Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
7. jún 2010

bre ránko prajem 😉

Orsulka som veeeeeeeeeľmi rada že som sa s tebou osobne stretla také akčné žieňa plné enrgie je z teba to nie je len písmenka ale aj v skutočnosti je to tak .... 😵 😵 😵

Ciky kúrňa no neviem neviem či to rozchodím keď sme nedostali tie čipsy....aaaaale babula vôbec si s tým nelám hlavu presne ako Orsulka píše my sme prišli vás úžaasnú rodinku a ešte užasnejšie dieťa ..... 😵 tak to ti poviem to je iné číslo .. 😵 teším sa z toho že ťa poznám osobne zlaté žieňa samá dobrota 😵 😵

aaa bolo super....... 😉 😉

tija28
7. jún 2010

dobre ranko bambulky 😉

orsulka - a hned si supni tt do profilu a hybaj................sup, sup, sup 😀 😀 😀

vikend bol suprovy..................hlavne som sa paradne najedla .............baby sak ja poslednu dobu myslim len a len na jedlo, no verili by ste tomu ??? 😀

ciky - ja si tiez myslim, ze na nejake to slane pecivo nikto nepomyslel, lebo ved siska zamestnala isto naplno vsetky bambule 😉

zdravim vsetky a prajem slnieckovy dnicek 😉

dneska sa chystam prvy-krat do obchodu s tehotenskym oblecenim - to bude zazitok pre mna, ale uz je nacase, lebo akosi sa mi brucho zacina zvacsovat a uz sa veru do nicoho nezmestim - a to mam v satniku len obtiahnute veci vsetky a ja este nechcem, aby bolo vidiet, ze tehulkujem 😉 .....................................ja som to este okrem rodiny nepovedala ani kamoskam, nejak to este nechcem zakriknut 🙂

orsulka
7. jún 2010

@tija28 tak ja som na tom presne tak isto.....teiž to este nikto nevie .-)))))))) len konik 😀 😀 😀

ja som mal vegetny vik...v sobotu som bola draheho odviest na do BA na služobku....... 😉 a v nedelu bol vylet 🙂)))

orsulka
7. jún 2010

@janicca seeeeeeeeeeeeervu moja 🙂))))))) nááápodobne.....nápodobne 🙂)))

ale predovsetkym som rada, že konečne sa podarilo medziokresne stretko 🙂))))) a spojenie PD-ZA-MT....hihihihihih
a že už aj Ciky mala ake také stretko .-)))))))

domika9
7. jún 2010

ahojte helinky pekny dniček prajem 😉

aj ja sa chcem s vami stretnuť ☹

domika9
7. jún 2010
tija28
7. jún 2010

domi - matusko ma krasny jazycek.................................komuze ho len vyplazuje, komu ??? 😝 😝 😝

orsulka
7. jún 2010

@domika9 akýýýýýýýý kráááááááááááááásny .-)))))

este sa aj rehoce pri tom 😉 😉 😉

tija28
7. jún 2010

orsul - a kedy mas dalsiu kontrolu ? 😉

orsulka
7. jún 2010

tija...14.6. mam prist na krv . na odbery......takže asi na lacno a pozerat neviem ci ma bude.....nehovoril nic.....tak neviem
ty ides kedy????

tija28
7. jún 2010

@orsulka - ja idem 21.06. na prvu poradnu - mam bobiky 😉 😉 😉 ........................tebe zoberu krv a pozrie na sone, ako drobcek rastie 😉

domika9
7. jún 2010

@orsulka dakujem 😉

@tija28 to vyplazoval na mm 😉

domcek
7. jún 2010

Dobre ranko,
domika- drobcek aky krasny a ten jazyk no uzasne. 😵
Orsulik aky mas pekny profil 😉

domika9
7. jún 2010

@orsulka a fotečku maš?

wolfskinka
7. jún 2010

dobre rano .... dnes skor, mam vela roboty, musim postihat vsetko

tija28
7. jún 2010

@domika9 - po kom to dite je ???? 😀 😀 😀

@domcek - ahojky.............ako sa nam mas ? a co deticky ? 😉 😉 😉

tija28
7. jún 2010

ahoj wolfi - som myslela na teba cez vikend............alebo zeby na ten gulasik, ci spekacky ????? 😀 😀 😀 😀 😀 isto boli vyborne, mnammmm 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
7. jún 2010

tija no boli teda mnam .... od piatku mam o kilo viac ... xixi, som sa tak dojedla 😀

wolfskinka
7. jún 2010

ved pozri album ako vyzeram .. xixi

domcek
7. jún 2010

@ tija28 celkom ok. Sucitim so Simonkom ma dnes zaverecne pisomky z matiky a slabe sebavedomie. Velmi sa chuda moje bal. 😢 Sme si aj poplakali. On je take nase trdielko sa zasniva a potom nestiha ..
A, ze on nechce mat dvojku na vysvedceni. Tak na neho dnes myslim.
A nasa slecna sa prave vala na zemi a vykrikuje na mna. No neviem po kom to ma..... 😝

tija28
7. jún 2010

@domcek - tak ja drzim simonkovi vsetky palce na pisomku..........a verim, ze on to hravo zvladne a bude to pre neho istotne super zazitok na jednotku 🙂 🙂 🙂 ........a stelka musi byt ine sidlo - to musite mat veru kopec radosti doma 😀 😀 😀

tija28
7. jún 2010

@wolfskinka - moc pekne foto a v peknom prostredi - a veru brusko uz mas paradne velke 😉

orsulka
7. jún 2010

wolfi...domcek.....ahojte 🙂))))

wolfi, že tebe jak super bolo na tej chate ??????? mnááááááááááááááám...vsetko čo tam bolo 😵 😵

domika....mam aj test, mám aj fotku......ale nemam už ani fotak...🙂))) ten si zobral drahy na služobku......a dalej nemam PC, abby som potom tie fotky stiahla a dala sem......to vsetko až ked sa doma opat pripojime......ja tu v praci nechcem inštalovatt program na fotky z mobilu, lebo už je aj tak dost pomalý 🙂))))))) 😀

Simonkoiv držime palcce.....a co v tej skole takto stresuju 7 rocne deti ?????? aby sa bali pred matikou a tak ?????? 😕

domcek
7. jún 2010

Dakujeme ...som mu vcera rozpravala o sportovcoch a o Nasti Kuzminovej, ze keby si ona povedala, ze to nezvladne tak nevyhra. Uzasne prirovnanie s matikou ale trochu pomohlo.. 😅 🙂
Stellka tak ta ma energie za 25-tich teda.
Idem sa jej venovat.
Ved uvidis co tebe prinesie januar. Ja som mala podobny termin.. 😉

kuspitka
7. jún 2010

ahojte dievcata ...
ako sa mate?
orsulka ako sa citis?

domcek
7. jún 2010

Orsul teraz ti pisu z kazdeho predmetu vystupne pisomky. Vlastne take opakovanie a nas Simonko on ti je taky stresman.
Ale hadam zvladne uz sme mali s geometrie a slovenciny toto je posledna a vo stvrtok ide do skoly v prirode.
No idem uz na mna mala nekrici ale ziape.
paaaa

wolfskinka
7. jún 2010

orsulka bolo super, ani prstom som nepohla, vsetci ma obskakovali 😀 a ta zdrava vyziva matejovi chutila 😀 , je akysi rozozraty po vikende tak ma vyhnal z postele o 6,30 lebo bol hladny tak sme sa nakrmili a idem upratovat tu novu skrinu ... nechce sa mi, ale musim ☹

domika9
7. jún 2010

aha orsulik tak potom čakame 😉

tija ja ti neviem po kom to dite je uvidíme časom 😀

wolfskinka
7. jún 2010

tija no ved uz aj fucim a poriadne 😀 ale pockaj za par mesiacov, ja sa budem uz usmievat a vy s orsulkou tu budete dychcat 😀 len keby to pocasie este vydrzalo aspon chvilu nebyt teplo ale iba tak do 20 stupnov, lebo to je horor v tom teple

wolfskinka
7. jún 2010

no baby ja sa lucim zatial, idem matejovi upratovat skrinu ... zatial papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre