Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domcek
5. jan 2011

Ahojte dievcata sa hlasim po 100 rokoch. Vsetko dobre do noveho roku Vam prajem, vela sil tehulkam a snazilkam a radosti maminkam. 😵
@tija28 srdecna gratulacia k Oliverkovi - krasny to drobcek.
@orsulka tebe vela sil do konca tehu a rychly porod. A potom nech ta deticky len tesia. 😉
@surviver ja odpadnem vraj 8tt gratulujeeeeeeeem.
A aj vsetkym ostatnym tehulkam. 🙂

lucula73
5. jan 2011

@domcek ahoj a vy sa ako máte?už beháte? 🙂
@janicca brmbolcek má pravdu,všetky by sme mali strach,takže nikoho neobťažuješ,kludne s avykecaj............tieto prvé testy sú dosť nespoľahlivé,tak to je len dobre,že ti urobia tie triple.....musíš veriť tomu a ja si myslím,že to bude všetko ok 😉
@orsulka tak ešte tu strašíš 😀 .ty budeš tuším aj prenášať 😉

janicca
5. jan 2011

@brmbolcek to máš pravdu ...v utorok idem tam sa netreba objednávať ...ďakujem 😉

janicca
5. jan 2011

@lucula73 ved aj ja si myslím šak @cykita povedala že to bude vajčák ako buk 😀 😝 idem pracovat 😉

marta222
5. jan 2011

Ahojte dievčatá, hlásim sa po dlhom, predlhom čase. Dúfam, že si na mňa ešte spomeniete 😉 . V prvom rade chcem všetkým popriať do nového roku 2011 všetko dobré, veľa šťastia, lásky, spokojnosti, splnenie všetkých prianí, snažilkám rýchle otehotnenie, tehuľkám bezproblémové tehotenstvo a zdravé krásne detičky a maminám radosť z ratolestí 😀 😀 😀 . (trochu neskôr, ale o to srdečnejšie).
Ja som od 3.1. nastúpila do práce, mám nový kanclík - sama pre seba, tak sa pomaličky zariaďujem...

lucula73
5. jan 2011

@marta222 ahojček,jasné že si na teba pamätáme 😀 .aj tebe všetko dobré,nech sa aj tebe splnia všeeetky priania 🙂

janicca
5. jan 2011

@marta222 ahoj cica aj ty pracovne je fajn že máš svoj kanclik 😉 a čo ako si spokojná s nábytkom 😉 aj tebe všetko len to naj naj naj do nového roku nech sa ti splnia sny 😉

marta222
5. jan 2011

Ďakujem pekne, lucul, ako sa držia detičky? Dúfam, že ti robia radosť 😉 . Ja som v robote 3. deň a každý deň kamsi behám, dnes som bola u gynekológa - vybavujem kúpele, a už to mám aj urgentne pridelené - 24.1. nastupujem do Lúčok...

marta222
5. jan 2011

Ahoj Jani, som rada, že ťa vidím 😉 . No nábytok nemám ktovieaký - hneď v prvý deň som odtrhla dvierka na skrinke 😀 😀 😀 , ale už to mám opravené. Ale, aký som si vybrala, taký mám... Boli sme ho zháňať medzi sviatkami, takže veľmi nebolo z čoho vyberať... A ešte nemám ani počítač, tak zatiaľ používam šéfov notebook...

marta222
5. jan 2011

Ozaj, Jani, a ty ako? Už si tiež v práci???

janicca
5. jan 2011

@marta222 tak to je fajn nech si poriadne odýchneš a z regeneruješ svoje telo ...aj ja som dnes bola u gyndoša a teba som tam nestretla asi sme sa obchádzali 😉 je fajn že si tie kupela tak rýchlo vybavila

marta222
5. jan 2011

Ja som tam bola okolo 7.40 a o 8:00 som už bola vonku. A kúpele mám preto tak rýchlo, lebo vraj na túto indikáciu sa prideľujú maximálne do 38 roku, takže už mám na mále a vtisli ma tam na poslednú chvíľu, lebo sa uvoľnilo jedno miesto 😉, takže som si ani nemohla vybrať hotel .

cikyta
5. jan 2011

Ahojte sudružky.

@tija28 Jujky ! Oliverko je zlatušik.Ako obrázok krásny ! 🙂

@janicca Bratm hlávku hore....Pozri,moje mnohoročne výskumy po MK dokazuju jedno.....Väčšinou každemu,komu vložili 2 embrijká má horšie výsledky z tých triple testov atd...Stačí,ak bolo to druhe embrijko len chvíločku prichytené v maternici-už su výsledky skreslené a zle. Ver mi bratm !
Ano,máš v brušku len jedneho vajčáka,ale pri ET tam boli dvaja!
A v 12tt ti to vyšlo dobre z krvičky? To je dôležite!
Na genetiku ideš do ZA? Hm...škoda. Mohla si isť sem do MT 😉 Ale to už je fuk. Hlavne,nech výjdu dobre výsledky ! (ja som ťa len chcela vidieť bratm. Ked hned aj na pumpm) 😀

komarik
5. jan 2011

@brmbolcek, je mi v tehu dobre ale obávam sa pôrodu a kojenia. Ale na maličkú sa strašne teším. Začínam rozmýšľať ako bude vypadať. Myslím si že skôr sa bude podobať na manžela. 🙂
@orskulka, tiež si podkladám vankúš ale medzi kolená. Tak mi je lepšie. 😉
@janicca, na genetike ti odporučia amniocentézu 😒 Bude vás čakať rozhodovanie ale nezúfaj. Veď vieš že väčšinou výsledky dopadnú dobre. Budeme na teba myslieť.

brmbolcek
5. jan 2011

@komarik - tak to si dobre myslis, i ja som tak rozmyslala......na koho sa bude ponasat a teraz ked vidia drobceka tak mi hovoria , ze manzelovi z vajec vypadlo - taka podoba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
..a ku koncu tehu som sa aj ja obavala porodu aby to dobre dopadlo a hlavne aby som mala mliecko , nechaj tomu volny priebeh a bude fajn 😉 😉 😉 ides rodit normalne ci sekcia ???

@marta 222- dakujem zlaticko, ze si nas prisla kukukuk..... myslela som na teba co je s tebou ci uz mas po kupeloch atd... takze ta to vsetko caka a na kolko ides ? a co si das mileho do kanclika aby ta to potesilo ked kazde ranko dvere otvoris ??? nebude ti smutno ked tam budes sama sedavat ?

marta222
5. jan 2011

@brmbolcek , do kúpeľov idem na 28 dní. Ešte neviem, čo si tu dám, je to tu zatiaľ také prázdne, neútulné, ale niečo vymyslím. Keď mi bude smutno, tak pôjdem pozrieť vedľa kolegyne, ale som rada, že som sama, aspoň ma nikto nebude otravovať 😀 😀 😀 . Ako sa ti drží maličká???

cikyta
5. jan 2011

@komarik Neboj sa. Všetko bude dobre. To najhoršie máš už za sebou. Pôrod a kojenie bude "malina". 😉

@marta222 Martulík 🙂 v kupeloch ti bude fajn....velmi ti prajem uplnu celkovu "očistu" každeho kusočku tvojho tela....hlavne ulaviť dušičke...................potom to už pojde samo aj s iními vecami 😉 Poriadne všetko využi v kupeloch...zavri očká a kašli na celý okolitý nespravodlivý svet. Zelám ti,aby si sa vrátila,ako znovuzrodený-iný človek,ktoremu r.2011 prinesie to,čo mne r.2008 😉 -samozrejme s uspešným koncom !!!! Velmi ti držím palčeky Martuska.....

marta222
5. jan 2011

@cikyta - veľmi pekne ďakujem, dúfam, že to pomôže, lebo už naozaj neviem čo so sebou 😒 ☹ . A ako sa má Silvinka???

zuzanka.h
5. jan 2011

@marta222 tak v Lúčkach som bola 28 dní Bolo tam super!!!
Vrelo odporúčam 😉

orsulka
5. jan 2011

@marta222 no koho to tu nevidím...Martulík seeeeeervus moja.....aj tebe vsetko naj naj naj v Novom roku...začneš super kuuupelmi....🙂))))) uvidiš že si tam oddcýhnes...teda ja som si aspon oddýchla, žiadne problemy, varenie, len procedury, papkanie a tak...proste relax....... 😉 😉
@cikyta kuriatko, a ty tiež že sa aj ukážeš moja......čo drahý???? este je marod????????
@janicca baby maju pravdu s tymi testami......oni ti na genetike zopakuje tie testy, adoktorka sa ti vyjadrí k týmto...potom sa budete mocť rozhodovať ci ist na amnio alebo nie.....ten strach je tiež oprávnený, a presne tak, že sme si tým prešli vsetky, ale ked dojde, tak aj tak si treba vravieť, že to bude OK 🙂 🙂 🙂 a nastaviť hlvičku do plusu 😵 😵 😵 a teda dufam, že si stále na PN-ke????? či????? 😕

cikyta
5. jan 2011

@marta222 No momentálne sa má Sisa zle. Boli sme dnes u dr. Hrozne kašle,soplí a trápi sa ☹ No a my s nou samozrejme.

@orsulka Nestíham konika velmi-len pár temičiek 😅 lebo ako vravím,Sisa maroduje.
Aj muž je ešte PN.Včera mu vybrali stychy a vyberala mu ich 1 krát v živote sestrička,čo to robila prvý krát. No a či mu nezastrihla do rany??? 😠

brmbolcek
5. jan 2011

@marta222- dakujem za opytanie ale mame unikatne dieta , asi je to vynimka alebo ze by po mne , aka som bola ja malicka taka je aj ona ..... nemozem si stazovat , a tebe prajem aby si mala cochvilka take starosti ci radosti ako mi ...

Je fajn ze ides do kupelov , zmena , nove myslenie ci prostredie, kontakty a taky ludia ako sme mi .... 🙂 🙂 🙂

Nasa @cikyta - by potrebovala kupele nemyslim lucky ale relax nejaky iny pobyt , hlavne aby si odychla a nabrala kopec sil aby mohla kludne dalej fungovat pri svojich zlatych marodoch 🙂 🙂 🙂 🙂 Ciky -kopec sil , ty si silna zienka teba hoc co nezlomi 🙂 🙂 🙂 iDES NAM VVZOROM MAMINA !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cikyta
5. jan 2011

@brmbolcek 😀 dakujem 😀 Ale asi je pravda,že ked si bola ty maličká dobručká,tak aj vaše drobátko je dobručké a naopak.....ja som bola čert s prevráteným dnom a nocou a veru Sisa je rovnaké šidlo 😀

wolfskinka
5. jan 2011

ahojte,

všetko dobre všetkým do noveho roku hlavne veľa zdravia, tehuľkám zdrave detičky, netuhalkam aby otehulkovali a bezproblemove stimulky ...

martiluk vitaj medzi nami spat

a my hlasime prichod z nemocnice ... konecne sme dnes prisli domov

@marta222 novy kanclik, no ty sa mas a sily teda mas ked si odtrhla dvierka od skrine, ked ti dali novy kanclik by ti mali dat aj novu funkciu

kamka17
5. jan 2011

servuste bambule 😉 😉 pekný večer sa praje 😉
@marta222 marti servus...tak som aj ja potešená, že ťa tu vidím a verím, že z kúpeľov príde domov nová Martula a všetko zlé a negatívne necháš tam a že sa ti bude už len dobre dariť vo všetkom 😉 😉
@wolfskinka dôfam, že Matej už je v poriadku a že sa do nemocky už nebudete vracať, však ste si jej užili hádam už dosť 😅
@cikyta Silvinke božtek na líčko posielam, nech sa rýchlo rýchlo vyzdravie 🙂
@tija28 velikánska gratulácia k malinkému Oliverkovi, prajem mu veľa, veľa zdravíčka a krásny a spokojný život...a tebe prajem rýchlu regeneráciu po sekcii a čo najviac mliečka...a užívajte si malého

fopardi
5. jan 2011

@marta222 ahoj prave včera som na teba myslela tiež ti prajem všetko naj naj v novom roku aby končene všetko dopadlo ako ma 😉

@orsulka tak nejako som pochopila že ideš na cisarsky ? a už maš neaky termin ?

orsulka
6. jan 2011

@fopardi caves...ano budem mat cisársky,termin este nemám....

brmbolcek
6. jan 2011

@cikyta- asi to tak bude , aj mi s manzelom sme boli dobre dietky ked sme boli maly a teraz mame cucoriedku dobrucku , svatu pravdu mas 🙂 🙂 🙂 §

@orsulka - a co uz sa ti neda spat co tak skoro ? ja tipujem , ze to bude tento mesiac Januar 😉 😉 😉

@wolfskinka- vsade dobre a doma naj naj najsamlepsie .... clovek si myslel ze sa maly narodi a povybavuje vsetko okolo domu-stavby a zatial poznas spitale s malym , ale dufam ze je to uz konecne 😉 a Matejovi sa polepsi 🙂 🙂 🙂

@kamka17- tak co uz prilozil manzel ruku k dielu ?

minka051
6. jan 2011

ahojte
Tak ja dnes doma, tak idem konečne upratať už je to nutné. Drahý išiel kúriť v krbe na dom aby omietky dobre vyschli. Možno o mesiac už budeme bývať. Dúfam že zas do to nič nepríde a roboši budú robiť tak ako majú a nie ako naposledy.
@orsulka tak sa moja držkaj cisársky som raz absolvovala aj ja. Už sa teším ked napíšeš že sú na svete 🙂 😉

tija28
6. jan 2011

ahojte bambulky......................vsetkym vam velmi pekne dakujeme, malinky je zlaticko - zatial 😀 😀 😀 .....mam velmi vela mlieka, uz neviem, co s nim robit, zatial davame do chladnicky, no asi uz zachvilu zacneme aj mrazit..........takze uz aj drahy koji 😀 😀 😀

cikyta
6. jan 2011

@tija28 To je super,že máš vela mliečka. Za chvílku sa to ustáli a bude sa tvoriť len tolko,kolko sa vypije 😉 To znamená,že do 3 (niekedy 6 mesiacov) už nebude čo mraziť......čo neznamená,že nebude mliečko,len ho bude tolko,kolko ho Oliverko vypije a bude ho piť postupne viac....
Preto sa už nebude dať mraziť.
Ked bude mať Oliverko 3 mesiace,tak to mliečko,čo dáš zmraziť,použiješ v 6 mesiacoch do prvých príkrmov a je to super vec! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre