Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
2. dec 2009

domi......akože s batohom cez hory?????????? a len 10 km ????? ta to kusok... 😀 😀 😀

wolfi.....dobre ranko .-)

wolfskinka
2. dec 2009

orsul dobre ranko .... no nezazmurila som ani oka, iba som lezala akosi sa mi nedalo, teraz idem na obed s muzom a potom k mojmu gyndosovi vypisat PN

domika9
2. dec 2009

že aj mne sa zda že to je kusok šak tam aj kamenom dohodím 😀 😀 😀

orsulka
2. dec 2009

domi...no vidiš...... šak aj dnes si sa mohla isť prejsť 😀 😀 😀 😀

domika9
2. dec 2009

ale zubar je až 20km od našej dedinky takto by ma už asi zabilo
medzi našou dedinkou a najbližším mestom je 10km a odneho je do poradu ešte 10 takže niečo sa da vybaviť hen za kopcom a niečo až hen za dvomi kopcami a hematologia a emdokrinologia je od nas skoro 50km takže ked pojdem tam tak to pojdem celu noc aby som tam rano bola potom budem cely týžden det a zase nejaky lekar 😀 😀 😀

orsulka
2. dec 2009

hahahahahha.....domikaaaaaaaaaaaa........................

ty si zrela na ten ftip........
ako za 7 horami, za 7 dolinami, za 7 moriami, za 7 riekami byvala babka (domika)....raz ráno sa babka (Domika) zobudi a vraviii: Jááááááj, prečo ja tak daleko byvam????? " 😀 😀 😀 😀

romy01
2. dec 2009

hahahaha orsulka tebe dnes ale ide. To s tou blondynou bol kamenak 😀 😀 😀

baby ja som dnes od 10tej do 14 normalne tvrdo spala - to sa mi este nestalo aby ma takto odpililo.

domka to mi je luto ze mas take trampoty a nemas niekde blizsie pohotovostneho zubara ?

cikyta
2. dec 2009

no vy ste opice. 😀

romy01
2. dec 2009

vikyta, šaaak orsulka zavalila - ja som sa nemohla prestat rehotat

cikyta
2. dec 2009

To je celá Orsulka.Tá ked bude mať bábo,to nebude ani plakať,len sa stále smiaaaať! 😀

wolfskinka
2. dec 2009

orsulka to bolo dobreeeeeeeeee som sa dobre pobavila

romy vitaj v klube sipkovych ruzeniek 😀 😀 😀 ja spim nonstop a uz mas aj nejake brusko ?

romy01
2. dec 2009

wolfka tomu ver - mam brucho ako v 5mesiaci. PO stimulke mi vobec nesplaslo. Hlavne teraz ku veceru je veeeelike no a rano trosku mensie.
Inak asi si moje telo zacina uvedomovat ze je tehu, ked som takto prespala den. No nebojim sa ze vecer nezaspim - uz zase ma klati 😀

orsulka
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
kia
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ostatne snazilky
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

wolfskinka
2. dec 2009

romy ja spim ako sipkova ruzenka stale aj poobede som si hodila asi 2 hodiny slofika
ja som od OPU zhodila 2-3 kila a grckas ?

orsulka
3. dec 2009

dobre ranko šipkove ruženky......a Cikytka so Sisi 🙂 🙂 🙂

tak co Domi???? už je dnes lepsie???????
Kiarka...tak ak ov praci m zapracovaná už ???????
Kuspitka...a ty si tu dnes este hádam s nami.....??????? tak sa prihlas, nech vieme o tebe.....
Luculka...a ty ako mamca??, dari sa????
maska....tak ako sa mavate?????? zvykate si na seba?????
Minka.......ty mas asi vyplatky teraz, ale aj tak by si nas mohla dojst kuknut... 😉

Survi???? tak ty si dávno nebola....čo je s tebou???????

Romy, wolfi...vy si kludne pospinkajte aj do desiatej!!!! . to ja už budem mat polovičku šichty za sebou
😀 😀 😀 😀

romy01
3. dec 2009

ahoj orsulka, ty si ale ranne vtaca.

wolfi ja stale ziadne priznaky nemam, iba to ze som sa dnes postavila na vahu a skoro ma vyrútilo. Tu kazda baba na zaciatku tehu schudne a ja som od 5tt pribrala uz 2,5 kila - no porazi ma ak to takto pojde dalej

kamka17
3. dec 2009

bré ránko prajem od raňajok...

orsul...tomu hudecovi kedy ideš?? až poobede?? a ako si včera postepovala?? ja som na na brušákoch fajne povlnila a aj mi to rameno povolilo, asi to bude stuhnuté...

romy...teba nech s priberania neporáža, lebo kto sa potom o malé bude starať, keď sa narodí??? a neboj, po porode schudneš, ani nebudeš vedieť ako 😉

domika9
3. dec 2009

ahojte orsulík ano už mi je lepšie včera som sa vyzurila a dnes som už ok
romy na pohotovosť je rovnako 20km a ja nemam nič važne len mi vypadla blomba takže na pohotovti by som to neriešila

wolfskinka
3. dec 2009

orsulka no presne ako si povedala o 10,00 som sa zobudila
romy ale ty si uz 12tt tak co sa stazujes .. si v norme, moja segra na zaciatku 15tt mala plus 2,5 kila, lenze moja segra je chudulinka, to brucho ma ako keby prehltla ceresnu .. 😀 . to nie ako my bachrosky ... teda tym som myslela seba

kuspitka
3. dec 2009

Ahojte.
wolfi to je dobre,ze tolko buvas.
este som cela,ale uz bolesti mam obcas.

wolfskinka
3. dec 2009

kuspit no zachvilu to mas za sebou 😵 uz vydrz 😵

spim ako sipkova ruzenka, ale radsej spat ako grcat

kuspitka
3. dec 2009

wolfi to hej.
tak hej uz sa tesim velmi.
len ma stve stale ten kocik a postielka

takyna
3. dec 2009

Ahojte kočky 🙂

Kuspitka držím palce , nech je pôrod čo najmenej bolestný, a teším sa na fotečky princezničky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kuspitka
3. dec 2009

takyna ahoj.
pekne ti pribuda tt tak sa tesim stebov.
drzim ti palce stale moja.
hej uz sa mi to blizi.uz ju chcem mat v naruci.

wolfskinka
3. dec 2009

taky ty uz si 10tt ma podrz .... to ale uteka .. a zle ti nebyva ?

minka051
3. dec 2009

Ahoj kuspitka
Tak ja som konečne po 5 hodinovom čakaní u tej endokrinologičky doma a unavená ako pes. Bola som tak už ráno 5:30 a to som už bola 9. v poradí a to nepočítam kolko ma ich predbehlo čo boli objednaní na čas a stále niekto klopal že nieč potrebuje išlo ma tam už poraziť. No nakoniec ja ale všetko u mna OK. Urobila mi aj UTZ aj to bolo OK a vraj tie zvýšené hodnoty z krvi to nieje také zlé vraj ani na liečbu ale kedže idem na ET tak aby som mala hormóny v poriadku tak mi dala najslabšie lieky ktoré môžem brať aj ked budem tehu. tak som aspoň spokojná.

kuspitka
3. dec 2009

minka ahoj.
tak som rada,ze si dopadla dobre aspon vies uz ,ze sa mozete pustit do ET tesim sa velmi stebov

domika9
3. dec 2009

minka a už ste boli v tom Brne? čo vam povedali? ked možete ísť na vec ?

romy01
3. dec 2009

minka to je fajn, len tak pekne dalej.

kuspit - ty uz mas 39tt - to uz mas cobydup malu doma - tesim sa na fotecky 😀 😀 😀

domika9
3. dec 2009

no kuspi len aby vam stihla prísťpostielka a kočiar , lebo ked ťa budu chcieť prepustiť z nemocnice ty sa budeš braniť že nemaš ju kde dať spať 😀 😀 😀

kuspitka
3. dec 2009

domka zajtra pride vsetko vecer.
romy ani som si nevsimla inak som len podla mna 37tt 3de

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre