Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

clostilka
13. júl 2010

@komarik pri NT sa neberie krv, teda nemá to s tým súvis ale po novom sa už berie aj v 12tt krv na nejaké pap testy - ale aj keď by vyšli pozit hodnoty nie je to smerodatné - nič sa nerobí a čaká sa až na tripletest v 15-16tt, NT - je meranie šije - šija je hrubšia ak je Down syndróm. Potom sa krv berie v 15-16 tt + sono na vylúčenie raštepu neurálnej chrbtice a sy Down, sono a robí povinné 10-12, 20, 30tt - vaginálne sono je najsilnejšie čo sa týka vplyvu na mimi, aj 3D al. 4D by sa malo robiť až po 24tt a nie dlhšie ako 10 min. (robia ich aj skôr ale to je len komercia nie diagnostika) - síce nie je dokázaný vplyv sona na mimi ale ešte je krátke obdobie čo sa rozbehol tak troška biznis so sonom - hlavne tam kde sa za sono platí tam kde sa za sono neplatí sa veru tak často nerobí - nie sú to moje múdrosti, tak mi to vysvetlila moja dr.

clostilka
13. júl 2010

@kuspitka - to je zvláštne že ti na gastre dovolili pribináčika- tvaroh je až od roka, biely nesmotanový jourt je od 7 mes. 😝 😀 kto sa v tom má vyznať

domika9
13. júl 2010

@orsulka ahoj 😉

kuspitka
13. júl 2010

@clostilka nevem preco nam to dovolila,ale jasne nam povedala,ze mame jej davat tvaroh

lucula73
13. júl 2010

@kuspitka veď aj mne sa to nezdá,lebo pribináčik je tvarohový....ale keď vám dovolili,tak je to snáď v poriadku 🙂

surviver
13. júl 2010

@kamka17 ak pojde Timurko von, tak s tatom,lebo ja som bola teraz...ale riadne teplučko je 🙂

surviver
13. júl 2010

no a v Ya sa spustil daždik,hned sa bude lepšie dychat,ale mne ani to teplo nevadilo,furt lepšie jak zimica 😉

surviver
13. júl 2010

@kamka17 a nejdeš Ty mat teraz nejaku tu dovču??? žeby sme sa prešli.ked budeš mat čas 🙂

surviver
13. júl 2010

Ya---Za---žeby upal 😀

lucula73
13. júl 2010

@surviver no ja ťa obdivujem,ja by som teraz von nešla,strašne je teplo 😠

surviver
13. júl 2010

pišem si tu sama,tak idem ja do hajan troška si oddychnut...večer vas skontrolujem 😉 paaaaaa

lucula73
13. júl 2010

@surviver vidíš to???potom nevidíš na písmenká 😀

surviver
13. júl 2010

@lucula73 boli sme od 9.40 do 11.30...doma by som s nim nedala rady 😠

surviver
13. júl 2010

@lucula73 😀 😎

lucula73
13. júl 2010

@surviver a to ti tolko vydržal v kočíku? 😕

surviver
13. júl 2010

hej,prv nespal ,potom spal 50 minut a tak sa zobudil a to sme už šli do Lidla a domov

orsulka
13. júl 2010

tak babule vonku je božie dopustenie !!!! ja neviem ani na balkone vydržať!!!!!!! 😝 😝 😝

janka134
13. júl 2010

orsulka ako sa mi mas ja mam poET predomnou dlhych10dni ale verim ze potom bude radosti pozdravujem drz sa 😖

domcek
13. júl 2010

Caveste, po sto rokoch sa zasa hlasim. Prave sme prisli. Vonka peklo, mala konecne dnes zaspala..som zvedava na kolko. DOma totla binec, cez okna pomaly ani nieje vidno a stare matere co mali naskor plno reci sa pri mojej ziadosti o opatrovanie deti netrhaju..!!! Vcera som do 23,30 zehlila...maaaam dost.

domcek
13. júl 2010

TAaak a uz sme hore spanok trval 15min. 😝 😀 😅

orsulka
13. júl 2010

@janka134 tfuj-tfuj-tfuj...pre štastie moja.......nech su tam // !!!! vela štastia... 😵

@domcek tak 15 min. !!!! no to si Stellka potiahla 😀 😀 😀 to aj mne teraz stare matere slubuju......a verim, že neostane pri sluboch....
okne potrebujem omyt aj ja...resp. stacilo by aspon to v kuchyni !!!!!

domcek
13. júl 2010

@orsulka tak ti prajem nech to fakt neostane len pri sluboch. 😉
Ja si uz budem musiet nejako poradit aj ked.... 😅
No ja mam dom a okien 15 keby mi niekto prizrel malu mal to zmaknute za 3h a za dalsiu hodku stiham poriadit len mozem snivat. 🙄
Aaaale co tak sa venujem malej a kaslem na neporiadok vsak ked vyrastie hadam aj poriadok bude hihihi.

kiara15
13. júl 2010

ahojte vsetky 🙂 🙂 🙂

lucula73
13. júl 2010

@domcek moja reč--aj mne treba umyť asi 12 okien 😝 ..len čo by som nachystala vedro aa handru,malý je hore 😀 kašlem na to,ešte von vidíme 🙂

@orsulka - ty len pekne oddychuj a opatruj orsuliatka 🙂

kiari ahoj...

surviver
14. júl 2010

pekne ranko 🙂

čo ešte všetci spite? či pracujete? že tu neni ani nohy 😕

tak prajem všetkym krasny slniečkovy den 😵 🙂 😵

tija28
14. júl 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ........................dneska to vyzera na este vacsi hic nez vcera - a to budem skoro cely den v aute, sak ma porazi z toho 😝 😝 😝 😝 😝

@kamka17 - gratulujem k dievcatku.................aspon budes malu pekne paradit - chlapci sa moc nedaju 😀 😀 😀

orsulka
14. júl 2010

krasny den.......
ja už som bola v jednej praci tiež dnes.....tak som aj tam ukoncila vyplaty , nech už to ide ludom na ucty....a zas mam mesiac pokoj 😀 😀 😀 😀
a teraz som doma, lebo som sa prisla najest, a pojdem do druhej firmy urobit brigadnikom dohody na leto.....

tak vas vsetky pozdravujem....

Tijuška - opatruj sa mi....a tak dufam, že mas aspon klimu v tom aute..... ked už tolko musis jazdiť!!! 😠 😠 😀 😀

cikyta
14. júl 2010

Ahojte 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

orsulka
14. júl 2010

ahoj Ciky 🙂))))

cikyta
14. júl 2010

Kamka-gratulujem.supeeeeeeeer!!!!!Baba jedna!!!!!!!!! 😉
Tehulky,opatrujte sa.Tie teplá a tehulkovanie teraz nezavidím.Hlavne,ak je zle od žaludka 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre