Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
5. jún 2009

katy - ahoooj 😉 ved Ty musis byt najstastnejsia na svete 🙂 drobcekov mas uz konecne v brusku, tak sa teraz pekne opatruj a vela lezkaj, aby sa drobci uchytili.......a zotrvali aspon 9 mesiacov 😉 drz sa tehulka 🙂 🙂 🙂

a mam na Teba otazocku...........ak si spominas, tak co Ti vraveli na druhy den po OPU, ze kolko sa vam oplodnilo a akej boli kvality ? 😉 ako vam to povedali ? 😉

wolfskinka
5. jún 2009

ahoj katy7 .... niekedy sa zazraky deju tak len ver ze to vyjde ... no drzim palce sa ti to vlecie ... ja som v podobnej situacii, mne akurat nic nevkladali ale cakam na vysledok ... aj ja by som chcela vediet ale toto cakanie je hrozne

kuspitka
5. jún 2009

Ahojte.tak vam oznamujem cakame jedno babo druhe nam odumrelo....

tija28
5. jún 2009

kuspit - no ahooooj 🙂 to mi je luto, ze budete mat len jedno babo........ale dolezite je, ze aspon to jedno je zdrave a pekne sa dalej vyvija.............hlavne, ze si stale tehulka a preto sa este viac opatruj a bude to dobre, uvidis 😉

wolfskinka
5. jún 2009

tinkaza .. tak v pondelok rano ... no som zvedava drzim palce, a kolko mas folikov, kolko ti ich naratal ?

tija nebude smutna .... urcite aspon jedneho bojovnika najdu a ten zabojuje a budes tehulka

tija28
5. jún 2009

wolfi - no ved ja v toho jedneho stale verim 😉

kuspitka
5. jún 2009

tija dakujem ti velmi pekne.
mam super muza a super podporu

tija28
5. jún 2009

kuspit - ved to je najdolezitejsie mat super muza pri sebe a skvelu podporu - to pomaha najviac na svete 😉

katy7
5. jún 2009

Po OPU som mala osem vajok, z toho sa oplodniť dalo len šesť a z tých šiestich sa 2 oplodnili na 1-2, 2 sa oplodnilli na 3, jedno sa oplodnilo zle??? (to asi znamená, že sa neoplodnilo) a to šieste malo na druhý deň už dve bunky, tak ho kultivovali mimo, lebo nevedeli, či je to OK, ale ďalej už mi o ňom nehovorili, či je medzi tými čo išli ďalej alebo nie.

katy7
5. jún 2009

Kuspitka - srdečne blahoželám a dávaj na seba veľký pozor 🙂 🙂 🙂

kuspitka
5. jún 2009

tija hej to je.a konecne som kludna a klud mam aj na dusi konecne

tija28
5. jún 2009

katy - mas IP 😉

kuspit - hlavne, ze tam mas toho aspon jedneho drobceka.......a je zdravy 😉

wolfskinka
5. jún 2009

kuspit no ahoj ... to mi je luto a preco to ti nepovedali ??? no ale zase vzdy lepsie jedno ako ziadne .....
a si zober .. ked budes mat jedno tak sa podari aj dalsie a lovela jednoduchsie je to s jednym ako s dvoma ....

kuspitka
5. jún 2009

wolfskinka tak nepovedali neviem preco...
ale vsetko je v poriadku....aspon nieco,ze je jedno

wolfskinka
5. jún 2009

kuspit ved to vies co by som ja dala aj za jedno .....................................
dnes mi tu 2 baby z konika v inej teme oznamili za su tehulky ... no co mam na to povedat ... ... zase na mna nedoslo

kuspitka
5. jún 2009

wolfi ch neviem ako ti pomoct obcas neviem ani sebe.
a co ta adopcia???

wolfskinka
5. jún 2009

kuspit nic na to nepovedat ... na to sa uz nic neda povedat ....

adopcia .. no cakame na ten papier uz 3 tyzdne ... som zvedava kedy to poslu

kuspitka
5. jún 2009

a nemozes tam zavolat nech to poslu???
aspon kus posurit sa to neda??
co este vsetko musite vybavit???

aduska222
5. jún 2009

Ahojte babulky.

No ciky zatiaľ máš asi veľa starostí, ale myslím že máš oveľa viac radosti z malej,nie? Neboj, ona z toho všetkého vyrastie. Ja by som s tebou menila. Fržím ti pašeky veď si moja internetova kamoška. 🙂 🙂
kuspitka, je to smutné, lebo si si ozaj veľa vytrpela, kým si sa dopracovala k // ale jedno bábo máš a to je to najdôležitejšie. Hlave sa opatruj aby bolo v poriadku.

Baby som tak nervozna. Dnes sa idem objednať na pondelok na krv. Neverím že to vyšlo, neviem, myslíte že sa to dá nejak vycítiť? To by bol asi šok keby to vyšlo. Ale maličkú nádej niekde v kútiku duše mám. 🙂

wolfskinka
5. jún 2009

kuspit uz som tam volala 2x treti krat uz nebudem nechcem otravovat .. lebo si ma zaradia do kolonky otravnych a mohol by byt potom problem

kuspitka
5. jún 2009

aduska ahoj.
snazime sa byt pohode a aby babo bolo v poriadku stale to boli,ale snazim sa mysliet nato jedno.
a ty co ako sa mas???citam,ze ides na krv..

aduska222
5. jún 2009

ano konečne po všetkých peripetiach a komlikáciach vlani a teraz na jar som stimulovala a mala som foliky. Dame si ešte dva tri pokusy a keď to nevyjde, už sa pomaly zmierujem s predstavou na IVF. No nádej umiera posledná.

wolfskinka
5. jún 2009

aduska .. no to hej mas este vsetko pred sebou, budem ti drzat palce aby si to IVF nepotrebovala ...

kuspitka
5. jún 2009

wolfi a ked vam to pride co bude dalej??

aduska hej nadej umiera posledna mozno sa nenazdas a budes aj ty tehu.
na laparke si bola???

wolfskinka
5. jún 2009

kuspit ... no pojdeme na nejake sedenie zo soc. pracovnickou a psychologom alebo co a potom na tu skupinovu pripravu

kuspitka
5. jún 2009

wolfi kolko to trva vsetko dat doporiadku ,aby ste dostali babo??

aduska222
5. jún 2009

ano bola som nedavno a bolo všetko ok. Na jednej strane som rada no na druhej strane som dufala, že sa najde pb a odstráni sa. Teraz sme vlastne tam kde predtým a skušame.

wolfskinka
5. jún 2009

jaj kuspit to je na velmi dlho ... ked absolvujeme vsetky tie pohovory pripravy, psychologicke sedenia a neviem co este vsetko ... tak to bude dost dlho no a potom ta zaradia na cakaciu listinu a na biele zdrave dieta sa caka 2 - 3 roky

kuspitka
5. jún 2009

to je velmi dlho som myslela,ze menej...

wolfskinka
5. jún 2009

kuspit to nie je len tak .............

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre