Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
21. jún 2010

@tija28 brusko mas krasne pekne babo rastie 😉 😉
@cikyta mne sa vidi ze nie 😉 som sa o tom bavyla s niekym ale aj v jednom seriali to davali 🙂

kiara15
21. jún 2010

@domcek ahoj pekne ty chlapi coo??
@lucula73 😉 😉 😉

domcek
21. jún 2010

lucula v Panelkau je vsetko mozne. 😀

domcek
21. jún 2010

v Panelaku.... 😖 a to som vypila len pohar vinka 😝

lucula73
21. jún 2010

domcek 😀

tija28
21. jún 2010

@lucula73 - ja by som povedala, ze ho mam preto take velke, lebo odkedy tehulkujem tak nejem, ale zerem 😀 a to stale - mam teraz taky apetit za desiatich - som zvedava na akom cisle na vahe sa zastavim na konci 😀 😀 😀 .....a hudec mal na mysli nielen duphaston, ale aj tie ostatne - takze preto som z toho vybuchana bola 😉

@domcek - tak to ma tvoj muz pre neho priam idealne narodky..........a o rok bude zase hokej, takze aspon bude mat potom zase troska zmenu 😀 😀 😀 a ty si na tvoje narodky potom dopraj tiez nieco prijemne pre teba a bude to 1:1

@kiara15 - diky - som zvedava, ci sa zmestim do objektivu v takom 30tt 😀 😀 😀

kiara15
21. jún 2010

Ozaj vsetky vas orsul pozdravuje uz aj prestala spinit tak touz je na poradku 🙂 🙂

tija28
21. jún 2010

@kiara15 - tak ju prosim za nas vsetky pekne pozdrav a ze jej posielame vela vela vela energie 😉 😉 😉

kiara15
21. jún 2010

@tija28 neboj som jej povedala ze sme snou a ze jej drzkame palceky 😉 😉 😉

tija28
21. jún 2010

@kiara15 - tak to si jej pekne povedala 😉

domcek
21. jún 2010

tija uz som ho 3 x okrikla, ze nema chrapat a vraj pozera........no uz zasa!!! 😀 😀 😀 😀
Ja idem spat nema to vyznam.
Si tu mozem spievat ten znami hit od Horkyze slize....A ja sprostaaa som si koli tebe oholila nohy...
a aj tak mi to figu pomohlo!!!! 😝
@orsulka opatruj sa moja pozdravujem 🙂

tija28
21. jún 2010

@domcek - to chrapanie poznam aj ja doverne 😉 to mam doma kazdy vecer - a opakujem kazdy 😀 😀 😀 no ale snad si zvyknem na stare kolenaaaaaaa 😀

domcek
21. jún 2010

@tija28 - moj ma teoriu vraj ako sa narodila mala, tak on je straaaasne ustaty...!!! No ja len neviem s coho.
Idem naozaj spat. Mala dnes konecne spinka. Posledne 3 dni chodila spavat o 23,45...
Majte sa a dobru nocku.
Zajtra sa ohlasim.
Idem toho mojho zobudit...zasa bude tvrdit, ze pozera!!

kiara15
21. jún 2010

pekne sni aj ja idem paa 😔

tija28
21. jún 2010

@domcek - papa a peknu vecernu pohodicku 😉

tija28
21. jún 2010

@kiara15 - aj Tebe dobru nocku, papa 😉

wolfskinka
21. jún 2010

@tija28 pekne brusko mas

@lucula73 no to je film, ale realita je taka ze umele neurobia samotnej zene, v zahranici ano ale na slovensku a v cechach nie

baby akosi mi stvrdlo brucho dnes uz 2x ale tak ze uplne na kamen ... no co mi to ten matej vyvadza, hadam uz sa nechysta na svet, nech este aspon tzyden vydrzi

tija28
21. jún 2010

@wolfskinka - to ako citis, ked ti stvrdne brucho - to si neviem ani predstavit take nieco 😉 ...........a nestras, mas este dva tyzdne 😉

wolfskinka
21. jún 2010

@tija28 no na to zachvilu prides ako citit ked ti stvrdne brucho, mne tvrdlo od 4teho mesiaca, ale magnezko pomahalo ... ziadne sunky sa ti netrasu, necitits ani nepichnes do neho a je tvrde ako skala

tija28
21. jún 2010

@wolfskinka - a skodi to babu vtedy ?

wolfskinka
21. jún 2010

@tija28 nie neskodi teda aspon myslim .... brucho vraj tvrdne pri kontrakciach, ale byvaju aj neake falosne kontrakcie .. ale na toto nie som ja odbornik

tija28
21. jún 2010

@wolfskinka - no hlavne nech to nemas kontrakcie este...............................dohovor matejovi, sak on je chytry, on ta posluchne 😉

wolfskinka
21. jún 2010

@tija28 ak je po mame moc poslusny nebude ... 😀 to su dufam, len tie falosne ...

tija28
21. jún 2010

@wolfskinka - ale on nie je po mame - sak to je jasne, ze je po tatinovi 😉

wolfskinka
21. jún 2010

@tija28 obavam sa ze bude po mame podla hyperaktivity ... po tatinovi ma pipika

tija28
21. jún 2010

@wolfskinka - no to snad nie, ze pipika ??? 😀 😀 😀 nato nemam slov 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
21. jún 2010

@tija28 nech sa podoba na mna a je hyperaktivny po mne ale nech ma inteligenciu po mojom muzov a nech je rozumny a zdedi po nom vsetko jeho technicke nadanie ... budem stastna, lebo ked zdedi moje technicke nadanie ... tak zbohom rodina ... hlavne nech je zdravy

tija28
21. jún 2010

@wolfskinka - idem ja uz do postele pocitat ovecky, lebo akosi ma to pismenkovanie zmohlo a zajtra mam narocny dnicek zase v praci, tak sa drz a este vydrz aspon tie dva tyzdne - a to je teraz rozkaz - odkaz aj matejovi 😉 dobru noc 😉

wolfskinka
21. jún 2010

@tija28 dobru noc tebe aj babetku, ja idem na 7,00 na krv ku vseobecnej na predoperacne vysetrenia

tija28
21. jún 2010

@wolfskinka - nech je matej hlavne zdravy a vsetko ostatne nie je podstatne, a ako to uz v zivote chodi, tak vzdy to vychadza presne naopak, .............no ale ja verim, ze v tomto pripade, bude tak ako ty povies 😉 ...........tak a este raz dobru nocku a sladke makke snicky 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre