Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

jajulaa
20. júl 2009

Dobré ránko dievčatá,
dlhšie som sa neozvala, ale čítam vás pravidelne a myslím na vás a samozrejme držím palce všetkým 😉 .

orsulka
20. júl 2009

jajulaa...... 😉 😉 ty si este stále v stádiu čakania?????

jajulaa
20. júl 2009

Orsul, no hej stále čakám a čakám ..... ☹
Ale na budúcu stredu mám ísť na KO so štítnou a na základe výsledkov sa uvidí či ma pustí do augustovej stimulky alebo nie.
S možnosťou nie ani nerátam, som už taká nažhavená že až a fakt ma drbne o zem ak to nebude dobré.
Ak hej tak okolo 7.-9. augusta začínam pichať.
Orsul, ty si aj personalistka?

wolfskinka
20. júl 2009

ahojte

orsul chybala som ti , uz som tu .... nemohla som sa skor prihlasit ...

orsulka
20. júl 2009

wolfi...........samoška kočena, že ano 🙂 🙂 😉

jajulaa...ano aj personalistka... 😉
a tvoj pristup, že možnosť NIE neexistuje je super.....potom to naozja aj tak bude 😉

jajulaa
20. júl 2009

Orsul, máš IP 😉

wolfskinka
20. júl 2009

baby mne sa nechceeeeeeeeeeeeee nech uz je piatok

orsulka
20. júl 2009

wolfi.......................ty si ale teda.... 😀 😀 😀 😀 😀 sak sme tento týžden ledva začali 😀 😀 😀 no mne sa celkom dari....a ja som tu len do štvrtku a potom sup ho ny východ do KE!!!! 🙂 🙂 jupiiiii 🙂

wolfskinka
20. júl 2009

orsul no ak bude normalne pocasie my by sme chceli ist na turu .. ale sa este uvidi co a ako

orsulka
20. júl 2009

tak a ja som zvedava, čo pre nas vymyslia Kosicania🙂)))) lebo len piatok hlasili zas milion stupnov a v sobotu nedelu už dažd...... 😠 😠

wolfskinka
20. júl 2009

no uvidime v sobotu by mohlo byt pod mrakom aby sa nam dobre slapalo

orsulka
20. júl 2009

a kam by to malo byt??????? a ako pokracujes s kvapkami???, aj to nejako citiš,že ich uživas????

wolfskinka
20. júl 2009

orsul .. tak moj plan je Vysoke Tatry ... Hrebienok - Zamkovskeho chata - Skalnate pleso - Chata na Zelenom plese

orsulka
20. júl 2009

boooože...vela už len rozprávať, nie to chodiť 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
20. júl 2009

orsul neni to take hrozne

orsulka
20. júl 2009

wolfi...no ked to vraviš...tak asi nie.....ale ty mas kondicku na nohy s korculi a s bajku.....tebe sa to lahko hovori, aj prechodi.... 😀 😀

orsulka
20. júl 2009

kiarka prave keca s Krajkom 😀 😀 😀

wolfskinka
20. júl 2009

orsul no keby to zalezalo iba odo mna mala by som ovela lepsiu kondicku, ale moj muz je lenivy tak nechodime tak casto ako by som si predstavovala

jezis som zvedava ako dopadne, dufam ze dobre

orsulka
20. júl 2009

wolfi......určite dobre.....isla si hlavne pre lieky a dohodnut sa na postupe.... ja verim, že po tej operacii jej to už tentokrát na milion percent vyjde!!!!!!! 😉

wolfskinka
20. júl 2009

uz som tu z obeda, dnes ked je tak skaredo tak tu skusim obsediet az do 17.00 ... nech nadrobim tu rano, co som prisla neskoro

tija28
20. júl 2009

ahojte babeny 😉 ......................ja teraz len velmi rychlo na skok som vas kukla pozriet 😀 ........lebo prave robim uhrady, ale o chvilu uz idem balit na splav..........................juuuuuj, tak velmo sa tesim 😀 😀 😀 😀 😀 zajtra skoro rano odchadzame...........a budem na vas mysliet, ked budem veslovat a poslem aj vam trocha slniecka 😀

kiarka - dikes k tej mrche za info 😉

wolfi - ved neboj, o chvilu je tu znova piatok a potom dalsi a dalsi 🙂 🙂 🙂

orsul - cavec 😉

ostatne zdravimmmmmmmmmm 🙂 😀 🙂

wolfskinka
20. júl 2009

tijus ahoj .. no ved to ... snazim sa to cakanie si skratit, zajtra idem s kamoskou do cestovky vybrat dovolenku, v sobotu podnikneme nejaky vylet ... takze uvidime

neutop sa na tom splave ...

tija28
20. júl 2009

wolfi - neboj, ved mam cervenu vestu..............to fakt vazne 😀 😀 😀
..........a Ty si pekne oddychni, aby si nam coskoro pekne otehotnela 😉

orsulka
20. júl 2009

ahoj tijus...moja polovička so synovcom vyražaju na splav splavovat Dunajec koncom mesiaca 😀 😀 tak sa tam drž....a čo tvoja mrcha????? už dorazila??????????????????????? 😕

orsulka
20. júl 2009

tak ja dnes kalsika do 15,00 hod.....ale prave mi sef doviezol nove služobne auto...vraj to stare sa už neoplati davat opravovat, a chce ho predat...sak sečko ok, akurát to nove ma automaticku prevodovkuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja som na takom este nikdy nejazdila....som zvyknuta radit a radi a radit, nech sa nenudím......držte palce, nech šťastne dojdem domov - bez robiteho čela !!! 😀 😀 😀

wolfskinka
20. júl 2009

tija dakujem ale dovolenka je este strasne moc daleko ... takze zatial len tipujem hotel a budeme sledovat nejake lastminute

kiara15
20. júl 2009

no ahojte tak ja v skratke uz mam lieky mam kratky protokol koordinatorka bola rada ze ho mam ze sa jej zda pre mna taky agresivnejsi tak hadam ze to dobre dopadne 🙂 🙂 🙂 uvidim ako mi pride mrcha tak mozem zacat ale musim sa riadit aj moji mm lebo aby bol doma 😒 inak chcela aby som to o mesiac posunula lebo uz je tam nahlasenych 60zien ale ze ak to mame krz pracu tak to neha na nas 😉 tak som stade vysla taka nabita novou nadejou 🙂 🙂 🙂

orsulik diky ze mi tak drzkas palcoky 🙂 🙂 🙂
wolfi aj tebe dikes za podporu 😉

domika9
20. júl 2009

ahojte kočky kiara toakože 60 na ivf? ty brdo to jeriadna kopa 🙂

domika9
20. júl 2009

brmbolcek ja som mala v prvomcykle len jeden folikul 😒

domika9
20. júl 2009

žienky aka je idealne velkosť folikulu ja som si myslela že ked je tych 22 +- tak že je to akurat že potom ked je väčší tak že je už prezrety no ale na mk som sa dočítala aj o 27-28 mm tak teda v čom je ta zrelosť alebo prezretosť ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre