Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
4. dec 2010

pekny večer 🙂

@fomarik mali sme dve neuspešne IUI a prve IVF bolo uspešne ...držim palce nech sa vam to teraz podari 😉 ,budete mat krasny darček pod stromček 😉

fomarik
4. dec 2010

@surviver Jééj, krásne. Takže v tvojom prípade to vypálilo po IVF. Velmi pekne dakujem.
Ak nám nevyjde toto 3 iui ešte teraz v decembri ideme na konzultáciu ohladom IVF a podat si žiadosť. 😅

surviver
4. dec 2010

@fomarik musiš mysliet pozitivne,že vam to IUI vyjde,ale ak by nahodou nie,tak fajn,že hned idete na ivf,to ma myslim väčšiu uspešnost,aspon čo to tak sledujem,tu na koniku

fomarik
4. dec 2010

@surviver Teraz som tak optimisticky naladená. Uvidíme, do kedy mi to vydrží. Áno, hned ako nám Krajkovič povedal, že ideme do IVF, akoby mi odľahlo... bola som taká spokojnejšia.Úspešnosť pri IVF majú veľmi dobrú. Však aj ty si toho dôkazom. 😉

komarik
5. dec 2010

Dobré ránko alebo dobrý deň všetkým 😵
@fomarik, mi sme mali 2xIUI a 1xIVF. Pred 2 IVF sme otehu prirodzene po 7 rokoch snaženia. Bohužiaľ dieťatko malo genetickú chybu. A pol roka po pôrode sme znovu otehotneli prirodzene. Takže aj takéto veci sa stávajú. Držím palce aby vám to vyšlo 😉

fomarik
5. dec 2010

@komarik Aj tebe dobré ránko. Takže zázraky sa dejú. Mne inak v piatok Krajkovič hovoril, že jedna babena bola 3x na IVF a nakoniec otehotnela po prvom IUI....takže skutočne je možné všetko!
No ale vy ste sa pekne rozbehli 😀 😀 . My snažilkujeme 4 a pol roka.

orsulka
5. dec 2010

krasnu nedelu prajem 🙂)))))
@komarik mojenko, ako sa mavate??????? posluchate sa jedna druhú???? 😀 😀 😀
@fomarik ahoj medzi nami 🙂)))))
nam sa bihužial nepodarilo ani 2x IUI, ani po 4x IVF, ani po dalsom IUI, ale na 5x pri IVF sa nám to podarilo.....treba vydržať a veriť...všetko sa dá 😉 😉 😉 😉 Krajkovič je skvelý doktor!!!! 😉 😉

kiara15
5. dec 2010

@brmbolcek presne aspon sa vsetcia stretame a to ma vzdy tesi 😉
@tija28 joj dufam ze mas pravdu moja 🙂
@lucula73 ano drzkame dufam ze aj udrzkame 😉

surviver
5. dec 2010

čaute babulky 🙂
@brmbolcek ,brmbi,tak myslim,že drobcovi je tento rok sneh šuma fuk 😉 ,aj som sa snažila mu vysvetlit,že čo a ako,ale.... 😅 ...a vy ako? už mate svoj system? a ešte sa kojite 🙂 a posielam pusinku čučoriedke,boli sme dnes v Carefoure,zase som si na vas spomenula 😉

tija28
5. dec 2010

ahojte - tak ja som dneska dost unavena - na dome sme upratovali, betonovali, prali - tak zabava velka a este podvecer som musela utekat do prace - takze v celku paradna nedela 🙂 🙂 🙂
@fomarik - tak ja mam za sebou 1x iui, 2x ivf, 1x hsg, po ktorom sa stal zazrak po 14-tich rokoch a prirodzene 😉

komarik
5. dec 2010

@tija28, tak máš za sebou perný deň. Sa čudujem že vládzeš 🙂
@orsulka, zatiaľ sa máme dobre. Malá zrazu nabrala veľa sily a keď ma kope do ľavého vaječníka tak neviem čo so sebou. Hocikedy ma len tak nadhodí od bolesti. Ty to pri dvoch nezbedníkoch musíš mať asi častejšie.... 😕

tija28
5. dec 2010

@komarik - no uz moc nevladzem, ale musim, a ked musim, zistujem, ze tej sily mam este vzdy trochu navyse 😉 .......a pockaj na taky 36tt, to sa ti bude melinda uz krasne vlnit v brusku, budes to troska inak citit, tak tlmene 😉 a je to super 😉

kiara15
6. dec 2010

Pekny den vsetkym zelam 😉 a pekneho Mikulasa 🙂 🙂

petuska123
6. dec 2010

ahojte baby neviete nahodou ake hormony sa beru z krvy na 3DC??,mne vysiel nejaky hormon zvysene a neviem aky?? ☹

tinara23
6. dec 2010

@petuska123 pošlem ti do IP tie hormony, mne ich teraz brali

tinara23
6. dec 2010

@petuska123 , 3 DC - TSH, T3,T4, FSH - to by mali byť hormony štítnej žľazy, LH, Prolaktin, E2, Testosteron a DHEA, SHBG. Mne teraz vyšiel zvýšený hormon TSH a SHBG a tým pádom je podozrenie na zníženie štítnej žľazy. Nakoniec som ti to omylom poslala sem a nie do IP.

petuska123
6. dec 2010

@tinara23 shs dik tym padom mam problem zo stitnou zlazou??cico??
😠

petuska123
6. dec 2010

@tinara23 a je liecba???

petuska123
6. dec 2010

@tinara23 a ked aj mne vysiel zvyseny ten hormon tak preco je funkcia stitnej zlazy znizena??nemala by bat teda zvysena??? 😒

tinara23
6. dec 2010

@petuska123 zvýšený hormón znamená zniženie funkcie štítnej žľazy, ja ho mám zvýšený 5,3 norma je do 5,0...liečiť sa dá, ale u endokrinologa, zatial sa len idem objednať, mna o tom informoval doc. Tomáš v piatok

petuska123
6. dec 2010

@tinara23 hm takze super este toto nam chybalo...mne to dnes do mailu napisal ze mam zvyseny hormon..a ze este raz budem musiet podstupit odber krvy na 3 DC takze nas cakaju tabletky??

tinara23
6. dec 2010

no mna poslal rovno na endokrinologiu, ja som ani netušila, že môže byť problém v štítnej žlaze, ale som rada, že sa na to prišlo.....uvidim čo povie endokrinolog

petuska123
6. dec 2010

@tinara23 no a az po vylieceni stitnej sa bude pokracovat bud v iui alebo ivf???

tinara23
6. dec 2010

@petuska123 áno, lebo vlastne tým je spôsobená neplodnosť, potraty, poškodené dieťa. Len som zvedavá ako dlho bude liečba trvať, môže to trvať aj pol roka, rok...neviem, a dosť ma to štve. A ty vieš hodnotu aku si mala ? Možno to nebude také, keď ta neposlal na endokrinologiu. Však mu napíš mail, on ti to vysvetli si myslím.

petuska123
6. dec 2010

ja som mu dnes maila pisala ci by sme este stihli urobit v decembry IUI a na to mi odpisal ze nie to sa uz nestihme ze som mala zvyseny hormon a ze na 3 dc sa ide spravit novy hor.profil ze IUI nahama na januar tak neviem viac nic ze mi viac povie teraz v piatok tam ideme tak so aj ja zvedava no mozno to nebude ta stitna ale nieco ine

petuska123
6. dec 2010

@tinara23 a napovedal ti ze este raz sa spravi horm.profil???na 3 dc??

tinara23
6. dec 2010

@petuska123 nie nepovedal, nemá to zmysel, lebo ja som mala zvýšený hormon štítnej žľazy. Ja si myslím, že to bude iný hormon, lebo to by ti zbytočne nebral na 3DC znovu. Možno sa berie krv aj na iné hormony, ja som ti poslala len tie čo mi on poslal domov, s čím pôjdem k endokrinologovi. A nenapísal ti názov hormonu ?

fopardi
6. dec 2010

ahojte trošku vam objasnim ako to chodi s tou šž 🙂 liečba netrva nejaku dobu ale tabletky sa beru väčšinou už navždy len nejaky čas trva kym nastavia presnu davku lieku mne to trvalo asi 3mesiace a lieky budem brať navždy tiež mam zvyšene tsh čiže mam zniženu funkciu šž -telo si nevytvara tolko hormonu kolko potrebuje a preto je potrebne si ho dodavať umelo čiže v tabletkach -pri tehotenstve a kojeni vobec tie lieky nevadia prave naopak su potrebne 😉

prajem pekny večer 🙂

komarik
7. dec 2010

ahojte, prispejem aj ja do témy o štítnej žľaze. Tiež som dlhé roky brala tabletky ale už nemusím. Mám zväčšenú strumu, stav sa mi natoľko upravil že už 2 roky tabletky neberiem. Ženám počas tehu zvykne tento hormón chýbať a mne sa upravil. Takže všetko je možné aj upravenie štítnej zľazy aj keď to je zriedkavé. Ale stále som pod dozorom lekárov.

orsulka
7. dec 2010

dobre ranko prajem......
@komarik tak to je super, že sa máte dobre, robíte mi radosť dievčatká 😉 😉 😵 😵

ja som včera trošku pracovala, jedna a druha firma, tak nejak neostal cas na posanie, a teda okrem toho mi večer vobec nešiel net 😔 😔

čo máte nového bambulky?????

Kiarka...ešte pár dní a bude krvička...!!!!! dufam, že sa držite, teda hlavne snehulienka maminky 😵 😵
janicca....tak ty zas žbrálaš jedna radosť ??????? a to poznáš, že??? " spomaľ mááááš privysokúúúú rýýýchlosť....."... 😀 😀 😀

Tijuš...takže este v pohode zvládaš šoferovať, kedže si stále v nasadení práce 🙂)) ja tiež este v pohodke 🙂))))

Cikyta???? a ty si kde maminka nasa krásna??????? a co Sisi?????? ako prvý sniežik ???????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre