Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
16. jún 2009

tak čo narobím wolfi - to je fakt že som niekedy ,,šikovna,, 🙂
no idem spať baby dobru noc

wolfskinka
16. jún 2009

dobru noc domi a kedy robis dalsi test ?

tija28
17. jún 2009

dobre ranko bambulky..................takze ja mam od vcera silne predmrchovske bolesti a uz aj zacinam trocha spinit, samozrejme, ze som neodolala a spravila som si aj ja na 8 den po ET-e test a samozrejme, ze len s jednou ciarkou 😉 ale nebojte sa, nie som smutna........................este to neriesim, beriem to sportovo 😀

wolfskinka
17. jún 2009

tija .... a to co ?pokial nekrvacas iba spinis tak to nevzdavaj ... este sa teraz len moze uhniezdovat tak preto to spinenie

ja stale nic 31dc, tak dufam, ze to tak zostane na dalsich 9 mesiacov, ale pochybujem ze mam //, tak to by sa musel stat zazrak

domika no som ja zvedava na teba

orsulka
17. jún 2009

ahojte...............

wolfskinka
17. jún 2009

ahoj

orsulka
17. jún 2009

no tak to tu citam krásne spravičky......a tie fotecky LUCULAAAA!!!!!!! krásna fotka!!!!! gratulujem...gratulujem a prajem len to naj...naj...naj...ked ti toto vyslo na teste, vysledok z dnesnej krvi je už totálka!!! jupííííííí 🙂))

komarik...dakujem za pozdrav...fakt sme ťa včera spominali a ty si dojdes.....nestresuj sa dievčatko....ved nejako bolo a nejako bude 😀 😀 😀 no nie?????? ale nie sranda.....určite to bude v poriadku, a bude HCG len silnejsie a silnejsie!!!!!!!!!!! gratulujem...gratulujem.....!!!!!! tak toto je iná sila!!!!
jednoducho baby robite mi radosť!!!!

wolfi........31 DC.....to by už mohlo niečo znamenať pri tej Tvojej dlhej mrche!!!!!! no nie!!!!! booooooooooože daj....!!!! 😉

tijka........zlatko som rada, že si napisala, že to este neriešiš...lebo to je spravne...... 😉 😉 treba počkať ako sa veci vyvinu.....

tou nasou bosorkou mi pride MZUZKA!!!!!!!!! ale faaaaaaaakt...odkedy prisla, tak sa tu deju kadejake veci!!! 😀 😀 😀 prečo neprisla aj skor??? 😀

wolfskinka
17. jún 2009

orsul no ved ...presne tak uvidime ... kriste zase to sproste slovo "uvidime", to slovo sa mi vobec nepaci ... orsul no presne Nech boze da, my na to mame .... z hokeja 😀

baby volali mojmu muzovi zo socialky dnes o 20.45 pridu na navstevu tak akurat som stihla tie okna a este dnes ostatnu debordelizaciu ... hroza

orsulka
17. jún 2009

a potom tu máááááááááme...vela stimulatiek.......ved už ani neviem, že kto a ako......booože...ale super, že nás tu je tolko.....baby...hlavu hore....kaslite sem tam na nejake injekcie, zvladneme to no nie???? za tie // to stojiii ........ 😉 😉 snecka, katarinka, chorale....babule držkajte sa.....PS: dufam, že som to nedomylila.... 😀

tinka......zaltko ty si zatial, že uplne najbližšie ku ET.....myslím na tvojich bojovníčkou a aj na teba...zajtra chcem dobre spravičky!!!!!!!! 🙂 🙂

survi..kuspi ...Vas tu potrebujeme tehulky.....sme radi, že nás pridete povzbudit...🙂))))))
este chyba maska...domcek....zuzanka.......kde ste????

domi......ty si ale tajnostkárka!!!!! hihihihihihihih.....napises,že test...neviem sa docitaj dalsieho prispevku..a ty do záchodu..!!!!! 😀 😀 😀 ale asi fakt znamenie...este nechaj tak 😀 😀 😀 aj teba plujem pre stastie!!! ftuj tfuj tfuj

wolfskinka
17. jún 2009

mam strach aby to dobre dopadlo s tou navstevou dnes zo socialky

orsulka
17. jún 2009

wolfi.............hekj...piesenka....no jasne!!! 😀 😀 😀 kedy si rozhodnutá pre dalsi test??????????? hmmmmmmm????? toť otázka,coooo???????
to chodia až tak vecer????????? neskutocne....ja by som možno už aj spala 😀

wolfskinka
17. jún 2009

som zvedava co budu kontrolovat

orsulka
17. jún 2009

no oni podla mna ,len pozru cely byt....či je tam dost priestoru pre abo a tak.....tak vseobecne 🙂

wolfskinka
17. jún 2009

orsul no uvidim este ze som vcera upratovala a dnes este doupratujem a snad to bude dobre

minka051
17. jún 2009

Dobré ránko. Tak mne tá dlho očakávaná mrška neprišla tak utekám o chvílku na vyvolávačku . Dúfam že zaberie nech už konečne môžem ísť na ten hormonálny profil. Dnes je to už 35DC a to je u mna dlho.

orsulka
17. jún 2009

wolfi.......určite...určite....z toho netreba mat strach, a správať sa nenutene, v pohode, nech vidia, že nie ste nejaký stresáci 😀 😀 😀

minka......hmmmmm tak tebe sa to fakt natiahlo, tak dufam, že ta vyvolávačka zaberie , aj ked aj po nej asi trvá nejaky čas 😕

wolfskinka
17. jún 2009

a teraz volali z navratu v piatok o 8.00 mame prvu konzultaciu ... uff sa to akosi rozbehlo z kopca ... dufam ze to takto pojde dalej

minka051
17. jún 2009

orsulka.. No ved pocity mám že už má prísť no neviem prečonieje ... asi som nervózna a stále na to myslím . ved doktorma ma aj pozrie UTZ , a hádam to bude v poriadku.

finelka
17. jún 2009

dobre ranko 🙂

jej wolfi, vy aj takto sa uberate, no nebolo by to super, keby sa naraz dve deticky zadarili? jedno navratove a druhe heliosacke 😀?

wolfskinka
17. jún 2009

finelka no uberame ... len je to na strasne dlho vybavit a dlho sa caka na dietatko ... to je este na dlho, zatial mame iba formality vybavene, dnes aj tu navstevu a rodicovska priprava je 26 hodin a v piatok budeme mat prve 2

finelka
17. jún 2009

jasne, ale vies co, obcas to aj dost rychlo ide, poznam niekolko parov, co maju adoptovane deticky a vacsina teda babatka, na ktore sa caka, ale bola som sama prekvapena ako pomerne rychlo sa ich dockali, niektori uz aj druhych 😉

orsulka
17. jún 2009

minka...............takže je možnost , že ti ju ani nepichnu?????? možno UTZ ukaže niečo ine??? 😉

finelka ....ahoj 🙂

wolfskinka
17. jún 2009

nam povedali po tom ako ta zaradia na zoznam cakatelov tak cca 3 roky sa caka na biele babetko ... ale to teraz nejdem riesit, najskor to musimie vsetko absolvovat a az potom uvidime kolki budeme na cakacke

orsulka
17. jún 2009

wolfi....tak to je dosť dlhá doba......ale viem, že vlada robila nejake zmeny v zákonoch, aby sa vseky tieto veci posurili a urychlili, tak verim, že tie zmeny su už v platnosti.... 😉

finelka
17. jún 2009

3???? ale to je dlho... no neviem ze zalezi aj na okrese odkial clovek je kolko cakatelov, ale 3 sa mi zda privela...

ozaj wolfi prosim ta vcera som sa chcela opytat a zabudla som potom, ktora ulica v ZA je horny val? alebo dolny? 😀 no do kelu, teraz neviem 😀 uz starnem

minka051
17. jún 2009

Orsul Asi nie ja mám urobenú sterilizáciu chirurgicky tak Tehu som neni na 100%.

wolfskinka
17. jún 2009

finelka to nam povedali ked som sa pytala .. ze taka je doba .. takze popritom mozeme veselo skusat dalej

horny val je pri VUB banketen kopcek od stanice

finelka
17. jún 2009

ahoj orsulka 😉
vidis moja teba som sa vcera chcela opytat pisla si, ze si mala nejaku operaciu na krcku, ze? Ma to teraz nejaky vplyv na mozne otehotnenie? Lebo mne vo februari robili kryo... to zmrazovanie krcku, dr. sice vravi, ze je to v poriadku, ale predsa...

wolfi, tak to fakt mozete skusat dalej, i ked 3 roky sa mi zda byt naozaj dlho, co ja viem, vzdy to mali ludia, co ich poznam rychlejsie... no drzim palce nech sa ta "socialna" navsteva 😀 vydari... 😉
a dik za ulicu 😉 ano je to horny, uz som to omrkla

orsulka
17. jún 2009

minka...............ahaaaaaaaaaaaa....tak potom dufam, že injekcia čoskoro zabierie 🙂))))

orsulka
17. jún 2009

finelka.......... mne kusocek zobrali z krčku....už vtedy Dr. povedal,že je to len velmi plytky rez, a nemá to vplyv na otehotnenie.....a tak si mslim, že ani zamrazenia nemá na to vplyv.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre