Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
25. mar 2010

Orsulka ahoj ...... 😉 )) ako podlahy vytrhané ??dlažba položená ???

kamka17
25. mar 2010

dobré ránko prajem aj ja všetkým 😎

domi...ty čo takto skoro buntošíš??

včera som sa pobavila na tých spomienkach našeho mládí... že spartakiáda, zemiakové brigády... 😀 😀 tiež ma to len tak tak obišlo, akurát v prváku na strednej som stihla jednu brigádu a spartakiádu sme síce akože nacvičovali, ale už sa nekonala..a poupata si veľmi dobre pamätám, lebo michal david bol môj najobľúbenejší spevák 😅 😀 no pekné časy to boli a tiež hrozne rada pozerám tie retro programy 🙂

domika9
25. mar 2010

😀 nie moj doktor ordinuje až od 13-tej ale musela som ísť odniesť ranny moč a sestrička je tam od pol siedmej či ako a ona tam chodí na taketo že odber a moč len vo štvrtok lebo doobedu tam ordinuje ina lekarka takže tak

a ja v podstate nič nove špiním čoraz viac a tak nejako sa to asi blíži alebo čo ale vraj bez zatky možem byť aj dva týždne tak ked sa jej tam nechce byť nech si ide 😀 😀 😀 dnes sa vrati mm domov takže pohoda

domika9
25. mar 2010

kamka že na českej tv chodí retro šou pozeraš to teraz davali jak si jeden otvoril tuzex 🙂

wolfskinka
25. mar 2010

dobre rano , uz som hore aj ja ... celu noc ma bolel zub ☹

domika9
25. mar 2010

☹ wolfi pokuš klinček na tom zube

orsulka
25. mar 2010

janicca.......korok vytrhany, beton rozkopany, podlaha na ceste (len nam ju k...y chcu dodať až povelkej noci!!!! 😠 ), aked som sa zbavila vsetkeho prachu v 3/4 bytu.....tak sme izbičku aj 1x omalovaliii 🙂

kamka.... ahoj 🙂

Domi...tak som rada, že mas dobru naladicku, a si OK 😉

orsulka
25. mar 2010

wolfi....tak teda dobre ranko, ak sa to u teba takto da nazvat..... a aspon už prestal bolet ?????

ja som dnes hore od 03,00 ............... nie a nie spat......

domika9
25. mar 2010

nejako ani neviem či to chcem mať zasebou alebo či si chcem užívať ešte bezstarostne chvíle tak neviem ale pohoda 😉

domika9
25. mar 2010

orsul tak ty toho vela nenaspíš 😉

wolfskinka
25. mar 2010

ale prd prestal boliet .... kaz tam nemam , len ho mam citlivy na dotyk , na teplo a chlad ....

klincek ? ved si zub vylomim

kamka17
25. mar 2010

orsul...treba tých dodávateľov riadne naháňať, že chceš mať veľkú noc s novou podlahou, ak to nepochopia, tak my im to vysvetlíme 😉 a s tým spaním tomu veru moc nedávaš...však si hovorila, že len keď Ferino nie je doma, tak nespíš 😉 ale však hádam sa čoskoro vyspíš...minimálne tých 10-15 min na sále pri OPU 🙂

wolfskinka
25. mar 2010

orsul no to 10 - 15 minut na sale bez ferina si hodis takeho slofika, ze ani nebudes vediet o sebe 😀

domika9
25. mar 2010

wolfi to ti tak strpne a potom šup ku zubarovi 😉

orsul ked sa ti vrati polovička domov tak sa bude čudovať že čo si ty robila ked nebol doma že teraz len spíš 😀 a to nevysvetlíš 😀

kamka ako? už ste niekomu povedali doma a tak ?

wolfskinka
25. mar 2010

domi len ja na tom zube nic nemam, uplne zdravy zub, len precitlively na chlad a teplo ... nemam na nom kaz ani nic ine, krasny biely zubok len ma trapi

orsulka
25. mar 2010

jaj baby.....keby som ja edela, že preco nespim, tak by som hned napravila........ale zaspala som už okolo deviatej vecer a tak si telicko asi povedalo, že staci 😀 😀

domi...polovicka je doma....a rano sa ma len opytal, že "odkedy si zas hore dnes? " 😀 😀

a najbližsich 10-15 min. to bude pri hysteroskopii 🙂)))) nie pri OPU...... 😉

kamka...dodavatelov nahaname...tak vcera volali, vraj urobia vsetko pre to aby sme to do velkej noci mali......tak uvidim.....a verim im !!!! 😉

orsulka
25. mar 2010

wolfi...ale niečo mu musi byt...inak by nebolel....... 😔

domika9
25. mar 2010

😒 tak možno ti to prejde 😉

kamka17
25. mar 2010

orsul...v mojom slovníku OPU=operácia, takže v každom prípade sa pri tom vyspíš 😉
no a skúsim woodoo na tých dodávateľov, nech teda sa posnažia 🙂

domi...mamina vedela a tatkovi som včera povedala, klasika, jeho keď niečo dojme, tak plače od radosti 🙂 ...tak sa teší...ale inak nevie ešte nikto a aj ma to trochu serinká, lebo že čo sa neozvem, čo sa nezastavím...ale nechcem to hneď všetkým vešať na nos, predsa len ešte je skoro 😅
skôr mám stres z toho boredelu, čo sa tvári ako detská izba...ale nejdem na to radšej zatiaľ myslieť 😅

domika9
25. mar 2010

kamka určite to pusť z hlavy maš čas my sme izbu dali doporiadku minuly týžden ale ešte treba namontovať lišty a rozmyšlam že aj ked sme mali v plane davať robiť vstavanu skrinu až niekedy v lete že by sme to posurili lebo ked bude male tak taka montaž trva cely den a to neviem asi by sme rušili maleho tak sa skusim s mm porozpravať že čo on nato

lusina
25. mar 2010

diki wolfi za pľuvance 😀 , to ma teší, že sa žiline darí, len okrem mňa.kedy 2IVF? neviem, ale asi cobi-dub, čakam ešte na oficiálne potvrdenie netehu z dnešnej krvi , lebo povedala Mikulová , že si počká na výsledky a ked to bude na papieri, tak mi pošle recepty na injekcie poštou.
wolfi, zúbok ťa može bolieť z ďasna, ja som to tiež mala.mne aj povedala moja zubnica, že to citiš ako keby normálnu bolesť zuba.
baby-žilinčanky, kde je prosím vás tu u nas genetika, ako sa tam objednáva, stačí zavolať? ako to tam vlastne funguje.

orsulka
25. mar 2010

zubnica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

surviver
25. mar 2010

dobre ranko 🙂

wolfi,tak ako vravi lusina,možeš mat obnaženy krčok na zube,vtedy je to citlive a najmä ked si tam čistiš zubnou kefkou,kup si pastu sensodine na citlive krčky,to zabera a ak nie tak musiš k zubaovi,ten Ti to potrie takym lakom ,alebo da na krčok blombu....ale to čo popisuješ može byt aj začinajuci zapal zubnej drene a to by už bol ten horši variant,lebo to malokedy prejde bez ošetrenia zubarom...tak držim palce nech je to "len" ten krčok

brmbolcek
25. mar 2010

halooooooooooooooooooooooooooo, dobre raneckoooooooooooooooooooooooo a prajem uz teraz krasne zvykendovanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kamka - tu mam nieco pre teba na vypocet porodu : skus a daj vediet 😵 http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kale....

Tak a mi sme vcera boli na tom sone , vsetko dobre dopadlo normy a hodnoty su ok, tak sa tesikujeme 😵 😵 😵

Domi...- tak uz len par dni a uz cochvila budes mat maleho v naruci, to bude krasny pocit 🙂 🙂 🙂

Orsulik- tak to neni bohvico az po velkej noci dlazbu mat ale to neva, tak ci tak vam dorazi 🙂 🙂 🙂 a potom to bude este krajsie 😵, lebo rataj s tym ze sibaci by vam uz novu plavacku poliali a potom co ? budes menit este raz ? 😀 😀 😀 😀 😀

... a ja som dnes zistila, co sme v decodome brali spalnu ze nam tam nahodila dobru cenu ale iba s jednym nocnym stolikom tak to idem dnes riesit ze mi tam nahodili o jeden stolik menej ...... uvidim co poriesim

Wolfi- urcite sa ti robi kaz ktory sa ti prejavi neskor, to su prve prejavy zubu, ktory casom bude mat kaz..... alebo je tu este taka moznost ze mas prievan na tej starne kde ta to boli..... a posledna moznost v tehotenstve su zubadla precitlivele 😉 😉 😉

ostatne dievcatka zdravim , necitala som stranku do zadu ...... tak neviem co je nove , normalne sa hanbim ze mam zameskane 🙂 🙂 🙂 🙂

...inak ja uz mam poupratovane, poprate, pozehlene , poutierany prach ,navarene ...... sikulka som co, to len tak ze ma chytil rapel 😀 😀 😀 😀 😀 😀

inak dievcence vyberame s manzelik vonkajsiu fasadu farby, hodte nejaky navrh 😉 😉 😉 cim mozem ja pomoct budete to mat lahsie, mame Ciernu briliantovu strechu, biele okna a cierne ryne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tesim sa na vase prestrofarebne navrhy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
25. mar 2010

brmbi...ahojček smejko........cim dalej dlhsie prispevky.... 🙂 😉

no tak k tomu domceku.....a k tej streche a oknam.....možeš dať akukolvek farbu, hodi sa akakolvek..... 😉 😉 ja by som možno uvažovala o dvoch otienoch, tmavsi a bledsi...oranzová..... 😉 ale mohla by byt aj kombinacia bielej - bledunko hnedej (takého slabeho kakavka) 😀 😀 😀 , alebo dvoch odtienov hnedej.......tak ale urcite ja som konzervativec, takže vsetko v jemných odtienoch....na dome nie som zástancom kriklavých farieb .-))))) ale......ako sa komu paci
😉

brmbolcek
25. mar 2010

Orsulik- servus moja - tak tie prispevky by mohli byt este dlhsie to vsetko co ja za den zazijem 😀 😀 😀 😀 ale nemozem sa rozpisavat bo nie som tu sama , 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

o dvoch farbach sme aj mi rozmyslali ale nebolo to pekne lebo je to bungalov , nizkoenergeticky domcek a nepasuje to , bolo by to skarede dve farby co som bola aj smutna ale no uvidime, sme chceli jemne zltu no sused si kupil okrovu a ked nastriekal dom tak je z toho zlta, tak sme potom prestupili na jemne broskynkovu no co cert nechcel dalsi sused ju ma ... tak len vylucujeme farby ...... no mne sa broskynkova velmi paci..... je to novostavba 11 rodinnych domcekov tak si myslim, ze sa tam stretnu aj dve rovnake farby 🙂 🙂 🙂 ono sa vravi to je uz posledne nastriekat dom ale ked sa k tomu pride tak je to tiez zaberak na hlavu aby bol clovek spokojny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
25. mar 2010

brmbi...neboj.....urcite nejaku peknu vyberiete.......inak mne sa aj jemna zelenkava paci .-)))))))

ak ak by sa Vam nahodou nepacila, ked ju budute mat už na dome, tak si spomen na lucul, ako povedal jej manžel na ich farbu domceka, že : Oko si zvykne... 😀 😀 😀

inak lucul tu tiež už dávno nebola..... 😕

brmbolcek
25. mar 2010

Orsulik- tak veru som si to uz teraz vlozila do mojej hlavky , mojho hardisku tam v zadu v malom mozocku som to ulozila OKO SI ZVYKNE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a luculka by sa nam veru mohla ukazat 🙂 🙂 🙂 🙂

a nasa Minka ide v piatok do Brna na ket, tak jej silno drzime palceky ale asi to uz viete , bo som necitala nic dozadu 🙂 🙂 🙂

a nasa Martula uz sa vratila zo skolenia ????? a co Janka ta asi sa sla byke...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusina
25. mar 2010

že oko si zvykne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je dobrééééééé
naši maju veľmi jemnu zelenu na domčeku a je to pekne.

domika9
25. mar 2010

brmbolček ak ťa možem varovať tak si nedavaje take že marhulkova , žlta , bežova skor niečo možno do hneda alebo neviem aku lebo my mame žltu a takou karamelovou a poviem ti z tych stran kde svieti slnko tak nemožem okna otvoriť vlastne odteraz ako sa oteplilo až kym nebude zase zima (musím vetrať len z tej strany kde nam slnko nesvieti ) llebo mame tolko much ma tych slnečnych stranach že je to ako makom obsypane a som pozerala tak jedny tu maju marhulkovu tak maju to iste a ešte další maju taku oranžovu dosať vyraznu a oni maju tiež dom ako muchoplaku - nikdy by ma to nenapadlo ale je to strašne aj na oko aj skrz to že nemožeš nechať otvorene okno alebo balkon
minuleho roku sme mali na stred kuchyne mušiar ako v starej izbe ten klasicky a to bolo strašne denne sme zabili aj 30-40 much
ked tak sa vyberte s mm na obzeranie po ostatnych domoch v slnečny den a si to všimni na ktorej farbe sa muchy vyhrievaju a na ktoru sadaju menej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre