Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
13. mar 2010

Wolfi.Hej.Posledný aprílový týžden 😀 😀 😀 Takže v máji by sme už mali mať pekne porobene v našom novom bytíku.A žurku chceme v čistom a velkom 😉

maryah
13. mar 2010

ahoj, tesis sa do noveho, ze? my tiez prerabame a tesim sa ako budem gazdinkou vo svojom domceku 😵 😵 😵 . vy ste vymenili byt za vacsi?

cikyta
13. mar 2010

Ano Maryah.Vymenili sme za väčší skrz Sisu 😉

maryah
13. mar 2010

a zostali ste v martine?

cikyta
13. mar 2010

Ano.Ideme 300m vedla. 😅

maryah
13. mar 2010

jeej, to je super, aspon to tam poznate a nemusite sa zoznamovat s az tak novym okolim... 🙂

kiara15
13. mar 2010

pekny vikend zelam vsetkym.
ja len tak na skok co nove ale vidim ze sa nam tehulky rozrastaju tesim sa!!!! 🙂
vsetkym moooc gratulujemm!!!!!!!!!!!!

ciky a tebe gratulujem k novemu bytiku 🙂 😉 😉 😉

domika9
13. mar 2010

ciky a čo idete všetko prerabať ?

cikyta
13. mar 2010

Domi,všetko 😀 okrem kupelne.

strelka11
13. mar 2010

ciky veru nezavidim tu prerabku,ale zase to bude mat urobene podla seba 😅
a este byvat v povodnom byte?

domika9
13. mar 2010

aspon budete prerabať prazdny byt my prerabame počas chodu a to je des 😀

wolfskinka
13. mar 2010

ciky ved ja si to pamatam kedy sa silvinka narodila uplne presne cez MS 😀

no tak mate co robit prerabat a strazit silvinku 😀

cikyta
13. mar 2010

Do konca apríla sme v tomto starom byte.A ked zaplatíme kupu noveho bytu cca koniec marca,tak dáme starej majitelke 2 týždne na vysťahovanie.Takže minimálne 2 týždne-maximálne 4 týždne bude mať muž (a spol 😅 )na to,aby tam aspon základne veci porobili,kým tam prídeme už definitívne v máji so Silvinkou.

Dobru nôcku všetkým...

(Inak mna prerábky bavia.Teda,pokial su peniaze.Ja sa v tom vyžívam...vymýšlať čo a ako zladiť...)

wolfskinka
13. mar 2010

ciky dobru noc tebe aj silvinke

orsulka
14. mar 2010

tak a zas dobre ranko prajem 🙂)))

wolfi....so sefstvom večera nebola...to som bola už na uuupône inej akcii 😀 😀 😀 okrem toho som nebola len ja so sefom....ale aj s kolegami a sefovou manželkou 😉 😉

včera som bola spotovo vyžiť v PD City Arrene....bolo basketbalove derby Prievidza-handlová.....PD vyhrali chvála bohu, ale bola tam úžasná atmoška...a Prievidza má naozaj neskutočný fun klub!!!!! 🙂 🙂 🙂

Ferko sa mi vrati dnes niekedy asiv noci, lebo este tearaz poobede chceli ist lyžovať.... 😉

peknu nedelu 🙂

kamka17
14. mar 2010

čaute žienky...peknú nedeľu prajem aj ja, aj keď vonku to moc pekne nevyzerá 😖

ciky, tak to je super, že tak rýchlo máte bytík a držím palce, nech sa prerábka podarí podľa vašich predstáv a čo najrýchlejšie, nech má Silvinka riadnu narodeninovú žúrku 😀

orsul..ten basketbal si aj hrala alebo len povzbudzovať si bola??? ale však aj to je športový výkon a aspoň si sa odreagovala, žejo 🙂

maryh..mám sa ok, včera som si robila kontrolný testík, čiarka je o niečo tmavšia ako tvoja, ale dôležité je, že tam vôbec je, tak sa ty ničoho neboj a ak ma tam zajtra uvidíš, tak do mňa niečo hoď...

janula...babula ako????? 😅

wolfskinka
14. mar 2010

orsul ty toho stihas ....

wolfskinka
14. mar 2010

inac ... teraz akurat ukazovali uputavku na novy televizny serial Zazrak zivota , zajtra zacina na Pirme a je to z prostredia ktore nam je zname .... xixi konecne uvidim ako nam upatlali gulka v skumavke, je to z prostredia sanatoria na umele oplodnenia

cikyta
14. mar 2010

Orsulík,že vítame Ferka späť a dufam,že sa budete "vítať" až do rána bieleho! 😉

kiara15
14. mar 2010

peknu nedelu vsetkym tak ja som uz vyprevadila mm do robotky a zase budem gazdovat sama 😒 ale korunky treba na ivf tak sa musime snazit obaja 😉

wolfi veru som to aj ja zaregistrovala chcem to zajtra pozerat co to tam robia 😉

ciky super vsetko pekne naplanovane 😉 Silvinka to zvladne 🙂

orsul tak sa budete dnes stiskat cooo???a mi kedy spicha??tento tyzden mozem väcsinou koncim o pol siestej ale v pondelok a stvrtok o15.00 .hod tak mi potom daj vediet 🙂

cikyta
14. mar 2010

Wolfi,ak je to ono,čo asi je...tak ten zázrak života davali pred rokom a má to 4 časti.Aj na dvd v stánkoch to mali.Prve dve časti su najlepšie.

wolfskinka
14. mar 2010

ciky uvidim co to bude, ale si to urcite pozriem som na to zvedava

cikyta
14. mar 2010

No ja nie.Mám panelák 😉

wolfskinka
14. mar 2010

ciky panelak si pozriem na druhy den na internete

cikyta
14. mar 2010

No to hej,ale to už neni ono.Za 1.mne by zacláňala taká malá hlavička ostrihaná na ježka a za 2.telka je telka-zvlášť teraz,ked máme novu cez pol steny 😀
A ty si ten zázrak života pozri.Tiež som to pozerala ako tehula a bolo to milé 😵

wolfskinka
14. mar 2010

jaj tak ty sa mas taku velku telku ...

ciky som na to zvedava, aj ked po 3 IVFkach ma už asi nic v tom filme neprekvapi ... xixi maximalne, to ako ich zmrazuju a rozmrazuju ... 😀

surviver
15. mar 2010

🙂 pekne ranko 🙂

ciky tak blahoželam k bytiku 😵

a naše pracantky/orsulka,marta,janicca/ kde ste??,čo vas sneh zasypal 😅 ,ale asi mate vela prace,tak nech vam to rychle zbehne 😉

no je to hrozne,tej zimy sa asi nezbavime 😠 ,ale aj tak krasny dniček vam prajem 😵 😵 😵

marta222
15. mar 2010

Dobré ránko všetkým... ja som tu - hlásim sa 😉 . Som totálne znechutená z toho počasia 😠 , už ma ten sneh otravuje, a v nedeľu je prvý jarný deň - to som zvedavá aký bude...
ciky, aj ja blahoželám k novému bytíku... tam sa bude Sisa môcť riadne vybehať, však? Už tu dávno nebola kuspitka, mzuzka, minka...

surviver
15. mar 2010

čau mart,ino ešte,že si sa zahlasila,lebo by si dostal absenciu 😀

marta222
15. mar 2010

ahoj survi, no veď preto sa hlásim, aby ste mi nedali A-čko 😉 . Ako sa má Timurko? A ktovie čo je s Janiccou, tá sa tu neukázala ani celý víkend, kašle na nás....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre