Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
11. okt 2010

dobré ránko dievčence prajem 🙂
@cikyta ,@lucula73 dobre ste to napísali s tým čakaním som sa pobavila 😀 😀 😀 ja viem čo ma čaká šak to sme chceli aby sme na všetko čakali a potom príde velký zázrak 🙂 😵 😵

mimili
11. okt 2010

Ahojte, krásne pondelkové ránko... no, blbé spojenie - ako môže byť pondelkové ráno vôbec pekné 😀 .
Tak ja dnes začínam s Proverou. Chcem sa spýtať dievčat, ktoré ju brali, už hneď teraz musím tak veľa piť, či až potom neskôr, keď si budem pichať injekcie?

@janicca Janicca.. dnes už určite neuvidíš ducha, ale krásnu paličku, verím tomu 😉 .
A Kiarka za chvíľu uvidí "ducha" a potom peknú paličku 🙂 Už sa tešíííím, ale zatiaľ len potichučky🙂

janicca
11. okt 2010

@mimili ahoj ja si myslím že sa pije až od injekcii ja som pila tak cca 3 l vody tak mi bolo povedané že to stačí nič netreba preháňať 😉 už presne nepamatám

minka051
11. okt 2010

@denis19 idem len na dva dni a potom už som zas doma. No vpráci by sa čudovali čo som doma ked mi nič nieje. Sú tam niektorý hrozní ludia zvedaví neskutočne a ptom tie reči počúvať tak to nemusím. Na pn budem ak sa to potvrdí a potom aj poviem čo je vo veci. 😉

denis19
11. okt 2010

@minka051 tak to budou asi zírat ........

minka051
11. okt 2010

@denis19 tak nech en zítajú 😀 😀 To by znamenalo že to vyšlo 😉 Veď nič iné si ani neželám. Inak po ceste späť sme z drahým stihli kúpiť aj v Nitre sedačku. Mali v Asku zrovna 20% zlavy tak sme sa tam zastavili a veru sme aj našli čo sa nám páči a na splátky sme ju zobrali. Tak sa teším, lebo teraz už máme do domu všetok nábytok. 🙂 🙂

minka051
11. okt 2010

@janicca tak ako sa cítiš 🙂 netestuješ ešte raz. Ale ja verím že už ani nemusíš lebo si tehulka a krvička to len potvrdí 🙂

janicca
11. okt 2010

@minka051 ahoj moja no cítim sa normálne akurát včera som mala trošku brucha bolenie a vždy večer ma neskutočne nafukuje včera som si varila detský feniklový čaj a celkom to pomohlo,a čo sa týka spania tak to je teraz katastrofálne sa cítim ako keby som si vždy pred spaním dávala redbul som plná energie 😀 😝 myslím na teba prajem ti z celého srdiečka aby ti to u konečne vyšlo ved do noveho domu treba nový prírastok 🙂 🙂

brmbolcek
11. okt 2010

pekne pondelkove slnecne ranecko 🙂 🙂 🙂

tak ako sme sa vyspinkali ?

mi ukazkovo , kazde dve hodky sme papali a hned sme na to aj spinkali 🙂 🙂 🙂 Boli sme velmi dobrucky 😵 😵 😵

@janicca- dnes moja ti potvrdia verdikt osudu , ze si v tooooooooooooooooooooooooom, hura- tralala ani na tel. nemusis cakat mi to uz viemeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 😵 😵 ty si nasa dalsia dvojmamina 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Uz teraz tatina pripravuj na nocne budenie , nech si nacvicuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tesime sa s tebouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

@minka051- mate paradny rychly spad domceku, vravis ze vianocovat uz budete v novom 😉 😉 😉

@tija28- tak vcera som zbuchala ovocnu bublaninu 😉 😉 😉 a tento tyzden sa chystam este urobit bananovu roladu 🙂 🙂 🙂 . A foto sa ti nedalo pozriet preto lebo ma nemas pridanu ako priatel, skus si ma pridat a pojde to 😉 😉 😉

ostatnym slnieckam zelam krasny dnik 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

minka051
11. okt 2010

@janicca strašne ďakujem u mňa je to naopak večer ako si dám Utroš tak som KO 🙂 Ale aspoň sa dobre vyspím. Inak nafukuje aj mňa ale ja to vždy pripisujem jedlu. Tak bola by som rada do domčeka nový prírastok. Tak myslím na teba a asi vo štvrtok už budeš vedieť tú peknú správičku. Držím palce. 🙂 🙂

minka051
11. okt 2010

@brmbolcek no ked všetko pôjde dobre vianoce budú na novom a keby sa stal zázrak tak tam bude už o jedného možno dvoch drobcov viac teda v brušku čo by ma strašne tešilo a mali by sme najkrajší darček celá rodina. 🙂

brmbolcek
11. okt 2010

@minka051- bodaj by boli voje slova vyslisaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 tfuj,tfuj,tfuj // // // 😵

janicca
11. okt 2010

@brmbolcek
@minka051 na krv idem v stredu tak budem mudrejšia 😵

denis19
11. okt 2010

@minka051 tak jste akční s milovaným, paráda, ted už jen mimíska do domu a je hotovo!

@brmbolcek ahoj ako sa máte s čučoriedkou????

brmbolcek
11. okt 2010

@janicca 🙂 🙂 )) )) // // 😵 😵
co mate dnes na obed ???

brmbolcek
11. okt 2010

@denis19- dakujem za opytanie , mame sa priam ukazkovo 😀 😀 😀 momentalne spinkame 😅 😅 😅 a ja snorim v kucharskej knihe co dobreho upiect 🙂 🙂 🙂

wolfskinka
11. okt 2010

dobre rano ..

@jannica no ako ??? som zvedava

denis19
11. okt 2010

@brmbolcek jsem z vás všech na nervy....zase péct????? já nevarím ani nepeču, ne že bych neumela, to ne,ale nejak se mi to ted nechce ,když mám Karolínku 😀 To je výmluva co?

brmbolcek
11. okt 2010

@denis19- 😀 😀 😀 i ja to iste niekedy hovorim, ze sa mi pri malej neda 😀 😀 😀 a potom to dobehnem 😀 😀 😀

orsulka
11. okt 2010

ahoj 😉 😉

denis19
11. okt 2010

@brmbolcek no toto, tak já jsem nejaký lenoch..ale dnes už mám vyluxováno, vytrenou podlahu. já jsem čistá , dcera také, tak celkem úspech ne? 😀

brmbolcek
11. okt 2010

@denis19- teda ty si ina sikulka 😉 😉 😉 klobuk dolu a Karolinke tiez ze ti dovolila 😀 😀 😀 asi spinkala, ze ?

@orsulka- ahoj, coskoro ti dovezu obyvku 😉 😉 😉 , pravda sa tesikujes 🙂 🙂 🙂

tija28
11. okt 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 .............tak my uz mame dneska obehnutu aj prievidzu - bola som na krv na cukrovku, i ked v nemocke mi ten test robili a bolo vsetko o.k., no ale hudec chce mat istotou, tak este raz - a aj drobceka sme videli tak narychlo, vsetko je v poriadku - a cervika mam opat 40mm, takze to polihovanie asi stoji zato.........no a o 10dni ideme na 3D - a nato sa obzvlast tesikujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@brmbolcek - si mi normalne chute porobila s kolacikmi - no hned by som pomaskrtila 😉
.........................vsetkym prajem krasny slnieckovy dnik 😉

lucula73
11. okt 2010

@tija28 tak cervik opať podrastol 😀

inak ahojte...ja len kuk a idem von,lebo je kráásne,škoda tu sedieť 🙂
@orsulka ahoj ..a tortička chutila? 😉 😀

orsulka
11. okt 2010

@tija28 jasne, že polihovanie pomaha....somrada, že cervix je zas v norme 😉
@lucula73 jasne, že chutila...dnes už je zjedená .-)))))) mnamky mnamky 😉

orsulka
11. okt 2010

@brmbolcek neviem, ci dnes dovezu, zatial s nikto neohlasil, že by mali prisť 😖 😖 😖

cikyta
11. okt 2010

Ahojte. 🙂 Aspon vás všetky pozdravím,kedže vás len "neslušne" čítam a šmírujem... 😅

petuska123
11. okt 2010

ahojte baby tak dnes som dostala odporucanie od dokiha na navstevu heliusu...neviem ci sa mam tesit alebo smutit...ale som nasrata na to vsetko..........baby mohli by ste mi napisat aky je tam postup...este som povedala dokimu ze asi ten helius zacnem navstevovat od noveho roka alebo co....neviem ci mam cakat ☹

cikyta
11. okt 2010

@petuska123 ahoj a vitaj v temičke...............Nebud smutná.
Ja by som návštevu možno velmi neodkladala,lebo od Noveho roku su dovolenky,chrípky atd...Takže sa tam objednaj už teraz,kým si fit.Urobíte spolu pohovor...všetko vám vysvetlia,zoberu krvičku+spermie a kludne sa môže stať,že tohtoročné vianoce budu plne krásnych prekvapení... 😉 a dočkáte sa toho,po čom tak tužite 😉

zlatanka30
11. okt 2010

cikyta ahoj 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre