Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

marta222
23. dec 2009

Dievčatá, ďakujem Vám všetkým za povzbudenie a verím, že s božou pomocou a pomocou personálu z Heliosu sa mi už konečne podarí otehotnieť a aj donosiť zdravé krásne bábätko. Neviem, či sa mi ešte dnes sem podarí nakuknúť (robíme dnes len do 12:00 hod.), takže Vám všetkým prajem krásne, šťastné a veselé Vianoce, aby prebiehali podľa Vašich predstáv, nech sa Vám pri varení a pečení nič nepripáli a neprihorí 😀 . Skrátka, aby boli také - na aké budete dlho spomínať - radostné a plné pohody.

janicca
23. dec 2009

dobré ránko vám všetkým prajem 😉 tak je ešte pracovne.....

šťasnté a veselé ...všetkým snažilkám,tehulkám a mamičkám prajem z celého srdca len to naj,naj,naj nech sa vám splnia tie najkrajšie sny ..... 😵 😵 😵

janicca
23. dec 2009

martula ja len do 10.00 riaditeľ zahlásil že dnes je slepý ... 😀 tak za chvílu balím caky paky a valím domkov .... 😉

marta222
23. dec 2009

No, veď ja by som utiekla už aj teraz, ale čo už. Ešte mám doma kopec roboty a ešte chceme ísť s drahým do obchodov na ovocie a nejaké drobnosti, čo ešte treba - a viem si predstaviť, ako to dnes v obchodoch vyzerá (ako keby mali zavrieť na mesiac všetky obchody), takže sa teším..

janicca
23. dec 2009

veď vieš my ludia sme celý rok nejedli tak to treba rýchlo dobehnúť a vždy to vychádza na vianoce ... 😀

marta222
23. dec 2009

No, veď to... to je tá naša "konzumná spoločnosť" 😀 😀 😀 . No, čo už - samozrejme aj ja tam patrím, keď idem ešte dnes behať po obchodoch 😀 😀 😀

kamka17
23. dec 2009

...bré ráno prajem 😎 😎

tiež sa ešte chystám do mesta, hádam sa v tých davoch nestratím a neušliapu ma 😅

a tiež prajem všetkým zúčastneným šťastné a veselé vianoce a hlavne pohodu a relax, aby sme to zvládli bez stresov 🙂

marta222
23. dec 2009

kamka17 a kam sa konkrétne chystáš? Keby ťa chceli ušliapať tak strašne krič - prídem ťa zachrániť 😀 😀 😀

kamka17
23. dec 2009

marti...no isto idem na masaryčku a potom hore cez bulvár...a dik, budem kričať, keby niečo...
a keď už sme pri tom...ty robíš v kysuci alebo tu v žiline ??

marta222
23. dec 2009

Ani v Kysuci ani v Žiline - pracujem u nás v obci na Obecnom úrade - takže, keď sa dostanem do mesta, tak to je pre mňa sviatok 😀 😀 😀 .

takyna
23. dec 2009

Milé babulky, zo srdca Vám prajem, príjemné prežitie vianočných sviatkov, plno rodinnej pohody, odychu, a krásnych prekvapení pod stromčekom, 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
23. dec 2009

ahojte.....chcem teda pokial sa sem zajtra náááhodou už nedostanem toto:

Všetkým maminkám, snažilkam, tehotným buducim maminkam popriať prkrásne Vianoce plné lásky, pohody, radosti zo života . Nájdite si pod stromčekom veľa krasnych darčekov, ktoré určite dostanente od srdca od svojich blízkych. Oddýchnite si , načerpajte sil🙂)
Krásne Vianoce dievčatká.

😵 😵 😵 😵 😵

ninajana
23. dec 2009

Ahojte holky, prosim chcem sa vas spytat, som 7 dni po ET. A zacinam trosinku spinit, ale fakt malinko, ale v bruchu mam taky trosku pocit ako pred menstruaciou. Nemali ste to niekto? Strasne sa bojim ze odkrvacam a to su zajtra vianoce ☹

orsulka
23. dec 2009

ninijana,,,,,,,,,,ahoj....taketo pocity su uplne normalne, ono kludne ťa bruško može boliet, ale mrcha nedorazi...aj špiniť možes....myslím, že tieto pocity mala každá jedna z nas......len si ver, že vsetko dopadlo velmi dobre..... 😉

ninajana
23. dec 2009

orsulik, az mi slze vyhrkli, ako si ma potesila, veriiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 Ved snazim sa lezat, len dufam ze ta mrcha nepride! 😒

katy7
23. dec 2009

Ahojte, chcem vam vsetkym popriat krasne prezitie Vianocnych sviatkov, vela pokoja, lasky a aj darcekov
Mne doniesol Jezisko ten najkrajsi na svete, dnes sme boli v Heliku na teste a je pozitivny 🙂 🙂 🙂 ... ja som tehu.....a stale tomu nemozem uverit

domika9
23. dec 2009

katy srdečne gratulujem tak to mate krasny darček pod vianočny stromček 🙂

katy7
23. dec 2009

domi, velmi pekne dakujem a veru uz ani iny darcek nepotrebujem 🙂 len nech to vydrzi az do konca 🙂

domika9
23. dec 2009

držim palce 😉

cikyta
23. dec 2009

Želám krásne Vianoce,
všetkým "Helinkám",
snažilkám i bruškám
a aj maminkám.

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucula73
23. dec 2009

aj ja želám všetkým dievčatám krásne a požehnané vianočné sviatky 😉

katy gratulujem,to je naozaj ten najkrajší vianočný darček 🙂

kuspitka
24. dec 2009

Ahojte.

Prajeme vam velmi pekne vianoce a vsetko dobre.

Ajka,Jurko a Kamilka

gabika24
24. dec 2009

Ahojte. Všetkým želám krásne Vianoce, v novom roku splnenie všetkých snov 😉 , hlavne tých, čo sú pre vás naj 😵 😵 😵 😵

kamka17
24. dec 2009

krásny Štedrý deň prajem všetkým... 🙂 🙂

katy...gratulujem k bublinke a prajem pohodové tehu, všetko bude ok, neboj 😉

kuspi...až mi slzy vybehli, keď som ťa tu zbadala...malá je nádherná...a vitajte doma 😉 a teším sa s vami, že si vianoce idete užívať konečne traja

kuspitka
24. dec 2009

kamka dakujem.je naozaj zlata.
len ,keby nemala dni tak ze v noci ma den a cez den noc.
ale mame sa velmi dobre.
este dnes musel ist manzel nieco kupit nanu ,lebo je tak mala,ze vsetko jej je velke

romy01
24. dec 2009

kuspitka, vitaj. Mala je na zjedenie 😀 😀 😀 A to tak normalne vyvaluje okále ? No je super, gratulujem

katy - gratulujeeeem - skvelá správa takto pred vianocami.

ninajana - stava sa ze baby spinia a su tehule, hlavne ze sa mrcha naplno nespusti. Len pekne lezkaj, oddychuj. Drzim ti palceky.

A vsetkym želám šťastné a veselé, nech sa každej splnia jej tajné želania a túžby. . . . . A ano ja som take velke decko - tesim sa na darceky ako malá, ale hlavne na darceky o rok, ked uz budem poctivo rozmaznavat nasho krpca 😀 😀 😀

kuspitka
24. dec 2009

romy hej.
inak je poriadne prefikana ,ale co uz.
len jej vecer nestaci moje mlieko mam ho dost rietke tak jej davame na noc nutrilon

romy01
24. dec 2009

no teda, ja odpadnem, bože máte super program na vianoce, normalne ti závidím - v dobrom samozrejme . 😀 😀 😀

kuspitka
24. dec 2009

romy myslis nas?
tak este som na vianoce nekupovala pre dieta veci tak som musela Jurka poslat kupit malej nieco na seba.
vsetko je velke 😀

flyangel
24. dec 2009

Ahooj kuspi 😉 blahozelam ti ku krasnej Kamilke a zelam vam vela spolocnych radosti a zdravia...a tiez vam zelam krasne a pohodove Vianoce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre