Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
16. jún 2009

orsul na 11/12 dni

wolfskinka
16. jún 2009

to by som uz mala mat po stimulke a hned sup do egypta a tam oddychovat a mam v plane tam ist uz ako tehotna ...

orsulka
16. jún 2009

wolfi.................tak nech plany vyjdu.... 😀 😀 😀 a možno ...... 😀

surviver
16. jún 2009

wolfskinka a nie je riziko lietat v prvom trimestri?

wolfskinka
16. jún 2009

surviver poviem ti tak ak sa ma chytit tak sa chyti a ani lietadlo mu prekazat nebude ... minule som si davala pozor a bala som sa s prepacenim aj kychnut aj vykadit a dopadlo to potratom ... takze ak sa ma udrzat sa udrzi a ked sa budem vyvalovat na slniecku s knizkou v ruke mu istotne bude dobre

wolfskinka
16. jún 2009

surviver a to ak vyjde tak to bude cca 5tt max 6tt odhadom ale keby to bolo uz viac ako 8tt tak uz potom by som nesla

orsulka
16. jún 2009

tak ja co viem, lietanie je zakázane v tretom trimestry.....ten začiatok by nemal byt problem......ja som letela do Londyna na 10 den po ET a Krajko povedal, ž možem uplne v pohode..... 😉

wolfi...myslis slniečko a tu knižku už tehotensku?????????? 🙂 😉

surviver
16. jún 2009

wolfskinka možno mas pravdu,ja som sa pytala len preto,lebo my tiež často chodime do Egypta a tie žaludočne tažkosti,ktore nas par krat "postretli" si myslim,že tomu drobcovi by určite neprospeli 😉 Ja som sa bala riskovat a tohoročnu dovču som radšej zrušila... ale je pravda ,čo sa ma stat to sa stane...Tak dufam,že si tam dobre oddychneš a nič zle Ta nestretne 🙂

orsulka
16. jún 2009

surviver......a ty teraz pracuješ lebo si doma????? ako sa ti vodi?????

wolfskinka
16. jún 2009

surviver ... my sme boli 2x v tunise a 1x v egypte a nikdy mi nic nebolo ani muzovi , my zasadne chodime do ***** hotela aby sme nieco nenachytali musim zaklopat tuk tuk a dufam, ze ani tentokrat nenachytame, no keby som bola na tom ako ty tak by som samozrejme nikde nesla, ale ja ak zacnem stimulku v juli cca 8-9 s proverou, tak budem do nejakeho 15.8. pichat a potom tyzden na to transfer a 3.9. by sme mali odletiet, tak to mozno poletime do egypta a este nebudeme vediet ani vysledok ako to dopadlo

orsul no tehotensku som nemala na mysli, ja si na dovolenku bravam knizku a krizovky co nemam cas cez rok tak na dovolenke si to vynahradim ... a ten let by nemal byt problem az taky problem v 5tt alebo 6tt ako povedala orsulka a podla mna mu bude opvela lepsie 2 tyzdne pri mori v klude a v pohode ako niekde v strese doma na PN kde budem zavreta v panelakovom byte .. to je moj nazor

surviver
16. jún 2009

orsulka ja som teraz doma na PN,niekedy sa už nudim,ale ja mam pracu,ktora by asi nebola priliš vhodna v tehu,aspon teda v mojom pripade tehu,kedy sme na to museli dlho čakat...a tak radšej nechcem nič riskovat a oddychujem...už sa mam lepsie,lebo tie nevolnosti postupne ustupuju,tak sa to dá... 🙂 no niekedy je to tak,že žena musi obetovat "karieru" kvoli drobcovi,ale zase si vravim,že praca počka...a ak budem zdrava tak sa este narobim dost 😀

orsulka
16. jún 2009

surviver......tak to je určite dobre, ked už žena podstupi takýto zákrok a ako citam vase prvé IVF hned bolo uspešné, tak samozrejme netreba riskovat...to som s tebou uplne za jedno...ten klud a pohoda, a ked ti byvalo aj zle, tak je asi na nezaplatenie, ked si doma, a lahnes si kedy potrebujes, a taak....
rozmyslam, že trošku nevolnosti by som rada zvládala..... 🙂 🙂 🙂 tak snad sa dočkám... 😉

surviver
16. jún 2009

wolfi tak my sme tam boli 5 krat,a z toho 4 krat v 5* a 1 krat v 4* a moj manžel to zvladol celkom v pohode,ale ja som mala problem,nie nejaky hrozny,ale bol. Nemyslim si že je to o počte hviezdičiek 😉

cikyta
16. jún 2009

Wolfi+Orsul-díky!

orsulka
16. jún 2009

ja som v egypte ešte nebolaaaaaaaa ☹ ☹ ale pojdem.......raz..... 😀

ciky....ty nám nedakuj...ty len sebe dakuj, že taku bambulku ružovu mas domka..🙂)))) a už je tak trochen lepšie?????? alebo este plačka????? nožky?????

surviver
16. jún 2009

orsulka,ak by sa to dalo tak by som Ti tu nevolnost poslala,ale len tak troška,lebo mne bolo na zaciatku fakt hrozne a to by som Ti neželala 😉 a verim,že sa aj Ty dočkaš,čitala som čo maš za sebou...tak by si si to už fakt zaslužila...tak nech sa Ti to splni...ale niekedy je ten život taky zvlaštny a možno aj nespravodlivy,ale s tym už mi nič nenarobime...musime sa snažit žit ako sa nam dá....aby sme boli čo najspokojnejši ....

cikyta
16. jún 2009

No Orsulík,práve som zažila šok.Malá dostala záchvat,ako keby som jej niečo zlomila.Až jej jazyk zapádal a lapala dych.Myslela som,že umrem od strachu.Potom som zbadala,že preglga naprázdno,tak som si povedala,že zrejme prišiel zase reflux.Šupla som jej sirupček a v momente odkvecla a spí.Uf.Som spotená ako pes. 😝
Nôžky uvidíme...poctivo cvičíme a za mesiac uvidíme,či je nejaký pokrok...Dufam,že hej. ☹
Ja mám od včera riadnu zlatu žilu.Strašne moc krvy mi ide.No ale k dr.si nemožem dovoliť ísť,kedže som s malou sama.

wolfskinka
16. jún 2009

orsul ja som bola v egypte raz v sharmelsheiku a teraz ideme do hurhady a egypt len preto, lebo nam to vyjde na september kvoli stimulke a v septembri je teple more iba v egypte

kiara15
16. jún 2009

orsul zajtra idem na interne a v stvrtok Hudecovi sa uz dohodnut ako co ono to pojde podla mrchy
🙂

katy7
16. jún 2009

babulky, my ked sme kamkolvek cestovali, moj mm povinne rano nalial kazdemu stamprlik tvrdeho a to iste vecer a nikomu nikdy nic nebolo, sice som si obcal pripadala ako alk, ale asi to pomohlo. No ale po transfere by som to takto urcite neriesila. Aleked ma wolfi dobru skusenost, tak v tom cestovani nevidim problem 😉

wolfskinka
16. jún 2009

katy presne aj u nas to tak je ... vzdy si berieme nejaku flasu tvrdeho

kiara15
16. jún 2009

katy veru aj my sme to tak robili sice mi stoho rano bolo nanic ale zatala som zuby a vypila proste sme vzdy dezinfikovali zaludok 🙂

orsulka
16. jún 2009

ranne stamperliky na dovci....tak bez toho by to neslo!!!!! hihihih

wolfi...tak teple more koncom septembra ako som zažila min. rok v Turecku som este nezažila nikde!!!!!! uuuužasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

ciky...tak som rada, že to cvičenie ide....len pekne pomaličky pokracujte...... 😉

orsulka
16. jún 2009

kiari...tak dobre som si pamatala tu stredu...🙂)))) ale fakt som si nebola ista......a co to streko bud. tyzden s mzuzkou????? dame dufam.... 😉

tija28
16. jún 2009

Ahojte bambulky 😀 😀 😀 ....................tak ja som vas zase len tak letmo docitala, tak dufam, ze sa na mna nehnevate, ked vas tieto posledne dni tak velmi zanedbavam 😉 😉 😉

dnes som 7 den po ET-e, a zatial sa citim vyborne, nemam uz ziadne bolesti ani krce, proste nic, az sa bojim, ci to je takto dobre 🙂 🙂 🙂 oficialne by som mala dostat odo dnes mrchu, tak snad ju nedostanem vobec 😀 lebo posledne som ju poriadne zfukla, tak snad sa neobjavi dobrych devat mesiacov 😀 😀 😀

katy - drzim palceky na stredu..............hlavne uz netestuj, lebo testy nas zbytocne stresuju a menia nasu naladu, takze mysli uz len nato, ze v stredu poobede Ti oznamia tu najstastnejsiu vec na svete a hotovo 🙂

wolfi - super, ze mrcha nechodi..............len nech pekne nepride potvora mala cervena 😀 😀 😀

kiarka - vo stvrtok budem na Teba mysliet, takze pocitaj s tym, ze sa Ti bude velmi stikutat 😀 😀 😀

tinkaza - nic si nerob zatial z tych vysledkov, pretoze za tych par dni sa to moze vsetko este uplne zmenit, a nakoniec bude mat Tvoj drobcek este dalsich surodencov 😉 takze hlavne moc nestresuj a vydrz, uz za par dni budes mat drobceka-kov v brusku 🙂 🙂 🙂

katarinka - cysty sa neboj, ved nasi heliosacki odbornici si s nou hravo poradia 🙂

a vsetky ostatne bambulky tiez velmi velmi vela pozdravujem 😉 😉 😉

wolfskinka
16. jún 2009

orsul a vidis my sme boli v turecku v juli a bola tam kosa ako v ruskom filme vysli sme z mora a museli sme sa obliekat ...

v egypte je voda teplucka a chceli by sme ist na pyramidy ... v turecku sme pochodili co sa dalo z fakultativnych vyletov

katy7
16. jún 2009

tijus ahoooooj pekne oddychuj a otehulkovavaj, ziadna mrcha sa konat nebude, uvidis ju najsor o 9 mesiacov 😉 😉 😉

kiara15
16. jún 2009

tijuska ahoooooj 🙂 som rada ze si sa ozvala ako sa ti vodi?chcela som sa ta este spytat ze kolko ti ostalo embriok ci ozaj len jeden? 😒

wolfskinka
16. jún 2009

tijus ahoj no drzim palce ....

orsulka
16. jún 2009

no ved ja nehovorim o juli...ja vravim o septembri....ako aj ty.... 😉 wolfi...🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre