Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
7. sep 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 takže teraz je to už uplne jasne...Sisa je "princezná na hrášku " 😀 😀 😀 tak šup šupo pekne každy večer šuchnuť nieco do overalčeku 😀 😀 😀

orsulka
7. sep 2010

@cikyta kamka...suhlasim do postupna to bude lepšie, len nežehliť prosim, len pekne vyfukať a nechať tak 😀 😀 😀

cikyta
7. sep 2010

@orsulka Nie žehliť! Ved to by mi zožehlilo tie štyry chlpy spolu a už by som ozaj chodila ako po týfuse 😀

maw
7. sep 2010

@cikyta to je fakt s tou psychikou, nevies mi povedat ci budeme znova absolvovat celý kolotoc vysetrení alebo to uz teraz bude o nieco kratsie, samo ze h. profil sa bude sledovat na stanovenie davok liekov. 😠
@orsulka vdaka za pozdrav napodobne. 😀

cikyta
7. sep 2010

@maw Vyšetrenia budu kratšie.Teda čo sa týka tých pohovorov 😉 Napríklad už nebudu dopodrobna vysvetlovať pichanie injekcií atd...samozrejme sa ale spýtaju,či su vam už tieto veci jasne 🙂

tija28
7. sep 2010

ahojte bambulky......................ja len zase tak na skok 😉 .....................som vas prisla vsetky pozdravit a nasim horucim snazilkam zazelat uspesnu stimulku - a nech tu za par tyzdnov vidim len same tehulky 🙂 🙂 🙂

domcek
7. sep 2010

@cikyta takze princena na tube...hihihihi vydis tak to skusim aj ja. Len nech uz konecne spime.
Mi pred polnocov spat zo zasady uz nechodime.

domcek
7. sep 2010

No idem daco robit kym slecna spoznava krasy deky na zemi. 😵

kamka17
7. sep 2010

@kenya83 my sme boli 16 deň po ET
@cikyta no do postupna strihať by som asi nezvládla.. 😕 😨 😕 😨 ale možem zobrať drahého mašinku 😀 😀
@orsulka úplne dovi dopo bude ešte, keď pojdem papiere na materskú zaniesť...teraz to bol len taký hrubý nácvik 😀 😀

cikyta
7. sep 2010

@tija28 Ahoj.Ty pracantka,zas len skok? 😅

@domcek 😀

@kamka17 Mašinku má aj môj drahý,len ma serká,že ide zima a už mi bude ťahať na lebeňu potom 😖 či???

orsulka
7. sep 2010

@cikyta presne mas pravdu s tou Tijou!!!

@tija28 slubila si, že budes už po tom viac oddychovat !!!.....a????? a ?????? sa ???????
a ako sa inak ma drobec pipíkový ????? kopká???kopká????

PS: obed navareny.....dnes bez polievky...no a čo.... 😒 😀 😀 😀

cikyta
7. sep 2010

@orsulka Príd na polievku ku nám.Včera večer nám ocko zvrtol obedík aj s polievkou 😅

orsulka
7. sep 2010

@cikyta dakujem...ja teda polievkova nie som....v podstate ju varim viac kvoli polovičke...no ale ked je tak si dam aj ja...vcera sme dojedli jednu....tak jeden možme byť aj bez........este nejaku na zajtra musim vymyliet...rady????? 😉

cikyta
7. sep 2010

@orsulka Hubovu. 😕 ?

cikyta
7. sep 2010

Nie....to nieje moc vhodne pre tehulky.....Tak taku parádnu hovädziu-tá aj chorobu pošle do kelu 😉

orsulka
7. sep 2010

@cikyta taka sližikova bola cez vik ...... hubovu teraz asi fakt nie...... ale take hribove melence zvažim .-))) 😉 😉 slubila som aj svokrovi, že ked budem variť, že ich pozvem 😉

cikyta
7. sep 2010

@orsulka Tak navar taku fajnu fazulovicu...mnam 😝 😵

cikyta
7. sep 2010

Počujem,že mi Sisa pomaly vstáva....a mne sa začalo tak dobre driemať ☹ pomoc 😔
(hladám jej po nete oteplovačky a skoro som zaspala-normálne že tma) 🙄

janicca
7. sep 2010

ahojte dievčence tak ja sa hlásim až teraz.... 😉 dnes sme boli v Helíku klasika krv sono a nič bližšie zatial neviem lebo mi ešte nedorazila mrcha .... 😠 😠 dufam že do zajtra sa spustí lebo už ma hnevá to asi trošku aj psychika pracuje ...ale ináč sa mám fajn .... 😉 a vidím že aj vy sa tu dobre mávate a darí sa vám to ma teší.... 😵 😵 😵

kiara15
7. sep 2010

@cikyta asi to tak dnes spravym naplnim plnu vanu a od muza sa neodlepim 😀 😀 😀
@orsulka super ze uz mas pohyby ved akurat v 20tt 😉 ja som varila rajcinovu s kapustou 🙂

kiara15
7. sep 2010

ze 1000strana no super nie??,

kiara15
7. sep 2010

@janicca ani tebe ani mne aka je protivna co?,potom uz nemusi chodit no nie??

cikyta
7. sep 2010

@kiara15 😀 Takže ak bude v okolí PD zemetrasenie,vieme dôvod 😀

@janicca Moja a to čo tá mrcha? Počuj a nieste vy s Kiarkou náhodou tehule??? 😅

Inak najnovšie slovko Silvinkine je:
-Jeba (v preklade ryba) 😀

janicca
7. sep 2010

@kiara15 no ahoj moja ja dnes 32 no idem hodiť teplu sprchu alebo poprosím drahého nech sa na to on pozrie a potom to už pojde samo.... 😀 😀 kedy sa chystáš do Helíka

janicca
7. sep 2010

@cikyta a to si nevedela že jeba je ryba ??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nie moja nie som tehula po novom už robia aj testy na prvej kontrole v Helíku .... 😉 😉

cikyta
7. sep 2010

@janicca No ved to. To som nevedela. (Nenadarmo je to rybárova dcera) 😀

Len potom neni bohviečo,ak mi muž miesto na ryby chodí na jeby 😝

janicca
7. sep 2010

@cikyta tak to už potom áno no treba si začať asi dávať pozor na jeby a hlavne na mužíka .... 😀 😀 😀 alebo na Sisu nezbednicu.... 😵 😵

zlatanka30
7. sep 2010

janica ake testy uz robia na prvej kontrole??? 😀 😀 😀 😀

kiara15
7. sep 2010

@cikyta 😀 😀 😀 ze zemetrasenie??,hadam to nebude take strasne 😀 😀 a tehotna veru nie prirodzene vajickovody by museli narast 😒
@janicca no ja uz aj popijam vinko a potom ta sprcha a potom aj ten sexik 😉 😉

@cikyta ze jeby to zase nema chybu 😀 😀 😀 a na to si daj pozor ci mm chodi na ryby ci jeby 😀 😀 😀

janicca
7. sep 2010

@zlatanka30 tak mi aspoň povedala mudr že mi urobia aj test krvi či nie som tehu ked ne došla mrcha .....
@kiara15 ja som trošku posedela v horucej vode a uvidím ako ďalej..... 😉

zlatanka30
7. sep 2010

aha no bodaj by si bola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.tak to by sa nestalo u mojho obvodaka.ja som cakala na mrchu 46 dni.si chodi ako chce,ale bola nejaka cudna.bezbolestna 😀 😀 :- 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre