Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

finelka
17. jún 2009

no vy ste toho popisali!!!!!! clovek na chvilu odbehne a par stran pribudne 😀
dakujem dievcata za odpovede 😉 nejako to vydrzim este 😀, snad kymsa ja do heliosu dohrabem, este tam niektoru z vas stretnem 🙂 alebo radsej NIE!!! 😀 Nech uz tam nemate preco chodit 😉
No tak sme sa vratili zvonku a varili a jedli s malym, wolfskinka, to by si mala ten bordel vidiet, ked clovek s takym pomocnikom vari 😀 tiez som mala chut to nahadzat kdesi, teda hodila som, do umyvacky 😀
a ahojte nove kocky 😉 ja som tu tiez len tri dni, no zatial len v teoretickej rovine 😀

surviver
17. jún 2009

orsulka,tak to som rada,ak by Ti to malo pomoct tak budem pisat každy den ,aspon dobre rano a dobru noc 😉 ,ale ja som to s tou tvojou energiou myslela fakt važne,lebo ja som uplne ina v tomto,to moj milovany,je tiež taky neposeda,ale ja mam tej energie tak pomenej,ale hadam sa pomaly od Teba aj ostatnych co su taki aktivni pomaly "nakazim" 😀

orsulka
17. jún 2009

dahra...... 😀 😀 😀 😀

dahra
17. jún 2009

Orsulka,
veru - mala som to na celej A4 strane a daco aj na druhej, potriedene do kategorii. 😀 Kukala som na Krajka jednym ockom, ako sa zatvari, ale vyzeral, ze ho to vobec nevyviedlo z miery.

surviver
17. jún 2009

orsul...Ty brzda 😀 😀 😀

surviver
17. jún 2009

orsulka,ale teraz ma napadlo,že asi si fakt brzda,ale brzda negativnej energie a to je fajn 😵

orsulka
17. jún 2009

surviver... 😀 😀 😀 no...hlavne ked sa to dobre vysvetlii 😀 😀 😀

dahra....no jeho len tak niečo nevyvedie z miery.... 🙂 🙂 🙂

orsulka
17. jún 2009

ale zas na druhej strane........"každá brzda si o sebe mysli, že je záchranná...! " ihihihihihihihihihihihih

tak mam dobru naladu...zas.....ani nechápem, že prečo...ale mám .... 😉

orsulka
17. jún 2009

ááááááááááááááááá...už viem..idem domov z prace o 8 minut......potom rychlo obed drahemu....a varit a žehlit....tak asi preto..... 😀 😀 😀

surviver
17. jún 2009

no ved si zachranna,lebo zachranuješ od pesimizmu,tak už o sebe nepochybuj 😀

orsulka
17. jún 2009

ja???? o sebe??????? 😀 😀 😀 ale tak trochu más teraz pravdu.....sem tam by som si mohla aj viac veriť...ale to sa musi upratať v mojej hlave...a potom už bude dobre 😀 😀 😀

orsulka
17. jún 2009

pa pa pa

surviver
17. jún 2009

no žehlit by som už konečne mala aj ja,bo mi včera mužiček povedal,že už nema žiadnu košelu a že ked som chodila do prace tak mal vyžehlene vždy a teraz som cely den doma a ???? 😎

wolfskinka
17. jún 2009

dahra mne pichali do zadku stiplavu injekciu dostala som karticku s napisom hcg a pri odbere krvi mi to pichli do zadku

komarik
17. jún 2009

ahojte, je tu niekto?

minka051
17. jún 2009

komárik ahoj ano ja tu trošku píšem a naberám informácie

orsulka
17. jún 2009

ahoj komarik...ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

orsulka
17. jún 2009

komarik??? už si fuc????????????????????? ☹

komarik
17. jún 2009

nie, nie som len som bola dať prať.

komarik
17. jún 2009

chcem vám ukázať jednu fotečku ale sa musím trošku potrápiť.

orsulka
17. jún 2009

len sa potráp....ja už sa na to foto tesim!!!!! 🙂 🙂 😉

komarik
17. jún 2009

podarilo sa, kukni poslednú fotku v mojom albume 🙂

orsulka
17. jún 2009

vedal som...vedelaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! komarik..velká gratulácia zlatko...!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅

orsulka
17. jún 2009

teraz už je jasne, že piatkove hodnoty HCG už asi nebudu nizke!!! chi chi chi chi chi

komarik
17. jún 2009

ešte sa veľmi neteším, až keď budem vedieť kde je. V maternici zatiaľ nebolo nič tak sa asi začnem aj modliť.

komarik
17. jún 2009

zajtra ráno idem do Heliosu tak na mňa myslite nech je bubák na správnom mieste.

orsulka
17. jún 2009

komarik...no ked to má pomoct... 😀 😀 tak aj ja sa budem za teba 😀 😀 ed aj HCG bolo nizke, si pisala, takže možno tam naozaj este nemal ani doktor co vidiet.....je to vsetko len velmi čerstve...neboj!!!! tentokrat je to OK!!! 😉

orsulka
17. jún 2009

komarik...takže ides do heliosu????? a ja som myslela že k svojmu Dr. a v piatok....ale ten helios je istejsi mas pravdu...!!! jasne, že budem na teba mysliet.... 😉

minka051
17. jún 2009

komárik no tak to držím palčeky.. A dobre že si pripomenula idem naložiť pračku aj ja.

komarik
17. jún 2009

bodaj by si mala pravdu. Ak sa to podarí tak verím v zázraky alebo v moju zmenu životosprávy. Zdravo som sa stravovala a dokonca som schudla 7 kg.

A čo wolfskinka, mešká jej MS? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre