Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
10. júl 2009

tijuš.. 😀 😀 už aby to bolo

tija28
10. júl 2009

orsul - ved aj ja sa velmi tesim na svalovicu, presne kvoli tomu istemu dovodu co aj Ty 😀 😀 😀

surviver - tak my si teda este nejakych tych par tyzdnov na tu Tvoju fotecku pockame, ale potom ju tam isto supni 😀 to je rozkaz !!! 😉

orsulka
10. júl 2009

tija...inak s toz hestero......si ma trosku nastartovala......lebo ja neviem, či mi toto vobec robili....jasne, že o laparke viem, že bola robena aj endo metrioza odstranena......
možno by som mala skcenut s Hudecom alebo Krajkom, či mi to je treba resp. ci mi to pri laparke kontroloval....lebo fakt neviem....

ale laparka je zaležitosť 3 dni......jeden den - prichod - druhy den - zájrok - treti den - odchod 😀 o 10 dni stichy 😉

orsulka
10. júl 2009

survi...ja by som ju brala kludne aj teraz....ved mi vieme, že si tehu..... 😀 😀 😀

surviver
10. júl 2009

vykonam,šefka 😀

tija28
10. júl 2009

orsul - a co ked tam mas nejaky myom alebo nieco podobne, kvoli comu to nejde nastartovat ? Skus sa veru nato spytat doktorov, lebo o tej jednej babe mi to spominal zrovna Hudec, ze ked jej odstranil z maternice ten myom, hned potom otehotnela...............a mozno aj ja tam mam nejaky podobny problem, no ved uvidim 😉 ..........ozaj a v bojniciach je pekna cista nemocnica ?........lebo tam som este nebola 🙂

orsulka
10. júl 2009

tija...u som pisala, že ja viem, že tem myom mam...a vie o tom Hudec a aj Krajkovič...povedali, že to nie je problem !!!!!!! nechápačky!!!!!! Hudec dokonca povedal, že som hviedza oproti jeho manželke, ktorá mala podstatne viac myomov - a otehotnela...... ja ti fakt neviem, ale preberiem tem myom asi s Krajkom...

nemocnica je v pohode...hoci stara budova, chodby......ale dobre, ciste..... 😉 kiara ti lepsie popise, ta tam bola tož nedávno...🙂))))
čo Kiari???? aky boli Dr. a sestricky??????????????????????

kamka17
10. júl 2009

no idem ja na chvíľu od vás, aspoň si zabicyklovať k našim...ale ja ešte večer kuknem, tak písmenkujte a mohla by sa udržať tá tradícia zo včera...denne dve tehulky, tak rýchlo rýchlo niekto... 😉 😉

orsulka
10. júl 2009

ved si tu poriadne ani nebola..... 😀 😀 😀 😀

ale tak pekny vylet...lebo u nas je hrooozna zima a už aj sprchlo .-))))

tija28
10. júl 2009

kamka - si vravela, ze vobec nesportujes,..............a bicykel je co ???? haaaaa ??? tak si pekne zasportuj, a ja tu toho teraz uz sice vela tiez nepopisem, lebo zachvilu mi pride mama, tak aj trochu upratat uz pojdem, nech mi tolko nevycita ten bordel...............na sak ja sa potom zase prihlasim 😀 😀 😀

orsul - tak snad ten Tvoj myom je v pohode, ked to vravia obaja.........ale istota je gulomet, takze sa spytaj znova nato, ze ci to nemoze byt predsa len pricina, ked to stale nejde 🙂

tak zatial pa bambule moje 🙂 🙂 🙂 a pekny zvysok dnicka vsetkym 😀 😀 😀

orsulka
10. júl 2009

tijus...pa pa pa..................................

brmbolcek
10. júl 2009

ja vas zdravim srdiecka moje , idem vas citat a to od stredy tak sa pekne majte , pekny zvysok dna a aj vikend, bo je toho tu vela na citanie .....

len tak v skratke dnes som si odbehla do heliku a tento mesiac ideme na IUI.....
a hladala som tam nasu malu tetusku sylvinku a este som ju tam nevidela na nastenkeeeeee, tak volam na cikytkuuuuuuuuuu .... ola olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa viete kto ta volaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 🙂

ahojte a vsetko dobre zelammmmmmmmmmmmmmmmmm 🙂 🙂

orsulka
10. júl 2009

brmbolcek...hihihihihih...tak toto bolo teda fakt rýchle 😀 😀 😀 ale tento mesiasc a IUI......gratulujem!!!!!! držim vsetky palce.... 😀 aj tie tvoje 🙂)))

brmbolcek
10. júl 2009

orsulik dakujem krasne hned som vedela ze mi odpises moja 😉 😉 ... este raz pekny dnik ........ 😀 😀 😀

kiara15
10. júl 2009

orsulik veru idem do toho lebo zase ak mi to tam zarstie nebudem cakat 🙂 leboze tie vzrsty su ako burina tak kym to tam mam ciste idem na to 🙂

brmbolcek ahoj

cikyta
10. júl 2009

Brmbolček-olá olááááááááááá 😀
Ešte mám zopár fotiek vo foťáku nevyfotených.Tie dofotím a dám to vyvolať.(To v albume je fotené mobilom-ale bude to to iste.) 😉 Dám potom vedieť,ked to tam donesiem,alebo pošlem.Ešte uvidím,ako sa mi bude dať.

cikyta
10. júl 2009

Tija-o tej "lokalizácii" viem. Niekto,kto ta pozna,chce,aby si mu umožnila kedykolvek zistiť,kde sa nachádzaš.Jemu to ukáže mapku v mobile,kde presne si.Ked si to aktivoval,potrebuje od teba povolenie a je na tebe,či to odsuhlasíš.

wolfskinka
10. júl 2009

tija ... no pokracujem pomaly ☹ este 71 tabletiek ☹

orsulka
10. júl 2009

ciky...ahoj

wolfi..dnes sa akosi miname 🙂))))))))))))))) achooooj .-)))

cikyta
10. júl 2009

Orsul ahoj 😢

orsulka
10. júl 2009

mojkooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!! čo reveš??????

orsulka
10. júl 2009

ciky...no tak mi napis kuratko čo sa deje...lebo ja prchnem domov!! 😀 😀

wolfskinka
10. júl 2009

orsul mam tu toho nemca, sedi pri vedlajsom pc, moc sa mi neda nakukat sem iba ked vypadne

orsulka
10. júl 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaa.....no sledujem, že más užasný PIATOOOK - ako aj ja...ako keby ani nebol piatok...

tak zlaticka...prcháááááááááááááááááám!!!!!!!!!!!!!!!!!

aj ja...aj ja...aj ja Vám želám preknádherny vikend.....plný oddychu, lasky ...... a bla-bla-blab-bla 😀 😀

cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk Helinky .-))))

wolfskinka
10. júl 2009

aj ja vsetkym zelam pekny vikend a ozvem sa az v pondelok lebo nebudem pri kompe, tak zase nebudem v obraze lebo toho popisete ....

papa zatial

k

janula18
10. júl 2009

Tak akurát mi vola Valachová, takže hcg 295 😉
Dúfam že je to dostatočné 😨

kiara15
10. júl 2009

janula graaaaaatuuuuuuluuujem vsetko sa len potvrdilo 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula18
10. júl 2009

sono robili zospodu.

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre