Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lusina
13. apr 2010

a ja som tu prvá, až teraz som si to všimla 😀 😀 😀 , som dobrá čo? a hlavne všímava 😀 😀
a ešte si ti aj pekne sama so sebou píšem............ ☹

lusina
13. apr 2010

baby, kde ste???????????? čo ste všetky naraz odpadli???? či čo?????? 😒

marta222
13. apr 2010

Ahojte kočky, lusi, neboj, aj ja pracujem, nie si tu sama 😉 . Tak vidím, že si vymyslela vynikajúci recept na bolesti hlavy - víno.... Tak to budem musieť niekedy vyskúšať 🙂 .

lusina
13. apr 2010

Ahoj marti, som rada, že už sa tu nerozprávam sama so sebou. 😀
noooo, receptík hodený do plena, už len vyskušať. 😀

marta222
13. apr 2010

No, našťastie, mňa hlava bolí iba málokedy - Ako sa hovorí: "Hlúpa hlava nebolieva"... Ale, keď ma to sem-tam prepadne, tak to stojí za to.... Tak sa teším, keď to budem môcť vyskúšať, teda nie na to bolenie hlavy 😒 . Ale možno to funguje aj ako prevencia, čo myslíš 😀 😀 😀 ?

kiara15
13. apr 2010

pekny den len som tu na skok 😉 😉

lusi asi mas pravdu musim zacat myslet inak 😉 inak ten recept na bolenie hlavy je ok mam to vyskusane 😀 😀
lusi inak super fotto 🙂

surviver
13. apr 2010

pekne ranko 🙂

lusi,marti nech vam to rychlo v praci ubehne 😉

a fakt,že v poslednej dobe sa tu rozmohla absencia...ale snad babulky ten čas travia efektivnejšie ako na konovi 😉 😀

lusina
13. apr 2010

survi ahoj,
noooo, marti, verím, že prevencia je vždy lepšia ako potom tlmiť bolesť, no nie???? 😀
diki kiarka. 🙂
bože ,baby, začali mi chodiť ponuky od CK, a ked tam vidim to moriééčko, slunééčko, píííseček sa mi lýtka zapaluju, hned by som čosi rezervla, ale nejsou éčka nezvyš, 😢

janicca
13. apr 2010

ahojte kočeny ...... 😀

tak že víno si hodiť ako liek preventívne proti boleniu hlavy tak to v mojom prípade určite neprípada do úvahy už len keď si pomyslím tak ma z toho hlava bolí ...bleeee ... 😝

Lusi ináč taku dovolenku hoci kedy by som hneď brala 😉 ......my budeme mať tento rok v Helíku a budeme spokojný aj keď moc mi to nevovia no čo už neurobíš ništ ..... 😉

Survi ahoj mamina ako sa máte ? Timurko poslúcha ?

Martula ,Kiarka ahojte slnečnice........ 🙂 )))

wolfskinka
13. apr 2010

ahoj janni tak ako boklo na zumbe ? mas svalovicu ?

janicca
13. apr 2010

Wolfi čaves to idem až dnes včera to bolo v PB .... 🙂 tak tešíííííííím

wolfskinka
13. apr 2010

aha no som zvedava , len si prdel neodkrut 😀

wolfskinka
13. apr 2010

idem cosi zase upratovat furt je tu bordel, a to uz jednu izbu mame hotovu na komplet

domika9
13. apr 2010

wolfi nenamahaj sa moc

wolfskinka
13. apr 2010

domi nenamaham sa ja len take robim co mi neublizi, co ty tu este strasis ?

wolfskinka
13. apr 2010

domi porodnica vola tak sup sup, nech je dalsi heliosak na svete

janicca
13. apr 2010

Domi stále ništ ????..... zajtra máš na to posledný deň ... 😉

domika9
13. apr 2010

🙂 stale som tu asi až do vianoc 😀

domika9
13. apr 2010

no nič idem dať prať a idem vysavať lebo by sa u nas uživili aj sliepky keby som ich teraz pustila na našu podlahu

wolfskinka
13. apr 2010

domi manzel uprace ked budes v porodnici 😀

marta222
13. apr 2010

domi, škoda, že je už po Veľkej noci 😉 . Moja kamoška v 9. mesiaci umývala okná a v noci jej odtiekla plodová voda a už aj bežala do pôrodnice.... Možno by ti to pomohlo 😀 😀 😀

wolfskinka
13. apr 2010

marti to je nebezpecne v takom stadiu tehotenstva umyvat okna ... mne sa dnes tak nic nechce, ale po obede idem na danovy, kupit si tu nocnu koselu do porodnice a este aj do metra potrebujem ist ... no to bude, nezastavim sa

domika9
13. apr 2010

ved jasne že uprace včera mi povedal že si zoberie dovolenku koli tomu aby mohol poriadne poratať

marti všetky okna som si umyvala pred velkou nocou aj som si všetko popratala a ništ ale to som si davala pozor a som sa nepreťažovala ale postupne každy den niečo , no už nejaku dobu si davam horucu sprchu na kríže a nič
ale zajtra mam ísť ak nepporodím ku dr. a zajtra nam maju prísť aj skrinu vstavanu robiť tak snad ked budem pomahať ju stavať tak ani nebudem musieť ísť ku dr. a rovno pojdem do nemocnice 😀

marta222
13. apr 2010

No, domi, malému sa teda akosi nechce ísť von 😉 . No, tak to skús, len to nepreháňaj s tou fyzickou prácou, aby si neprišla k úrazu 🙂 🙂 🙂 .

domika9
13. apr 2010

ale prvy termín som mala až na 24.4 tak neviem snad to maly nemyslí važne
ale šak teraz mam termín v podstate až 16.4 takže pohoda ešte ma čas len ja som už neposedna , nepoležna , nepochodna - skratka nič 😀 😀 😀

a kde je orsul ani včera tu nebola

kamka17
13. apr 2010

čaute babule...a dobrú chuť k obedu, kto ešte neobedoval...

no veru, brmbolček sa tu neukázala hádam aj týždeň a orsul asi predýchava to škabkanie stien s bandou tanečnou, hádam je všetko ok

jani, na tú zumbu ťa podporiť asi neprídem, nechce sa mi večer už trepať na vlky, ale zajtra zreferuješ, ako bolo, ak ťa tam samozrejme nezničia 😉

domi a ty to už nejako tých pár dní vydrž, o to krajšie to bude, keď sa drobec narodí, tak len pekne čakaj a ani s tou skriňou zajtra to veľmi nepreháňaj 😉

domika9
13. apr 2010

🙂 kamka ja som taka nadšena že sa to stihko kym ešte niesom doma s babom že až - toho som sa totiž najviac bala

domika9
13. apr 2010

kamka a tebe to inač pekne leti že 10tt - super

wolfskinka
13. apr 2010

domi kamoska mala termin 5.3. a porodila az 25.3. ... tak asi tak jej to fajne vyratali

domika9
13. apr 2010

wolfi s tym ma nestraš 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre