Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
17. júl 2009

no ste tu zas popísali...

ciky, tak hádam sa už Silvinka ukľudní a príde tatino, tak si ju zas užije on 😉 😉

tijuš ahoj...na krámy sexík skúste... 😎 a nehádajte sa, nemá to význam, veci sa vyriešia aj bez toho, aby ste sa stresovali...

lucul, malá možno úpal chytila ??? hádam to rýchlo prejde...

wolfskinka
17. júl 2009

ja este hodinu a 13 minut ☹

orsulka
17. júl 2009

tija...len nech mi to aj vydrži.... 😀 😀 inak som dobre dlho čakala, kym sa nakopnem......mna vždy niečo tak musi posunut dopredu, inak sa neprinutim robit nic.....teda čo sa cvičenia týka.... 😠

tija28
17. júl 2009

kamka - no ahojcek 😉 ..............sme si uz dlho nepisali 😉 a Ty ako ???? kedy nas prekvapis s // ciarkami ? 🙂
.....inak aj sexik skusame a stale nic...........a ja uz som z toho unavena a vyhlasila som mojmu organizmu vojnu - ziadne prejedanie, ziadne chlastanie a pravidelne cvicenie ..........a uvidime, kto zvitazi 😀 😀 😀 😀 😀

wolfi - ja este hodinu a 12 minut 😀 😀 😀

orsulka
17. júl 2009

tento tyzden sa v utorok narodil v Kosiciach maly Martinko....kamarate.....a dnes o 12,00 hod. sa v Presove narodila Veronika...kamaratke.......
hmmmm...plodny to týžden.-)))))))))))))))))))))))

orsulka
17. júl 2009

tija...............tak ti držim place!!!! 😀 😀 😀 😀

tija28
17. júl 2009

orsul - diky.....................aj ja Tebe 😀 😀 😀

wolfskinka
17. júl 2009

tija tiez padas o 15.00 .. baby sledujem tie dovolenky ... no hroza ... za hodinu cena hotela isla zo 663 na 514 ... sialenci o 13.00 ho kupis za 663 a o 14.00 za 514 .. by ma asi porazilo to by nemali robit take rozdiely

kamka17
17. júl 2009

tija...ty pracuješ ????
ja to mám za 38 min...a s // ...IP napíšem...

orsul a ty už nemáš tanečné tréningy ?? som myslela, že tam máš pohybu až až ... ??

tija28
17. júl 2009

wolfi - biznis je biznis 😉

orsulka
17. júl 2009

kamka...minuly a tento tyžden bolo volno, skolnik bol na dovci .-)))) chudak, tiež ma nárok 😀

a ja už chcem prchnut hoci by som tu mala byt do 15-tej...len ekonomka tu este kvasi 😠 😠

wolfskinka
17. júl 2009

tija ved hej ... ale to je nenormalny skok, my mame vybraty hotel a cakame last minute len u nas je problem ze ideme 4

orsulka
17. júl 2009

wolfi...ved to, len aby bolo tolko volny miest........ alebo si vyberte inu destinaciu 🙂)))

wolfskinka
17. júl 2009

no ved presne preto to sledujem a mam kamosku v hydrotoure tak budeme cakat na poslednu chvilu a ked budu posledne 4 miesta berieme

tija28
17. júl 2009

inak baby, take dovolenky su najlepsie........na poslednu chvilu 🙂 aj my sme len takto chodili, kym neprisla kriza 😉 stredneho veku 😉 😉 😉

kamka17
17. júl 2009

tija...aký stredný vek ??? šak sme takí mladí ako sa cítime...ale teda pardón, ak sa niekto necíti 😕 😕

tija28
17. júl 2009

kamka - ved to, ja sa uz obcas veru aj citim na stredny vek - sa musim priznat - ale zatial len trosinku 😝

lucula73
17. júl 2009

no ale ste sa rozpísali,kým som si pospala.. 😉 Veronike klesla teplota na 37,tiež si pospala,tak uvidíme do večera,dúfam,že to zvládneme...

kamka - a ako to je s tými //?aj ja chcem vedieť....

tija28
17. júl 2009

lucula - tak Ty sa hras na tehotnu sestricku, hmmmmm ??? 😉 neboj, Veronika je silna a hocjaka choroba ju predsa nedostane, ved je po Tebe 🙂 ............tak posielam vela energie pre veroniku, nech je skoro fit 🙂

chorale
17. júl 2009

ahojte, alebo pre mňa možno už po druhý krát dnes dobré ráno - lebo som si akurát dobre zdriemla. Ďakujem že na mňa myslíte. máme sa s drobčekom dobre, ocino už dva dni upratuje byt a mne zakázal sa čohokoľvek len dotknúť. vraj mám oddychovať. tak som ho počúvla a len tak sa motkám. trošku sa pomotám zase idem ľahnúť a čítať a stále dookola. teraz mi volala kamarátka či nejdem do mesta sa trošku prejsť. tak pôjdeme ale až o 16,00 ked bude trošičku chladnejšie. musíme sa ísť aj trošku vyvetrať.

tija28
17. júl 2009

chorale - taka mala prechadzocka by sa drobcekovi isto pacila 🙂 ....tak prijemny dnicek tehulka nasa 😉

chorale
17. júl 2009

dakujeme tijka 😀 možno aj niečo kúpime 😀

lusina
17. júl 2009

Ahojte ženušky 😉
nejdete niektorá teraz jul/august IVF-kovať?
žeby ste sa ku mne pridali. 🙂

tija28
17. júl 2009

chorale - potom sa nam pochval 😉 ..............a aj ja uz idem teraz vonka, ved ked je tak krasne dneska 😉

lucula73
17. júl 2009

chorale - prechádzka vám len prospeje...aj mne by sa zišla,ale tu je príšerne teplo,asi pojdeme von až po 19.oo,to už bude hádam znesiteľné...

tijka dík,už tá energia tuším aj dorazila 😀

idem dačo porobiť trošku,zatím pa...

janula ako si dopadla?

mzuzka
17. júl 2009

fu, konecne som vas docitala.

janula, co mi to robis? isli sme do toho spolu, s dvomi drobcami a oni takto? dufam ze je to ozaj niaka cysta,alebo nieco.

ostatne, poprosim, dakujte za teplucko, mne v kuse prsi, fuka, prsi fuka... ide ma porazit

dobre spravy o domna - utorok krv a dalsi tyzden utorok sono v tehotenskom centre. tam uz embryo urcite videli, tak konecne sa to pohne. a uz by mali svistom aj srdiecka bubnovat. a kramose zatial nikde 🙂 (meskaju 5den jupiiiiii )

orsulka
17. júl 2009

ahoj mzuzanka......krasne spravičky..... 🙂

luculka...tak po tom spanku to hadam bude už len klesať...myslím teraz na tu teplotu..🙂)))))

janulka sa fuuurt neozyva..... 😔

mzuzka
17. júl 2009

a neviem ci som sa uz pochvalila, mam aj vysledky biopsie, rakovina to nie je. i ked sa mi zmenilo CIN z 3na 4ku a HPV z 2ky na 3ku,ale povedala mi, ze ked nedostanem ziadny zapal, tak to v pohode do porodu vydrzi. a od kedy sa postim v sexe, tak ziadne svrbenie, palenie, proste nic. cize pohoda.

orsul ,zlaticko, tak mi to vychadza, ze ta poriadne enstihnem ani otehulkovat, ked odchadzas 19.8. my by sme mali prist do PD 16.8. a odchadzame 30-31 ☹

mzuzka
17. júl 2009

inak postim s vokanom na o , nie s makcanom na s 😀 😀

orsulka
17. júl 2009

zuziiiiiiiiiiiiiii....tak teraz si mi urobila prenáramnu radosť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super...a ty ako keby sito citila, že to bude OK, ked si sa do stimulky pustila, so vsetkým co k tomu patrilo....!!! skveleeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

no veru...19.8. rano už okolo piatej odchadzame, a to neviem kedy presne prideme, ale určite musimbyt 31.8. v praci a možno aj skor......a tak Zuzik moj.....ved mame cas 17 a 18.8. to sa určite dohodneme...to jak by bolo, aby som ťa nevidela aj so svištikmi..... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre