Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tija28
13. dec 2010

ahojte bambulky a baranice 😀 😀 😀 😀 😀 ......................poslusne hlasim, ze dnesna poradna dopadla super, oliver uz vazi skoro 3200g, o tyzden ideme znova na vylet do pd 😉 😉 😉 ...................a budem mat cisara, len si musim este obehat interne a tak 🙂 🙂 🙂

surviver
13. dec 2010

@tija28 tak to je pekny macko Oliverko,super a prečo sekcia je nejako zle otočeny?

tija28
13. dec 2010

@surviver - kvoli ociam a mojim noham - panve a tak....................takze viacero neduhov naraz 😉 ............no snad si to postiham vybehat vsetko 😉 😉 😉 .....................a takze vy mate den a noc v jednom - no pekne 🙂 🙂 🙂

surviver
13. dec 2010

@tija28 ahaa...tak ale ja som tiež rodila sekciou,neviem to porovnat s normalnym porodom ,ale ak by som ešte raz išla rodit,tak by som si zvolila znova sekciu a neboj Ty si vrtula ,tak Ty to všetko obehaš raz dva 😉

orsulka
13. dec 2010

@tija28 no tak super moja....asi si rada, že ste dohodli cisársky vsak??????? a teda zrejme planovany a bude tu v Bojniciach........dohodla si si Hudeca k porodu ??????? ovilerko je už velky frajer, má krásnu váhu...to je super.....
a asi budem mať na teba prosbu, teda ak zas možem otravovať.........hmmmm?????
teraz si mi pripomenula to interne.....ja som zvedava co mi povie doky zajtra...ja mám kontrolu zajtra....že ci si to už aj ja mám vybavovať alebo co........

@tija28 už ste aj casovo naplanovali tu sekciu??????

orsulka
13. dec 2010

@surviver sak ja sa zbadam...to je jasne.... 😀 😀 😀 😀 asi budem rada, ked sa stihnem prezliecť z pyžama, cooo?????? 😀 😀 😀

surviver
13. dec 2010

@orsulka orsulik,tak myslim,že zo začiatku asi hej,ale potom sa to bude už len zlepšovat 🙂 ,ked si na seba zvyknete 😉

komarik
13. dec 2010

@tija28, krásna váha. Takže Oliverko je už naplánovaný na určitý dátum?

tija28
13. dec 2010

@surviver - tak ja som aj rada tomu cisarskemu nakoniec - a strach budem mat isto veliky, ci tak alebo tak 😉 ......a teba si nechali ako dlho po cisarskom v nemocke ? 😉 ..........a kedy ti priniesli drobca ?...........a ako si to mala s kojenim ? 😉
@orsulka - tak isto chcem mat hudeca, ved kvoli nemu sa tam vzdy tak dlho premiestnujeme - uz je tam ta dovera 😉 ale termin este nemam, buduci pondelok idem znova na poradnu, tak uvidime ako 😉 ..........a kludne ma pootravuj 😝 😝 😝
@komarik - oliverko este nema presny datum, ale ked uz budemat - hned vam dam info 😉 ...........a ty budes ako rodit ? 😉

surviver
13. dec 2010

@tija28 ked maly pojde spat ,tak Ti napišem IP 😉

tija28
13. dec 2010

@surviver - diky 😉

orsulka
13. dec 2010

@surviver možeš sto rovno poslať aj mne ?????? 😉 😉 😉

komarik
13. dec 2010

@tija28, ja budem rodiť asi prirodzene. Bez epidurálu ak vydržím. Pred rokom som tiež tak rodila aj ma trošku roztrhlo a zvládla som to. Aj keď viem že teraz bude bábo väčšie a mám veľký strach. Ale zvládli mnohé ženy tak zvládneme aj my. Musíme.

tija28
13. dec 2010

@komarik - no uz aby sme mali vsetky porod stastne a hlavne bezbolestne za sebou a uz nech sa len vytesujeme z tych nasich drobcekov zlatych 🙂 🙂 🙂
..........................akurat mi dodali to hniezdo s oblieckami a s prislusenstvom ..............................tak sa idem vytesovat 😉

chorale1
13. dec 2010

@komarik presne toto som si vravela aj ja a pôrod prebehol super. bola som v kľude vôbec som sa nebála, žiadny stres a preto asi tá pohoda. držím palčeky, pohladkaj melindu za nás 😉

komarik
13. dec 2010

@chorale1, ďakujeme. Melinda zase posiela tvojmu Adamkovi malé, jemné štuchnutie 😵

chorale1
13. dec 2010

@komarik ďakujeme, ten teraz sladko spí na balkone už 1apol hodiny ale odovzdám

pravnicka
13. dec 2010

ahojte dievcata, dnes som bola 3 krat v heliose a dr. mi nasadil norethisteron 2x 1 pocas 10 dni a potom na 3-7 den cyklu 2x 1 clostilbegyt. o tom norethisterone som citala v letaku , ze je prave na zastavenie menzesu a moj problem je v tom ze praveze nemam menzes. je to normalne?nedava mi to zmysel. a chcem sa este opytat ci je normalne ze vzdy ked som tam bola a aj ked som sa objednavala k dr, gatovej bola som u inych dr.? (asi u vsetkych, ktorí tam ordinuju 😒)dakujem vopred 🙂

lucula73
13. dec 2010

@pravnicka ahoj,ja som brala volakedy dávno noretisteron na úpravu cyklu.....takže myslím,že vedia čo robia a po vysadení by si mala mršku dostať.... 😉
s tými doktormi ti veru neporadím,možno ti niekto ešte napíše,my sme boli vždy len u toho ,komu sme chodili,ale neviem,ako to tam majú teraz,či nerobia všetci všetko,lebo tam majú veľa práce.... 🙂

@tija28 tak krásnu váhu máte,myslím,že oliverko bude riadny chlap 🙂 .mne robili cisarák v Bojniciach,Veronika sa narodila o pol tretej v noci a doniesli mi ju ukázať aj na pooperačku v priebehu dňa...a na ten ďalší deň ma preložili na normálnu izbu a tam mi ju nosili na izbu...ale pri sebe som ju ešte nemala,nebola som schopná,tuším až na tretí deň.....
ale čo papala dovtedy,netuším...lebo ten prvý raz sa neprisala dobre a na druhý deň moc nepotiahla,ale ani nebolo čo 😀 ..tolko moja skúsenosť......
ale všetci sú tam veľmi zlatí,nemusíš sa báť ničoho 🙂

komarik
14. dec 2010

@tija28, hoď foto hniezda na postielku. Ja mám toto (http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=2358094) ale ešte nie je na postieľke.

minka051
14. dec 2010

ahojte babulky ja som doma upratujem a pečiem na sviatky 🙂 🙂 vidím všetky sa tu máte dobre. Idem práve s drahým kúpiť obklad na krb tak hádam niečo vyberieme. ja ešte jeden pokus skúsim v januári tak dám postupne vedieť ako na tom som.
Tak prajem pekný dník a dúfam že ste už ježiškovi napísali 😀 😀

surviver
14. dec 2010

Ahojte 🙂
@komarik krasne obliečky a to si celu tu supravu objednala?? no Melinda to bude mat rozkošne 🙂

@minka051 ,tak to je fajn,že ste sa rozhodli ešte raz skusit,držim palce 🙂 ..a na Vianoce už budete v novom domčeku??

orsulka
14. dec 2010

caves bobule moje 🙂 🙂 prajem pekny slniečkový den 🙂))))

@komarik fuuuha...tak to vsetko je velmi krásne naozaj.....ved to más celu vybavu a nie len hniezdo 🙂)))
sa som kupovala naozaj len hniezdo do postielky....tie zavestečky a moskytiery ani nebudem davat na d postielky 😉 a prave som objednala plienky jednorazkove a obrusky na prdeeelky 😉 😉

orsulka
14. dec 2010

@minka051 ako fajn, že si sa ozvala...tak prajem, nech sa vam zadari dnesný nákup.......a to že vela šťastia želám na január to snád ani nemusím spomínať 😉 😉 😉 ale myslím na vas už teraz, je super, že este idete do toho 😵

komarik
14. dec 2010

@surviver, @orsulka - nie všetko nie, len to čo sa tíka postieľky a zavinovačku. Na živo to vypadá ešte krajšie. Melinda bude naša malá princezná.
@minka051, v novom roku nový začiatok. Takže tentoraz sa to musí podariť. 😉

brmbolcek
14. dec 2010

pekne zdravime..... 🙂 🙂 🙂

celkovo akosi nestiham, ale mame sa fajn a nase zlaticko si vyzaduje pozornost , uz sa musime viac a viac venovat ved uz mame skoro š mesiaciky 😉 😉 😉

...hodila som par foto , mozte kuknut , 🙂 🙂 🙂

ked bude viac cas postudujem co tu noveho , zdravime vsetky od a po z 😵 😵 😵 pa pa

minka051
14. dec 2010

@orsulka ahoj ano ideme a dúfam že nový rok prinesie šťastie 🙂 Už sme prišli kúpili teda objednali sme super obklad hned na prvý pohlad mi padol do oka a hned sme ho chceli. Vtedy je to najlepšie rozhodnutie. Teraz idem už konečne vypekať vianočné koláčiky. Oblátky a trubičky som už narobila. Urobila som ich tak 500 kusov ale aspoň mám pre všetkých. ja rada ked mám čas urobím aj pre druhých. je to síce zaberačka, ale čo by som už len potom robila. 😀 😀 😀 😀 😀 No mohla oddychovať 😀 😀 😀 😀 ale ja som asi moc akčná a moc oddychovať neviem len ak ma to už položí. 😝

minka051
14. dec 2010

@surviver no asi nie lebo máme problém s plynármi a pripoja nás ž niekedy v januári.Čakacia doba u nich je 4 týždne. Nezávisí to od nás ale stále ešte nieje zapísaný v papieroch v dedine ,ale pevne verím že v januári alebo začiatkom februára sme tam. Už dokončujú omietky potom sa už dokončia obklady a prídu nahodiť kuchyňu tá je už hotová. Tak len trpezlivosť, lebo ponáhlad sa vždy neoplatí. Na sviatky som u rodičov a na Silvestra tiež tak to ubehne ako voda. Od 31.12 by som mala začať brať lieky na prípravu a potom už budem čakať len na zázrak. 🙂 Aj tie sa niekdy dejú 😎 😎

minka051
14. dec 2010

@komarik juj tak veľmi verím že sa podarí. A ak nie tak asi to tak má byť 🙂 😉

surviver
14. dec 2010

@minka051 minka veru deju sa 😉 ...určite jeden aj na vas čaka 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre