Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
10. aug 2009

domika,no porozmýšľam... 😠

mzuzka
10. aug 2009

domika, zatial iba hniezdocko, domcek mozno zajtra, teraz sa manzelikovi nechce, dnes sme akosi malo spali po prvej nocnej, tak ideme este troska lenosit. inak ja uz neobleciem ani jedni nohavice 😀

mzuzka
10. aug 2009

prievidzanky prave sledujeme co sa zas prihodilo na bani v HA. hrozne, pomaly kazdy rok niake velke nestastie v okrese. pri kazdom zahynul niekto koho som osobne poznala. jedneho si kiari poznala aj ty, ak si pamatas, bol to chvilu aj moj frajer peto K. ☹

aj teraz rozmyslame, koho pozname co robil v bani ha, je to dost ludi, tak dufam, ze to nasich znamych obislo tentokrat. mm brat iba pred rokom prestal robit banskeho zachranara, boze teraz ked sme citali, ze medzi tymi 19imi su aj zachranari, tak nam odlahlo.

lucula73
10. aug 2009

zuzi,aj ja som pozerala akurát mimoriadne správy,je to hrozné,naozaj,11 záchranarov a 8 baníci...nádej na prežitie mizivá ☹

mzuzka
10. aug 2009

hmm, vela stastia , ci som ich uz poznala, alebo nie. je im ho vsetkym, naozaj treba.

kiara15
10. aug 2009

ahojte babule som tu na skok lebo idem pichnut pregnyl 😉ktory to je mzuzi napis ip 😉

lucul nerozpravaj vyzeras dobre 🙂

dominka ahoj moja ako? 😵

kiara15
10. aug 2009

mzuzi a kde su ich mena ja som ich este ani nevidela ale je to hrozne co sa uz deje ☹

mzuzka
10. aug 2009

dobru nocku vam prajem.

cikyta
10. aug 2009

Ahojte.Mená baníkov a záchranárov som nevidela.Pochádzam s tade.V nedelu sme s tade prišli.Kmotor mal uraz a kebyže ten uraz nemá,faral by práve s tou smenou,čo tam zostali. ☹
Zajtra idem dať foto do helíku.

tija28
10. aug 2009

ahojte bambulky.........par dni som vas zanedbavala, bo som bola prec, ale pekne som si vas teraz docitala, a musim dodat nasledovne 😀 😀 😀

mzuzka - dvojnasobna gratulacia k Tvojim dvom svistikom - nesklamala si ma, takze nech len pekne rastu drobci 😉

lusina - tak Ty mas naozaj krasnu ukazkovu urodicku - a verim, ze bude aj dost bohata a uspesna 😉

kiarka - drzim palceky na stredu, nech nas aj Ty milo prekvapis 🙂

ostatnym snazilkam, tehulkam, maminkam..............pekny tyzden prajem 😉 ......ja sa na vas pridem kuknut najskor az zase niekedy podvecer 🙂 🙂 🙂 a nech su tu same skvele spravicky dovtedy 😉 😉 😉 😉 😉

meli3
11. aug 2009

Ahojte dievčence 🙂 Potrebujem poradiť 😒 😒 Teraz prežívam svoje 2 IVF, tiež som Heliosáčka 😉 , dnes mám 22DC a beriem proveru, takže zajtra začínam pichať decapeptyl,no a dnes som začala krvácať(mám dlhý protokol)....bojím sa, že ma stopnú.. volala som koordinátorke, ale zrušili ma, že len po 9.00, keď bude už voľná..Poradte kočky, je to teraz na zlej ceste.. ☹

wolfskinka
11. aug 2009

dobre ranko ...

kiarka to je dobre ze si takto optimisticky naladena a veris ... no uvidime ci sa ujo jonas neprepocital 😀 😀 😀 dnes mam 28dc, tak uvidime ....

lusinka neviem sa dockat ako tvoje embryjka ... uz aby bolo 8.00 hodin

mzuzka ... no teda to mate dobre, u nas sa tomu mysim hovori Zula ci ako som to kdesi citala a ozaj ako Zuzka zareagovala na to, ze cakate dvojcata ???? a Dnes VSETKO NAJLEPSIE K MENINAM ... VSETKO TO ISTE ALE HLAVNE ZDRAVE BABETKA A KRASNE TEHULKOVANIE ... 😵 😵 😵

lucula a nejzedla si nieco ???? tak to si este nevidela tu moju ............. ja ked budem tehotna asi si tam budem fotit zadok a nie brucho 😀 😀 😀 😀

tijuska ahoooooooooooooojjj a ty si sa kde tulala

cikyt parada tak pri najblizsej prilezistosti uvidim fotecku silvinky ...

meli ahoj .. neni neboj sa to sa stava mohla ti prasknut nejaka cysticka a vycistila sa maternica .... oni si s tym poradia .... a daj vediet co ti povedala .... drzim palce

wolfskinka
11. aug 2009

orsulienka pokladik na teba som zabudla ... ale uz som napravila aj ked viem ze ty teraz sladko spinkas .... 😀

orsulka
11. aug 2009

dobre ranko...ale som hore už od siestej, a isla som pozriet tie moje uhorky...no a????? mám ich...jupiii.....zobrala som 15 kg, a kedže mám nutenu dovcu, tak možem v klude pozavárať 🙂)))))))

lusina.....ozvi sa ako tvoje embrijka....

kiari.....ty mas zajtra tiež doležitý den......🙂)

tijuska......tak ako moja??? ako bolo????? a som rada, že si zdrava spat 🙂))))

wolfi...28 DC??? a nštť?????? dobre...!!!!!!!!!!!!!!!! len tak dalej.... 😉

z tej Handlovej som hotova aj ja...dnes tano na TA vraveli, že už nasli 8 tiel, len to este nie je oficiáone potvrdene......naozaj neviem, čo sa to vtomto regione deje, stále nejaké nešťastie a velkým poctom obeti....je to fakt smutne.....

orsulka
11. aug 2009

mzuzka.....tebe zlatko prajem k dnešným meninám vela životnej energie, otimizmu, lásky.....a predovsetkým zdravia.....cmuuuuuuuuuuuuuuuuk..... 🙂

a este jedna zuzanka, ktorá tu sice dávno nebola, ale verim, že nás občas precita...tak zuzanka...aj tebe vestko najlepsie k dnešným meninkám.... 🙂

kuspitka
11. aug 2009

Ahojte.prisla som vam oznamit cakame dievcatko

wolfskinka
11. aug 2009

orsulka .. 28dc nic neznamena to vies velmi dobre .. pri tych mojich 35 - 50 ... a jonas bol len minuly tyzden v stredu-piatok, tak co by si chcela nejake zazraky ci co ????

KUSPIT GRATULUJEM K DIEVCATKU ... AKO SA BUDE VOLAT ?

kuspitka
11. aug 2009

wolfi dakujem pekne...este nevieme len hladame este mame kus casu

gabika24
11. aug 2009

ahojte.
Stále poctivo čítam, aj keď nepíšem.
wolfi, tak už 28dc?
Kuspitka, gratulujem k dievčatku 😵
Orsulka, tija, mzuzka, cikytka a všetky ahojte, pekný deň želám 😉

wolfskinka
11. aug 2009

no to hej este casu dost

orsulka
11. aug 2009

kuspitka...gratulujem moja........ 🙂 si OK?????

wolfi...tak sorry, že som napisala nejake povzbudzujuce slova.....nechcela som sa ťa dotknuť......tak už nečakám nič...... 😔

kuspitka
11. aug 2009

wolfi hej.ty uz pekne tiez pokracujes ked citam tu....

wolfskinka
11. aug 2009

ale prd pokracujem .... furt sa len vsetko natahuje a natahuje a uz to moje snazenie zacina byt ako doktorat na vysokej skole .... tento rok mam statnice 😀 😀 😀

kuspitka
11. aug 2009

wolfi tak to je super aspon nieco si pekne dosiahla a takto to pojde aj dalej...tak pekne

orsulka
11. aug 2009

ahoj gabi..... 😉

wolfskinka
11. aug 2009

ahoj gabi .. presne tak 28dc .... ale moc sanci tomu nedavam .... a stymi antibiotikami a s tym polygynaxom .... to by musel byt iny zazrak 😀 😀 😀

orsul no co si ... ved si sa ma nedotkla ... ake povzbudzujuce slova ... ved je to tutovka .. hltam tie zazracne kvapky ta neeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
11. aug 2009

tie tt su kua u mna tutovka a ked nie tak si ich tam napisem a basta fidli a pozrite ako ... a ake to je jednoduche .... 😀 😀 😀

wolfskinka
11. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
11. aug 2009

no dost bolo rozkose ... celkom sa mi to pozdava ale radsej ich dam prec ..... 😀 😀 😀

komarik
11. aug 2009

ahojte, tak mi sme od včera konečne doma. U rodičov bolo celkom fajn, mamina mi vyvárala na čo som si len spomenula a nemusela som nič robiť len ležať. Doma som sa vážila a zase mám menej kg. Už mám 51kg, bruško nerastie. Vo štvrtok ideme na kontrolu tak som zvedavá čo nám povedia. Mám pocit že celé tehu mi ide do zadku a bokov 😀 😀 😀 , však ich mám poriadne.

wolfi, 28deň? No teeeeeeeeeda - pre istotu posielam ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt a tá žena čo sa stará o tehotné sa volá Dula ale u nás sa špecializujú na prípravu pôrodu a sprevádzanie matky pri pôrode.

kuspi, gratulujem ku kočke.

lusina, som zvedavá na tvojich drobcov.

kiara, držím palce.

mzuzka, všetko najlepšie k meninkám, opatrujte sa a drobcom posielam veľkú pusinku.

lucul, ako sa máte?

orsul, ciky, gabi a všetky baby čaute.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre