Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

tinkaza
17. jún 2009

kamka, hej, vybrali mi všetko, čo sa dalo, ale bolí to jak fras, ja teda neviem, či to má tak bolieť, ale krajko mi povedal, že pri takom množstve folikulov je to normálne, riadne sa tam "nahrabal", kým ich všetky vybral...tak asi za to...beriem aj ibáč od bolesti, tak je to lepšie, ale to wc je hrôôôôza ☹
pijem veľa vody, kvôli hyperstimulačnému syndromu, pri veľa folíkoch je na to istý nábeh, ale zatiaľ sa držím...bude už len lepšie, inak by som sa na to všetko fakt už vyprdkala... ☹

orsulka
17. jún 2009

tinka.............veru, len pi a pi a pi...zodpovedne......a na zajtra držim pastičky 🙂)))

kamka17
17. jún 2009

orsul...wolfi musí byť predsa všade...aby náhodou jej niečo neušlo, tak pre istotu si rezervuje všetky vlny 😉 😉 😀

tinkaza
17. jún 2009

orsulka - ešte nepanikárim, lebo mi krajko povedal, že ma to bude dlhšie bolieť.....keď idem na malú, tak to je najhorsie, a keď chodím, tak ma to pri každom kroku bolí...keď ležím alebo sedím v správnej polohe, tak sa to dá zvládnuť....

tinkaza
17. jún 2009

veď hej, z množstva vody chodím častejšie na wecko, a tam sa mi teraz moc ani nechce chodiť, tak sa len presviedčam, že musím... ☹ neviem, prečo to teraz tak zle znášam, asi ich fakt bolo priveľa a vnútro sa pomaly regeneruje....uvidíme, čo bude.. 😉

minka051
17. jún 2009

Orsulka. Dakujem 🙂 Idem ich pozrieť na nete čo stoja

tinkaza
17. jún 2009

minka - ja som pichala Decapeptyl a GOnal, teraz vkladám Utrogestan...za tie prve dva som platila necelých 10 000 SK ....

tija28
17. jún 2009

ahojte .........................citam spravne ???? lucula a komarik su tehotneeeee ???? supeeeeer 😀 😀 😀 a kto este ??? ha baby, priznajte sa 😀 😀 😀

kamka17
17. jún 2009

tinka, moja, no nejako to len musíš pretrpieť, však to nerobíš len tak, že by ťa to bavilo...máte vytýčený cieľ a treba sa k nemu nejako prebojovať, aj keď to bolí... a nebude to bolieť večne, tak sa drkžaj a hlavne na seba dávaj pozor...tú dovolenku máš až po transfere ?? alebo už si doma teraz ??

tinkaza
17. jún 2009

tijuška, zlatinko....ako sa máš? 🙂

minka051
17. jún 2009

tinkaza a od ktorého dna cyklu si to začala pichať.

kamka17
17. jún 2009

tijuš...ahoooojjj...no predsa ty... 😉 😉 no daj nejaké infošky, či sa stále cítiš tak fajne ako včera ??

tinkaza
17. jún 2009

decapeptyl asi od 20 DC a potom od 2 DC Gonal...tak nejako to bolo..

orsulka
17. jún 2009

tija...........ahoj slniečko ... 😉

tija28
17. jún 2009

babenky...................ja tu tehu stafetu tahat dalej isto nebudem, pretoze uz o dusu kraaamujem, a takto isto som kramovala aj pocas prveho ivf-ka, takze zazraky sa u mna tentoraz nekonaju 😀 😀 😀 takze teraz je to uz len na vas 🙂 🙂 🙂

orsulka
17. jún 2009

😔 😔 😔 😔 😔 😔

tinkaza
17. jún 2009

kamka - som do piatku v praci, ak bude transfer v nedelu, ak ostane aspon jedno babuliatko na vklad, tak potom budem doma...už to mám v práci vybavené...

tinkaza
17. jún 2009

tijuška - 😖 😖 😖

orsulka
17. jún 2009

tinka..................ake ak ostane??????? budu.....!!! a sledujes to množne cislo????? urcite.....a fajn, že to más vybavene ostat domka....ten klud a pohoda..treba určite 🙂

tinkaza
17. jún 2009

orsulka - ved hej, ja viem, ešte to nemôžem vzdať, ešte neviem, ako dobojujú...ale vieš, keď boli od začiatku slabulinké, nemôžem si zase namýšľať nemožné.......uvidíme zajtra, keby aspoň jedno - dve...aspoň.. 😅

tija28
17. jún 2009

tinkaza - tak teraz je to uz len na Tebe a ostatnych 😉 ...........budem na Teba mysliet, aby bolo co najviac drobcekov 😀 😀 😀

orsul - 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 - mne je uz fajn, aj ked cely den sa budem citit ako taka zbytocna nepouzitelna zena na nic, ale to je stav, ktory mi trva tak jeden den po IVF-ku a potom to bude zase supeeeeeeer 😀 😀 😀 ved to urcite niektore z vas velmi dobre poznate 😉 ale aj horsie mohlo byt, tak som rada, ze som 😎 😎 😎

minka051
17. jún 2009

Dakujem babenky za info... som trochu viac v obraze... Tak teraz už musím len počkať na tú mršku nech už príde..

tinkaza
17. jún 2009

tijuška - nebudem Ti písať, že mi to je ľúto, lebo som si istá, že to vieš....treba sa otriasť, vstať a povedať si, že nevadí, ešte máš kopu času, si mladunká... 😔

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orsulka
17. jún 2009

tijus..............tak toto poznam, presne ako pišeš.....aj tak 😔 😔 😔 tak teda...máš povolený jeden den 😀

tija28
17. jún 2009

tinkaza - ved hej, ale nemam tolko energie na ivf-kovanie ako niektore z vas, takze ja si dam teraz mega obrovsku pauzu, kym to znova mozno skusim 🙂 🙂 🙂 ...........urcite dokazem zit aj bez deti, ale keby sme ich mali, bolo by to samozrejme ovela zabavnejsie a prijemnejsie ako doteraz 😀 ..............ved uvidim, kam ma osud zaveje, ci k detickam, ci nie 🙂 🙂 🙂

tija28
17. jún 2009

orsul - rozkaz 😉 viac nepotrebujem................ja sa viem rychlo aklimatizovat 😀 😀 😀

orsulka
17. jún 2009

tija 🙂 tak som rada.......no mna to niekedy držalo den......a niekedy aj dlhsie.....a tak som rada v tvojom pripade, že len den 😉 😉

minka051
17. jún 2009

katarina 33 je dík dobrá správa... no aj v helíku by mohli to by bolo ovela lepšie.. Ty si ked začala a s akými liekmi.. Pýtam sa hlavne preto lebo vzhladom na môj vek 😒 tak budem platiť ako o život.

tinkaza
17. jún 2009

tija - máš pravdu, dá sa žiť aj bez detičiek, ale s nimi je to trošku iné..nevadí, daj si pauzu, oddýchneš si, môžeš sa znovu riadne pustiť do podnikania, prídeš na iné myšlienky.....a čo ty vieš, možno aj ty nečakane nájdeš raz dve čiarky...aj bez liekov, injekcií a trápenia...no nie? obdivujem ťa, si silná žienka a veľká optimistka...na takú raz musí to malé šťastíčko sadnúť... 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre