Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
17. sep 2010

@cikyta nááádherna basnička,fakt maš talent 😵

cikyta
17. sep 2010

@surviver a to mi vypadol net 😠 už by bola skôr.Trochen meškám 😀

surviver
17. sep 2010

@cikyta hej aj mne nejaka udržba...

cikyta
17. sep 2010

To asi od radosti vypadol 😅 Dokonca,ked som čítala o Kamke,aj vtedy mi vypadol net.To bude ZNAMENIE z neba,že su to všetko vytužené požehnane detičky 🙂

surviver
17. sep 2010

@cikyta 🙂 😉

kiara15
17. sep 2010

@orsulka ano super a kontrola v pondelok picham stale 225jednotiek 😉
@lucula73 este neviem kolko ale asi tych 5-6je tam urcite. 🙂
@cikyta veru ako na pase ale ja som to vymakla prisli sme 6.55hod nikto tam vosla som dnu a ked som vysla uz bola plna cakaren 🙂

lucula73
17. sep 2010

booože,čo to tu čítam??? 😕

tak @brmbolcek- veeeeľká gratulácia.....veľa zdravíčka,šťastíčka a lásky 🙂

no toto som nečakala.....ale konečne sa dočkala...a krásne meno Dianka 🙂

@kiara15 tak super,len tak ďalej. 😉

surviver
17. sep 2010

@lucula73 čauko,čo leňošiš? 😉

surviver
17. sep 2010

@kiara15 kiari super,len tak dalej a vidim,že si to rano vymakla 😉

lucula73
17. sep 2010

@surviver 😀 ,sedím pri pc,malý sedí na deke a hrá sa,tak to využívam 😀 ,asi pojdeme ešte von,je tu pekne,konečne 😉

surviver
17. sep 2010

@lucula73 u nas vyzera,že každu chvilu sprchne,ale mužiček sa odvažil ist s malym vonku sam 😀 ,tak si popijam kafe a relaxujem 😎 🙂

lucula73
17. sep 2010

@surviver ty sa máš....ja mojho asi pošlem tiež....a poviem mu,že budem upratovať... 😀 ,keď sa vráti,tak bude všetko po starom 😀 ,hľadám nejaké vecičky na zimu....topánočky,bundičku... 😝 a neviem si vybrať,celá ja 😀

surviver
17. sep 2010

@lucula73 no ja tiež ešte nemam nič na zimu pre maleho,ale maju u nas otvorit aupark a ešte jedno nakupne centrum,tak si počkam,v C&A som videla pekny zimny overal,tak ak nič lepšie neuvidim,tak kupim ten...taky tmavo modry. 😉

surviver
17. sep 2010

@lucula73 a topanky ani netušim,kde by som mala hladat,poraď niečo 😉

lucula73
17. sep 2010

@surviver u nás majú otvoriť o týždeň nový shoping,som zvedavá či tam bude niečo pre deti,ale mne sa nechce oobiehať všetky obchody,premeriam si a kupim takto,... 🙂
napíšem ti ešte IP..aleidem fakt niečo robiť,mm je už vonku 😀

janicca
17. sep 2010

no čo to tu čítam tak samé super správy tak to som ani nečakala že Brmbi tak rýchlo prekvapí....gratulujem a prajem veľa šťastíčka ,zdravíčka a skorý návrat domkov 😵 😵

@kiara15 myslím na teba moja už sme tu len my dve na odstrel..... 😀 😀 😀 😀

@cikyta supeeer basnička 😵 😵 😵 no nejdem sa opakovať klobuk dole pred tebou 🙂

orsulka
17. sep 2010

brmbolcek....krásna gratulacia aj odo mna k malej Dianke....hlavne nech rastie do krasy a nech je zdrava...... 😵 😵 😵 😵

@cikyta nádhera...nádhera nááádhera....basnička..... nádhera...nádhera nááádhera 😵 😵 😵

@janicca no moja tak sme na ten urtorok dve.... 😉 🙂 😉 🙂

janicca
17. sep 2010

@orsulka no odpadávame jedna po druhej ... 😉 dufam že ja pojdem najneskor do stredy na OPU lebo tie injekcie už idu do mna ozaj ťažko... ale čo je základ od pondelka som doma hurááááá ... 😵 😵

orsulka
17. sep 2010

@janicca takže so dnes vsetko v praci porobila a upratala stol...možes ist kludne na PN a hned potom aj na matersku 🙂 🙂 😉 😉

janicca
17. sep 2010

@orsulka tak stol som si upratala do konca mesiaca som si zobrala dovču lebo u nás na personálnom maju trošku bordel tak mi minulý mesiac priznali 10 dni dovolenky tak že mám k dobru a potom od prveho PN no a samozrejme materská to istí !!! 😵 😵 😵

orsulka
17. sep 2010

@janicca velmi a hlavne zo srdieeka ti to prajem moja!!!! tfuj tfuj tfuj...posielam virusiky 😵 😵 😵 😵 😉 😉 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😉 😉 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😉 😉 🙂 🙂

janicca
17. sep 2010

@orsulka ham ham ham a také dvojičkové chutia skvelé 🙂 🙂 ..... budem ich potrebovať... 😉 ale šak ja si ešte vypýtam ked bude treba 😵

kiara15
17. sep 2010

@brmbolcek co to citam aky sok este vcera sme si pisali a ty takto si ma prekvapila velkaaa graaatulaaacia k malej Dianke nech ste hlavne zdravucke 🙂 🙂 🙂 cmuk cmuk 😉 😉

@cikyta krasna basnicka ty si fakt talent 😉 😉 😉
@janicca ja tak tiez na teba stale myslim citam kedy a co ides 😉

kiara15
17. sep 2010

@surviver veru som to vymakla normalne som bola prekvapena 😉 😉

fopardi
17. sep 2010

jej brmbolček gratulujem a ciky nezdaš sa baba jedna 😉

tija28
17. sep 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ........................par dni tu nie som a ake prekvapenia tu docitavam 😉 ..............takze:
@kamka17 - gratulujem k paulinke a zelam vam obom vela zdravicka a energie a hlavne nech ste onedlho obe uz konecne pekne domka - drzte sa hviezdicky 😉
@brmbolcek - vam tiez zelam vela zdravicka a hlavne krasne pokojne zaciatky maminkovskych povinnosti 😉
@kiara15 - uz sa tesim na // ciarkovske spravicky zachvilu 😉
@janicca - tak s takym krasnym fotom v profile - to inak nevidim, ako na nasu dalsiu tehulku cochvila 😉
@orsulka - drzim palceky na pondelok a utorok, aby vsetko super dopadlo a drobce ti tam hudec pekne uzavrel, nech sa mozes vytesovat z tehulkovania aspon do toho min.38tyzdna 😉
@cikyta - basnicky sice nemusim - ale tie od teba su nezabudnutelne a tie jedine si viem pekne vychutnat - a hlavne pri tych tvojich versikoch sa mi aj poezia zacina pomaly pacit 😉
@komarik, @marta - tie tt vam krasne pribudaju, ochvilu uz budeme veru vsetky pekne kocikovat 🙂
......................tak ja inak stale makam a makam, a hlavne aj ked si stale hovorim, ze na ten dalsi den uz si trocha oddychnem - nejako to nedokazem splnit - a hlavne zistujem, ze stale potrebujem nieco robit - ja mam asi v zadku duracell...............proste neposedim a neposedim - ja som momentalne asi ten najrychlejsie sa pohybujuci slon v okoli......a oliver zatial pekne poslucha, kopka jedna radost, a hlavne vecer a v noci, a ked aj nahodou, ze cez den - tak si vyberie vzdy taku chvilu, ked nieco dolezite riesim v praci - to ako keby sa zapajal vzdy aj on do debaty - a mi to pride celkom mile 🙂 🙂 🙂 tak sa mi drzte bambuliatka moje a uzivajte si tehulkovske, maminkovske radosti kym sa da, a kym to ide, lebo zivot je tak rychly 😝

wolfskinka
17. sep 2010

@cikyta krasna basnicka, kde ty na to chodis

janicca
18. sep 2010

dobré ránko dievčence .... 🙂 a dnes by mohlo aj slnko vykuknuť 😎
@tija28 ty očuvaj ty si tie týždne pretáčaš a či čo ??? 😀 ved len teraz si tam mala 15 a už 25 no beží ten čas beží.....ty neposedný rýchlo pohybujuci sa slon 😀 😀 😀 ale šak ked sa cítiš tak prečo si trošku nemaknuť ved ty sama najlepšie vieš že čo možeš a čo nie .... 🙂 🙂 🙂
@wolfskinka a ty sa kade flákaš babula jedna? matej poslucha už určite musí byť z neho chlap ako hora ... 😵 😵

naložila som masko do pácu a podelím sa s vami o recept :olivový olej ,horčica,kečup,cesnak,med a korenie ja som dala na ražničí tak uvidím ake to bude ...... 😉 😉 recept som odkukala z TV ked varili tí fitnesáci bez servítky či jak sa to volá ta relácia..... 😉

surviver
18. sep 2010

pekne ranko 🙂 a krasny vikendik všetkym 🙂

@janicca jani tak vyzera,že u vas dnes bude chutnučky obedik..mňaaam 🙂

a pozdravuje vas všetkych Brmbolček a dakuje za blahoželania 😉 😵

@tija28 Oliver je krasne meno,pekne ste vybrali 😵

kiara15
18. sep 2010

@tija28 ahoj konecne ze si sa aj ozvala ty stale v plnom nasadeni ako vzdy kedy uz ubrzdis???a tych25tt to uz teda ozaj ubehlo 😉 😉 budem rada ked vas budem nasledovat 🙂
@janicca dobre to vyzera asi aj ja vyskusam 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre