Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
24. feb 2010

orsulka,no asi to v heliku nejako divoko mixuju 😀

surviver
24. feb 2010

a Stellka je doma namixovana 😅

orsulka
24. feb 2010

survi.....hihihihiih...... 😀 😀 😀 mas ty dievča veru pravdu......určite aj Matuško bude posluchať .-)))))))

janicca
24. feb 2010

babule majte sa krásne prajem pekný zvyšok dňa ......pááááááááá 🙂 )))))

lucula73
24. feb 2010

no holky,aspoň vás posuniem z tretej strany.... 😉

survi - že doma namixované,to je super....

a dobrú nocku prajem.

cikyta
24. feb 2010

Záverečná!!!!!!!!!!!! 😔

kamka17
25. feb 2010

tak ja vám prajem dnes pekné ráno 😎 a aj pekný celý deň

ciky..dnes hádam slečinka bude mať lepšiu náladu ako včera 😉 😉

marti, ako si zvládla ten ovocný deň??? mne veru nič takéto nehrozí, nevydržala by som to

brmbolcek
25. feb 2010

pekne ranko prajem vsetkym 🙂 🙂 🙂

kamka tak dnes ides volat ? ci uz vcera si volala ohladom drobcov ako sa maju ?

kamka17
25. feb 2010

brmbolcek...dnes, tak o hodinku...a hádam sa majú dobre, však aj ja sa mám dobre 🙂

janicca
25. feb 2010

gooooooooooool Slovenskooooooooooooo ........ 😉 😀 😀

dobré ránko prajem ........ 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
25. feb 2010

pekne gooooly davali, super, xi xi

amka a vcera si nevolala ? v pondelok si mala OPU - tak asi az dnes ako sa dobre delia ti dnes povedia, no cakam na tvoje uspesne spravicky 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
25. feb 2010

...a sakris... dali nam gol ,....

jerryjanka
25. feb 2010

kuva kuva - vedela som že ked dali dva goly začnu hrať ako kreteni a uspokoja sa - a šup už je vyrovnane - v priebehu snad dvoch minut 😠

marta222
25. feb 2010

Dobré ránko prajem, tak zasa máme hokej? Kamka, našťastie som to vydržala - ten ovocný deň - som na seba hrdá. Dnes to všetko dobehnem 😀 😀 😀. Tak daj vedieť ako sa majú drobci 😉.
Janicca - tak ako? Vládal drahý včera po sťahovačke?

brmbolcek
25. feb 2010

.suupeeeeeeeeeeer, dali sme gooooooooooooooooooooooooool 😀 😀 😀 😀 😀 3:2

kamka17
25. feb 2010

jasne, že dám infošky o drobcoch... len teraz je doležitejší hokej, tak dúfam, že sa v poseldnej tretine tí naši fešáci spacifikujú a nejako to udržia

jerry...presne ako píšeš, dali dva góly a mysleli, že už nemusia ďalej hrať 😕 no čo, našla si niekoho, kto ide v pondelok do helíka???

cikyta
25. feb 2010

Ahojte.Sisa mi vstakla o 6 ! 😠

brmbolcek
25. feb 2010

wolfi- ty si nam nedala slubene foto, tvojho noveho ucesu !!!!!!!!!!!

wolfskinka
25. feb 2010

ahojte

ciky silvinka sa zobudila na hokej, ved sa narodila pocas MS, tato tretina bola infarktova, gulko kope ako keby hral aj on ...

marta222
25. feb 2010

To sa mi páči ako si všetci privstávajú kvôli hokeju - wolfi s guľkom, cikytina Silvinka, kamka - to je super. Tak dúfam, že to tí naši udržia....

cikyta
25. feb 2010

No chcela vidieť toho brankara,čo ešte nedostal ani jeden gol...haha a hned 3 od nás 😀

cikyta
25. feb 2010

Sisa je nejaká mrzutá-ako vždy ráno 😠 a musela som obetovať ovládač pre pokoj v rodine a teraz ho hryzie do krvy 😅

kamka17
25. feb 2010

no ja nevstávam ani tak kvoli hokeju, len nemožem spávať a drahý to tu pozerá, tak sa zveziem pri ňom...behá tu nervózny, ako keby išlo o život 😎 ...ako malý chlapec...a že budúci otec, hihi 😀

kamka17
25. feb 2010

ciky...Silvinka je asik tiež z našich nervózna, tak radšej obetuj ovládač, ako niečo živé 😉 😉

brmbolcek
25. feb 2010

ciky.. treba dat Sisinke hryzatko , vymen za ovladac 😀 😀 😀

dievcence mne ostalo este to pero na puregon, mam ho vratit do heliku ja by som rada, ale je tam este aj ampulka puregonu v nom a este mam aj diferelinne komplet nove , vezmu mi to v lekarni nazad ci to mam setko odovzdat do heliku ???? poradte mi ak viete co s tym treba ...., dakujeme, 😉

jerryjanka
25. feb 2010

ahoj kamka nenašla som nikoho kto by išiel v pondelok no nevadi budem tam osamelý pútnik 😀

teda ja mam uplne infarktove stavy 😅

brmbolcek daj to do temy mam nemam lieky na ivf a dohodni sa s niekym či to nepotrebuje 😉

marta222
25. feb 2010

Práve som volala k svojmu gynekológovi kvôli cytológii - tak chválabohu je to OK... Vždy mám taký strach z týchto vyšetrení, keďže som už absolvovala konizáciiu krčka maternice... Kamka - myslím, že aj ty to máš za sebou, nie? Ahoj brmbolcek 😉 . No, tak začala nám 3. tretina...

marta222
25. feb 2010

Idem variť kávu, kto si dá? Ku hokeju na ukľudnenie 😀 😀 😀 ...

jerryjanka
25. feb 2010

goooooooooooooooooooool

brmbolcek
25. feb 2010

goooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllll 4:2, obrovska radost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre