Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
24. mar 2010

😀 😀 😀

tak orsul praci zdar a robote pokoj len sa doma prizeraj ja to tiež neznašam zvuk vrtačky 😒 ale čo už

janicca
24. mar 2010

orsulka pááááááááááá a ku práci sa postav tak aby si nezavdzala šak ty vieš......... 😀 😀 ten for bol dobrý xixixixi.... 😀 😀 😀

janicca
24. mar 2010

pááááááá dievčence valím dom.......prajem fajn zvyšok dňa ..... 🙂 )))))))))))

dunda80
24. mar 2010

Ahojte babenky zlaté 🙂)Tak sa chcem pridať k tehulkám z Heliosu aj ja 😉 .Tinkaza Vás pozdravuje.Je chudiatko v nemocnici,ale verím,že už je všetko ok 😉 .Aj ja Vás pozdravujem a snažilkám prajem vela síl a držím palce 😉

domika9
24. mar 2010

dunda gratulujem 🙂
a tinke držím palce aby bola čím skor doma a aby bolo všetko ok 😉

maryah
24. mar 2010

ahojte baby 😵
dunda, a co sa stalo tinkaze? ja som s nou bola na OPU a aj na ET no mne to bohuzial nevyslo, skoncilo to skoro...

wolfskinka
24. mar 2010

😀 maryah mala hematom a praskol jej a zacala krvacat ....tak si ju tam enchali ale babo je ok

takze dalsia zacarovana zilincanka nasim Matejom .... xixi , odkedy Matej caruje a opluva zilincanky TTTckami, uz su 4 tehotne ... tinkaza, kamka, alicao a aj dunda ... 😀

maryah
24. mar 2010

fuha, to som nevedela, drzim jej aj ja palce 🙂
wolfi, buduci tyzden idem do heliku a ked budem v martine tak cestou opluj poriadne aj mna 😉
dunda, aj ja gratulujem 😉

wolfskinka
24. mar 2010

😀 ten smajlik patril dunde, len mi tam akosi nenapisalo text ....

maryah a teraz matej opluva teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt

maryah
24. mar 2010

diiiiiiiiiiiiiiiiik wolfi, toto som potrebovala... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
24. mar 2010

poslem kolko budes potrebovat ..... ides na ten KET teraz uz ?

maryah
24. mar 2010

ano, idem uz teraz.... krajko mi navrhol, ze mozem ist uz hned alebo si dat aj pauzu... tak ideeem do toho 😵

dunda80
24. mar 2010

Dakujem,ste zlaté.Wolfi mala som 1440 HCG 😀.Maryah držím silno palce,nech sa Ti ten KET podarí 🙂 .Tinkaza je ok,volala som s nou 🙂 .

wolfskinka
24. mar 2010

dunda ty kokso , ty budes mat dvojky, ved ja som mala 465 a to uz hovorili ze to vyzera na dve

maryah tak od mateja speci pozdrav TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dunda80
24. mar 2010

preboha nestraš 😀 😀

wolfskinka
24. mar 2010

no to hcg je aj na trojky 😀

dunda80
24. mar 2010

celú škôlku nie 😀 😀

wolfskinka
24. mar 2010

no skolku a preco nie ? ... si zober ked sa stretneme na namesti ..ja Mateja, alicka dvojicky, a ked vy budete mat kazda po jednom, survik Timurka a este brmbolcek a ked sa pridaju aj marta a jannica tak to uz nam nebude krcma stacit
😀

dunda80
24. mar 2010

Wolfi 😀 😀

surviver
24. mar 2010

pekny večer 🙂

Dunda blahoželam,len sa pekne opatruj aj s drobcom,a možno aj s dvoma 😉

wolfi,to bude teda ina sranda,cele štvorcove bude naše 😀 😵 už sa tešime aj s Timurkom,bude tam najstarši tak na ostatnych hadam dozrie a my si dame zatial niečo v tej krčme 😅

janicca
24. mar 2010

dunda tak z celého srdiečka blahoželám k tím trojičkám ...... 😀 😀 😀 😀

wolfi krčmu nájdeme takú aby sme sa tam všetky pomestili aj dvojičky aj trojičky jednoducho celý koň.... 😀 😀 😀 😀 😀

survi no to je super už budeme mať aj opatrovateľku.... 😉 a môžeme to roztočiť

a ako Tija neviete niekto tu pošepol že mala predlženú kultiváciu ... 😕 ???

lusina
24. mar 2010

wolfi opľuj aj mna poriadne, aj ja som žilinčanka, tak nech sa pridám 🙂

wolfskinka
24. mar 2010

survi no super .. uz sa tesim

lusina TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT od Mateja aj pre Teba tfuj tfuj tfuj .... kedy ides na IVF ?

teraz sa zilincankam dari ... 😵 😵 😵 😵

domika9
25. mar 2010

ahojte spachtošky 🙂
tak kde ste ?

janicca
25. mar 2010

dobré ránko vám prajem dievčence ........ 🙂 ))))))

a kdeže máme pracantky ??? a dnes by sa mohla konečne aj Martula ukázať ..... 😉 😉

orsulka
25. mar 2010

tak som tu........ale .......

dobre rano

janicca
25. mar 2010

domi ahoooooooooj aspoň ty to tu zachráňuj keď ostatné tehule ešte spia .... 😉

domika9
25. mar 2010

ja som už bola aj u dr. a už som aj späť takže mam za sebou 40km a pekny den prednami 😉

orsulka
25. mar 2010

domi...takže jaká šikulka si ty 😉 niečo noveho?????? 😕

janicca
25. mar 2010

domi tak ty si šikovná to od ktorej u vásd mudr ordinuje ???hádam nie od 6:00 ??? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre