Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
6. júl 2009

dve emryjka jej vložili...a obe sa chytili...na dvojičky.......potom bola na kotnrole v Heliku myslim, že dnes...a Krajko jej povedal, že tam vidí len jedno, že to druhe sa jej vstrebalo......
ale nakoniec to jedno čo jej ostalo dobre uchytene sa samo rozdvojilo, a teraz čaká jednovaječne dvojičky!!!!!

fakt pravda ako niekto napisal, že inak by to boli trojičky..... 😉 😉 😉

orsulka
6. júl 2009

tija...čo hysteroskopia????? a kedy to chceš absolvovat???????

kiara15
6. júl 2009

tijus na 127strane. Aj ja som rada ze si naspet aj mne dlho trvalo kym som sa stym vyrovnala a to bolo prve?do terz n to myslim aj slzy mi vydu ☹

tija28
6. júl 2009

orsul - diky....to je mila infoska.....a krasna infoska 😉 no zbinka je nepochybne v siedmom nebi - a opravnene 😀

mzuzka
6. júl 2009

no tijus vlozili jej dvoch svistou,jeden sa vstrebal a druhy sa podeleil na jednovajecne dvojcata 😅 😅

orsulka
6. júl 2009

určite je.......je to čitatelne aj s jej pismenok 🙂)))) ja by som bola v sedemsto sedemdesiatom siedmom nebi...aj keby bolo jedno !!! 😀 😀

tija28
6. júl 2009

orsul - ja sa uz len rozhodujem, ci to podstupim u hudeca, ci u krajkovica 😉 stale sa neviem rozhodnut ku komu mam ist..........ale istotne to chcem uz o mesiac podstupit 😉 pre svoju vnutornu istotu 🙂 🙂 🙂

kiarka - dolezite je, ze si sa s tym nakoniec vyrovnala a ides dalej.........a slzicky su pri tom normalne, ja sice neslzym, zatial, ale ked sa nad tym zamyslim, pride mi to vtedy tak moc luto......taky blby pocit vtedy mam 😀

orsulka
6. júl 2009

mzuzka.......vieš čo???? to sa može kludne stať aj tebe.... 😉 😉

tija28
6. júl 2009

orsul - a vies co ???? kludne sa to moze stat aj Tebe s Tvojim malym snehuliacikom 😉

orsulka
6. júl 2009

tija...čo hysteroskopia????? este raz sa opytam.....

orsulka
6. júl 2009

tija...ja by som sla k Hudecovi....v tomto sa mi vidi lepsi odbornik ...ale to je len moj názor.......

soni1
6. júl 2009

ahojte, rada by som sa opýtala, či je dobré keď mi dr. povedala, že som mala vysokú sliznicu

kiara15
6. júl 2009

tijus ved prave ze to pride luto ale mne sa hned tlacia slzy do oci a nemozem sa upokojit

mzuzka
6. júl 2009

no orsul 😀 😀 diky tijus,si mi to precitala z jazyka

mzuzka
6. júl 2009

a hlavne ma za sebou takychto zakrokov podstatne viac ako Krajko.aj vsemoznych komplikacii a obmien a pod.

orsulka
6. júl 2009

soni.......vysoka sliznica je dobra........

mzuzka...... 😀 😀 jasne...každej sa to može stať 😀 😀

kiari....ale bolo by dobre,aby si sa s tym zmierila...čo bolo bolo....... a pozerala len dopredu, ench ťa to už netrápi....lebo s tym aj tak nič neurobiš....ty už si teraz v poriadku a žiadne vyplavovanie nehrozi...takaže sa zameraj len a len na dalsie IVF....to bude už uplne OK_!!!!!!!!! 😉

orsulka
6. júl 2009

a este...on (Hudeca myslím) je stale vo "fachu" ak to možem takto nazvat a tie laparky robi stale.....ymslim, že Krajko to nerobi už skoro vobec, alebo velmi malo......

kiara15
6. júl 2009

orsul mas pravdu 🙂 a stym Hudecom tiez mozem potvrdit bol super snazi sa ako moze 🙂

mzuzka
6. júl 2009

presne tak ,tak prave spustam hlasovaneie, kto je za hudeca, nech zdvihne obocie teraz, hovorim teraz, halo kiarka, neulievaj sa ,vidim. kto nie je s nami, je proti nam, takze tijus, u Hudeca si jednoznacne v lesom skalpely. 😉

tija28
6. júl 2009

baby diky moc...............zajtra volam Hudecovi................snad ma coskoro zoberie 😉

a kiarka - presne ako povedala orsul, takze sa zameraj pekne na dalsie ivf-ko a .......to bude uz uplne OK 😉

kiara15
6. júl 2009

mzuzi som tu a som za Hudeca 🙂

tija28
6. júl 2009

baby ....................teraz uz len aby som mala tu hysteroskopiu uspesne za sebou a sup a sup........a hop 😀

mzuzka
6. júl 2009

no ved preto kiari.vravela som dvihat obocie a ty dvihnes ruky a potom nemozes pismenkat 😠

soni1
6. júl 2009

baby, mne robili laparku pred mesiacom, teraz štvrtok som bola 15DC a šla som sa ukázať ku svojej dr., zistila mi, že ovulka u mňa prebehla a sliznica je pekne vysoko. Počula som, že niektoré baby po laparke hneď otehotneli, nemáte podobné skúsenosti?

kiara15
6. júl 2009

tijus a potom prideme do Trencina aj kocikovat spolu 🙂 🙂 🙂

kiara15
6. júl 2009

soni1 ano stava sa ze niektore otehotnejupo laparke takze mone je vsetko?

kiara15
6. júl 2009

myslela som mozne 😀 😀 😀

orsulka
6. júl 2009

kurnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! čo je to hysteroskopia??????????????????????????? pytam sa už tretikrát a hádžete na mňa bobek!!!!!!!!!! vŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕr´

mzuzka...možem dat to obočie už dole??? nejak mi to naťahuje kožu 😀 😀

soni...ked je sliznica vysoko, može tam by uchytene emryjko......je dobre ked je vysko, potom nehrozi menzes.... možes byxt tehotna uplne v pohode....po laparke sa to stava, že hned može žena ostať tehotna....
ja podobne skusenosti nemam...mne sa to po laparke nepodarilo...

lucula73
6. júl 2009

tija ahojček,rada ťa tu vidím,táto témička očividne ožila... 😉

chcem ti len povedať,že dnes som bola u Hudeca a on ide od stredy na dovolenku skoro do konca mesiaca,zajtra bude iba v nemocnici,na ambulancii nie....neviem aké máš číslo,ja len tak pre úplnosť....a v Helíku laparky určite nerobia,len tú hysteroskpiu,no je zbytočné ti ísť najprv na hystero a potom na laparku,lebo pri laparke sa to robí spolu pod jednou narkozou... 😉

tija28
6. júl 2009

kiarka - a potom na striedacku aj v Prievidzi, dobre ?

orsul - myslim, ze hysteroskopia je, ze Ti pozru nielen vajcovody, ale aj maternicu, a ked tam mas nejaky problem, hned Ti to aj odstrania 😉 mne vravel hudec, ze jedna zena uz bola niekolko krat na neuspesnych ivf-kach, a pritom vsetko sa javilo byt v poriadku a nakoniec mala vraj nejaky myom na maternici a ked ho odstranil, hned otehotnela 😉 .......takze tolko odo mna 🙂

baby musim uz utekat,...............ideme zurovat, pit, bavit sa.............tak papa zajtra 😀 a pekny vecer 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre