Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
24. máj 2010

kenya...tak ja s tymto skusenosti nemám, na tomto vysetreni sme my neboli.....

kamka.....jasne, že vydržim, iné mi aj tak neostane.... 😉 😉 😉

cikyta
24. máj 2010

Kenya-no veru,ani ja neporadím ☹
Dík dievčence.Prosba je to skromná,no o to vrucnejšia pre Orsulku 😉

lucula73
24. máj 2010

baby však tá andrologia,to nie je spermiogram?? 😕 veď na andrologicku ambulanciu sa chodí na spermio....

kamka17
24. máj 2010

kenya...môj drahý bol u androloga len na spermiograme... 🙂

orsulka
24. máj 2010

lucul...tak to ja neviem...na spg hned na zaciatku bol moj na urologii...nie na adrologii......

kamka17
24. máj 2010

lucul..presne tak, pravdu máš, je to len o spermigrame, len sa to tak vznešene volá 😀 🙂

lucula73
24. máj 2010

chodí sa aj tam aj tam na spermio.... 😉

kenya83
24. máj 2010

ďakujem dievčatá práve som tam ešte raz volala a som sa na to spýtala tak je to Trial Wash (že akou metódou budú oplodňovať vajíčka ) 🙂
Len ma zaujímalo či to robia všetkým pred IVF či len niektorým, lebo SPG máme ukážkový 😉

lucula73
24. máj 2010

kenya,to robia pred ivf všetkým 🙂

kenya83
24. máj 2010

Lucula ďakujem mojka za odpoveď, lebo som sa tu niekde dočítala, že na andrológiu posielajú keď sú výsledky zo SPG dosť zlé. Tak ma to troška zarazilo, lebo mne za celých 7 mesiacov čo chodíme do CAR nikto nepovedal, že by sme mali zlý SPG. Aj pri inseminácii pri odbere spermíí sme vždy mali všetko v poriadku.
Takže si ma upokojila ďakujem 🙂 🙂 🙂

tija28
24. máj 2010

ahojte bambulky 🙂 🙂 🙂 .............vidim, ze ste pekne vikendovali 😉

marti - obrovsku gratulaciu posialaaaaaaam 🙂

orsul - ak pojdes na testy k hudecovi, tak isto budes mat vysledky este v ten den 😉 aj ja som mala, a to som sla na odber o 10.30 hod.........zaniesla som to do nemocky a oni to do 13-tej spracovali 🙂

kenya - ahoj 😉

zdravim ostatneeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
24. máj 2010

orsulka netestla si este ?????

lucula73
24. máj 2010

kenya nie je začo... 😉

tija že 8tt...bože ako to letí.... 🙂

hej orsul,ak si skočíš po výsledky do nemocky,budeš ich mať v ten deň.... 🙂 a potom s tým krásnym výsledkom ma prídi kuknúť dobre??? 😀 ,už sa teším..... 😀 😀 😀

surviver
24. máj 2010

Ahojte 🙂

marti to je super spravička 🙂,blahoželam ...tak sa pekne šetri a v Heliku nech daju injekcie,nech je drobček tam kde ma byt celych 40tt...

orsulka ,ciky to krasne napisala a verim ,že to teraz bude vyslišane 😵 🙂 😵

zdravim aj všetky ostatne babulky...ja dnes nejako nestiham pisat,lebo sme aj vonku boli a maly sa chce stale s niekym rozpravat...tak sa rozpravame cely den 😀

wolfskinka
24. máj 2010

marti no parada gratulacia velka .... zvladla si to sikulka,

take jannica a lusi ste na rade a zilina je na kompletku tehotna ... xixi

orsulka a tebe drzim na zajtra vsetky prsteky co mam, vsetkych 40 😀 , no idem sa ja vratit zase k zehleniu plienok, je to na nervy ... este ze nejaka dobra dusa vymyslela pampersky

katy7
24. máj 2010

jeeeeej zasa krasne spravicky
marti - gratulacia z celeho srdiecka, vitaj medzi tehulkami a prajem hladky priebeh celeho tehu 😉
ciky - nadherna modlitbicka 🙂
orsulka - este intenzivnejsie drzime palceky a fakt ze vsetkych styridsat, prave ma poriadne kope, takze sa urcite pripaja, preto styridsat

katy7
24. máj 2010

wolfi tiez drzi 40 palcekov ako prave citam 🙂 🙂 🙂 , takze to uz musi vyst

kiara15
24. máj 2010

pekny den zelam ci uz podvecer 😉 tak som musela kupit cely novy monitor ☹ nedalo sa to opravyt 😒

orsul este sa mi mzuzka neozvala ale uz cakam ze kazdu chvilu sa ozve asi musi este obehnut rodinku a kym si drobci zvyknu 😉 😉 😉 a tebe na zajtra drzkam vsetko co mozem 🙂 🙂 🙂 🙂 a vysledok by si mala vediet v ten den 😉

marti este raz a oficialne gratulujem 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katy7 ahoj mojko 😉
tijus srdiecko tebe to uz len pribuda 🙂 🙂 🙂

brmbi ahoj mojko ako sa mas ???

tija28
24. máj 2010

pekny vecer bambulky.....................no ja som mala dneska uzasny den, pred par dnami som citala, ze tehulky maju v tehotenstve problem so zapchou, ale ja som sa dneska pomaly od wc neodlepila - co som mala prehanky ......ach jaj, nejak to prestavam mat pod kontrolou, hihihihi 😕 😕 😕 ....................z roboty som sa musela normalne zduchnut a hodit si dneska pauzu - aj vy ste take nieco mali ?

orsulik - na zajtra budem na TEBA velmi silno mysliet, ale ja aj tak viem, ze si uz nasa tehulka, takze zajtra nam to uz len oficialne oznamis - a potom to zacne, cely ten kolotoc, a zelam Ti to uplne velmi najviac na svete 😉 😉 😉

wolfi - plienky ???? zehlicka ???? .............sak ja doma zehlicku ani nemam, krucinal 😀 😀 😀 😀 😀

ostatne bambulky zdravim 😉 😉 😉

wolfskinka
24. máj 2010

tija no budes si ju musiet zaobstarat ... xixi

kiara15
24. máj 2010

tijus aj ja som mala prehanky niekomu je zle a niekto chodi casto na velku 😀 😀

brmbolcek
25. máj 2010

pekne utorkove ranecko, 🙂 🙂 🙂 ako sme sa dnes vyhajali ? 🙂 🙂 🙂 🙂

Martulik- ako sa citime ?

Surviver- TIMURKO JE TERAZ TAKY MALY KECALKO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tijus- tebe to inak leti uz 2 mesiac vauuuuuuuu, len tak dalej 🙂 🙂 🙂

Katy-ahoj ako sa mas ? uz viete meno pre chlapceka ?

Wolfi- teda mas pravdu coskoro bude zilina kompletne tehuhuhu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ciky- daj vediet co ti porobili zo zubadlami 😉 😉 😉 dufam, ze si uz mala lahsiu noc, aj ked zuby sa najviac ozyvaju v noci a noc je veeelmi dlha

Kiarka- tak ako pokracuju pripravy na dovolenku ? uz mate pokupovane na oddych ? uz sa vam to blizi aj sa tesikujes 🙂 🙂 🙂

Orsulik- tfuj, tfuj,tfuj, a silno verimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a tuzimeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 to bude dnes ten najkrajsi odber krvi ktoru mozes darovat , a budu z nej //

marta222
25. máj 2010

Dobré ránko, kočky, ďakujem pekne všetkým za gratulácie. Už len dúfať, veriť a modliť sa, že všetko dobre dopadne 😉 ...
Brmbolcek, cítim sa zatiaľ OK, zle mi nie je, mám trošku tráviace ťažkosti a chodím strašne často na WC. Takže zatiaľ sa dá ...
Wolfi - včera som ti zabudla pogratulovať k tomu, že si sa stala tetou, akurát som cez víkend na teba myslela, že si hovorila, že tvoja segra má porodiť o čosi skôr ako ty a vidíš už je aj synovček na svete 🙂

surviver
25. máj 2010

pekne ranko

konečne mame slniečko,tak sa isto všetci vytešujeme 😉
a kde ste všetci??? čo dovolenkujete od konika??? Ale je pravda,že niekedy aj to treba 🙂

brmbi,no hej je velmi zhovorčivy..neviem po kom 😉

surviver
25. máj 2010

a nejaky divny čas tam dava 😲 asi maju poruchu na konovi 😠

surviver
25. máj 2010

marti a už si bola v Heliku?

surviver
25. máj 2010

no asi som tu fakt sama ☹ ...tak sa lučim a prajem všetkym krasny dniček 😵 paaa

marta222
25. máj 2010

Ahoj survi, no veď, to som si všimla, že na koňovi majú akýsi divný "stredoeurópsky" čas. Ešte som nebola v Helíku, ale včera som tam volala a máme prísť vo štvrtok o 16:30... Takže tak.. No, keď sa aj ty lúčiš, tak tu ostanem teraz ja sama 😉

wolfskinka
25. máj 2010

ahojte,

tak dnes som bola na diabetologii, vysledky budu az vo stvrtok a mala som hodinu cas pred dalsim odberom tak som bola za alickou, tak sme si posedeli na lavicke hodinku, videla som aj malicke na fotke, su krasne cierne vlasky maju take malicke, alicka bola mensia a uz predbehla karinku v jedeni, papaju pekne ale davaju im este infuziu a este im budu davat krvicku alebo plazmu, uz neviem presne co, alicka je pri nich na novorodeneckom, je sama na izbe a moze chodit za nimi kedy chce, vyzera dobre a uz aj spokojnejsie, mam vas vsetky pozdravit ...

orsulke dnes tfuj tfuj tfuj

wolfskinka
25. máj 2010

marti dakujem za gratulaciu, maly je strasny zlatucky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre