nemocky,samozrejme ak ma to nechyti skor 😉

marta222
4. jan 2010

survi a ideš rodiť do nemocky v Žiline?

janicca
4. jan 2010

aaaaháááááááán už so zase múdrejšia ..... 😀

lusina
4. jan 2010

Ahojte, ešte som tu od nového roku nebola, takže všetko najlepšie, veľa zdravia a nech sa každej splní čo si praje najviac 😵

oršul, prečo, že v helíku nerobia IVF bez PK?????ja si myslím, že pokiaľ chceš, tak ti to urobia. mna sa na to pýtali a dokonca 2x, že či chcem s PK alebo bez....keby to robili automaticky, tak sa ma nepýtaju...či??? 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre