Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
14. máj 2010

kamka ona ma sople kasle a zvracia mi.nechce ani vodu nic

kamka17
14. máj 2010

jani... 😀 😀 😀 😀

kamka17
14. máj 2010

kuspi...a doktorka čo ti na to povedala?? alebo jej dali aj nejaké lieky?? lebo však že nič nezje a nevypije a vracia podľa mňa nie je normálne 😕

janicca
14. máj 2010

kuspi či to nemá aj z tých soplíkov určite jej z tekajú hlieny a ono chuďa sa s tým ešte nevie popasovať tak preto grcká...a odsávačka nepomáha ??? toť môj názor ja neviem ešte nemám s tým skúsenosti ....

kuspitka
14. máj 2010

tak odsavame ,ale museli sme prestat,lebo v nose jej praskali zilky

lusina
14. máj 2010

jani 😀 😀 😀
marti, oršulka leži a oddychuje, zdraví nás tu všetky a nevie kedy sem príde urobiť kukuk. ..................😀
začala ma bolieť aj hlava, to mám dnes že 2v1, depka+hlavy bôl. 🙄
kuspi, chudiatenko male, prajem rýchle uzdravenie.Tiež si si vytrpela kým si "dostala" uzlíček do náručia a teraz zase takto trápiš ked je malinkej zle...... 😨
kami, v praci????? asi takto: 🙄

kamka17
14. máj 2010

babulky pracantky...už to máte za pár, tak to nejako vydržte...ja sa budem v práci trápiť až do 22:00, takže hlávky hore 😉 🙂

marta222
14. máj 2010

kuspit - to mi je ľúto, dúfam, že Kamilka sa rýchlo vylieči... Ani toto počasie jej asi na lepšom zdraví nepridáva.
Ľudia, bola som vonku a tu je taká kosa ako keby bol koniec októbra a nie máj, bŕŕŕ. A to som si dnes dala po dlhom-predlhom čase suknicu do roboty a vybehla som len tak vo svetríku, skoro mám omrzliny na nohách. Odkladala som to celý týždeň, veď každý deň prší a dnes si hovorím, že to hádam ten posledný deň vydržím aj v sukni a dnes je asi najväčšia kosa za celý týždeň, alebo aj dva.
Wolfi, ak ideš na ten guláš, tak sa riadne teplo obleč, až "neprestydneš". Myslím, že tam ani moc dlho nevydržíš, lebo je fakt kosa a posedávať len tak niekde vonku to nie je najlepší nápad 😉.

marta222
14. máj 2010

kamka - ja byť tebou, dnes do roboty nejdem... A ešte na poobednú 😔 🙄 - v žiadnom prípade. Zakutrala by som sa do duchien a nevyliezla by som...- až zajtra ráno 😉 . A ešte si nepožiadala šéfstvo, aby ti dávali iba ranné? Či ti to nepovolili?

kamka17
14. máj 2010

marti...šak už od rána premýšľam, že dovču zoberiem...uvidím, aká bude nálada v práci...a s tými rannými...veru som sa k tomu ešte nedostala, budem musieť čím skôr...
a to fakt je tam taká kosa??? veru obelčiem sa aj ja poriadnejšie...aj keď v robote zas bude teplo...a smrad... 😖 🙄 😖

marta222
14. máj 2010

veru, kamka, obleč sa riadne. No aspoň, že v robote budeš mať teplo ... a smrad? Neboj, zvykneš si 😀 😀 😀 . No a tie ranné - na čo čakáš? Či sa bojíš šéfa 😀 😀 😀 ? - tak mu to daj písomne ......

tija28
14. máj 2010

ahojte 😉
kuspit - dufam, ze sa Kamilke cochvila polepsi, ved ona je velmi silna, takze nezufaj, zachvilu bude istotne lepsie 😉

kamka - Tebe tu pobednu veru nezavidim - dnes by som veru nemenila s nikym - tak hlavne nech uz je vecer a Ty nech uz si domka a v teplucku 😉

wolfi - Ty si pekne uzi gulas party................a nesetri matejka, lebo ved chlapi gulas miluju 😀 😀 😀

orsulik - drz sa nam hviezda nasa - nohy hore...................a neboj,...........zatial Ta hravo zaskoci marta, ta nam tu dodava vsetkym pozitivnu naladicku, tak ako to ma na konikovi byt a hlavne v tejto temicke 🙂 🙂 🙂

domika9
14. máj 2010

brmbolcek maly spava super napr. včera jedol cca o 11-tej -myslím potom vstal myslím o 2-hej alebo 3-tej a potom až rano o 6-tej cca
uplne v pohode sa vyspím pri nom

brmbolcek
15. máj 2010

pekne sobotnajsie ranecko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

SILNO MYSLIME NA orsulku a posielame je tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀 😀 😀

Silno myslime na Zuzku a drzime palciky tfuj tfuj tfuj 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Domika- radot mat take babeno domka , napapa sa a spinka dalej 😉 😉 😉 vidno ze mu je dobrucko u teba 🙂 🙂 🙂 len si uzivaj malickeho, lebo sa nenazdas a rychlo vyrastie 😉 😉 😉 tesim sa s tebou 😵 😵 😵

... nam dnes dovezu kuchynu do domceka a v pondelok montuju tak ideme na domcek ,manzelik este trosku premaluje kuchynu nech je vsetko nachystane 🙂 🙂 🙂 🙂 potom bude montovat sprchovy box, doviezli nam aj strk tak mame co robit, no a ja budem sediet pri krbiku a dokladat drievko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pozdravujem vsetky od A po Z tak aby som na nikoho nezabudla 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 zelam pekny dnicek 😵 😵 😵

mzuzka
15. máj 2010

pekny vikendik zelame, u nas slnieckovo, konecne na vikend pekne 😵
mam prosbu, viete mi niektora napisat, ake druhy mliecka su u nas? prip. ci je mozne aj u nas kupovat uz zarobene mliecko. dakujem za radu uz teraz 🙂

cikyta
15. máj 2010

Ja len tak z rýchlika:
-AAAAAAAAAhojte všetcia!
Mám stratený prehlad a jediné,čo registrujem je momentálne také malinké bambulky v jednom krásnom prievidzkom brušku,ktore si prídem za 9 mesiačikov aj osobne pozrieť.
(čo ty na to Orsulík?) CMUK!!!! 😉

ybyta
15. máj 2010

mzuzka pisala som ti ohladne albumu som paf 🙂 maš prenadherne detičky nechodila som sem dlho adojalo mato si1!spominaš si na mna?

wolfskinka
15. máj 2010

tija dala som sdi gulas, klobasu, grilovane maso a ledva som fucala a zapila som to deci piva a kofolou lebo nic ine tam nebolo na pitie

mzuzka
16. máj 2010

ahojte, vidim ze tu bolo mlkvo cez vikendik, ja uz som zbalena , tak mi len drzte palce, nech to lieta 😒

wolfi klobaska, jooooj to by som si dala povedat, taka ozajstna, nie tie zvachty co tu volaju klobasou 😀 Matej si urcite pochutnal 😉

marta222
17. máj 2010

Dobré ránko a kde ste všetky 🙂 ? Dúfam, že vás nevytopilo 😒 . Mzuzka - ty si iný "káder", keď už si aj zbalená. A to si nemusela ležať v nemocke po operácii? Či to robia ako na bežiacom páse. Tak držím palce, nech ti všetko vyjde 😉 .
Tijuška - čakáme pozitívne správičky a samozrejme aj fotku zo sona 😉 .
Orsulík, dúfam, že sa prídeš na nás aspoň kuknúť 😅 ...
Zdravím všetky ostatné kočky a prajem krásny (v rámci možností) deň, i keď to počasie tomu moc nenasvedčuje, že by mal byť krásny....

wolfskinka
17. máj 2010

dobre ranko

mzuzka pochutnal veru .... a potom mu bolo tazko do rana ☹

marti ahoj

marta222
17. máj 2010

Ahoj wolfi - tak vidím, že na guláške bolo super 😉 .. Nezamrzli ste tam? Síce včera a dnes je ešte väčšia kosa.. Bŕŕr

wolfskinka
17. máj 2010

marti bolo celkom fajn, nebola som tam dlho ... mas IP

tija28
17. máj 2010

ahoj bambulky 🙂 🙂 🙂 takze kontrolu mame uz za sebou - srdiecko nam krasne bije 😉 😉 😉 😉 😉
...............o dva tyzdne ideme znova na sono 🙂

pozdravujem vas vsetky................. 🙂

wolfskinka
17. máj 2010

tija super gratulujem a uz mas aj tt v profile, super tesim sa, tak ja idem k tomu zubarovi ... bojim bojim,

a orsulka za 2 tyzdne chcem vidiet aj tebe tt v profile

tija28
17. máj 2010

wolfi - diky - to bolo neskutocne, ked sme to videli na monitore a ono to na nas tak krasne blikalo 😉
..............chlap je z toho uplne mimo este 🙂

teraz by som uz zubara s Tebou nemenila, hihi 😀 😀 😀 ........a drzim palce, nech to u zubara hravo zvladnete 😉

tija28
17. máj 2010

a este doky vravel, ze ten obal ma 13mm 🙂 ...........snad je to o.k. 😉

wolfskinka
17. máj 2010

hej to je ok

marta222
17. máj 2010

tijušik - to som rada, že ste OK, teším sa s tebou. Tak aspoň dnes si trošku oddýchni - máš na to nárok 😉 . A vidíš ako si krásne hneď skočila do 7 tt, to je super 🙂

tija28
17. máj 2010

marta - diky, no to bol uzasny zazitok vidiet to srdiecko..........................ked to tu tehulky vzdy predtym rozoberali, tak som sa do toho nejak nevedala moc vzit, ze ved monitor a tak, ze co moze byt na tom take ine (ono krasne to bolo).....ale teraz ked som to sama zazila, to sa pomaly ani neda opisat 😉
..............a hlavne Ti zelam, nech uz aj Ty cochvila budes moct prezivat rovnaku radost 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre