Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
30. nov 2010

@orsulka a sekcia bude skor teda myslim tak ako mne planovali ten ukonceny 38tt alebo ta podrzia kym sa nevypytaju same ?

orsulka
30. nov 2010

@wolfskinka planovana bude skor, určite.......vsetko vychádza tak na polovičku januára 😉 😉

dnes idem este na dalsiu prednášku do nemocky, pojdeme sa pozrieť na oddelelnie, ide som mnou aj moja polovička 😉

wolfskinka
30. nov 2010

@orsulka tak sa drzte mne matej zaspal, vycerpal sa, preliezol celu postel po styroch tak vselijako preplazil sa preliezol so zvukovymi efektami, a jedovanim ale nevzdal to a potom zaspal, tak cakam kedy sa zobudi nakrmim a ideme von, sa mi ani nechce do tej kosy ale co mam robit, ked musis tak musis, ved uvidis sama zachvilu ked nebudes vediet co s krpcami najjednoduchsie riesenie ... kocik a slapat kilometre

kiara15
30. nov 2010

@orsulka no to ti verim ako je vnemocke nieco som si tam odlezala 😉 😉

cikyta
30. nov 2010

ahojte..........

@orsulka som rada,že ste ok a januára sa už neviem dočkať 😉

@wolfskinka to nepoznám...že bábo leží v kočíku a kuká. Toto som v živote nezažila. Akonáhle otvorila zo spánku okále,už aj revy a pučenie,lebo kočík neznášaaaaam 😠 😀 tak ak som jej prebudenie neodhadla a boli sme dalej od domu-bohužial. V jednej ruke bábätko (aj v perinke) v druhej som tlačila prázdny kočík,len vtedy bol klud. Alebo som skočila ešte na 5 minut do kríkov podať cicík 😅 Myslela som,že dievča vyrastie,bude sedkať a potom už bude kukať a nebude revať..............no h...o h...o zlata rybka. Nič také sa nekonalo a kedže mi už od 9 mes.ani nespí v kočíku,tak mi len strašil v izbe a minulý týžden som ho predala ☹ To sme fakt mohli kupiť káričku na tu chvílku. Kočík boli najhoršie investovane peniaze u nás 😀 Mala som si radšej kupiť nejaké "povzbudzováky" na svaly pre kulturistov 😀

orsulka
30. nov 2010

@cikyta ahoj moja...dakujem pekne 🙂

cikyta
30. nov 2010

@orsulka a je fajn,že prídu až v january,aspon budu ušetrení silvestrovských delobuchov a v brušku im bude najlepšie. 😉

orsulka
30. nov 2010

@cikyta tak to teda ano.... 😀 😀 ana Vianoce si vychutnáme veeeeeeeeeeeeeeeela veeeeeeeeeeeeeeela dobrotiek 😀 😀 😉 😉 a to sa chystam ešte aj piecť 😉

cikyta
30. nov 2010

@orsulka 🙂 aj ja sa chystám niečo vykuzliť v rure,aj ked, Sisu potešín najviac možno nejaká klobása.

surviver
30. nov 2010

Ahojte,zas som vas trocha prečitala,lebo akosi nestiham 😉 ...my sa mame fajn ,maly lozi a ja za nim,tak mam kolena zodrate,ale je to sranda,len keby tolko nepadal,ale ked si šuhaj mysli,že vylezie po rovnej stene,tak čo už 😅

a dnes sme boli s Kamkou kočikovat a mala princezna to zas všetko prespala,vobec ju krasy Žiliny "neberu" ale sladka bola 🙂

@zuzanka.h drobcovi všetko naj,hlavne zdravie a nech mate z neho stale len radost 🙂

@maska1 a aj vam všetko naj k rôčku a nech sa vam dari 😵

ked som už taka rozbehnuta,tak @cikyta tak k Tvojim narodkam ,hlavne vela sily do dalšieho každodenneho "boja" s malou rebelkou 😉

kiarka,ako?? oddychuješ?? myslim na vas 🙂

orsulka a Tebe sa to krati,tak sa pekne držrte čo najdlhšie pokope 😉

zdravim všetky od A po Z a prajem krasny večer paaaaaaa

tija28
30. nov 2010

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂 .....................................vsetky vas pekne zdravim 😉
poslednu dobu nejako nestiham sem chodit, no ale poslusne hlasim, ze uz konecne byvame doma, i ked to nemame este uplne zrekonstruovane.......................a dneska sme boli konecne kupit aj postielku - sice sme kupili uplne inu, aku sme si povodne vybrali, ale dolezite je, ze uz konecne nejaka je a uz je aj namontovana - uspesne 😀 😀 😀 😀 😀
.....................tak ja zase letim dalej, ked budem mat zase kusocek casu, dojdem popismenkovat 😉

surviver
30. nov 2010

@tija28 a čakame na fotečky 😉 😀 a bežkaj pomaly 😉

tija28
30. nov 2010

@surviver - no ahoj, takze vy mate lezecke dni ? no pekneeeeee 😀 😀 😀 ............................a dneska som sa veru skoro klzala po riti, len tak-tak som sa udrzala 😝

lucula73
30. nov 2010

@orsulka a prečo musíš do nemocky,keď je všetko ok? 🙂
@tija28 už nevymýšľaj,nejak to vydrž....že 35tt 😕 🙂 .
@wolfskinka asi vo štvrtok pojdem do pd,skočím tam sa opýtať...

wolfskinka
30. nov 2010

@cikyta matej vydrzi v kociku aj ked nespi len aby som nezastala a chodila

orsulka
1. dec 2010

tak klasika...zas dnes prvá...sme hore od tretej...nevadi, ved som zaspala okolo deviatej večer.... 😉
@lucula73 doky chce byť kludný pred Vianocami, že je vsetko OK....takže je to len preventivne, ale aj tak ma chce mať pod dozorom....sak ja sa nebranim tie tri dni tam vydržim 😉 😉
@tija28 veru včera bola šmyklavka poriadna, aj ja som chodila uplne pomaličky pre istotu 😀 😀 😀
@surviver ahoj mojko...🙂 ved vy už máte 10 mesaicov, to je uuužasné...tak len lezte pekne dalej 😉

kamka17
1. dec 2010

pekné ránko prajeme...fajne sme sa vyspali 😎 😎 tak hravo zvládneme rehabku aj tú veľkú zimu, čo je vonku 😕
@orsulka čo bude s tým slniečkom?? lebo však aj my si ho chceme užiť, tak ak by sa tam u vás zase ukázalo, tak ho pošli smer za 😉 😉
@wolfskinka som sa ti snažila dovolať včera...nedvíhala si ☹ boli sme so survi v meste, ale tak snáď nabudúce...buď cez víkend alebo budúci týždeň sa hádam naživo vystretáme 😉

wolfskinka
1. dec 2010

@kamka17 cez vikendy nechodim do mesta kocikovat, to vacsinou chodime niekde mimo, ja byvam v meste cca okolo 13,30 do tej 17,00 vacsinou teraz, asi som nemala mobil pri sebe, matej mi teraz vacsinou jedava okolo 13,00 ale buduci tyzden zacinam s prikrmami tak neviem aky bude rezim, ci vydrzi do tej 17,00, ci nebude hladny

wolfskinka
1. dec 2010

@kamka17 cez vikendy nechodim do mesta kocikovat, to vacsinou chodime niekde mimo, ja byvam v meste cca okolo 13,30 do tej 17,00 vacsinou teraz, asi som nemala mobil pri sebe, matej mi teraz vacsinou jedava okolo 13,00 ale buduci tyzden zacinam s prikrmami tak neviem aky bude rezim, ci vydrzi do tej 17,00, ci nebude hladny

kiara15
1. dec 2010

Pekny den vsetkym no neviem ci dneska vyde slniecko lebo hlasili snezenie 😒

orsulka
1. dec 2010

@kamka17 sak včera som to slniečko posielala k VaM, ALE ASI NEPREšLO CEZ Klak 😀 😀 😀 dnes je pod mrakom, takže nepošlem.....možno zas zajtra 😀 😀
@kiara15 ale to sneženie hlasili v noci...ne????? ako sa mavas moja??????

kiara15
1. dec 2010

@orsulka ano ale uz hovorili ze niekde sa rozsniezilo 😉 mam sa celkom fajn az sem tam bolesti podbrusku no uvidime 😉

cikyta
1. dec 2010

@surviver Dakujem. 🙂

@tija28 Davaj pozor na lade. Mne sa včera Sisa šmykla a zachytila som ju v poslednej chvíly. Mne normálne vetrovku dvíhalo,ako mi srdce bušilo od zlaknutia a Sisa rehotýýýýý.....a potom mi skušala naschvál padať a robiť sa,že sa jej šmýka 😀

@orsulka Hviezdička...tu sneží....Poobede ideme ku Helíku kuknuť jednu konikovku heliosácku a hádam nazabludime po 100 rokoch okolo helíku 😀 v tej chumelici a možno už aj tme.

tija28
1. dec 2010

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂...................dneska som to flakala na vsetky strany a prave som si urobila konecne trocha radost - objednala som si nejaku postelnu supravu a take dekoracne ramceky pre olivera cez net, tak sa vytesujem 😉
@lucula73 - no ved aj ja som prekvapena, ze uz som v 35t a este stale 2v1 - som zvedava, dokedy potiahnem 😀 😀 😀
@orsulka, @cikyta - ja sa velmi snazim chodit opatrne a aj drahy sa ma snazi vzdy podopierat, len neviem, ci je to dobry napad, lebo, ked sa on smykne - tak to ako keby velryba spadla na tulena 😝 😝 😝
..............................zdravim aj vsetky mamky a buduce mamky 😉 😉 😉

tija28
1. dec 2010

.........................................a este som uplne zabudla napisat, ze dneska tak krasne nasnezilo, ze ma perinbabka u mna jednotku s hviezdickou 😀 😀 😀 😀 😀

kiara15
2. dec 2010

Pekny den vsetkym u nas dnes krasne svieti slniecko 🙂 🙂 🙂

orsulka
2. dec 2010

aj ja prajem krásny slniečkový den 🙂)))
kusok posielam aj do ZA, keby tam náhodou zas nesvietilo 🙂)))))

@kiara15 fakt je krásne, až sa mi oplatilo upratovať 😀 😀 😀

kiara15
2. dec 2010

@orsulka no aj ja si pomalicky robim vianocnu vyzdobu 🙂 chvilu odpocivam a chvilu nieco vtahujem 😀

orsulka
2. dec 2010

@kiara15 tiež dobrá činnosť.......
ja momnetáone hladam kde su najlacnejšie plienky 😀 😀 😀 😀 a vlhčené obrusky 😀 😀
inak baby...mamule - ake použivate????????

kiara15
2. dec 2010

@orsulka no ved tevos je najlacnejsi to si nevedela?,mame tam aj pre novorodeniatka 😉

zlatanka30
2. dec 2010

@kiara15
@orsulka ahojte 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre