Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

finelka
19. jún 2009

wolfi 2 deti jednou ranou 😀 😀 alebo tri??? 😀 😀 😀

tija cernoska? 😀 poznam par, co mali adoptovaneho chlapceka napoly belocha napoly nejakeho aziata 😉 bol zlaty 🙂

wolfskinka
19. jún 2009

finelka ake dve ???

ja budem stastna ked sa nam podari 1 z umeleho tyeraz v lete ale ak budu dve tak budeme stastni prestatni na druhu a ak nevyjde tak budeme skusat dalej a vybavovat dalej tu adopciu pre kazdy pripad

tija28
19. jún 2009

baby - ved mne by to bolo uplne jedno, ci cernosko, ci cinanko, ci cigan, ci eskimak...............hlavne nech je to male a zdrave 😀 😀 😀

wolfi - tak snad teraz uz isto otehotnies...........a zaroven dotiahnete adopciu do konca a nakoniec budete mat kopu deti 😀 😀 😀

tija28
19. jún 2009

baby - ja teraz nahadzujem faktury do pocitaca a taaaaaaak strasne ma to nebavi...........boze orsul, kde si ??? zeby si mi to urobila 😀 😀 😀

finelka
19. jún 2009

nooo ja som spocitala uz vsetky varianty ktore by mohli vyjst 😉 teda ze by vysla adopcia tak rychlo a este umele ;) no a keby nebodaj este aj dvojicky, uz by boli spolu tri 🙂 uf to som uz asi prekombiniovala ze? 🙂

tija28
19. jún 2009

finelka - no ja si myslim, ze celkom spravne pocitas 😉 ..............wolfi, co hovoris na finelkynu matematiku ??? 😀

tinkaza
19. jún 2009

tijušik - ahojky....pravdepodobne bude môj deň D v nedeľu, vidím to tak na 99%..
škoda, že tu už nemáš tú krásnu fotečku....keď nejde, tak skús druhú... 🙂 😉

wolfskinka
19. jún 2009

tija no snad uz ano .....

tinkaza
19. jún 2009

finelka - tak toto by mi veru až takto nenapadlo...ale to si ju nevystrašila, wolfskinka by aj tak bola najšťastnejšia na svete... 😀 😀 😀

tija28
19. jún 2009

tinkaza - tak v nedelu na Teba myslimmmmm 😉
............................a s tou fotkou je to tak, ze ja chcem tu povodnuuuuuu 😀 😀 😀

wolfskinka
19. jún 2009

tinkaza drzim palceky a das vlozit jedno alebo dve?

tinkaza
19. jún 2009

tijuška - mysli, mysli...nejako už len bude...mne sa tá nedeľa nezdá ani taká najdôležitejšia, dôležité sú asi tie dni po nej....budem ležkať, však nejako bude..

jasné, tak skúšaj ju sem "namontúvať", veď sa Ti to predtým podarilo..a prečo si ju vlastne dala preč?

lucula73
19. jún 2009

kiarka - myslela som na teba,škoda že si sa neozvala,mala som ti to včera navrhnúť...skočili by sme do bufetu

pokecať,dnes sa nudím... 😒

tinkaza
19. jún 2009

wolfskinka - asi dve, hoci neviem...asi ma budú prehovárať na jedno,nie? chcem asi dve, ak vôbec dve budú, už len preto, že sú slabunké... ☹

wolfskinka
19. jún 2009

tinkaza ja som 3 po ET lezala v posteli a potom uz aj sedela

tinkaza
19. jún 2009

hej, budem ležať, môžem byť doma len do 28.6, 29.6 už musím naspäť do roboty....asi dlho nevydržím ležať, ale budem sa snažiť.....ale nebudem mať stres ani fyzickú námahu....tak čo... 😒

lucula73
19. jún 2009

tinka - daj si dve,bude to podľa mňa istejšie,ak by to aj jedno vzdalo,jedno ostane...ale rozhodnúť sa musíš ty...držím ti palčeky,možno budeš mať bobáčikov v brušku už zajtra... 😉

surviver
19. jún 2009

tija ak maš kramy ,tak si to crinone nedavaj,ak by si mala utrogestan,tak by si ho nevklada,ale jedla by si ho normalne cez usta,ale to crinone sa neda 😉 takze mas o starost menej....

finelka
19. jún 2009

som rada, ze sa vam moj narh paci, tak wolfi, budeme drzat palce vsetci ;)

tinkaza drzim palce aj tebe nech to vyjde 😉 , teraz som si vlastne uvedomila ked to citam, musi sa po tom lezat? alebo to odporucaju?

tija28
19. jún 2009

baby ........................................podarilo saaaaaa, juuuuuppiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

tinkaza - som zvedava, ci si das len jedno, ci dve ??? 😉 to bude pre nas prekvapko - sa tesim 🙂 🙂 🙂

lucula - a Ty daj recept, ako sa to robi bez ivf-ka.................prosimmmmm 🙂

surviver - som teraz napisala do heliku, pockam na odpoved 😉

wolfskinka
19. jún 2009

finelka dakujem ...

surviver
19. jún 2009

tinka držim palce na vikend,ale neviem čo hovorila embryologicka vam,ale nam,že je len o 5% vyssia šanca na uspech ak sa daju dve,ale rizik je viac...ale je to už na Tebe ako sa rozhodneš 😉

tinkaza
19. jún 2009

finelka - ja neviem, či sa musí, ale od začiatku mi to viacerí odporúčajú, tak som si aj preto vzala ten týždeň voľno...

tijúšik - ty si ale šikuľka šikovná......

asi dám dve, ale mám pocit, že veľmi od toho odhovárajú, nie?

tija28
19. jún 2009

baby - teda myslim, ze podarilo sa jupi .................to ako ze tam mam uz fotku, .......nie ze som tehotna, to aby ste si to zle nevysvetlili 😀 😀 😀

tija28
19. jún 2009

tinkaza - tak nas tiez presviedcali na jedno..............je to istejsie, a aj po ich vysvetleni sa mi to zdalo rozumnejsie, ale to je uz rozhodnutie pre kazdu z nas zvlast 😉

tinkaza
19. jún 2009

surviver - nie, práve túto info si nepamätám, to fakt? akože, veď je to o 50% väčšia šanca uchytenia sa...či nie?

tijuška - 😉 😉

tinkaza
19. jún 2009

tijuška - a aké boli argumenty? veď keď budú dvojičky, tak budú.....no nie?

finelka
19. jún 2009

jasne tinkaza, pytam sa len preto, ze som kdesi citala, ze vraj sa to lezanie odporucalo, ale teraz ze len jeden den oddych a potom ze normalne sa ma fungovat, vraj je to este aj osoznejsie pre uspech tak neviem 🙂

tijka - super fotka kocka 😉

mne tiez dr. vravel, ze sa priklanaju len k jednemu nie k dvom, ale tie pravdepodobnosti boli ine, jedno bolo 50% a dve tusim naozaj len 5 alebo 10% naviac...

tinkaza
19. jún 2009

finelka - aha, hm, tak veru neviem....s tým ležaním je to tiež také všelijaké...su žienky, čo ležali a podarilo sa a sú žienky, čo neležali a tiež sa podarilo...je to už len na prírode....ale mne to voľno padne vhod, dosť zle som znášala posledné dni pred OPU a po už ani nehovorím, hoci od včera mi je už podstatne lepšie....potrebujem si oddýchnuť a trošku sa vzchopiť, tak mi tých pár dní doma padne vhod...však uvidíme...

finelka
19. jún 2009

tinka - preto, lebo dvojicky sa berie ako rizikove tehotenstvo a nemusi sa dobre skoncit, aspon mne Krajko vravel, ze mali viac takych pripadov a preto radsej presviedcaju na jedno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre