Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
14. jún 2010

čafte žienky tak ja už mám doma plnú igelitku liekov už treba len začať tak august je to tutofka 😵 😵

@orsulka gratulujem ako píše ciky naj...literatúre .. 🙂 ))

a s tým koňom to čo zase porobili ... 😒

@cikyta Sisa je sto bodová ja nemám slov 😀 😉 😉 aj ja budem mať také šidlo !!! 😵 😵 😵

Tija taku dovču by som hneď brala závidím úprimne v dobrom tak si to užite aj s malou v brušku 😵 😵

wolfskinka
14. jún 2010

orsulka gratulujem ku knizocke 😵

janni no august je tu cobyddup, poziciam ti mateja a ten sa na teba nalepi

cikyta
14. jún 2010

@janicca Kolkeho augusta zhruba začínaš fičať na "igelitkovej" IVF medicínke?

cikyta
14. jún 2010

@janicca A to si píš,že aj ty budeš mať šidlo...tu prvu kočku 😉 už ten druhý kočkošík bude pre zmenu dobručký a poslušný.Uvidíš !!! 😉

wolfskinka
14. jún 2010

ciky to bolo dobre ze igelitkova medicina ... my mame igelitkove deti ????? 😀

orsulka
15. jún 2010

dobre rano....🙂)))))
spachtošky...hore saaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!! 😀 😀 😀

kamka17
15. jún 2010

pekný deň sa praje...

orsul sevus...Ferina už máš doma?? ako sa mali?? všetko ok?? a poradňu ďalšiu kedy máte??

no a tohto koňa nemá asi význam už ani komentovať...už mi to pripomína moju prácu...všetko dobré sa zruší na úkor nepraktických a nelogických vecí... 😒 😖

včera u zubárky mi našťastie nič nerobila...pochválila, aké mám dobré blomby...robila ich samozrejme ona...a krvácanie z ďasien je prirodzené v tehu...takže tak...ale mám to aspoň z krku a hádam ma môj milovaný gyndoš už nikam po doktoroch posielať nebude 😕 😅

janicca
15. jún 2010

brééééééé ránko ... 😉

@cikyta vychádza to cca 16 august kedy by som mala začať brať proveru 😵 😵 😵 tešíííííííím už som v tom až po uši 😀 a ten poslušný to bude asi môj drahý . 😀 😀 😝 😝

a zdravím šecky .. 😉 😉

kamka17
15. jún 2010

no úžas...dokonca mi vypadla aj fotka z profilu...no nech idú do kelu 😠 😠 😠 😠 😠

orsulka
15. jún 2010

dzivčatka moje...ahojte 🙂))))

kamka...som rozmyslala, že aku si ideš dať novu, ked si staru vymazala .-)))))) no...zrejme si nsplnala ICH pravidla 🙂))))

janicca.......iiiiiiiiha...igelitka plna ??????????? este dva mesiaciky..🙂)))ň aka bola svadba????? kolace??? hudba????

orsulka
15. jún 2010

kamka...F. sa vratil v poriadku, a veru už bolo aj na čase...už mi bolo fakt smutno...no mali sa vyborne, bol spokojny, vela sa dozvedel a vela aj videl.....dnes je zas doma, lebo nam dojdu konečne namontovat interierove dvere...!!!!! huráááááááááááá

a dalsiu kontrolu mam o dva týždne 29.6. moj doky je na dovolenke, ale jeho kolegyna ma skontroluje 😉

janicca
15. jún 2010

kamka asi ťa tam nebolo dobre vidno na tej foto asi preto ... 😕

orsul svadba bola super ja sa rada bavím ešte dnes mám opuchnuté nohy a trošku aj svalovku cítim 😵 😵 až na to teplo to bolo hruza to som mala v rámci cvičenia čo som zjedla to som vytancovala ... 😉

orsulka
15. jún 2010

janicca......no horuco bolo veru dost .-)))))))) a že aj svalovka .... 😀 😀 😀 si muslea byt parketová levica!!! 😀 😀

janicca
15. jún 2010

no orsul nie že by som sa chválila ale skoro som bola ja si rada zatanikám a ešte tie moje choreografie do toho tak to bolo kopec srandy zábava bola do rána a keby ma drahý netahal domov tak by som ešte aj sálu hádam zamätala 😀 😀 😀 ....... a draheho neter mi vraví že už vie prečo som si na predchádzajucej svadbe roztrhla väzivo 😝

orsulka
15. jún 2010

@janicca 😀 😀 😀 😀 ....

a ja som zas za, aby ked sa máš cím pochváliť, tak sa aj treba...... a vedieť sa dobre zabavit a este dokonca aj ludi okolo seba....je super .-))))))))
ty vyzeráš taka babenka do voza aj do koča .-)))))) take zlatko nase 😉

surviver
15. jún 2010

pekne ranko 🙂

kamka ,takže včera ani nebolelo 🙂 ,tak to je fajn

orsulka,tak bytik bude zase krajši...sa vam to kompletizuje a 31.1 budete kompletni 😵

jani a Ty si pekne uži leto a august bude tutovka...si na rade 🙂

orsulka
15. jún 2010

survi.......ahoj moja 😵 😵 😵
tak hádam do konca roka vsetko bude eňo-ňuňo 🙂))))) drahy by teraz najradsej vsetko rýýýchlo-rýýýýchlo 😉 😉 hoc sa mu snažim vysvetliť, že je este čas...ale vieš - chlapi 😉

lucula73
15. jún 2010

pekný deň 🙂

orsulík gratulujem k tehu knižke 😉 ....a aj ja som bola u Mifkovej na poradni,ona je super,naozaj,niekedy som aj lutovala,že k nej nechodím,ale to by som ani nemohla spraviť 😀

kamka a ty ešte nevieš,čo budete mať?

janica ahoj - tak v auguste ti budem držať palčeky,aj kiarke,nech je to už tutovka 😉

survi ahoj...aj ostatné kočeny 🙂

lucula73
15. jún 2010

a tento koník,ja neviem,čo furt vymýšľajú...sa mi nepáčii ten dátum s časom na konci príspevku,musím hľadať,kde to je a či som to už čítala alebo nie,totál blbosť 😠

surviver
15. jún 2010

orsulka,ale radšej mat všetko nachystane,ako by ste potom narychlo dobiehali... no maly mi vstal tak paaaa

orsulka
15. jún 2010

lucul.....ahoj...a dakujem .-)))))) no j na Hudeca ni kriveho slovka nemožem povedat....... on je moja srdcovka .. 😉 😀 😀 😀 tak som mu vcera zaželala peknu dovolenku, nech si oddýchne 😉

lucul...možno by bolo dobre napisat adminkam pripomienky, co sa nepaci....... ked bude viac rovnakych pripomienkok, tak to opravia...... 😉

orsulka
15. jún 2010

pravdu napisať, tiež sa mi viac pacilo, ked hned hore boli informácie d oatume, case prispevku...atď...... 🙄

lucula73
15. jún 2010

orsul -tak napíšme obe adminom 😀

orsulka
15. jún 2010

lucul...dobre...v pohode...napisem im, že informacie o cloveku su prehladnejsie nad prispevkom ako pod... 😉

brmbolcek
15. jún 2010

pekne zdravim,

orsulka super ze uz mas knizocku, gratulujem 🙂 🙂 🙂

janka- a svadobnu kyticu si nechytila na svadbe ? 😀 😀 😀

kamka uz viete co cakate ?

ciky, -normalne mam strach z tvojej malej hyperativnej sisi, nepila si v tehuhu vela kofeinu ? 😀 😀 😀

survi-mas krasne pocasko tak sup sup s timurkom vonku 🙂 🙂 🙂

a ako sa ma nasa dvojickova martuska ?

vsetky zdravim od A po Z .....

... ja idem zajtra rano na cukor musim vypit ten sajrajt no neviem ako to chuti , ale ved zistim 😀 😀 😀

kuspitka
15. jún 2010

ahojte
@orsulka gratulujem ku tehu knizke.tesim sa s tebou velmi.
@lucula73 ako sa ma Matusko?

lucula73
15. jún 2010

@kuspitka ahoj,my sa máme celkom fajn,boli sme chorí minulý týždeň,ale už ok......a Kamilk a už papá lepšie?

kuspitka
15. jún 2010

@lucula73 uz mi pije aj čaj tak to uz je lepsie.papa menej.nic mi nechce okrem mlieka.

orsulka
15. jún 2010

kuspi...brmbi...dakujem dievčatka....... 🙂 🙂

lucul....ja som už napisala janocke 🙂))))

janicca
15. jún 2010

orsul že zlatko už len kopať a kopať 😀 😀 😀

aaa zabudla som ja som sa tiež osobne stretla so Survi je to zlatá babenka taká vysmiatá osôbka a Timurko je krásny pampúšik na s papanie ... 😉

Lucul ďakujem to si píš že to bude tutofka .. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre