Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
2. dec 2010

@kiara15 čauko,neboj a zbytočne sa nestresuj testikmi ,bude dobre 🙂

chorale1
2. dec 2010

@surviver a my sme zasa s huggies spokojní, ale vieš čo ja mám pocit že sú dva druhy či sa mýlim?

kiara15
2. dec 2010

@surviver diky proste mam pred nimi respekt malo kedy mi sa obiavia //tak neviem ci nevidrzim do krvicky 😉 ale boli ma brucho aj krize uz neviem co si mam myslet 😒

surviver
2. dec 2010

@kiara15 ...mysli pozitivne a hladkaj snehulienku ,alebo trpaslika 😉 ,ved križe ako na kramy aj mna boleli a to teda riadne, furt som behala na WC ,lebo som si bola ista,že mrcha došla...a nič..tak verim ,že aj u Teba je to dobre znamenie 🙂

surviver
2. dec 2010

@chorale1 neviem kolko druhov ich je,ale my sme raz kupili,lebo,že skusime,šak boli lacnejšie ako Pampers a nebola som spokojna a teraz nam jedna navšteva doniesla Hugies,ale ine ako sme mali predtym a zas sa mi nepačia,su take tuhe,neviem...ale ako sa vravi 100ludi 100 chuti 😉

chorale1
2. dec 2010

@surviver bola som sa na ne pozrieť tak my máme také v červenom obale a viem že sú aj v modrozelenom.a tieto sú dobré, ale presne ako vravíš sto ľudí sto chutí. a každé dieťatko reaguje na plienočky aj vlhčené obrusky inak. my sme mali obrusky raz batole, krásne voňali ale malý mal podráždenú riťku z nich. a jedno je fakt pravda že pampers sú naj.

kiara15
2. dec 2010

@surviver diky vsak presne take pocity mam aj ja uz len sa modlit aby mrcha zmyzla 😉

fopardi
2. dec 2010

ahojte prišla som aj vas kuk že čo tu je noive aby mi nič neuniklo 😀
tak ku plienočkam ja mnam najradšej pampersky teraz mi oco priniesol z cr a vyšli uplne super ani v polsku nebola taka dobra kcia 4 vyšli jeden ks cca 0,14 e takže super
v polsku som naposledy kupovala sleep and play po 0,10e takže tiež dobra cena ale mne na nich vadi že su parfumovane
tiež sa mi pačia tie gaga z tesca dobra cena -kvalita
a hugiess ano su clasic a premium tie clasic su dosť tvrde ale tie premium celkom ujdu 😉
tolko moja skusenosť a vlhčene obrusky v kauflande maju take v zelenom wickiess či ako sa volaju za 79centov a nam vyhovuju 😉

fopardi
2. dec 2010

@kiara15 myslím na teba 😉

tija28
2. dec 2010

bambulky - dakujem vam za plienkove rady - uz to tak vyzera, ze tych starosti zachvilu pribudne az-az 😀 😀 😀
.....a to som este v zivote neprebalovala babetko - sa nasmejem este, kym sa to vsetko naucim 😀

fopardi
2. dec 2010

@tija28 neboj to pride samo doma si urobiš svoj režim a pojde to 😉

brmbolcek
3. dec 2010

🙂 🙂 🙂 dobre ranko 🙂 🙂 🙂

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

brmbolcek
3. dec 2010

co hovorite na nove zmeny materskej dovolenky .......

denis19
3. dec 2010

@brmbolcek ahoj ako??? a aké zmeny?

brmbolcek
3. dec 2010

servus moja, ako sa mate ?

-materska sa ma predlzit o 6 tyzdnov teda bude trvat 34tyzdnou...
- tie mamicky ktorym sa narodia dvojicky alebo trojicky budu mat plus navyse na druhe dieta 25percent
-viac sa docitas tu : 🙂 http://ekonomika.sme.sk/c/5666850/materska-sa-p...

brmbolcek
3. dec 2010

musim , koncit mojho stuplika stuka , 😀 😀 😀 ale este sa ukazem 🙂

orsulka
3. dec 2010

ahojte...dakujem aj ja za rady ohladne plienok...ste zlaté 😉 😉 😉
u nas pekne snežakuje teda.....takže radsej som doma, a nevychádzam...teda aspon nie sama.....
vcera sme konečne vybavili papiere na matrike, tak aj toto už máme za sebou.......
dosli mi podprdy...a velke....takže spať na postu a poslať im ich spat, aby mi poslali mensie velkosti 😒

tija28
3. dec 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ..........................aj u nas krasne sneziiiiiiiiii 😉 😉 😉 😉 😉
...........................ja idem dneska len na chvilocku do prace, lebo vacsiu cast som si vcera pekne porobila, a inak ked som sa vracala vcera domov, tak normalne mi jedna zenska vletela z autom do jazdnej drahy z vedlajsej ulice - som skoro infarkt chytila, a stihla som nastastie ubrzdit a ona sa ani neuracila ziadnym gestom naznacit, ze urobila chybu - no sila 😉

orsulka
3. dec 2010

@tija28 no ona možno vobec nestihala brzdiť ako ty 😀 😀 tak treba byť obozretní v tomto počasku...to teda fakt, až na to že si sa zlakla, je fajn, že ste OK 🙂)))
inak kedy zas ideš na kontrolu?????? bud.týžden???

kiara15
3. dec 2010

Pekne rano vsetkym dnes ozaj nadherne snezi teraz by mali byt vianoce 😀

@fopardi dakujem 😉 😉 😉

orsulka
3. dec 2010

@kiara15 vianoce ešte nie..nemám všetky darčeky!!!!! 😀 😀 😀

tija28
3. dec 2010

@orsulka - tak ta zenska na beton nebrzdila, ona sa prave naopak z tej vedlajsej rozbiehala, len sa akosi zabudla kukat vlavo 😉 ...........................na kontrolu idem az 13.12..........tak uvidim, ci az dovtedy vydrzim, to by som mala byt uz v polke 37tt 😉 😉 😉 .......a ty ako s kontrolou ? kedy ? 🙂 🙂 🙂

kiara15
3. dec 2010

@orsulka ani ja 😀 😀 😀

kiara15
3. dec 2010

@tija28 ale ti to uteka 😉 😉 ale davaj si velky pozor 😉

tija28
3. dec 2010

@kiara15 - ved si davam - neboj - dneska som sa este nesmykla - zatial 😉 😉 😉 😉 😉 ...........a co ty ? kedy testnes ? 😉

orsulka
3. dec 2010

@tija28 ja teraz idem 14.12. 😉 😉 to vieš, ja každe dva týždne chodim..... 😉
tak ty už teraz v podstate más krasny týžden 😉 😉 😉 ale vydržať treba naozaj čo naj naj najdlhšie 😉 😉

tija28
3. dec 2010

@orsulka - inak mne by mali teraz brat aj krv a aj stery, ci co 😉 ...........a hudec vravel, ze ked vydrzim este aspon do toho 37tt, tak potom uz je to v pohode 😉 ...........tak ja drzim a drzim 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
3. dec 2010

ahojte
@tija28 no vidíš,mne sa napr. hugies vobec nepáčili,mi používame pampersky,sú makšiea ohybnejšie,aspoň mne sa zdá,že lepšie saddnú na zadok 🙂
a obrusky aké prídu,s tými sme nemali nejak problém,ale tie huggies sa nepáčili ani mne....momentálne mame z kauflandu tie wickies,či ako... 🙂

lucula73
3. dec 2010

@fopardi ano ,aj my máme tie obrusky z akuflandu...

@orsulka,@tija tie plienky huggies clasic si fakt nekupujte,sú také tvrdé,neforemné...mne ostal celý balík,ak chcete,darujem 😀

lucula73
3. dec 2010

@kiara15 kiarka moja,fufj,fuj,nech sa mrcha ani náznakom neukazuje... 🙂 myslím na teba stále 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre